Jump to content

pcgamingforum - Το καφενείο των simracers - Γενική Συζήτηση - Aγώνες


sC_w0lveS

Recommended Posts

Μην αλλαζεις κουβεντα,ΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΤΙΣ ΚΟΤΣΑΝΕΣ ΣΟΥ-ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΡΣΕ ΤΟΥ APEX?

ΦΕΡΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ και μετα οτι θες εσυ!Ασε τις προσωπικες επιθεσεις και απαντα με στοιχεια οχι χαρακτηρισμους.Υποψιν το ασχετε που λεω αποδειχθηκε!

Αυτη ειναι η Ροδος!

Περιμενουν και αλλοι να αποδειξετε οσα γραψατε!Αντε κουνηθειτε!

και που σε,οτι σου λεω στην σταση μην μας τα λες μεσα στο λεωφορειο.

edit,ανεβασε πρωτα τα δικα σου αριστουργηματα στο workshop και ερχομαι!

 

 

 

 

patentes-ksepernoun-kathe-fantasia-aksizoun-vraveio.jpg

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Αστο ρε Ζηκο ειδαμε ποσα κατεχεις απο structure rf2, την τυφλα σου δεν ξερεις,τι να απαντησω ?στο κενο??

Η προσφορα μου ομως ισχυει και σου 'δωσα πεδιον δοξης λαμπρο για να αποδειξεις τις θεωριες σου και τις και καλα γνωσεις σου που μας πουλησες τοσο καιρο.Αν δεν κατσεις να φτιαξουμε ΣΗΜΕΡΑ ενα αμαξι σημαινει οτι εγραφες γενικολογιες και περι υδατων και ανεμων σχολια και σταματα να μπερδευεις τους καποιους μελλοντικους που θα θελησουν να φτιαξουν ενα αμαξι και διαβαζοντας αυτα που εγραψες δεν θα μπορεσουν ποτε!!

 

27 minutes ago, marmagas said:

Περιμενουν και αλλοι να αποδειξετε οσα γραψατε!Αντε κουνηθειτε!

edit,ανεβασε πρωτα τα δικα σου αριστουργηματα στο workshop και ερχομαι

Πες τους αλλους η να παν να πνιγουνε η να παν σε καμια πιστα η αναβαση να τρεξουν με κανα αγωνιστικο και μετα να παν να  διαβασουνε λιγο ακομα .

Στο workshop δεν ανεβαζω τιποτα γιατι ειναι για λιγα ατομα το μοντ,Δεν θα γεμισει το πρωταθλημα που θα γινει με σαβουροδηγους!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά στους Γιάννηδες @John@John  @gchristod

Ασ'το μαρμαρουφιάνε δεν ξέρεις τι κάνει το .tbc και .tgm αρχείο και γράφεις αρλούμπες
Ανακάλυψες το χρυσό αυγό την λάθος διάσταση ελαστικών, ακόμα να βρείς τη σωστή

Τα στοιχεία του MAPEX που έβαλες δεν γράφουν πουθενά για τα ακορτισέρ και έτσι σας δουλεύουν ότι έχουν βάλει πραγματικά νούμερα,  πληρώστε θύματα τώρα το επόμενο που θα βγάλει

Συνέχισε να μας διασκεδάζεις

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Antonis14 said:

Χρόνια πολλά   στούς  Γιάννηδες   , υγεία -ευτυχία να έχετε    !

Επίσης   να ευχηθώ  ''Ειρήνη   Υμίν  ''   στη   κοινότητα  τούτη  εδώ!

@Antonis14  η εδώ κοινότητα μια χαρά είναι. 

Έχουμε κάνει μια πολύ δυναμική παρουσία στον χώρο αυτόν, το δικό μας mod όσοι το δοκίμασαν είπανε τα καλύτερα λόγια και ο @John@John δέχεται κάθε μέρα μηνύματα πότε θα είναι έτοιμη η έκδοση DX11.

Έχουμε βέβαια και τον τρελό του χωριού, τον @marmagas αλλά εγώ προσωπικά δεν δίνω βάση τι λέει και τι γράφει.

Δεν γίνεται ένα άτομο να αντιπροσωπεύει την κοινότητα, ειδικά αν είναι ο τρελός του χωριού.

