Jump to content

Assetto Corsa [Greek]


mad_dog
Message added by mad_dog

mad_dog, the fastest sim driver in the world

Recommended Posts

Το AC δεν ειναι σαν ολα τα αλλα σιμς,η ειναι?

Ντεμεκ τακιμιασμα τοτε με φερραρι και πορσε.

Και με τα πορσικα,τα ιστορικα,παλι ετσι εγινε?

Και η νταλικα που κατεβασε 917k στη Vallelunga μουφα?

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε η κουνος ΔΕΝ σαν τις αλλες!Το λεει κιολας "real driving simulator",καπως.

Φυσικα και οχι!Δεν εβαζαν ομως φατσα καρτα φωτογραφιες με νταλικες να ξεφορτωνουν αμαξια για να πιστεψω οτι το οδηγησαν realtime!

Το παραμυθι που πουλησαν οι κουνεοι επιασε,τι λες?Ολα τα παραμυθια για στενη συνεργασια με την πορσε τι ηταν,show off?Data?Models?

Εβαλαν το κωλο τους σε κανενα η μαντεψε και οτι κατσει?

 

Μαγκες στο μαρκετιγκ οχι μλς σαν τους ισηδες.

Το 917 k θυμαμαι σαν τωρα να φιγουραρει στη ραμπα της νταλικας!

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, liakjim said:

Υιοθετησες το στυλακι ενός γνωστού μας;

Εγω δε σε εβρισα, ετσι; :P

Περα απο την πλακα, αφου τον τρωει ο κwλος του τον Στεφανο για δουλεμα, σιγα μην τον αφησω.
Ο Αρης ειναι η συμπαθεια μου, γιατι ειναι και λιγο τρελλοκομειο "αυθεντικο", οποτε ειναι στο απυροβλητο. Εως τωρα.....
Ολοι οι υπολοιποι ψοφανε για δουλεμα, πλεον, λεμε.....

Niels, και παλι Niels, και τα μυαλα στα καγκελα......!!!!

 

 

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε η κουνος ΔΕΝ σαν τις αλλες!Το λεει κιολας "real driving simulator",καπως.
Φυσικα και οχι!Δεν εβαζαν ομως φατσα καρτα φωτογραφιες με νταλικες να ξεφορτωνουν αμαξια για να πιστεψω οτι το οδηγησαν realtime!
Το παραμυθι που πουλησαν οι κουνεοι επιασε,τι λες?Ολα τα παραμυθια για στενη συνεργασια με την πορσε τι ηταν,show off?Data?Models?
Εβαλαν το κωλο τους σε κανενα η μαντεψε και οτι κατσει?
 
Μαγκες στο μαρκετιγκ οχι μλς σαν τους ισηδες.
Το 917 k θυμαμαι σαν τωρα να φιγουραρει στη ραμπα της νταλικας!
 
Μισό γιατί με μπέρδεψες.
Τελικά τι αμφισβητείς?
Τα data ή το feeling της οδήγησης?
Το δεύτερο είναι δεδομένο ότι στα περισσότερα ιστορικά αυτοκίνητα δεν το έχεις. Αλλά μπορείς να το διασταυρώσεις από παλιούς ή από τηλεμετρια.
Τί ακριβώς θες από μια kunos? Χρονοκαψουλα?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, marmagas said:

Ειπαμε η κουνος ΔΕΝ σαν τις αλλες!Το λεει κιολας "real driving simulator",καπως.

 

Το "real driving simulator" είναι για διαφημιστικούς λόγους marketing είναι οι μόνοι που το λένε και δεν είναι κιόλας. Οι σοβαροί δεν γράφουν τέτοια πράγματα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις αληθινές σκαναρισμενες πίστες, πραγματικά αυτοκίνητα , με πολύ ρεαλιστικά physics που είναι σαν τα πραγματικά αυτοκίνητα , τότε έχεις κάθε δικαίωμα να το λες.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε, ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί χάνετε μερικοί την αντικειμενικότητα σας. Τί περίμενες; Να οδηγήσουν σε αγωνιστικούς ρυθμούς ένα κομμάτι της ιστορίας για ένα παιχνίδι; Έλεος...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το σκαναρισμένες πίστες δεν λέει τίποτα αν χάνει στα υπόλοιπα, και με Liddar και τηλεμετρία έχεις την ίδια ακρίβεια στις πίστες.

Δεν έχει βροχή, δεν έχει νύχτα/μέρα πως θα τρέξουν 24 ώρες Λεμαν? Για hot-laping είναι μόνο στην Nords καλό.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημητρη οι πιστες ειναι...νεκρη φυση,στατικες απο σκιες και καιρο,με λιγοστα εως ανυπαρκτα trackside objects και πολυ βαρετες.

Με διαφορα post effects καπως φτιαχνει η κατασταση αλλα λειπει η ατμοσφαιρα,η ψυχη,η αισθηση του καμμενου λαστιχου.

Τα περοσσοτερα αμαξια ειναι ιδια και βαρετα λιγα ξεχωριζουν,που με την σειρα τους τα εχετε βαρεθει στις ιδιες πιστες συνεχεια.

Επειδη ειστε καλομαθημενοι σε laserscan δεν καταδεχοσασταν mod πιστες αλλα τωρα θα τις αγορασετε κιολας και θα τις γουσταρετε πολυ!

19 minutes ago, liakjim said:

Τί περίμενες; Να οδηγήσουν σε αγωνιστικούς ρυθμούς ένα κομμάτι της ιστορίας για ένα παιχνίδι; Έλεος...

