Jump to content

Assetto Corsa [Greek]


mad_dog
Message added by mad_dog

mad_dog, the fastest sim driver in the world

Recommended Posts

Ο τύπος που συμμετέχει στην συζήτηση είναι ανεκδιήγητος. Και λίγα του λέει. Βασικά όλο το φόρουμ έχει ξεκαρδιστει με την πάρτη του.
Αν είχες πάντως καταλάβει την συζήτηση δεν θα έλεγες αυτά πιο πάνω.
Να βοηθήσω.
Με απλά λόγια.ς
Αφού είχε πει τις μπούρδες του, σε κάποια φάση του λέει ο Κουνος " να δούμε τί άλλη παπαριά θα πεις. Μη σταματάς".
Και λέει ο άλλος τις παπαριές βάζοντας /s στο τέλος που σημαίνει sarcasm.
Και ο Kunos λέει : Ναι ναι, ότι πεις , ισχύουν όλα ( πάλι σαρκασμός ) .

Ελπίζω να είναι πιο κατανοητά τώρα.



Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παραδέχτηκες πόσο funboy είσαι, δεν δέχεσαι άλλη γνώμη όπως και οι άλλοι στο forum τους που έχουν κάνει θέμα και χλευάζουν το rF2, απαράδεκτοι και που αφήνουν να υπάρχει τέτοιο θέμα.

Με αυτό που γέλασα πολύ με το κιθαρίστα είναι πως μόνο άν δεί τον κώδικα του rF2 μπορεί να το συγκρίνει με του AC xD Μα καλά δεν έχει παίξει rF2?

Το κώδικα δεν πρόκειται ποτέ να τον δεί γιατί δεν πωλείται, ούτε να τον σπάσει παρά μόνο αν η ISI θελήσει να το πουλήσει και μιλάμε για εξαψήφια νούμερα $$$$$$

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε@spyder...πιάνεις κουβέντα με άσχετους???
Αφού δεν ξέρει που πάνε τα πέντε
Παίζει arcade βλέπει γραφικούλια και καυλώνει..
Δεν λες καλά που υπάρχει και αυτός και ο γελοίος κιθαρίστας να σπάμε πλάκα???

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι ποιά διαστροφή με κάνει και διαβάζω αυτά που λέτε...κάνετε και λάικ ο ένας στον άλλον...τραγικοί. Σας αφήνω στη νιρβάνα σας

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, spyder said:

Τα ελαστικά δουλεύουν μέγιστα 80-105 βαθμούς στις στροφές και στο φρενάρισμα, αν δεν είσαι μέσα σε αυτές γλυστράει περισσότερο.

Απο εδώ και εδώ

Στο rF2 τα physics υπολογίζονται δυναμικά εκείνη τη στιγμή ενώ στο AC διαβάζει ένα πίνακα δεδομένων γι'αυτό έχει αυτή τη ψιλοψεύτικη αίσθηση.

4 hours ago, liakjim said:


 


Λάθος


Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

2 hours ago, spyder said:

Λάθος είναι όλη η φυσική του Ασσεττο

1 hour ago, liakjim said:

Ανακριβές όπως και η προηγούμενη δήλωσή σου...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mad_dog said:

Καλά ρε@spyder...πιάνεις κουβέντα με άσχετους???
Αφού δεν ξέρει που πάνε τα πέντε
Παίζει arcade βλέπει γραφικούλια και καυλώνει..
Δεν λες καλά που υπάρχει και αυτός και ο γελοίος κιθαρίστας να σπάμε πλάκα???

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk
 

Πιλότεε εσύ που ξέρεις τα πολλά κ ο νου σου κατεβάζει κ νοιώθεις όπως λες γιατί είσαι πάντα τόσο αργός? :4xvim2p::oregonian_winesmiley:οοοοοοο τι σου είπεεεεεεεεεεεεεε :choir::3ztzsjm:

Γιάννη ποιοί ακριβώς χλευάζουν το rF2 αυτοί που διοργανώνουν πρωτάθλημα πολύωρο με καμιά 100αριά νοματαίους?http://www.racedepartment.com/forums/rd-le-mans-series-by-vesaro.202/

Επίσης μάλλον κάτι δεν κατάλαβες καλά από όσα διάβασες.

