Jump to content

pcgamingforum - Το καφενείο των simracers - Γενική Συζήτηση - Aγώνες


sC_w0lveS

Recommended Posts

Just now, liakjim said:

Το ποιόν του ανθρώπου θα φανεί όταν του δώσεις εξουσία...



Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ολοι έχουμε ιδιαιτερότητες βρε Δημήτρη...

Καλό είναι να αφήνουμε μερικά πράγματα στην άκρη.. ;) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά έχεις χαζέψει???

Δεν είχα πει από την αρχή το M1 θελει φτιάξιμο???

Ποιόν να ακούσω?

Όλους τους άσχετους?

Τι είμαστε? Αρχάριοι?

Για εμένα το GT3 είναι πάρα πολύ καλή δουλειά και να επισημάνουμε ότι έχει το τελευταίο μοντέλο ελαστικών.


 

Link to comment
Share on other sites

Άστον να μιλάει μόνος του. Προσωπικά ως άσχετος, αποχωρώ. Σας καλώ σε διάλογο σε πιο φιλόξενο περιβάλλον.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites


Σας καλώ σε διάλογο σε πιο φιλόξενο περιβάλλον.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Δημήτρη νομίζω οτι τωρα το τραβάς λίγο φιλε μου
Μια χαρά φιλόξενος ειναι ο χώρος και ο "οικοδεσπότης"@mad_dog !

Απλά μερικές φορές όλοι μας κολλάμε στην άποψη μας και ετσι σταματάμε την επικοινωνία γενικά!


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάνο αν έχεις χρόνο κ όρεξη στείλε μου τρια σετ για όποιο αμάξι θες ένα με χαλαρό μπροστά σκληρό πίσω,ένα με σκληρό μπροστά κ μαλακό πίσω κ ένα με νορμάλ αληθοφανείς values για να τα δοκιμάσω στη Zandvoort που μαρέσει αρκετά κ την ξέρω καλά.

 

disclaimer:το παραπάνω τέστ θα γίνει μόνο κ μόνο για να ικανοποιήσω τη δική μου περιέργεια. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα
Ποιο φιλόξενο περιβάλλον λέει που καρφώνουν κόσμο και μπαναρουν επειδή είχαν αντίθετη άποψη

Πλάκα έχεις ρε φίλε...πραγματικά άσχετος και άστοχος επί του θέματος

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sosna said:

Πάνο αν έχεις χρόνο κ όρεξη στείλε μου τρια σετ για όποιο αμάξι θες ένα με χαλαρό μπροστά σκληρό πίσω,ένα με σκληρό μπροστά κ μαλακό πίσω κ ένα με νορμάλ αληθοφανείς values για να τα δοκιμάσω στη Zandvoort που μαρέσει αρκετά κ την ξέρω καλά.

 

disclaimer:το παραπάνω τέστ θα γίνει μόνο κ μόνο για να ικανοποιήσω τη δική μου περιέργεια. :)

Eνημέρωσε αν θέλεις αν τα έχεις πάρει για να σου στείλω το M1 (v0.7)

Δεν ξέρω αν έχει βγει άλλη καινούργια να πούνε αυτοί που τρέχανε χτες.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, liakjim said:

Άστον να μιλάει μόνος του. Προσωπικά ως άσχετος, αποχωρώ. Σας καλώ σε διάλογο σε πιο φιλόξενο περιβάλλον.
 

Και που να μπει ο Αυγουστος για τα καλα,,,,,,,,ερχεσε σε ενα φιλοξενο περιβαλλον που ασχολειται ως επι το πλειστον με το rFactor2  εδω και λιγες ημερες,ολα κυλουν ομαλα και ξαφνικα μετα την πανσεληνο αρχιζεις να μιλας για rf2 νεκρο,εμεις τυφλοι,οτι πρεπει να οδηγας σαν ουφο για να παει καλα το αμαξι κ.α...  που την στιγμη αποδεδειγμενα οσες φορες βρηκαμε πραγμ;ατικα αγωνιστικα σετ-απ και τα βαλαμε τα αυτοκινητα πηγαιναν τοσο καλα που απορουσαμε ολοι. Ειλικρινα δεν καταλαβαινω τον σκοπο και τον λογο της επιθεσης σου και στο κατω-κατω δεν σε καλεσαμε για να βριζεις το rF2 εδω.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και που να μπει ο Αυγουστος για τα καλα,,,,,,,,ερχεσε σε ενα φιλοξενο περιβαλλον που ασχολειται ως επι το πλειστον με το rFactor2  εδω και λιγες ημερες,ολα κυλουν ομαλα και ξαφνικα μετα την πανσεληνο αρχιζεις να μιλας για rf2 νεκρο,εμεις τυφλοι,οτι πρεπει να οδηγας σαν ουφο για να παει καλα το αμαξι κ.α...  που την στιγμη αποδεδειγμενα οσες φορες βρηκαμε πραγμ;ατικα αγωνιστικα σετ-απ και τα βαλαμε τα αυτοκινητα πηγαιναν τοσο καλα που απορουσαμε ολοι. Ειλικρινα δεν καταλαβαινω τον σκοπο και τον λογο της επιθεσης σου και στο κατω-κατω δεν σε καλεσαμε για να βριζεις το rF2 εδω.