Οπότε μην ανησυχείς, είμαστε όλοι μια χαρά και συνεχίζουμε δυναμικά !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για τις ευχες ,να'στε ολοι καλα :).

 

Υ.Γ Οταν κυκλοφορουσαμε με τα λεωφορια στο rF2 πριν κανα χρονο ,μερικοι καθονταν στην σταση (ονοματα δεν λεμε....) και τα χαζευαν οταν περνουσαμε αχαχαχαχχαχα

20170607023743_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

το 2017 ειχε γελιο και αγωνια!

Τουλαχιστον βρε ασχετοι δεν βρηκατε αλλο μοντ να πειτε τις παπαριες σας?Ο ανθρωπος ασχολειτε απο το 2005 και λετε και κουβεντες,ασχετοι!

http://yoss.free.fr/rfactornfr/Modding_Tutorial_Website/PhysicsGlossary.shtml#Tire

 

Απο 27 Δεκεμβριου λετε μπαρουφες,κοκορευεστε για νουμερα,για γνωσεις φυσικης και modding αλλα μεχρι σημερα 7 Ιαν. ΔΕΝ αποδειξατε ΤΙΠΟΤΕ!!!!!!!!

Καθε μερα και πιο ρομπα!

Μετα απο τοσες μερες αν ειχατε κατι θα το δειχνατε αλλα ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΛΕΤΕ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ αλλα και να ειχατε ειστε κοτες που δεν τα ανεβαζετε στο S397 forum.

Oποτε διαλεξατε τον χειροτερο δρομο,και ρομπες και κοτες!

Επι του θεματος ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΤΙΠΟΤΕ,και μαλλον οσοι διαβαζουν το νημα εχουν καταλαβει οτι πλεον δεν εχει να κανει με το μοντ η κοντρα αλλα με κατι αλλο.

Αυτο το event το καλοκαιρι στο f1axxion κατι σε χαλασε αραχνουλα,ε?

Πατε την κοντρα αλλου γιατι επι του θεματος δεν εχετε τιποτε,πατε απο το ενα στο αλλο μεχρι και αμαξι ζητησε ο αλλος να φτιαξω.

Αν εχετε βρει κατι καλο ανεβαστε το και καπακι ανεβαστε και το μοντ το καινουργιο αλλα αλλαξε την φωτο του Merc,ειναι απο AC.

Εκει να δεις γελια αραχνουλα!Θα περασουμε το 2018 ολο γλεντια!Να πατε τριαδα,οπως εδω,να σας καμαρωσω!

Μην καθεστε εδω σαν οι θειτσες στο κομμωτηριο και λετε τις κοτσανες σας,βγειτε και πειτε τα στον ..Mapex,εγω δεν ξερω τιποτε.

αραχνουλα,αυτος που πιανει τον ρουφιανο ειναι μεγαλυτερος ρουφιανος!Ειχε δικιο ο Νασος....

 

 

 

 

 

 

sp1Capture.PNG

j1Capture.PNG

Link to comment
Share on other sites

@marmagas άσε τον @sosna, δεν είναι εδώ και δεν μπορεί να τοποθετηθεί. Και είναι και άδικο να μιλάς και να τον αναφέρεις όταν δεν εδώ και δεν έχει την δυνατότητα να τοποθετηθεί.

Και στο φινάλε ρε @marmagas τι έχεις πάθει ? Το mod ο @John@John δεν θέλει να το αναβάσει στο workshop. Δηλαδή με το ζόρι ?

Γιατί βγάζεις χολή στα παιδιά εδώ ?

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marmagas said:

το 2017 ειχε γελιο και αγωνια! ..............

