Jump to content

rFactor2 [Greek]


mad_dog

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
1 hour ago, andre said:

?

τι δεν καταλαβαινεις? :P

Μολις επεστρεψα μετα απο 2 βδομαδες απο το πρωτο σετ καλοκαιρινων διακοπων (νωρις φετος).

Ελπιζω μεσα στον Αυγουστο να την ξανακανω για καμια +βδομαδουλα. Μεχρι τοτε θα την κανω τα σαββατοκυριακα αν με παιρνει...

Προορισμος, παντα η Ευβοια που υπαρχει σπιτι....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
1 hour ago, panosdimip said:

Εχω μαζέψει τιμόνι κ έχω κορνιζαρει τα γάντια του σκι.:P

Ελπίζω να τα ξαναπούμε στο μέλλον. :)

Μοναχοφαειιιιιιιιι,ριξε κανα ψαχνο και στον αλλο....  :)

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, sC_w0lveS said:

Εχει δοκιμασει κανεις το SRS στο rf2?

 

Δεν γεμιζουμε ταξι,τι SRS?

Το δοκιμασα στην αρχη,τωρα νεκρα,μονο AC παιζουν εκει.

Για τυχαιους αγωνες μια στο τοσο η οταν κα@λωσεις και θες να τρεξεις με κοσμο και να σεβονται και να ξερουν ΜΟΝΟ iracing Κωστα....

Ολα ερχονται με μια τιμη σ' αυτην την παλιοζωη...

Στο AC απο την αλλη θα πεθανεις απο την βαρεμαρα και τους καγκουρεους!

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, marmagas said:

το AC απο την αλλη θα πεθανεις απο την βαρεμαρα και τους καγκουρεους!

 

Έχει σαφώς καλύτερο επίπεδο από ότι νομίζετε (σίγουρα καλύτερο από εσάς με τα 10 restart μέχρι να σταυρώσετε εκκίνηση...:P).

Βαρεμάρα γιατί?

Link to comment
Share on other sites

Ναι...μόνο iracing...

Μπαίνετε σε mr rating A πχ αυτούς και έχετε συναρπαστικούς και πεντακάθαρους αγώνες.

Τα βράδια μου πάντως εμένα κάπως έτσι είναι (με την μπλε M3 ο @sC_w0lveS )

"Βαρεμάρα" και "καγκουριά":P

 

 

Link to comment
Share on other sites

@liakjim,η κουβεντα μας με τον Κωστα εχει να κανει με τους ελευθερους σερβερ και οτι στο ρουφου δεν υπαρχουν.

Στο AC υπαρχουν αλλα ειναι για τα φεστιβαλ γιαυτο πηγαν και το μαζεψαν λιγο με το minorating πως το λεν αυτο για να κοψουν τα καγκουρια.

Για αυτο το επιπεδο μιλαω,τωρα εσυ μας την μπαινεις για τα ρησταρτ ενω ξερεις το λογο,λιγα ατομα που αν βγουν 2  εκτος απο την αρχη τοτε αστα.....

αλλα εστω και λιγοι που ειμαστε ο αγωνας και ολη φαση ειναι κλασεις ανωτερη και πιο ζωντανη απο οπουδηποτε!

Και τωρα το καλο,σχεδον ολοι απο εδω εχουν τρεξει αγωνες,αγωνες ξαναλεω,στο ΑC απεναντι,εχουν αποψη γιατι ετρεξαν,ενω το αντιστροφο ποτε.

Οποτε τι λες,ποιος εχει πιο πιστευτη αποψη?

Το επιπεδο ΣΑΣ ειναι οντως πολυ καλο,δεν αναφερθηκα ομως σε αυτο.Μιλαω για ελευθερους σερβερ.

Ετρεξα μαζι σας πρωταθλημα και ξερω,ειδα το επιπεδο και τα σχετικα.

Θα γουσταρα πολυ καποια συγκεκριμενα ατομα απο απεναντι να ερχοταν να τρεξουν ΑΓΩΝΑ μαζι μας,ειμαι σιγουρος οτι θα γουσταραν πολυ!

Εσυ μπηκες κατευθειαν στα του σπιτιου μας,τι λες,το συνεχιζουμε?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τα ρεσταρτ ήταν αστειάκι, εξου και η γλωσσίτσα.

Η παρέμβαση αφορά το σχόλιο ότι ΜΌΝΟ στο iracing έχεις καθαρούς αγώνες, ενώ σήμερα, υφίσταται σύστημα και δουλεύει δεν είναι κάποια θεωρία, στο assetto.

Σε public servers θα βρεις πάντα είτε άσχετους είτε κακόβουλους. Μπες στο raceroom ή στο pcars ή στο assetto και θα δεις. Αρκεί να έχει κόσμο. Και το rf2 αν είχε τον ίδιο κόσμο τα ίδια σκατά θα ήταν.

 

Μακάρι πάντως να πάψουν τα ΜΑΣ και ΣΑΣ.

 

Στάλθηκε από το LenovoA3300-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

To video @liakjim που ανέβασες είναι ο ΟΡΙΣΜΟΣ της καγκουριάς...street αυτοκινητάκια με χρωματάκια σε αγώνες...

Εμείς μιλάμε για αγώνες με καθαρόαιμα αγωνιστικά...δεν μιλάμε για Street Fights και καγκουριές !!!

Το street fight είναι ο ορισμός της καγκουριάς λέμε !!! Δηλαδή ξερνάμε και μόνο που τα βλέπουμε εσύ το βάζεις και σε video...

@marmagas το έχω πει πολλές φορές έχει καταντήσει κουραστικό...το rF2 είναι για αγώνες και πρωταθλήματα το AC για χαβαλέ με ωραία χρωματάκια και καμία F40 να ξεκαυλώσουν τα καγκούρια...απλά πράματα

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...