Jump to content

Griechen Tourenwagen Meisterschaft Cup


Recommended Posts

Guest liakjim
Και πηγα και διαλεξα ο μλκς το bmw που μονο που κοιτας το γκαζι διπλωνει....




Περίεργο, στο test drive , μου φάνηκε το πιο σταθερό από όλα ( φυσικά μετά το Audi )

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σας το είπα, δεν σας το είπα είμαι ο βασιλιάς  & του Οσερσλίμπεν!:1st:

Περιμένω με ανυπομονησία να συναγωνιστώ τον αισθησιακό lawyer.?,τον απροπόνητο rapid fast fast, τον αντισεισμικό- υπερηχητικό Jim,τον πολύπειρο wolves, τον βάρβαρο σαδιστή Giannis,τον πληγωμένο γίγαντα Geovas no wheel,τον άνθρωπο αράχνη που χτυπά με συνέπεια και επιμονή το βάθρο, τον εξαφανισμενο ? Άγγελο βυζί αρ, τον απογοητευμένο με το παρδαλό σκιν μήπως επιτέλους καταλάβει πως αυτό το παιχνίδι του πάει καλύτερα,τον troffimo των εθνικών οδών και δεινό ως εκ τούτου κοπανατζή troffeo και φυσικά όποιον άλλο θέλει να δοκιμάσει την πικρή γεύση της αποτυχίας να με εκθρονίσει.

Προσκαλώ και το νέο αστέρι του rf2 @andre, αν θέλεις κτυπα το πακέτο euro tracks και ενα dtm 92 αυτοκίνητο και μπήκες, περισσότερες συμβουλές από gchristod & wolves. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ψιτ, πορφυρογέννητε βασιλιά, δεν σε βλέπω στο λιντερμποαρντ, άσε τις αυλικές και τους κόλακες και ρίξε μια γυροβολιά...

 

Υ.Γ. Αφού σας αντέχω ακόμα, μάλλον μαζόχας είμαι παρά σαδιστής :P 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς βλέπω να παίρνει καιρό η επιστροφή μου στις πίστες, η fanatec δεν βρίσκει κάποιο πρόβλημα με το base και μου ζήτησε να τους στείλω και το universal hub για έλεγχο.

Ευτυχώς που βγαίνει το battlefield ...........

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, geovas77 said:

Δυστυχώς βλέπω να παίρνει καιρό η επιστροφή μου στις πίστες, η fanatec δεν βρίσκει κάποιο πρόβλημα με το base και μου ζήτησε να τους στείλω και το universal hub για έλεγχο.

Ευτυχώς που βγαίνει το battlefield ...........

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 

Η προσφορά για το xbox wheel ισχύει ή ακόμα καλύτερα (για σένα) δανείσου την DF pro του spyder, κρίμα να μείνεις στην απ'έξω.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, spyder said:

Τη Κυριακή το βράδυ στις 22:00 έχει Formula 1. Τι λέτε να κάνουμε για τον αγώνα; Να τον πάμε 90 λεπτά αργότερα ή για Δευτέρα;

Γιάννη έχω σταματήσει να βλέπω F1 από το τελευταίο πρωτάθλημα του Hakkinen :) Ό,τι πουν οι περισσότεροι πάντα, αλλά θα προτιμούσα να μείνουν οι ώρες του αγώνα ως έχουν και όποιος θέλει να μπει. Μπορείς να κατεβάσεις και να δεις μετά τη μετάδοση του sky sports. Πιο πολύ θα την ευχαριστηθείς ;) 

Link to comment
Share on other sites

Το βάζω κι εδώ γιατι στο ημερολόγιο δεν θα το δει κανένας:

Οι σέρβερ είναι έτοιμοι. Στην πολύ πιθανή περίπτωση που δεν καταφέρω να μπω, έκανα 2, Greek DTM1 και Greek DTM2 ώστε για τον δεύτερο αγώνα να μπείτε κατευθείαν στον 2ο που θα είναι έτοιμος για race. Αν οι απουσίες είναι πολλές, θα δούμε μήπως τελικά τον κάνουμε άλλη μέρα μεσοβδόμαδα. Μας γλωσσόφαγε ο Bernie Ecclestone που σνομπάραμε το προιόν του :P

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...