Το οτι η φυσική του Ακέτο είναι χάλια/μάπα τι ακριβώς αλλάζει στον κόσμο σου?Εσύ παίζεις ρΦ2 κ είσαι χάπι με αυτό,άρα δεν θες να υπάρχει ανταγωνισμός στα διάφορα προιόντα?Θες όλοι όσοι διαλέγουν ένα παιχνιδάκι διαφορετικό από σένα να χατούν από προσώπου γκης? :999:

Το να βρίζεσαι με την πρώτη ευκαιρία με παιδιά που θα μπορούσες να τρέχεις μαζί κ να λες κ καμιά π@π@ριά που σε βοηθάει?

Είναι εντυπωσιακό πως όσο έτρεχες στο thelab ποτέ δεν έβγαζες τόσο μίσος/χολή για όσους αρέσκονται στη χρήση του Ακέτου.Ίσα ίσα στο thelab ήσουν από τις ευγενικές κ καλοκάγαθες φυσιογνωμίες,ένα είδος ομηρικού Νέστορα -χωρίς υπερβολή αυτή την εντύπωση είχα εγώ-.Πάντα καλοδιάθετος,γλυκομίλητος κ καλός για παρέα στα σοβαρά κ στα πιο ελαφρά.

Τι άλλαξε κ σε κάνει να το βλέπεις τόσο εχθρικά το πράμα?Ιδίως απέναντι σε παιδιά που δεν σου έκαναν τίποτε -άντε να διαφωνήσατε για ένα διαδικτυακό παιχνίδι-

Την τιμονιέρα σου την γουστόζικη την έχεις, τα πεταλάκια σου, το πισάκι σου, τις οθονούλες σου, γιατί τέτοια νοοτροπία ''να πεθάνει η κατσίκα του γείτονα''?

Το να μετατρέπεσαι σε ζηλωτή αυτόκλητα προσπαθώντας να προσυλητίσεις που σε βοηθάει?Άνοιξε ο ''κόσμος'' τα μάτια του ή εξακολουθεί να λαθεύει?

Θα ήταν καλό νομίζεις να υπήρχε μόνο ένα σίμ στην αγορά?Πιστεύεις θα προωθούσε την εξέλιξη έστω κ αυτή την υποτυπώδη με τα early access dlc κλπ?

Κ στην τελική ακόμη κ αν το ρΦ2 είναι ανώτερο σε ούλα του,εγώ που έδωσα σχεδόν τα ίδια χρήματα κ για τα 2 ποιό θεωρείς καλύτερο value for money με περισσότερο υλικό για παιχνίδι.Το AC που είναι καλώς ή κακώς πιο ζωντανό ή το rF2 που πρέπει να στραφείς μόνο σε λίγκες κ μέχρι την έλευση των νέων ντεβς βρισκόταν στην εντατική παρατημένο?

Κ έστω οτι στην πιο πάνω ερώτηση μου απαντάς ευθαρσώς ''μα το ρΦ2 φυσικά θέλει κ ρώτημα'' εάν εγώ σου πω ''ναι αλλά μαρέσει να ξενοκοιτάω κ να πηγαίνω κ με άλλες'' τι θα με πεις σκάσε κ φασολάδα 24/7?

Εύχομαι να μην παρεξηγηθώ με όλα τα παραπάνω :4xvim2p::oregonian_winesmiley::t3906:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sosna said:

Γιάννη ποιοί ακριβώς χλευάζουν το rF2 αυτοί που διοργανώνουν πρωτάθλημα πολύωρο με καμιά 100αριά νοματαίους?http://www.racedepartment.com/forums/rd-le-mans-series-by-vesaro.202

Αυτοί που χλευάζουν το rF2 στο forum του AC δεν διοργανώνουν αγώνες rF2.

2 hours ago, sosna said:

Θες όλοι όσοι διαλέγουν ένα παιχνιδάκι διαφορετικό από σένα να χατούν από προσώπου γκης? :999:

Αυτό είναι δική σου άποψη όχι δικιά μου.

