Jump to content

Assetto Corsa [Greek]


mad_dog
Message added by mad_dog

mad_dog, the fastest sim driver in the world

Recommended Posts

Εγώ ξέρω πως για το Ασσέττο έδωσα μαζί με όλα τα DLC κ early beta test access πίσω στα τέλη του 2013 79ευρά,ας πούμε 80 για να μην μπλέκουμε.

Για το ρΦ2 έδωσα επίσης περί τα 80,μπορεί λίγα παραπάνω μπορεί λίγα παρακάτω γιατί θυμάμαι οτι το lifetime το πήρα αργότερα.

Κ στα δύο έχω απολαύσει ωραία μόντς κ διαδικτυακές μάχες γνωρίζοντας νέους γνωστούς κ φίλους.

Άρα λοιπόν το περί προβάτων προσωπικά δεν το καταλαβαίνω κ δεν το δίνω σημασία.

Είμαι θύμα που έδωκα τα φράγκα στον φαλάκρα κ πήρα κάτι με περιορισμούς κ μπάγκς,ενώ δεν είμαι θύμα που έδωκα το αντίστοιχο ποσό για κάτι που έπρεπε να πωληθεί μήπως κ νεκρανασταθεί.

Κ στα 2 γούσταρα αλλά κ απογοητεύτηκα στα όρια του εκνευρισμού.Κ στα 2 οδηγώ με τον ίδιο τρόπο κ κάθε φορά δεν χρειάζεται να το μαθαίνω από την αρχή.

Πιλότεε μιας κ το παίζεις χαρντορίλα κ έτσι αν θες ας βάλουμε 2 κόμπο ένα στο ρΦ2 κ ένα στο Φορτσασέτο κ υπόσχομαι να σε ρίξω τουλάχιστον από 1 δεύτερο με την προβατίλα μου.

Να ξες πως βρίζοντας αποθαρρύνεις ακόμη κ εμάς που σε ξέρουμε κ σε συμπαθούμε.

Στην τελική δεν σε ζήτησε κανείς την άδεια για το που ξοδεύει τα λεφτά του.

Καλή η καζούρα για το χαβαλέ αλλά παρακαλώ μην το σοβαρεύουμε.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@sosna Δύσκολο το σκιν της mclaren θέλει πολύ χρόνο το παράτησα, έχει πολλές λεπτομέρειες που δεν ξέρω που βρίσκονται, πρέπει να έχω φωτογραφίες μέσα απ το παιχνίδι από διαφορετικές γωνίες.

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, sosna said:

Στην τελική δεν σε ζήτησε κανείς την άδεια για το που ξοδεύει τα λεφτά του.

Σου είπε κανείς ποτέ τι να αγοράσεις αγαπητέ ?

Μήπως οι αργοί χρόνοι σας έχουν προχωρήσει και στον εγκέφαλο και επιβραδύνουν τις λειτουργίες του εγκεφάλου σας ?

 

17 hours ago, sosna said:

Πιλότεε μιας κ το παίζεις χαρντορίλα κ έτσι αν θες ας βάλουμε 2 κόμπο ένα στο ρΦ2 κ ένα στο Φορτσασέτο κ υπόσχομαι να σε ρίξω τουλάχιστον από 1 δεύτερο με την προβατίλα μου.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aχαχαχαχαχαα 

Καλά πιστεύεις έδωσε στα αλήθεια η Porsche στοιχεία μηχανικά στο forzassetto ???

H kunos κατάλαβε ότι υπάρχουν :lamsey: και βγάζει χρήμα...

Σήμα σας πούλησε !!! ΣΗΜΑ !!!

Αα και φυσικά την άδεια επίσημα για τα μοντέλα...ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ !!!

Το μόνο Porsche που δουλεύουν modders είναι τα flat...ένα αμάξι 3 χρόνια δουλειά...

Και ήρθε το forzassetto σε 3 μήνες με 30 αμάξια...

Ρε σανό λέμε !!!

ΣΑΝΟ !!!

 


Ρε σεις το κάνατε και εδώ ...δελο!!!

Μόνο μια τελευταία τοποθέτηση και μετα παπαλα με αυτή την χαζομ@λ@κισμενη στείρα κόντρα για το ποιος την έχει μεγαλύτερη ...την καράφλα...

Αλήθεια ρε@mad_dog πιστεύεις ότι μια εταιρία που δίνει έστω το σήμα της κάπου (trade mark) το δίνει ας πουμε για να κάνει ο καθένας πτι γουστάρει γιατί απλά ειναι μόνο ένα σημα????
Τρελα λες τωρα???