Βρε @Ζηκο εεμμμμμμμ @marmagas ηθελα να πω,οσο και να χτυπιεσε εισαι τελικα ενας απλος copy-paste του φορουμ και οσο να βαρας τον κολο σου κατω ,λαθη υπαρχουν και αν ειστε μαγκες εσυ και ο MAPEX που σιγουρα θα ειναι και γυαλιας ,να πατε να το βρειτε,τι με νοιαζει εμενα,δικο μου ειναι το μοντ?Δεν εχω καμια υποχρεωση να σας κανω μαθηματα και εγω προσωπικα δεν εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανενα μπαγλαμα .Ειδαμε ολοι ποιος ειναι κοτα και ποιος εχει γνωσεις και οσο για το 2018 θα ειναι μια πολυ καλη χρονια για το εδω φορουμ αφου μολις τελιωσουν τα 15-20 περιπου αυτοκινητα θα τα γουσταρουμε καμια 10αρια καλοι οδηγοι που θα επιλεγουν και ουτε που με νοιαζει τι θα πει ο οποιοσδηποτε για το μοντ μου,γιατι απλα δεν με νοιαζει.

1 hour ago, marmagas said:

 αλλα αλλαξε την φωτο του Merc,ειναι απο AC.

Αν δεν σ'αρεσει να μην την κοιτας,τι να βαλω? απο Golf 5?

Οσο για f1axxion που λες ,δεν καταλαβαινω τι θες να πεις και που το πας,αλλο φορουμ αυτοι με αλλα αμαξια και καλα πρατουν!

1 hour ago, marmagas said:

Oποτε διαλεξατε τον χειροτερο δρομο,και ρομπες και κοτες!

ρομπες και κοτες επειδη σας γλενταμε??? και ποιον δρομο βρε Ζηκο,της καριερας??? Αχαχαχαχαχχαχαχαχαχα

Υ.Γ. Μην σταματησεις εδω σε παρακαλω συνεχισε να γραφεις,γιατι καιρο εχω να διασκεδασω ετσι :):) .

11 minutes ago, andre said:

Συγνώμη που διακόπτω αλλά θα ήθελα να ευχηθώ 

Χρόνια Πολλά σε @spyder @gchristod @John@John . 

Θυμίζω και τι ευχήθηκα για το 2018

"Ας Χαρούμε το Χόμπι μας" 

 

Να 'σαι καλα βρε @andre .Γλενταμε σημερα εμεις οι Γιαννηδες,Γλενταμεεεεεεεεεεε  :):)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είσαι πολύ φαντασιόπληκτος μαρμαρουφ, τι f1axxion μπούρδες γράφεις, εσύ έβριζες τον άλλο πέρυσι στο ΤS και τώρα τον αγάπησες.
Μαρμαρουφ να πας να κοιταχτείς σε καν'να προβληματολόγο γιατί πραγματικά έχεις πρόβλημα και έχει φανεί απο πέρυσι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Για τα λαστιχα,ζαντες,αναρτησεις εχετε τιποτε?

Μηπως για μπουλονια και βιδες?

Καθε μερα γινεστε και πιο ρομπες και κοτες.

Μην αλλαζετε κουβεντα.

Τουλαχιστον τα δοκιμασατε η μεινατε στα νουμερα?

10+ μερες και δεν βλεπω τιποτε!

Αν δεν εχετε τιποτε,πειτε το για να μαθει και ο κοσμος που διαβαζει τι ωραιοι τυποι ειστε!

Αλλα μαλλον σας καταλαβε!

Ειπαμε λαστιχα λαθος,ζαντες λαθος,αναρτησεις και καμπερ λαθος,τελικη λαθος και κατι αλλα.

Αντε σας περιμενουν!

Οσο καθυστερειτε η ρομπα μακραινει!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, marmagas said:

Για τα λαστιχα,ζαντες,αναρτησεις εχετε τιποτε?

Μηπως για μπουλονια και βιδες?

Καθε μερα γινεστε και πιο ρομπες και κοτες.

Μην αλλαζετε κουβεντα.

Τουλαχιστον τα δοκιμασατε η μεινατε στα νουμερα?

10+ μερες και δεν βλεπω τιποτε!

Αν δεν εχετε τιποτε,πειτε το για να μαθει και ο κοσμος που διαβαζει τι ωραιοι τυποι ειστε!

Αλλα μαλλον σας καταλαβε!

Ειπαμε λαστιχα λαθος,ζαντες λαθος,αναρτησεις και καμπερ λαθος,τελικη λαθος και κατι αλλα.

Αντε σας περιμενουν!

Οσο καθυστερειτε η ρομπα μακραινει!