Να σταματησουν τοτε τα καραγκοζιλικια με αληθινα αμαξια και νταλικες.

Ολο αυτο το πανηγυρι με τα πορσε ηταν μια τεραστια μαρκετοφουσκα,τιποτε αλλο.

Μην με πας τωρα σε αλλο σιμ,μιλαμε για το ΑC εδω.

Οπως και εσυ και εγω και πολλοι αλλοι εδω το αγορασαμε απο την πρωτη στιγμη και ηλπιζα σε κατι διαφορετικο αλλα ..πολυ παραμυθι και λεζαντα τελικα.

Δεν μπορεις να πεις οτι δεν το εχω τρεξει,και hotlapping και αγωνες και πρωταθλημα.

ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ RF2,ουτε κατα διαννοια.ΒΑΡΕΜΑΡΑ...

πρωτη φορα απο Ιταλια βγαινει κατι χωρις ψυχη,παθος.

εντιτ,αυτην την κατακαημενη a1 ring ποσες φορες θα την τρεξετε???????

 

Παναγια μου!

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Είστε πολύ βαρετοί.
To liddar δεν πιάνει ανωμαλίες παρά μόνο στροφές και χάραξη.
Βροχή και νύχτα δεν έχει γιατί δεν είχε σχεδιαστεί ποτέ έτσι ( γιατί έχει το rf2 σωστή βροχή ? )
Τουλάχιστον παραδεχτείτε ότι είναι η γνώμη σας. Αν δεν σας αρέσει με το παίζετε. Μη σπάτε μπάλες.

Πάμε τώρα στα σοβαρά.
Η SF70H θα είναι η έκδοση του Μονακό.

http://www.racedepartment.com/threads/assetto-corsa-ferrari-celebration-dlc-releases-september-19th.140886/page-10#post-2575469

5b9cb82e87ab72ba74408845959469af.jpg

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι ανωμαλίες στην άσφαλτο αλλάζουν με τα περάσματα-φρεναρίσματα αυτοκινήτων, άρα το σκανάρισμα πιάνει μόνο τη δεδομένη στιγμή που έγινε της πίστας.

Αφού δεν έχει σχεδιαστεί για βροχή ενώ το προηγούμενο τους είχε τότε γιατί το λένε "real driving simulator"?

Μετά από 700 ώρες στο AC σε 3 χρόνια το έκανα uninstall γιατί το βαρέθηκα.

Στο rFactor 2 έχω 1400 ώρες σε 13 μήνες και δεν το βαριέμαι με τίποτα αλλά παίζει ρόλο εδώ και το OSW.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια θα έμεναν απέξω. Γιατί τόσο κλάμα? Ζητά στο Studio397 να στα φτιάξουν...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οι ανωμαλίες στην άσφαλτο αλλάζουν με τα περάσματα-φρεναρίσματα αυτοκινήτων, άρα το σκανάρισμα πιάνει μόνο τη δεδομένη στιγμή που έγινε της πίστας.
Αφού δεν έχει σχεδιαστεί για βροχή ενώ το προηγούμενο τους είχε τότε γιατί το λένε "real driving simulator"?
Μετά από 700 ώρες στο AC σε 3 χρόνια το έκανα uninstall γιατί το βαρέθηκα.
Στο rFactor 2 έχω 1400 ώρες σε 13 μήνες και δεν το βαριέμαι με τίποτα αλλά παίζει ρόλο εδώ και το OSW.
Ωραία δικαιολογία για να μην σκαναρεις...

Επίσης η πρόβλεψη λέει ότι δεν θα βρέξει τις επόμενες ημέρες. Να φανταστώ θα μείνεις σπίτι?

Όσο για το άλλο, who cares?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, spyder said:

το έκανα uninstall γιατί το βαρέθηκα

κακως Γιαννη,εγω κανω το εξης,οταν νιωθω μπουχτισμενος απο ρουφου,φορτωνω AC,στο πρωτο 5λεπτο σκυλοβαριεμαι,γρηγορα εξιτ,φορτωνω ρουφου και νιωθω παλι τιμονι και αγωνιστικο λαστιχο!

Δοκιμασε το!

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Το update θελει δουλεια σε κωδικα,προλαβαινει ο κιθαριστας?

Τα αμαξακια απλα,αγοραζουμε-παραγγελνουμε μοντελλακια και μετα copy-paste τα physics,παλια μου τεχνη,ποιος θα το καταλαβει?

Αλλα ξεχασα,δεν εχει σχεδιαστει  για παραπανω features....κριμα...

Εδω ετρεχαν 4 χρονια AC,ακουσον,και πληρωναν dlc ΧΩΡΙΣ ΠΙΤΣΤΟΠ!

Τι αγωνες τρεχατε μωρε?

Τα πιτστοπ Δημητρη πως μπηκαν στο παιχνιδι?

Το laserscanning σας μαρανε!

 

@liakjim,υπ΄'οψιν ΤΙΠΟΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ,ετσι?

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

@liakjim,εδω διαβασε,οταν στα λεω εγω εδω και καιρο μας λες ...τελος παντων.

Αυτα κοιταξτε και αφηστε το ρουφου,μια χαρα ειναι το ρουφου!

Τι ωραια και γλυκα τα λεει!

Αυτο ειναι ενδιαφερον νημα χωρις γλυψιματα στον λορδο,για να δω τους τσολιαδες αντιδραση...

Love you guys, keep the good work. ΤΕΛΕΙΟ!!!!

 

 

hhCapture.PNG

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...