Jump to content

Griechen Tourenwagen Meisterschaft Cup


Recommended Posts

Γιατί ρε συ? Ήθελα να πω με τι πρίσμα τα βλέπω.
Ούτε αντιπαράθεση, ούτε τσακωμός, ούτε τίποτα.
Πιο πολύ να αποκαταστήσω κάπως το χάσμα και να απαντήσω στον Κώστα.
ΔΕΝ τα βλέπουν όλοι ως παιχνίδια. Αλλιώς δεν θα υπήρχε το rf2, ούτε το arma 3 όπου πέθανες με μια σφαίρα.
Μόνο όταν όλοι κατανοήσουμε ότι δεν είμαστε το ίδιο, θα κατανοήσουμε και την ανάγκη του άλλου.
Τέλος τα off-topic εκ μέρους μου , συνεχίστε.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε Παναγιώτη, έχει δίκιο τώρα. Έρχεται εδώ πέρα ο λύκος να μας το παίξει η μητέρα Τερέζα και ο Τζιζους μαζί του σιμρέησινγκ? Πάρε το υφάκι σου λυκόπουλο και βαλ'το εκεί που ξέρεις, αυτά τα συγκαταβατικά να πας να τα κάνεις εκεί που σε παίρνει, όχι σε τα μας. Γατάκι.....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, liakjim said:

Πχ όταν λες " είναι φτιαγμένο για κοντινές μάχες" δεν καταλαβαίνω τί εννοείς.
Τεχνητά εξομοιώνει τις διαφορές των οδηγών?
Αν όχι, όλα τα σιμς αυτό κάνουν. Εφόσον βέβαια έχεις οδηγούς ίδιας δυναμικότητας.

Δεν εχει το "βαθος" που εχουν τα αλλα 2. Πιο απλοικο, στα ματια μου, setup και ΙΣΩΣ (δεν το γνωριζω) ειναι πιο απλοικο στον τομεα των physics. (δεν εχει "καιρους", αυξομειωσεις grip κλπ). Αυτο που "αισθανομαι" γενικως οταν ειμαι στο r3e ειναι οτι χανω καθαρα απο οδηγικη ικανοτητα. Κατι σαν το fixed setup που υπαρχει αλλου αλλα με καλυτερο ηχο. :P 

Quote

Πχ εγώ, πάντα προσωπικά, τα αντιμετωπίζω σαν simulators και όχι σαν παιχνίδια.

Εσυ αντιμετωπισε τα οπως θες. Αυτα ομως ειναι παιχνιδια....

Quote

Προϋπόθεση τονίζω, προϋπόθεση, διασκέδασης είναι πρώτα η αίσθηση της πιστότητας και μετά πάντα στα πλαίσια αυτής, ο ανταγωνισμός και η παρέα.

WRONG...
Απο τη στιγμη που εισαι ασφαλης στο σαλονι-γραφειο η πιστοτητα εχει παει με το καλημερα περιπατο. Οποτε αυτο που μας μενει ειναι ο ανταγωνισμος και η παρεα.

Αν και εδω ο @gchristod θα διαφωνησει. Εδω μιλαμε για 100% πιστοτητα. Τρακαρε χτες στον αγωνα και εγιναν κομματια ολα. Οθονες, βαση, καθισμα. Ακομα και τραυματισμο παραλιγο να ειχε. Οταν φτασουν το rf2 και το ac σε αυτο το επιπεδο πιστης αποδοσης τα ξαναλεμε :P

 

 

Edited by sC_w0lveS
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ρε Γιάννη ώπα έχεις κάνει ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ και σε παρακαλώ πολυ να το διορθώσεις ΑΜΕΣΑ!!!!

Δεν μπορεί ο ΠΙΛΟΤΟΣ να ειναι ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ...

ΕΛΕΟΣ!!!

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς πλάκα, δεν βλέπω κάτι κακό. Τζαρτζάρισμα, επιθετική κίνηση μεν αλλά μέσα στα όρια. Ειδικά στην προηγούμενη στροφή που είσαστε δίπλα δίπλα σου αφήνει παααάρα πολύ χώρο, άλλος θα μπορούσε άνετα να είχε στρίψει πάνω σου.

Link to comment
Share on other sites

To video τι το ανέβασες ?

Για να δούμε που σε κάνει ρεζίλι ???

Καθαρή μαχητική προσπέραση αφού είσαι αργός και αυτό φάνηκε και μετά...καλές μάχες αλλά είσαι αργός...

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, gchristod said:

Χωρίς πλάκα, δεν βλέπω κάτι κακό. Τζαρτζάρισμα, επιθετική κίνηση μεν αλλά μέσα στα όρια. Ειδικά στην προηγούμενη στροφή που είσαστε δίπλα δίπλα σου αφήνει παααάρα πολύ χώρο, άλλος θα μπορούσε άνετα να είχε στρίψει πάνω σου.

Mα δεν το ανέβασα για να δεις κάτι κακό άλλωστε το γράφω στην επικεφαλίδα .

Βασικά το ανέβασα για να ζηλέψεις το τριόθονο, λέμε τώρα.

Edited by panosdimip
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, panosdimip said:

Mα δεν το ανέβασα για να δεις κάτι κακό άλλωστε το γράφω στην επικεφαλίδα .

Βασικά το ανέβασα για να ζηλέψεις το τριόθονο, λέμε τώρα.

Εσύ έχεις βαλθεί να μου χαλάς το flaming, το κάνεις συνέχεια.... Πως θα περάσει η Παρασκευή στο γραφείο τώρα, μου λες? Είχαμε τον wolves ειρηνοποιό τώρα έχουμε και εσένα, γεμίσαμε κυανόκρανους εδώ μέσα, τσκ τσκ τσκ...

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...