Προσωπικά είμαι έτοιμος να τα ακούσω αυτά.

Δεν με ξέρεις αλλά τους 2 Παναγιώτηδες αλλά και τον σπαιντερ εγώ τους έσπρωξα στο rf2 από το assetto.Το παιχνίδι το αγαπώ και το εκτιμώ πολύ από θέμα προγραμματισμούκαι θέλω το καλύτερο για αυτό.

Ειδικά τώρα με το νέο περιεχόμενο είχα τρομερές προσδοκίες μιας και πιστεύω ότι μόνο έτσι θα ολοκληρωθεί και θα φτιάξει τις ελλείψεις του.

Για αυτό απογοητεύτηκα τόσο πολύ όταν διαπίστωσα ότι κάτι δεν πάει καλά με το μακλαρεν.

Το βίντεο που σήκωσα και σβήστηκε αδικαιολόγητα μου φαντάζει απίστευτα κακό και μη ρεαλιστικό για σλικς λάστιχα ειδικά ο τρόπος που μπαίνει με ντριφτ στις μαγκοτς και μπεκετς.

 

Σε κάθε περίπτωση περίμενα έναν σχολιασμό και αντιπαράθεση στα πιθανά λάθη μου ή ελλείψεις γνώσεων πιο υψηλού επιπέδου πχ https://www.thelab.gr/index.php?/topic/102860-rFactor-2&do=findComment&comment=2605719 και όχι κάτι φθηνά σβησιματα σε συνδυασμό με τέτοια. Η ευθύνη δική σας.

e521013998a9d5eddfcae7f1cf0417de.jpg

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μεγαλη πλακα εχεις βρε @liakjimεσυ  μας εχεις βγαλει ακυρο ολο το rf2 σε σημειο που θα το κανεις και unistall,λογο των τρομερων προσδοκιων που ειχες για το μακλαρεν ??Και φταιμε εμεις και μας την λες για ενα αμαξι που εβγαλε η εταιρια που μπορει να ειναι σωστο αλλα μπορει και να μην ειναι? Νεοσυστατη ειναι,δωσε της λιγο χρονο,πολυ απολυτο σε βλεπω ,εδω στο ασσεττο εχετε δωσει εναν σκασμο φραγκα και καθε 15 μολις ο φαλακρας διαβαζει κανα καινουργιο περιοδικο κανει update στη φυσικη του παιχνιδιου και δεν ειδα να μιλα κανεις για unistall και λοιπες κατηγοριες.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, sosna said:

Πάνο αν έχεις χρόνο κ όρεξη στείλε μου τρια σετ για όποιο αμάξι θες ένα με χαλαρό μπροστά σκληρό πίσω,ένα με σκληρό μπροστά κ μαλακό πίσω κ ένα με νορμάλ αληθοφανείς values για να τα δοκιμάσω στη Zandvoort που μαρέσει αρκετά κ την ξέρω καλά.

 

disclaimer:το παραπάνω τέστ θα γίνει μόνο κ μόνο για να ικανοποιήσω τη δική μου περιέργεια. :)

Σε ποιό σιμ καλέ μου??

Εγώ λέω να αφήσετε πάλι τις διαμάχες όπως τις κάνετε...

Το έχετε πάει σε προσωπικό επίπεδό και είσαστε λάθος...

Αν έχετε κάκαλα, όλοι το πακέτο, και πάμε να μπούμε μέσα να δούμε τι τρέχει..

Μέχρι τότε, αφού εικόνα δεν έχουμε, οφείλουμε το λιγότερο να σεβαστούμε την άποψη του Δημήτρη...

Και ο πρώτος που θα πάρει σήμερα το πακέτο είμαι εγώ...

Εσείς έχετε τα κάκαλα που χρειάζεται??? 

 

Με το Δημήτρη σε τεχνικά θέματα και παιγνιδιών είμαστε σκοτωμένοι...