2 hours ago, sosna said:

Το να βρίζεσαι με την πρώτη ευκαιρία με παιδιά που θα μπορούσες να τρέχεις μαζί κ να λες κ καμιά π@π@ριά που σε βοηθάει?

Δεν βρίστηκα με κανένα, δεν θα ξανάτρεχα με ανθρώπους που σε χτυπάνε από πίσω στο 1ο γύρο σε βγάζουν εκτός και δεν ζητούν συγνώμη.

Το μίσος η χολή και η έχθρα είναι δική σου άποψη. Δεν έχω τίποτα με κανένα απ'το lab, αν διαβάζω ανακρίβειες απαντώ αναλόγως. Δεν προσυλητίζω κανένα, που τα βλέπεις αυτά?
Το AC απ'τη πρώτη μέρα που το πήρα δεν μου άρεσε, προσπάθησα πολύ για να το μάθω/συνηθίσω ώσπου ήρθε το rF2 όπου όλα γίνονται πιο φυσικά. Πρώτα έμαθα να οδηγάω πραγματικά αυτοκίνητα και μετά έπιασα τα sim, ή νέα γενιά κάνει το ανάποδο.
Εδώ είμαστε εδώ και καιρό μια δεμένη παρέα ρίχνουμε τρομερό γέλιο και φτιάχνουμε και δοκιμάζουμε αμάξια.

2 hours ago, sosna said:

Θα ήταν καλό νομίζεις να υπήρχε μόνο ένα σίμ στην αγορά?Πιστεύεις θα προωθούσε την εξέλιξη έστω κ αυτή την υποτυπώδη με τα early access dlc κλπ?

Κ στην τελική ακόμη κ αν το ρΦ2 είναι ανώτερο σε ούλα του,εγώ που έδωσα σχεδόν τα ίδια χρήματα κ για τα 2 ποιό θεωρείς καλύτερο value for money με περισσότερο υλικό για παιχνίδι.Το AC που είναι καλώς ή κακώς πιο ζωντανό ή το rF2 που πρέπει να στραφείς μόνο σε λίγκες κ μέχρι την έλευση των νέων ντεβς βρισκόταν στην εντατική παρατημένο?

Εξέλιξη στα sim δεν υπάρχει προς το παρών μόνο να βγάζουν λεφτά απο υποτιθέμενα sim.

1000 φορές να μπαίνω σε οργανωμένα πρωταθλήματα παρά σε public της στούκας servers του AC.
Πιο value for money με 15 ευρώ στις εκπτώσεις με γύρω στις 200 πίστες το rF2.
Και παρατημένο να το αφήνανε το rF2 πάλι αυτό θα προτιμούσα. Το παλιό καλό κρασί νερό δεν γίνεται ποτέ. Δες το RBR, 13 χρόνια sim και δεν ξεπερνιέται.
Για μένα μόνο το rF2 είναι πραγματικό simulator τα άλλα είναι games.

Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβαίνεις ότι τα ανωτέρω είναι μια προσωπική άποψη ενός τυχαίου τύπου στο ίντερνετ άρα έχει σχεδόν μηδαμινή αξία έτσι;

Το κατεβαίνεις ότι η άποψή αυτή όταν διανθίζεται με τις ανακρίβειες που σημείωσα πιο πάνω, χάνει και άλλο σε αξία έτσι;

Προσωπικά λαμβάνω υπόψη την άποψη του υπέρ αλιεν "δεν χάνει" ο οποίος παρόλο που είπε κάτι περίεργο ότι στο rf2 το τέρμα μαλακό σετ απ έβγαζε ίδιο χρόνο με το τέρμα σκληρό άρα κάτι δεν δουλεύει καλά εδώ, εντούτοις είπε ότι τα 2 σιμς έχουν την ίδια φυσική αίσθηση άρα και τα 2 κάνουν σωστά τη δουλειά τους να απεικονίζουν όσο γίνεται καλύτερα τη ζωή.

