Jump to content

Assetto Corsa [Greek]


mad_dog
Message added by mad_dog

mad_dog, the fastest sim driver in the world

Recommended Posts

  • 2 months later...
Quote

 

AC is literally a joke and a shell of what we thought it would be. we literally thought that there would be in early access. No changeable paints on line, comedy hour put options, mapping buttons isnt possible with alot of hardware, AI that is laughable, and now dumbed down physics.

AC Literally has no simulation value. And Stefano is a child at best who is trying to silence people on their forms, and strong arm other sim racing hubs as well.

 

Πηγή

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 23.4.2017 at 0:47 PM, sC_w0lveS said:

ο καθενας με τον πονο του........

 

Kαι βέβαια υπάρχει πόνος...ξέρεις τι είναι να τρέχεις με ελαστικά που δεν έχουν θερμοκρασίες ???

Δώσε πόνο Τέλη !!!

Έλα το forzassetto λέμε !!!

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Nα σας πω ένα αστείο να γελάσουμε...στο forzassetto έχει και θερμοκρασία φρένων...(είναι όπως των ελαστικών...για εφέ, αλλά έχει ωραία γραφικά γιατί φαίνεται και η πυράκτωση...φαλακρό αυγό είσαι Θεός !!!)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mad_dog said:

Nα σας πω ένα αστείο να γελάσουμε...στο forzassetto έχει και θερμοκρασία φρένων...(είναι όπως των ελαστικών...για εφέ, αλλά έχει ωραία γραφικά γιατί φαίνεται και η πυράκτωση...φαλακρό αυγό είσαι Θεός !!!)

εδω μιζα δεν εχει να παιρνουν μπρος τα αυτοκινητα μου θες και θερμοκρασια φρενων????? Πολυ "Star Wars" μου φαινεται βλεπεις......

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εδώ γράφουμε μόνο καλά λόγια αλλιώς θα φάμε ban xD

Λέω να το κάνω uninstall γιατί δεν μπορώ να το οδηγήσω πιά αν και το FFB το έχουν βελτιώσει ή είναι απ'το τιμόνι μου αυτό που πέρνω.

Το πρόβλημα μου είναι κυρίως στα ελαστικά, δεν νιώθω τίποτα στο τιμόνι, λες και οδηγώ hovercraft :P

Τελικά όσα έχουν Isimotor 2 engine είναι τα καλύτερα SIMBIN (GTR, Race07 κτλ) Raceroom, Automobilista. Μόνο το rF2 έχει Isimotor 2.5 engine.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει καμια πληροφορία στο τιμόνι στο forzassetto, το FFB είναι ανύπαρκτο, για μένα είναι πεταμένα λεφτά όποιος επενδύει σε DD Wheel στο Forzassetto.

To DD Wheel νομίζω οτι αποδίδει όλη την λεπτομέρεια μόνο στο rF2 και ίσως στο Automobilista που έχουν ενσωματώσει το LEO's Plugin.

Kαταλαβαίνεις τα πάντα, είναι ο ορισμός του FFB το rF2 !!!

Όταν σου έλεγα ότι είχα δοκιμάσει το τιμόνο στο forzassetto και σου έλεγα δεν νιώθω τίποτα μερικοί δεν με πίστευαν και έλεγαν αν θυμάσαι κάτσε να πάρει και ο @spyder το τιμόνι να μας πει...

Τελικά αποδείχτηκε ότι δεν στο forzassetto...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Xαχαχαχαχαχαα

Αρκαντιά μεγάλη λέμε !!!

Ξέρεις ποιο είναι το αδύνατο σημείο μέχρι και σήμερα στο forzassetto ???

H ανάρτηση !!!

Ποτέ δεν έπεισε και ποτέ δεν έφτιαξε.

Tώρα που βλέπω και τα γραφικά (αφού είναι γνωστό ότι όσοι παίζουνε forzassetto παίζουνε για τα γραφικά) το PC2 είναι σαν να μοιάζει το forzassetto lego...

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, η ανάρτηση έχει πρόβλημα όπως και τα λάστιχα.

Δεν δουλεύει σωστά με σκληρές ρυθμίσεις ελατηρίων-αντιστρεπτικών, προβληματική συμπεριφορά στα kerbs με σκληρή ανάρτηση.

Όλα αυτά γίνονται πιο συναφή με αυτοκίνητα υψηλού αεροδυναμικού φορτίου, χαμηλής μάζας και άκαμπτης ανάρτησης.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2 hours ago, mad_dog said:

@spyder έχει το forzassetto ελαστικά δρόμου ? Γιατί εγώ δεν ξέρω άν έχει ή δεν έχει.

Και αν έχει κατάλαβα πολλά...(μιλάω για την κουβέντα με το GT3 του rF2) 

Γεμίσαμε άσχετους...

Οτι να ναι εισαι λεμε...

Μαζουτ καις ρε μλκ?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατί?
Επειδή δεν ξέρω αν έχει ελαστικά δρόμου?
Τις άλλες τις μ@λ@κιες που λέγανε για το GT3 δεν σε ενόχλησαν η δική μου ερώτηση σε ενόχλησε...



Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο κιθαρίστας ψάχνει κόσμο να σώσει το AC, φήμες λένε ότι αποσύρεται τώρα που τα τσέπωσε, στις παιχνιδομηχανές πατώσανε...

Ναι έχει ελαστικά δρόμου στα αμάξια δρόμου όχι στα αγωνιστικά.

now-hiring.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χάνεται τσακωμό κιθαρίστα εδώ μετά τη σελίδα 6-7

Το κερασάκι της τούρτας είναι αυτό

Το Assetto Corsa 2 ακυρώθηκε απ'αυτούς που τους αγοράσανε γιατί απέτυχαν στις παιχνιδοκονσόλες

Η μηχανή του παιχνιδιού δεν μπορεί να υποστηρίξει νύχτα

Δεν μπορούν να προσθέσουν βροχή γιατί έχει πολύ δουλειά για να γίνει

Ολα αυτά τα παραδέχεται ο κιθαρίστας

Δηλαδή κάνανε την αρπαχτή και τώρα βαριούνται να δουλέψουνε, α ρε Μεσογιακέ λαέ xD

RIP AC

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οκ, κάτσε και διάβασε λίγο από την αρχή ξανά λίγο πιο προσεκτικά. Είπαμε και ο φανμποισμος έχει τα όρια του.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έχω διαβάσει όλο το θέμα αλλά δεν επιτρέπεται ο ιδρυτής του AC να μιλά έτσι όπως μιλά, όπως και να μπανάρουν απ'το forum τους όποιον πεί αντίθετη άποψη. Τραγικά απαράδεκτοι, είναι πιο funboys και απ'μάς.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...