Jump to content

Assetto Corsa [Greek]


mad_dog
Message added by mad_dog

mad_dog, the fastest sim driver in the world

Recommended Posts

Το έχω βγάλει απ'το PC μιας και απο τότε που πήρα το rF2 μία ώρα του είχα αφιερώσει και μισή ήταν για να σετάρω το τιμόνι, βασικά το βαρέθηκα δεν έχει κάτι να με κρατήσει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σε συνεχεια απο την κουβεντα μας για τους σερβερ streetfight mr λιγα πραγματα απο την μικρη πολυ εμπειρια μου το μεσημερι.

Λοιπον ειχα μια ωριτσα το μεσημερι και κατι με ετρωγε απο την πρωινη κουβεντα για καλους σερβερ στο AC.

Μπαινω AC,ψαχνω στους σερβερς streetfight και νατος,SilverInter(την εχω προσφατη απο WFG στο ρουφου) και παω να διαλεξω αμαξι,βλεπω Porsche 718 Boxster S,κεντρομηχανο,αγορασμενο αλλα δεν ειχα ακουμπησει,μπαινω περιμενωντας να σκασει κανενας.

Μετα απο λιγο ενας μπαινει και αρχιζουμε αγωνα 10 λεπτων!!!!!(λιγο δεν ειναι?)

Στεγνα χωρις σεταπ,ουτε καυσιμα ουτε πιεσεις τιποτε!

Χανω στην εκκινηση,οπως παντα,αλλα τον πιανω και αρχιζω να του ριχνω,το χανει στα χορταρια και η διαφορα 14+.Τελος αγωνα.

Ολα αυτα σας τα λεω για εναν απλο λογο.

Αν θες για λιγο να τρεξεις με αλλους χωρις σεταπ,υπολογισμους και τετοια ειναι τελειο και γρηγορο!

Ειναι σαν το γκομενακι στο μπαρ και...μεγαλα παιδια ειστε....ξεπετα ντε!

Τωρα πολλες ερωτησεις για το Bop των αμαξιων,παιζουν mods,επολογη πιστων υπαρχουν αλλα προς το παρων does the job!

Πιστευω βραδυ να εχει κοσμο.

Α και κατι αλλο,αυτο το plugin πως δουλευει?Εγω δεν εκανα κατι,μπηκα ετσι.Μετραει μετα τον αγωνα?Μπορεις να δεις τι rating εχεις?

@liakjim,σε σενα οι ερωτησεις!:P

Ρε πο@@στη μου,ποσο μπροστα ειναι ο Αμερικανος?(iracing)

 

 

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Step 1: Generate a MR Id
ONE time only. Go to a MR server you trust (server admins may pick your ID from the logs) and type
Code:
/mr genpublicid

MR will chat you with your new ID. You'll need to screenshot + type it, or pick it from your log.


Step 2: Create+Bookmark your link:
Open your browser and go to
Code:
http://www.minorating.com/DriverInfo?mrid=your MR Id

You should save/bookmark that link so you don't need to repeat Step 1.

Στάλθηκε από το thl T6S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, marmagas said:

Αν θες για λιγο να τρεξεις με αλλους χωρις σεταπ,υπολογισμους και τετοια ειναι τελειο και γρηγορο!

Ειναι σαν το γκομενακι στο μπαρ και...μεγαλα παιδια ειστε....ξεπετα ντε!

Nαι ρε @marmagas, αυτό το ξέρουμε, αλλά για τέτοιου είδους απλά παιχνίδια προτιμώ χίλιες φορές το R3E !!!

Το AC δεν, μεγάλη απάτη για μένα, είναι απλά για να ξεκαυλώνουν καυλοπιτσιρικάδες και καγκούρια.

Και όπως είπε και ο @sC_w0lveS (και έχω πει χίλιες φορές και εγώ και όπως πάντα δεν ακούστηκα) το rF2 είναι για σοβαρά πρωταθλήματα και leagues ...δεν είναι κάθε εβδομάδα άλλο χρωμάτινο F40 ή δεν ξέρω εγώ...

Θες χαβαλέ ? Έχει το AC...θέλεις σοβαρό πρωτάθλημα ? Μόνο rF2 ! Aπλά πράματα.