Τέλος δεν καταλαβαίνω τί νόημα έχει να έρχονται κάποιοι στο θέμα που είναι για το assetto και να ανακυκλώνουν τις ίδιες όπως είπα μηδαμηνές προσωπικές απόψεις για κάποιο άλλο σιμ.

Το μόνο που επιτυγχάνουν σε εμένα τουλάχιστον είναι να με αποτρέπουν απ το να ήθελα να ασχοληθώ με την κοινότητα σας.

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αμα είναι αυτός τυχαίος εσύ τι είσαι? Πιο funboy απ'σένα δεν έχω ξαναδεί. Σας ενοχλούν οι απόψεις των άλλων και δεν δέχεστε κριτική στο θέμα του RD.

Το setup είναι προσωπικό δεν οδηγάνε όλοι με το ίδιο στυλ και 2 διαφορετικοί οδηγοί με 2 διαφορετικά setup κάνουν τον ίδιο χρόνο, λογικό αφού είναι και γρήγοροι.
Αυτό που έγραψα για 2 διαφορετικά setup στο AC αφορά εμένα οδηγό που βγάζουν τον ίδιο χρόνο.

Η κοινότητα μας ασχολείται πρωτίστως με το rFactor2, να το εμπεδώσετε εσείς οι ασσετιανοί αυτό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και είμαι τυχαίος. Φανμποι επουδενι μιας και όπως έχω πει τα παίζω όλα. Και παραδέχομαι τα όποια λάθη μου.

 

Τις ανακρίβειες μαρκάρω πχ σαν αυτές που είπες πιο πάνω που θα τις είχες αποφύγει αν είχες κατανοήσει την συζήτηση που ταγκαρες στο RD...

 

Τέλος ποσώς με απασχολεί ποιός είναι ο κύριος προσανατολισμός της κοινότητάς "σας" . Τα δικαιώματα και οι υποχρεώσεις παραμένουν οι ίδιες και ισότιμες.

Βασικά και μόνο που τα γράφω αυτά αντιλαμβάνομαι πόσο χαμηλού επιπέδου συζήτηση κάνουμε...

 

ΥΓ τα διαφορετικά σετ απ στο rf2, τα μνημονεύει ένας άνθρωπος για τον εαυτό του, άρα πάει και αυτό το "επιχείρημα" περί προσωπικού στυλ. Ένας έτσι ? Ένας με 2 αντιδιαμετρικα σετ απ που κάνουν στα αλιεν χέρια του τον ίδιο χρόνο.

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, sosna said:

Πιλότεε εσύ που ξέρεις τα πολλά κ ο νου σου κατεβάζει κ νοιώθεις όπως λες γιατί είσαι πάντα τόσο αργός? :4xvim2p::oregonian_winesmiley:οοοοοοο τι σου είπεεεεεεεεεεεεεε :choir::3ztzsjm:

Iδού το πήδημα ιδού και η Νάξος που λέγανε και οι αρχαίοι απόγονοι μας...

Φίλτατε @sosna...σε προκαλώ και σε προσκαλώ στον επόμενο αγώνα μας (που είναι ανάβαση) να μου δείξεις γραμμές. Αν είσαι τόσο γρηγορος σε περιμένω...αλλίως να σιωπήσεις για πάντα...har har har 

Το πρόβλημα δεν είναι το AC. Το πρόβλημα το δημιούργησε από το άλλο forum ένα μπετονόκαρφο που έδινε κόσμο και έσβηνε posts. (Μην κάνει τον κόπο να κάνει εδώ εγγραφή, εδώ είναι μόνιμα ban, θέλει να τοποθετηθεί ? Να το κάνει από το άλλο forum). Eπίσης το πρόβλημα διογκώνεται όταν άσχετοι (βλέπε @liakjim) κάνουν τοποθέτηση και δεν έχουν ιδέα. Και όχι δεν έχουν ιδέα αλλά αυτά που λένε τα πιστεύουν κιολας.

Με τα παιδιά από το AC από δίπλα εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα. Δεν τους ήξερα καν. Μπορεί να έχουν αυτοί μαζί μου, αυτό είναι άλλο θέμα. Αλλά ποτέ δεν είχα κάνει τοποθέτηση για κανέναν και ούτε είχα κάνει χαρακτηρισμούς ποτέ σε κανέναν.