Αυτό δε σημαίνει οτι θα σκοτωθούμε και σαν άνθρωποι, η ότι θα πρέπει να συμπεριφερόμαστε υποτιμητικά..

Αυτά...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mad_dog said:

Καλά έχεις χαζέψει???

Δεν είχα πει από την αρχή το M1 θελει φτιάξιμο???

Ποιόν να ακούσω?

Όλους τους άσχετους?

Τι είμαστε? Αρχάριοι?

Για εμένα το GT3 είναι πάρα πολύ καλή δουλειά και να επισημάνουμε ότι έχει το τελευταίο μοντέλο ελαστικών.


 

Ρε τι παίρνεις..

Σετάπ είπες πρέπει να φτιάξουμε γιατί ήταν γιάμπαλο....

Θα σε αρχίσω πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Post δεν σβήνω τα μεταφέρω. Και το δικό σου θα είναι το τελευταίο εκτός θέματος. Αν θέλεις να πεις κάτι για το forum ήν να προτείνεις υπάρχει εδώ section.

 

5 minutes ago, rapid_fast said:

Ρε τι παίρνεις..

Σετάπ είπες πρέπει να φτιάξουμε γιατί ήταν γιάμπαλο....

Είχα πει το αυτοκίνητο θέλει φτιάξιμο. Ρώτα όλους τους άλλους που το είχανκε ακούσει.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mad_dog said:

Mείνατε επί του θέματος, άσχετα post μεταφέρονται στα delete...

Αχχχχχ εγω επρεπε να ειχα το φορουμ,,,,,,,,,,ολα χυμα ,ελευθερα.....

Και βγαλε αυτον τον απλυτο απο το προφιλ σου ρε @mad_dog κανεναν πιο προσφατα μπανιαρισμενον δεν ειχες να βαλεις??

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@liakjim είπες και εσύ πολλά και χοντρά,  είπε και ο @mad_dog πολλά και χοντρά.  

Μέχρι εκεί που σχολίαζες για το Mc Laren εντάξει.

Μετά άρχισες τους αφορισμούς για όλους εμάς που ασχολούμαστε με ένα νεκρό sim, που έχει broken physics κτλ.κτλ.

Εδώ μέσα υπάρχουν άνθρωποι που έχουν ασχοληθεί χιλιάδες ώρες με αυτό που εσύ θεωρείς νεκρό.  Εσύ πως θα ένιωθες;

Δηλαδή πας σε μια κοινότητα και τους λες  "γεια σας θέλω να συμμετέχω στις διαδικασίες αλλά δυστυχώς ασχολείστε με μια μ@λ@κία"

Όπως καταλαβαίνεις θα την ακούσεις.  Και κατά την άποψη μου την άκουσες και πολύ χαλαρά.

Αν, γουστάρεις ασχολείσαι και σέβεσαι αυτούς που ασχολούνται.

Αν, θεωρείς το SIM μάπα γράψε μας στα @ρχιδι@ σου και ασχολήσου με κάτι πιο ενδιαφέρον. 

Μη προσπαθείς να μας πείσεις (τους μ@λ@κες)  οτι βλέπουμε όνειρα.

Μεγάλο παιδί είσαι, καταλαβαίνεις.

 

 

   

 

   

 

  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20597153_1054214358043794_4828592710853079169_n.jpg.ef6d963b3d2dbcdef14ebdb9040417fe.jpg

μλκς, ειστε η καλυτερη συντροφια μεχρι στιγμης στις "νεκρες" ωρες των διακοπων, ειδικα τωρα με την πολυ ζεστη :rofl:

Εχω κλαψει λεμε...

Το μονο κουραστικο ειναι που σβηνει συνεχεια ποστ ο αλλος και πρεπει να πηγαινω απο δω και απο κει για να βγαλω νοημα >:(

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να μάθετε τί πάει να πει αντίλογος και πως τον αντιμετωπίζουμε ανθρώπινα, θα ακολουθήσω την συμβουλή στην προτελευταία ως άνω παράγραφο.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, rapid_fast said:

Σε ποιό σιμ καλέ μου??

Εγώ λέω να αφήσετε πάλι τις διαμάχες όπως τις κάνετε...

Το έχετε πάει σε προσωπικό επίπεδό και είσαστε λάθος...

Αν έχετε κάκαλα, όλοι το πακέτο, και πάμε να μπούμε μέσα να δούμε τι τρέχει..

Μέχρι τότε, αφού εικόνα δεν έχουμε, οφείλουμε το λιγότερο να σεβαστούμε την άποψη του Δημήτρη...