Βρε @Ζηκο εεμμμμμμμ @marmagas ηθελα να πω,οσο και να χτυπιεσε εισαι τελικα ενας απλος copy-paste του φορουμ και οσο να βαρας τον κολο σου κατω ,λαθη υπαρχουν και αν ειστε μαγκες εσυ και ο MAPEX που σιγουρα θα ειναι και γυαλιας ,να πατε να το βρειτε,τι με νοιαζει εμενα,δικο μου ειναι το μοντ?Δεν εχω καμια υποχρεωση να σας κανω μαθηματα και εγω προσωπικα δεν εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανενα μπαγλαμα .Ειδαμε ολοι ποιος ειναι κοτα και ποιος εχει γνωσεις

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω κάτι.
1. Γιατί λέτε εδώ για τα apex αφού υπάρχει ήδη θέμα.
2. Γιατί δεν βγαίνετε εκεί εσείς που ξέρετε από αυτά και να δείξετε 1-2 εικόνες όπου να φαίνονται αυτά που λέτε με την υπόσχεση του Δημήτρη ότι δεν θα τα μοιραστεί στους άλλους αλλά θα μείνουν εδώ.

2018 έχουμε . Υποτίθεται ο πολιτισμός μας προοδεύει.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, liakjim said:

Δεν καταλαβαίνω κάτι.
1. Γιατί λέτε εδώ για τα apex αφού υπάρχει ήδη θέμα.
2. Γιατί δεν βγαίνετε εκεί εσείς που ξέρετε από αυτά και να δείξετε 1-2 εικόνες όπου να φαίνονται αυτά που λέτε με την υπόσχεση του Δημήτρη ότι δεν θα τα μοιραστεί στους άλλους αλλά θα μείνουν εδώ.

2018 έχουμε . Υποτίθεται ο πολιτισμός μας προοδεύει
 

Φιλε @liakjim :):)

1.Eδω στον καφενε μπορουμε να εκφραστουμε πιο ελευθερα,πολυ βασικο και πιο διασκεδαστικο.

2.Δεν ειναι δικο μας το μοντ  δεν εχω καμια δουλεια και δεν θελω να παω να κανω παρατηρησεις στου αλλουνου το μοντ,ουτε φιλος μου ειναι ,ουτε γνωστος μου ειναι,απλος βρηκα καποια λαθη που ειναι να παραμεινουν εδω για μας,τελικος κακος βρηκα τα λαθη και μαλλον επρεπε να τα κρατησω και μυστικα,στο κατω-κατω αυτοι το κανουν οπως θελουν και πιστευω οτι εχουν αρκετο κοσμο οπως και φιλους που τρεχουν σε αληθινους αγωνες οπως εχουμε και εμεις που τους δινουν feedback. Το θεμα ειναι στο δικο μας το μοντ να ελαχιστοποιησουμε αυτα τα βασικα λαθη φυσικης οσο μπορουμε ,οσο για τους αλλους ας παν να ψαχνωνται.........δεν μου καιγεται καρφι.

Ο αλλος ο τουριστας,μαλλον θελει να παει να το παιζει Φλωρινιωτης-πειραζει που ειμαι μεγαλη φιρμα και τετοια,σε αλλα φορουμ απο δω και απο κει,γι'αυτο το πηρε πατριωτικα και πηρε φωτια τοσο καιρο,εμεις οι χορτασμενοι οχι, γιατι απλα ειμαστε αλλου.

2018 έχουμε . Υποτίθεται ο πολιτισμός μας προοδεύει αλλα δεν θα μπερδεψουμε και τα μπουτια μας,ο καθενας στο μετεριζι του

Link to comment
Share on other sites

Αν και καθυστερημένα, χρόνια πολλά στους Γιάννηδες @John@John@spyder@gchristod

ΥΓ ρε ΑΣΧΕΤΕ@mad_dog έχεις δει σε αγώνα να «κόβει»????
Τι νομίζεις ότι ειναι οι αγωνες???
Συγκρουόμενα του λούνα παρκ???
Μήπως έχεις δει, λέω μήπως, πιτ στοπ στην F1???
Αυτοί εκεί σύμφωνα με το άσχετο μυαλό σου θα πρέπει να είχαν πολύνεκρα....
Χαχαχαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...