Παράδειγμα μεγάλο η F1Axion και πόσες άλλες leagues στο εξωτερικό. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κανω υπομονη να τρεξω Ferrari  330 P4 και  312/67....πιστευω η τοση ησυχια να φερει κατι καλο.

Τους χαριζω ολα τα φεραρια(και τα πορσικα)αρκει να μου δωσουν αυτα τα δυο σωστα δουλεμενα!

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, marmagas said:

το χανει στα χορταρια

 

2 hours ago, marmagas said:

Ειναι σαν το γκομενακι στο μπαρ και...μεγαλα παιδια ειστε....ξεπετα ντε!

Πολύ σωστά τα λες.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Βραδυνές ώρες έχει κόσμο στο SRS είχα τρέξει μερικούς αν εξαιρέσεις τις λίγες φορές που με χτυπήσαν απο πίσω οι περισσότεροι αγώνες ήταν με σχετικούς και προσεκτικούς οδηγούς, θέλει καλό qualify να βρεθείς με τους σχετικούς μπροστά στην εκκίνηση γιατί αν είσαι μαζί με τους πίσω θα βρεθείς εκτός πίστας.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, marmagas said:

@liakjim,το BOP στα αμαξια των streetfighters servers πως το φτιαχνει?Με ballast?

Μήτσο με 2 τρόπους.
Αν δεις στα πιτς, στην λίστα των οδηγών έχει και 2 στήλες. Η μία είναι το ballast και η άλλη είναι % ισχύ κινητήρα.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, marmagas said:

Ωραιο κομπο αλλα αν εισαι αμπαλος....:P σου φταιν ολα!

Ένα κλικ πίσω φτερό, ένα κλικ πιο μαλακό εμπρός, 2 κλικ πιο μαλακό πίσω, 1 κλικ πιο ανοιχτό diff στο power, 1 κλικ πιο ανοιχτό στο coast, 2-3 psi παραπάνω πίεση 1 κλικ rebound εμπρός, 1κλικ πιο μαλακό bump πίσω και με το turbo στο 100% , έσπασα το 1:20.

Απόλαυση!!!!

f528e82988116765034edfcdba374b92.png

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό για μένα ας πούμε το video θυμίζει Test Drive ή Forza...δεν έχει σχέση με racing sim...είναι σαν να βλέπω Forza ας πούμε

Eιδικά αν βλέπω αυτοκίνητα δρόμου σε πίστα αναγουλιάζω...

Link to comment
Share on other sites

@liakjim θα βουτάς την γλώσσα μέσα στο κεφάλι σου και μετά θα μιλάς.

Τα αυτοκίνητα του video ΔΕΝ είναι αγωνιστικά, είναι δρόμου ή για κάγκουρες που τα βάζουν στην πίστα να ξεκαυλώσουν.

Είδες κανένα αγωνιστικό με κλουβί μέσα ???

Η lambo είναι με ελαστικά δρόμου και όχι με slick, τα υπόλοιπα που τρέχουν είναι αγωνιστικά με slick και κλουβί και αγωνιστικές προδιαγραφές ή είναι από κανένα βλαχαδερό που τα έβαλε στην πίστα να ξεκαυλώσει ?

Ότι άκυρο λες θα το κλειδώνω για 2 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mad_dog said:

Αυτό για μένα ας πούμε το video θυμίζει Test Drive ή Forza...δεν έχει σχέση με racing sim...είναι σαν να βλέπω Forza ας πούμε

Eιδικά αν βλέπω αυτοκίνητα δρόμου σε πίστα αναγουλιάζω...

Νόμιζα ότι αναφερόσουν στο video με την formula.

Κάνεις λάθος πάντως για τα αμάξια δρόμου. Ίσα ίσα δίνουν φανταστική αίσθηση.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, liakjim said:

Νόμιζα ότι αναφερόσουν στο video με την formula.

Κάνεις λάθος πάντως για τα αμάξια δρόμου. Ίσα ίσα δίνουν φανταστική αίσθηση.

Φανταστική ξεφανταστική είναι δρόμου !!!

Τέλος, (δηλαδή λες και βλέπεις Forza ένα πράμα)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...