Όπως θα παρατήρησες, πριν έρθει εδώ το ονειροπαρμένο (βλέπε @liakjim) δεν υπήρχε πρόβλημα. Όπως με ξέρετε ποτέ δεν εκφράζομαι έτσι, αλλά στον @liakjim δεν υπάρχει άλλος τρόπος όταν ειδικά μας λέει ότι είμαστε μια τρίχα από τα @@ του Αρη. Και επειδή δεν καταλαβαίνει θα του μιλάω έτσι γιατί έτσι του αρμόζει.

Για τους υπόλοιπους (για παράδειγμα και εσύ) ποτέ δεν εκφράστηκα έτσι.

Τωρα στο θέμα του AC. Δεν με ενδιαφέρει το game. Αλλά δεν πάω και κάνω post σε άλλα forum και να το παίζω έξυπνος, ενώ δεν είμαι (βλέπε @liakjim). Βέβαια θα είχε άλλη ροή το θέμα αν έκανε τοποθέτηση πολιτισμένα. Αυτός ίσως νόμισε βρίσκεται στο άλλο forum και έχει πλάτες. Εδώ αν δω πως εκφράζεται (όπως κάνει) δεν θα του δώσω καμία ευκαιρία, μέχρι να αποδείξει το αντίθετο.

Τα υπόλοιπα παιδιά όταν ήταν να τρέξουμε μαζί φίλε @sosna, στο ΑC, εμείς δεχτήκαμε με χαρά. Όταν είπαμε με τι θέλετε να τρέξετε στο rF2 όταν έρθετε εσείς εδώ, το μπετονόκαρφο είπε δεν θα τρέξει. Άρα βλέπεις ποιος κάνει προσπάθειες και ποιος όχι.

Εδώ μπορεί να είμαστε μια κοινότητα για το rF2 αλλά ανοιχτοί και για όλους τους άλλους. Υπάρχει thread για το AC, ο καθένας μπορεί να γράφει και να υποστηρίζει ότι θέλει. Αλλά όχι όπως ο @liakjim να έρχεται εδώ και να το παίζει έξυπνος (ενώ δεν είναι). Φαίνεται το ποιόν του ανθρώπο. Kαι εγώ είχα φάει ban από το άλλο forum αλλά ποτέ δεν κατέβαζα χριστοπαναγίες ή απειλές.

Με κανέναν δεν υπάρχει πρόβλημα από δίπλα (εκτός το μπετονόκαρφο). Υπάρχει πρόβλημα μόνο με το προβληματικό παιδι @liakjim που δημιουργεί πρόβλημα. Και ναι ρε @liakjim, δεν είναι ανάγκη να συμφωνούμε μαζί σου. αν σου αρέσει. Αν δεν σου αρέσει εξαφανίζεισαι.

 

Ζητώ συγνώμη για το άσχετο thread από την κοινότητα του AC, αλλά μερικά πράματα πρέπει να μπουν στην θέση τους.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, liakjim said:

 ότι στο rf2 το τέρμα μαλακό σετ απ έβγαζε ίδιο χρόνο με το τέρμα σκληρό
 

Χαχαχαχαχα πιο διαστρέβλωση της πραγματικότητας πεθαίνεις. Άσε μας ρε φίλε.Παρτε οποιο να'ναι απο τα group H και οποιος κανει ιδιο χρονο το τερμα μαλακο με το κανονικο σετ-απ ,να 'ρθει να μου περασει χαλκα επι τοπου!!!!!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα πιο διαστρέβλωση της πραγματικότητας πεθαίνεις. Άσε μας ρε φίλε.Παρτε οποιο να'ναι απο τα group H και οποιος κανει ιδιο χρονο το τερμα μαλακο με το κανονικο σετ-απ ,να 'ρθει να μου περασει χαλκα επι τοπου!!!!!!!!
Δεν το είπα εγώ. Ο Μήτσος έχει σηκώσει κάπου ένα ποστ ενός υπεραλιεν που βγήκε 3ος στον αγώνα με τα μακλαρεν και αν θυμάμαι καλά, 2 δέκατα από τον πρώτο στα προκριματικά.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το βρήκα
http://www.pcgamingforum.net/forum/index.php?/topic/337-McLaren-650S-GT3#entry7934

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το ειδα!