Και ο πρώτος που θα πάρει σήμερα το πακέτο είμαι εγώ...

Εσείς έχετε τα κάκαλα που χρειάζεται??? 

 

Με το Δημήτρη σε τεχνικά θέματα και παιγνιδιών είμαστε σκοτωμένοι...

Αυτό δε σημαίνει οτι θα σκοτωθούμε και σαν άνθρωποι, η ότι θα πρέπει να συμπεριφερόμαστε υποτιμητικά..

Αυτά...

Για το Κουνοπαίγνιο αλλά αν σε ψήνει η ιδέα θα μπορούσα να κάνω το ίδιο κ για το ΡουΦού2.Στο AC στη Zandvoort κ στο rF2 στο Silverstone,αμάξι διάλεξε εσύ.

Φυσικά μόνο αν έχεις χρόνο κ δεν σε αγγαρεύω.

Η ιδέα είναι να κάνω από τρία δοκιμαστικά 10 γυρα με το κάθε σετ κ να συγκρίνω διαφορές.Τι δουλεύει καλύτερα στο εκάστοτε σιμ.Εσύ φυσικά θα μας πεις κ το γιατί :)

7 hours ago, mad_dog said:

Eνημέρωσε αν θέλεις αν τα έχεις πάρει για να σου στείλω το M1 (v0.7)

Δεν ξέρω αν έχει βγει άλλη καινούργια να πούνε αυτοί που τρέχανε χτες.

Όχι το Μ1 δεν τοχω.Βασικά από οτι κατάλαβα είναι πακέτο M1 CSL 2002 αυτά δεν τα έχω.Τα άλλα μου τα έδωσε ο Γιάννης πρόσφατα,απλά λόγω ζέστης δεν μπήκα.

Αν κ όποτε μπορέσεις στείλε με λίνκ να μπω στο σέρβερ για M1 CSL 2002.

Thanks :)

Edited by sosna
Link to comment
Share on other sites

 

24 minutes ago, John@John said:

Adminnn δεν μπορεις να κανεις ενα thread ωστε να μπορουμε να μιλαμε ελευθερα χωρις λογοκρισια?.Νιωθω καταπιεσμενος!!

Εδώ πείτε ότι θέλετε
Σφαχτειτε ελεύθερα

19 minutes ago, sosna said:

Όχι το Μ1 δεν τοχω.Βασικά από οτι κατάλαβα είναι πακέτο M1 CSL 2002 αυτά δεν τα έχω.Τα άλλα μου τα έδωσε ο Γιάννης πρόσφατα,απλά λόγω ζέστης δεν μπήκα.

Αν κ όποτε μπορέσεις στείλε με λίνκ να μπω στο σέρβερ για M1 CSL 2002.

Thanks :)

Eίμαι εκτός, @spyder ή όποιος άλλος έχει το πακέτο δώσατε παρακαλώ τον @sosna το σαλιγκάρι να δοκιμάσει την τύχη του.

Αν με περάσει στους χρόνους έχει όλο τον εξοπλισμό μου...

Har har har 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, liakjim said:

Για αυτό απογοητεύτηκα τόσο πολύ όταν διαπίστωσα ότι κάτι δεν πάει καλά με το μακλαρεν.

Για να απογοητευτείς πρέπει να γνωρίζεις...εσύ αποδείχτηκε ότι είσαι απλά άσχετος με το άθλημα.

 

10 hours ago, liakjim said:

Μέχρι να μάθετε τί πάει να πει αντίλογος και πως τον αντιμετωπίζουμε ανθρώπινα, θα ακολουθήσω την συμβουλή στην προτελευταία ως άνω παράγραφο.

Αντίλογο ???

Aχαχαχαχα...τράβα τώρα κάνε κανά copy-paste από το forzassetto μπας και ανέβει η ψυχολογία σου και μετά έλα πάλι να μας διασκεδάσεις.

15 hours ago, liakjim said:

Το βίντεο που σήκωσα και σβήστηκε αδικαιολόγητα μου φαντάζει απίστευτα κακό και μη ρεαλιστικό για σλικς λάστιχα ειδικά ο τρόπος που μπαίνει με ντριφτ στις μαγκοτς και μπεκετς.

Ποιος σου είπε εσένα ότι τα slick δεν γλυστράνε ή δεν μπαίνουν με τις μπάντες ?

Το forum του forzassetto ???

Δες στο 2:00 και στο 2:22 να δεις πως μπαίνει χωρίς φρένο σε στροφή !!! Μπας και μάθεις τίποτα !!! Mα όλοι οι άσχετοι εδώ ??? Και να εκφέρουν και άποψη ???

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...