Jump to content

Griechen Tourenwagen Meisterschaft Cup


Recommended Posts

Να ναι καλά ο Νάσος με τις αντισυμβατικές προτάσεις του, από μενα όχι μόνο σεταπ, αδερφή να είχα να του την έδινα

Νομίζω είναι ώρα να αποκαλύψω και το μυστικό όπλο που είχα πρώτη φορά απόψε:

WP_20160926_00_13_42_Pro.jpg



Γιάννη, λίγο info please.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, liakjim said:

Γιάννη, λίγο info please.

Μόλις το ολοκληρώσω 100% θα κάνω μια μίνι παρουσίαση στο αντίστοιχο thread γιατί θέλω να ξαναβάλω το καντράν από το rX8 και ίσως και ένα button box.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το ολοκληρώσω 100% θα κάνω μια μίνι παρουσίαση στο αντίστοιχο thread γιατί θέλω να ξαναβάλω το καντράν από το rX8 και ίσως και ένα button box.


Ok , μόνο τις οθόνες θα ήθελα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, marmagas said:

Ενταση στις πρωτες θεσεις και πισω εγω ειχα μια μαχη με @troffeo!!!!!!

 

Oλο στα 4 το πηγαινε!Πολυ RBR στις πλατες του!

 

χαχαχαχαχα Όντως με το πλαί και όπου πάει, που λένε και οι "ήρωες" της κατηγορίας ΕΕ στις αναβάσεις!!!

Είναι όμως αυτό που σου δίνει το παιχνίδι, δηλαδή η ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ της κόντρας, της μάχης και τελικά της διασκέδασης!!!

7 hours ago, gchristod said:

Αποτελέσματα αγώνα:

https://goo.gl/sX0Jae 

Η βαθμολογία είναι provisional γιατιί δίνει βαθμούς στους οδηγούς με DNF που είχαν λιγότερους από το 70% των συνολικών γύρων, θέλει πείραγμα με το χέρι. @angelovzr τι έγινε? Γιατί και στους 2 αγώνες δεν τερμάτισες?

2016-09-26 0015 0001.jpg

Εδώ εγώ μπροστά και οι "συνήθης ύποπτοι" έτοιμοι να με κατασπαράξουν χαχαχαχα, πράγμα που δεν άργησε και πολύ να συμβεί...

 

ΥΓ. Πολύ μεγάλο ενδιαφέρον στην βαθμολογία, όπου από την τρίτη θέση και μέχρι και την τελευταία (εντάξει την τελευταία την έχει καπαρώσει κάποιος ας πούμε ΠΙΛΟΤΟΣ @mad_dog ) ΟΛΟΙ έχουν ευκαιρία για το καλύτερο αλλά και για το χειρότερο!!!

Αυτό είναι η μεγάλη ομορφιά σε αυτό το mini cup!!!

χαχαχαχαχα Όντως με το πλαί και όπου πάει, που λένε και οι "ήρωες" της κατηγορίας ΕΕ στις αναβάσεις!!!

Είναι όμως αυτό που σου δίνει το παιχνίδι, δηλαδή η ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ της κόντρας, της μάχης και τελικά της διασκέδασης!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, panosdimip said:

Αρχικά να πω πως η ιδέα του Νασου για reverse order  , ήταν μια πολύ καλή ιδέα. 

Αν σας άρεσε και επιμένετε για reverse starting order, στον επόμενο αγώνα να δοκιμάσουμε να κάνουμε rolling start με reversed grid στο δεύτερο σκέλος να το δούμε κι αυτό, όλοι στο TS είμαστε, θα συνεννοηθούμε.

Edited by gchristod
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, marmagas said:

 

 

@sosna,τι να πω για τον δικηγορο μας....οτι πιανει το παει ταπα!!Αυτα που αρχισες να μου λες χθες Νασο γραφτα εδω για ολους πληζ!

Ώπ παραλίγο να το έχανα!!!

 

Ρε παιδιά έχω ερώτηση...

Τι γίνεται με τους δικηγόρους και (τουλάχιστον!) τα sim racing και τις ικανοτητές τους???

Έχω γνωρίσει και έναν άλλον στην παρέα του RBR, ονόματι stergioswrc για όσους τον έχουν δει κάπου, ο οποίος δεν ήταν απλά alien, αλλά έφτασε να εξελίσει ειδικές και αυτοκίνητα για τους Γάλλους μόντερ!!!

Καλά δεν συζητάω ότι τους είχε πάρει όλα τα πρωταθλήματα.

 

Τελικά μάλλον όταν θα ακούω ή θα βλέπω στο εξής δικηγόρο, θα κόβω λάσπη... χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, troffeo said:

Έχω γνωρίσει και έναν άλλον στην παρέα του RBR, ονόματι stergioswrc για όσους τον έχουν δει κάπου, ο οποίος δεν ήταν απλά alien, αλλά έφτασε να εξελίσει ειδικές και αυτοκίνητα για τους Γάλλους μόντερ!!!

Tον είχα πολύ άνετα τον stergioswrc...

17 hours ago, troffeo said:

χαχαχαχαχα Όντως με το πλαί και όπου πάει, που λένε και οι "ήρωες" της κατηγορίας ΕΕ στις αναβάσεις!!!

Αν βάλω ανάβαση στο AC θα τρέξεις μαζί μας ? (ο χάρος μέσα είναι) 

Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim

Τώρα κατάλαβα γιατί σας αρέσει. Σφαγή.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρεα!
Δυστυχώς δεν θα τα καταφέρω να τρέξω σήμερα, γιατί η βόλτα με την μηχανή κούρασε (500χλμ ήταν αυτά) και το πρωί έχει ξύπνημα 05:00...
Να περάσετε όμορφα και καλές κόντρες!!!
Καλή διασκέδαση!


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...