5. Which games should I be playing?

That’s the beauty of WFG: you could be playing any online driving game. We’ll be looking at the big racing games, such as Forza on the Xbox and GT on PlayStation, but also some new niche titles such as Project Cars and high-end simulation games such as iRacing and rFactor 2.

Ασετο?Κριμα...

Ξερει κανεις γιατι εφαγε πορτα?

edit,ξερω γιατι!

 

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

On 18.8.2017 at 9:28 AM, liakjim said:

Χαχαχαχαχα πιο διαστρέβλωση της πραγματικότητας πεθαίνεις. Άσε μας ρε φίλε.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

764016c81a9315c553396aad91caa60a--poop-j

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 17/8/2017 at 5:17 PM, spyder said:

Χάνεται τσακωμό κιθαρίστα εδώ μετά τη σελίδα 6-7

Το κερασάκι της τούρτας είναι αυτό

Το Assetto Corsa 2 ακυρώθηκε απ'αυτούς που τους αγοράσανε γιατί απέτυχαν στις παιχνιδοκονσόλες

Η μηχανή του παιχνιδιού δεν μπορεί να υποστηρίξει νύχτα

Δεν μπορούν να προσθέσουν βροχή γιατί έχει πολύ δουλειά για να γίνει

Ολα αυτά τα παραδέχεται ο κιθαρίστας

Δηλαδή κάνανε την αρπαχτή και τώρα βαριούνται να δουλέψουνε, α ρε Μεσογιακέ λαέ xD

RIP AC

Δεν κατάλαβες καλά τι ειπώθηκε νομίζω...

Η απάντηση του για το τι υποστηρίζει ή όχι το παιγνίδι και το μέλλον στην εργασία για βελτίωση..

"ο γιατρός είπε ναι με το χαμόγελο..."

On 18/8/2017 at 11:38 AM, John@John said:

Χαχαχαχαχα πιο διαστρέβλωση της πραγματικότητας πεθαίνεις. Άσε μας ρε φίλε.Παρτε οποιο να'ναι απο τα group H και οποιος κανει ιδιο χρονο το τερμα μαλακο με το κανονικο σετ-απ ,να 'ρθει να μου περασει χαλκα επι τοπου!!!!!!!!

Το αν μαλακό σετάπ και σκληρό σετάπ βγάλουν τον ίδιο χρόνο, (που μπορεί και να βγάλουν) εξαρτάται και απο άλλους παράγοντες..

Το ότι με σκληρά ελαστικά βγάζεις καλύτερο χρόνο από ότι με μαλακά μπορεί να οφείλεται στην ιδιαιτερότητα μιας πίστας ή στο λάθος σετάπ...

Σε πίστες όπως η μόνζα, το μαλακό ελαστικό υπερτερεί..  Αν κάνεις όμως μαλακό αυτοκίνητο, υπερτερεί το σκληρό ελαστικό....

Στο σπά υπερτερεί το μαλακό ελαστικό..

Στο ρεντ μπουλ ρίνκγ, το μαλακό πρέπει λογικά να είναι πίσω απο το σκληρό, γιατί τα λάστιχα υπερθερμαίνονται...

Μερικές φορές ο κανόνας είναι σωστός, μερικές λάθος..  ας μην είμαστε απόλυτοι...

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mad_dog said:

764016c81a9315c553396aad91caa60a--poop-j

Σε περίμενα πιο ευφάνταστο...

 

7 minutes ago, spyder said:

Αμερικάνικο πανεπιστήμιο έχω τελειώσει λες να μην καταλαβαίνω Αγγλικά? Σκοπός μου ήταν να ρίξω λίγο δούλεμα στους ασσετιανούς :D

Η επανάληψη είναι μήτηρ μαθήσεως...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...