ΕΛΕΟC με τον δογματισμό μας και την ξερόλα μας!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, troffeo said:


Ρε σεις το κάνατε και εδώ ...δελο!!!

Μόνο μια τελευταία τοποθέτηση και μετα παπαλα με αυτή την χαζομ@λ@κισμενη στείρα κόντρα για το ποιος την έχει μεγαλύτερη ...την καράφλα...

Αλήθεια ρε@mad_dog πιστεύεις ότι μια εταιρία που δίνει έστω το σήμα της κάπου (trade mark) το δίνει ας πουμε για να κάνει ο καθένας πτι γουστάρει γιατί απλά ειναι μόνο ένα σημα????
Τρελα λες τωρα???

ΕΛΕΟC με τον δογματισμό μας και την ξερόλα μας!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

...

Χαχαχαχα τα λες τόσο ωραία που με κάνεις και γελάω...

Οταν η Porsche είχε δώσει δικαιώματα στο Need for Speed νομίζεις ότι οδηγούσες όπως έπρεπε να είναι η Porsche ή νομίζεις έδωσε στοιχεία ???

Νομίζεις στα αλήθεια ότι έδωσε στοιχεία από μηχανικά μέρη στο forzassetto ???

Όχι γιατί αν το πιστεύεις πραγματικά, είσαι εντελώς άσχετος !!!

Νομίζεις ενδιαφέρει την Porsche αν αναταποκρίνεται το αμάξι όπως πρέπει να ανταποκρίνεται όταν ένας παίζει στην κονσόλα με το gamepad ???

Nαρκωτικά παίρνεις ???

Η Porsche βρήκε :lamsey: τους πούλησε το σήμα και τέλος...

 

 

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Μαντούλη όλοι πρόβατα είμαστε , όταν δίνουμε για παράδειγμα έναν κόσμο λεφτά για ριγκ (υπολογιστή -κάθισμα -τιμόνι hi end  κλπ) για να παίξουμε κάτι που απέχει έτη φωτός από το πραγματικό τι είμαστε ?

Αλλά τότε είμαστε εμείς οι σοβαροί πιλότοι ξέχασα.

Ζήσε το όνειρό σου αγαπητέ αλλά άσε και τους άλλους να ονειρεύονται αυτή είναι και η ένστασή μου με όσους ντε και καλά θέλουν να χαλάσουν τα όνειρα των άλλων για ένα και μοναδικό λόγο ,να επιβεβαιωθούν, να αποδειχτεί πως έχουν δίκιο αλλά να το αποδεχτούν και όλοι οι άλλοι.

Αλλο το να εκφέρεις κάποιες απόψεις περί του τί κατά τη γνώμη σου είναι καλύτερο και να κάνεις και κάποιες συγκρίσεις κι αυτό είναι αναπόφευκτο τι να κάνουμε έτσι λειτουργούμε οι άνθρωποι ,έτσι μπορούμε να κρίνουμε και άλλο να χτυπάς εμμονικά τα ίδια και τα ίδια .

Ασε λοιπόν τον κοσμάκι να χαρεί ότι γουστάρει και μην εκθέτεις συνεχώς τα ελαττώματα του χαρακτήρα σου.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, panosdimip said:

Αλλο το να εκφέρεις κάποιες απόψεις περί του τί κατά τη γνώμη σου είναι καλύτερο και να κάνεις και κάποιες συγκρίσεις κι αυτό είναι αναπόφευκτο τι να κάνουμε έτσι λειτουργούμε οι άνθρωποι ,έτσι μπορούμε να κρίνουμε και άλλο να χτυπάς εμμονικά τα ίδια και τα ίδια .

Ασε λοιπόν τον κοσμάκι να χαρεί ότι γουστάρει και μην εκθέτεις συνεχώς τα ελαττώματα του χαρακτήρα σου.

Δεν μου γλυτώνεις...το βράδυ στο TS αγαπητε θά εχουμε show...

Eίπα τι είναι καλύτερο ???

Είπα ότι μερικά πρόβατα είδαν το σήμα και νομίζουν θα έχουν και τα τεχνικά χαρακτηριστικά από την Porsche !!!

Που είδες ότι είπα κάτι για πιο είναι καλύτερο και πιο όχι ???

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν είναι καφενείο ούτε έχουμε την διάθεση να διαβάζουμε άστοχα posts.

Για όποιον θέλει να παραπονεθεί για το κλείδωμα του thread μπορεί να απευθυνθεί στον υπεύθυνο @liakjim

To thread κλειδώνει μέχρι νεωτέρας.

Link to comment
Share on other sites

  • admin locked this topic
  • admin unlocked this topic

Μπεεεεεεεεεεε  (καλημέρα)

Σαν καλό πειθήνιο και απόλυτα χειραγωγίσιμο πρόβατο αγόρασα κι εγώ χτες μονοκοπανιά το σίζον πακ.

Μπήκαμε λοιπόν με το Νάσο τον Κωστή και τον Σπάιντερ Ιωάννη,και δοκιμάζαμε τα καινούργια εργαλεία ,αυτή η εβδομάδα είναι η εβδομάδα των δοκιμών απ΄ ότι φάνηκε ,έχουμε

οδηγήσει περισσότερα αυτοκίνητα απ΄ ότι όλο το χρόνο .

Λοιπόοοοον κάτσε να πάρω το φτυάρι και να αρχίσω ,θα πω τα αρνητικά τα θετικά τα ξέρουμε όλοι ωραίες πίστες γραφικά .

Αρχίζω λοιπόν,οι ήχοι κατά τη γνώμη μου ακόμη κακοί και επειδή έχω επαφή με την πραγματική carrera s ουδεμίαν σχέσην έχουν με τους ήχους που παράγει αυτό το θηρίο στην πραγματικότητα .

Η συμπεριφορά της carrera για μια ακόμη φορά λες και ακολουθεί ένα μοτίβο που υπάρχει στο ασσέττο αναλλοίωτο από την αρχή ,λες και υπάρχει ένας διακόπτης και ξαφνικά χάνεται η πρόσφυση χωρίς προειδοποίηση και χωρίς να πιέσω .

Μάλιστα την οδηγήσαμε ενναλάξ με το Νάσο μαζί με τη spyder για να έχουμε μέτρο σύγκρισης ,στην ίδια στροφή το spyder με άνεση κολλημένο στην άσφαλτο ενώ το 911 έδιωχνε παρτσακλά το πίσω μέρος κ ήθελες δεν ήθελες έκανες ντριφτ αν φυσικά ήξερες να κάνεις .

Ακόμη και το παλιο rsr έστριβε πιο προοδευτικά ,εμένα η πραγματική πάντως μου είχε δώσει ακριβώς την αντίθετη εντύπωση ,ήταν ένα αυτοκίνητο εντελώς προοδευτικό και προβλέψιμο σε δρόμο που τον ήξερα και που την πίεσα αρκετά .

Προσπαθούσα να μειώσω πολύ ταχύτητα στις στροφές και πάλι δεν μπορούσα να καταλάβω πότε ερχόταν η υπερστροφή.

Το RSR μου άρεσε πολύ περισσότερο ,τα άλλα δεν πρόλαβα να τα δοκιμάσω αρκετά.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, panosdimip said:

Προσπαθούσα να μειώσω πολύ ταχύτητα στις στροφές και πάλι δεν μπορούσα να καταλάβω πότε ερχόταν η υπερστροφή.

Όταν τις προάλλες έλεγα ότι το παιχνίδι έχει θέμα με το low speed grip με τον rapid μου λέγατε τα δικά σας.... ;) 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, panosdimip said:

Eγώ ο κακομοίρης τσιμουδιά άχνα δεν έβγαζα.

Λοιπόν θα βάλω το 500 αράκι μέσα στην ίδια πίστα στην ίδια στροφή κι αν την πάρει πιο καλά από την πόρσε θα κάνω μετό.

Αν δε βαριέσαι κάνε μου μια χάρη, βάλε στην ίδια στροφή μετά το 500ράκι το Nissan GTR (το street car, όχι το gt3). Όχι με 100% grip, 96-98.

Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim

Δεν είμαι ειδικός, απλά έκανα ένα τεστ στην skip pad http://www.racedepartment.com/downloads/skidpad.5554/reviews

Κύκλος των 50μ, street ελαστικά, 100% grip , 26C.

Ας σχολιάσει ο @rapid_fast, αν είναι λογικό η Porsche και το 500άρακι να είναι κοντά.

Το βάρος, αλλά και η κατανομή , είναι τόσο σημαντικά που αντιστέκονται στο πέλμα?

Το Nismo κρατάει αρκετά καλύτερα.

 

20161026121559_1.jpg

20161026121815_1.jpg

20161026122131_1.jpg


 

 

Edited by liakjim
Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim

Ε εντάξει είναι τότε. Με streets λάστιχα, είχε 1-1.1G.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...