Jump to content

Mazda Laguna Seca


Recommended Posts

Καλημερα,

Μπεεεε!!!!

Τελειως διαφορετικο το megane με καυσιμο αγωνα!Μαλλον οι μαλακες αναρτησεις συν τα 52lt κατεβασαν πολυ το σασι και το εχανα σε 2 critical turns.

Ισως λιγο ανεβασμα το ride height και σφυξιμο τα αμορτισερ....

@panosdimip,παροιμιωδης η σταθεροτητα κατω απο πιεση!!!Αυτο κερδιζεται μονο με online race time!Panos is back!!!!

Με τιποτε δεν μοιραζει σεταπ πλεον....χαλασε  και αυτος.....

@andre,καλως ηρθες και απο μενα επισημως(TS)!Οδηγαρα ο Αντρεας!!!!Βοηθεια μας......

@mad_dog,μπεεεεεε!!!!!Σου καναμε πλακα τρελε!!!Εισαι γρηγορος στη Laguna και θελαμε να παιξουμε το δικο σου παιχνιδι,press game!!!

Τελικα εισαι πολυ ευαισθητος και επιρεπης σε mind games(βασιλιας ο @rapid_fast)

@sC_w0lveS,αργα και σταθερα κατεβαζει χρονους!!!Μπραβο!!!

Μεγαλη απουσια η ηρεμια και η σοβαροτητα που εμπνεει ο @spyder!!!

Τωρα οσον αφορα το εξωγηινο της παρεας,τον master of ασ(χ)ετων,

ΜΠΕΕΕΕΕΕΕ!!!

@panosdimip

@andre

@mad_dog

@sC_w0lveS

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα :lamsey:

Καλό το χτεσινό, βέβαια έκανα μια μ@λ@κί@ και μετά το κατάλαβα...έτρεχα με λάθος καύσιμα (πολύ παραπάνω από τα 52lt) 

Aλλά δεν με ενόχλησε, @marmagas σε είχα από πίσω συνέχεια και έκανα και 2 επιθέσεις αν θυμάσαι...δηλαδή στον αγώνα δεν υπάρχει πρόβλημα...

Δεν χρειάζομαι setup του @panosdimip, πλέον θα οδηγώ με default σε όλες τις πίστες για να υπάρχει συναγωνισμός.

@andre, όπως σου είπα τρέχει από πίσω real time weather server. Κάθε ημέρα αν το κατάλαβες έχεις και άλλο πατημα στην πίστα.

Ο @spyder κάτι μαγειρεύει δεν φάνηκε χτες, πολύ ύποπτο...

@John@John ετοίμασε το κουστούμι μου σε παρακαλώ...να λάμπει σαν τον ήλιο θέλω !!!

Το @sC_w0lveS ανέβηκε πολύ δυνατά !!! Πολύ καλός !!!

Καλημέρα.

 

Link to comment
Share on other sites

Superb physics implementation , mbeeeeeee 

Nα σημειωθεί πως το τεστ των φύζικς το έκανα εγώ και όχι ο Andre μη του βγει το όνομα του ανθρώπου ακόμα δεν μπήκε στην παρέα.

20161014234506_1.jpg

Μια εικόνα χίλιες λέξεις  mad we have problem.

difference.jpg

Δημήτρη @liakjim challenge αν μπορείς κάντο αυτό στο ασσέττο :P

Edited by panosdimip
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά οι forzassetάκηδες πρέπει να με ευχαριστούν !!!

Μετά τον αγώνα της Κυριακής ο @panosdimip θα έρθει από μόνος του στο forzassetto.

 

 

Oι κανονισμοί για τους καινούργιους και για αυτούς που θέλουν να τρέξουν μαζί μας

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να βάλουμε τα πράματα στη θέση τους.

@marmagas Σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και ανταποδίδω. Καλά αυτά που λες για όλους μας αλλά εγώ βλέπω ένα timelap εδώ και μια εβδομάδα ακλόνητο. Μάλλον είναι δικό σου.

Εξηγούμε και για το συμβάν. Έτσι όπως στεκόταν το SC, ήταν και κοντά 3.00 am δεν μπορούσα να αντισταθώ. Υπέκυψα στα κάλλη της κορβέτας.      

Για τον @panosdimip είστε σίγουροι οτι είναι άνθρωπος και όχι μηχανή. Ρε συ Πάνο ακόμα και η ΑΙ κάνει λάθει. Τι πράμα είναι αυτό; Αψεγάδιαστος.

Και τι κάνει ρε μάγκες. Μόλις τον ψιλοφτάνεις κάνει πως πατάει κερμπς και το χάνει, παίρνεις θάρρος εσύ, πιέζεις και τσουπ το λάθος. Μάστορας μιλάμε, προσέξτε τον .

Εγώ από δω και πέρα θα σε αποκαλώ  Alain .....  

Πρόβλεψη για την Κυριακή . Μην τον είδατε τον Παναή.

@mad_dog

  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, mad_dog said:

όπως σου είπα τρέχει από πίσω real time weather server. Κάθε ημέρα αν το κατάλαβες έχεις και άλλο πατημα στην πίστα.

Ε τότε ας μπαίνουμε μόνο την ημέρα του αγώνα για set up. Έτσι δεν είναι και στην πραγματικότητα ; 

Κάθε μέρα και καινούριο set up , πόνεσε το κεφάλι μου ρε συ. Οδηγοί είμαστε ή μηχανικοί; 

 

Link to comment
Share on other sites

Mια που το 'φερε και η κουβέντα...μπορεί και να βρέξει στην μέση του αγώνα για παράδειγμα...κανείς δεν ξέρει.

Ο server καιρού διαβάζει τα δεδομένα και τα στέλνει στο παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim
23 hours ago, panosdimip said:

Superb physics implementation , mbeeeeeee 

Nα σημειωθεί πως το τεστ των φύζικς το έκανα εγώ και όχι ο Andre μη του βγει το όνομα του ανθρώπου ακόμα δεν μπήκε στην παρέα.

20161014234506_1.jpg

Μια εικόνα χίλιες λέξεις  mad we have problem.

difference.jpg

Δημήτρη @liakjim challenge αν μπορείς κάντο αυτό στο ασσέττο :P

Τι εννοείς?

 

Το rF2 είναι με διαφορά το benchmark στα collisions physics. Μακάρι να ήταν κ τα άλλα έτσι

 

 

Link to comment
Share on other sites

Περιμένοντας τον @panosdimip να τερματίσει...

dux63q7z.jpg

 

Οι χρόνοι σας κύριοι:

 

jw5srz2e.jpg

 

Θα είμαι πολύ γρήγορος σήμερα...η αστυνομία έχει ήδη ειδοποιηθεί και θα με περιμενει στην γραμμή τερματισμού

 

dh2kqqdq.jpg

 

Καλό αγώνα κύριοι

 

g9jgih6b.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Που να δεις Ανδρέα τι θα μας κάνει σήμερα ο υπερηχητικός Γιαννιώτης ο Δημητράκης μας που ηθελημένα πριν τον αγώνα κρατά τα χαρτιά του κλειστά, το κακό λοιπόν είναι πως έφθασε η ώρα να τα ανοίξει. 

Αν δεις στο qualify κάτω από  1:24 μην εκπλαγείς.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mad_dog said:

...
Τι ήθελα live Weather και μ@λ@κίες...
Να δούμε πόσοι θα τερματίσουν...

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk
 

@mad_dog Θέλω:   Αυτοκίνητο, setup, μηχανικό, οδηγό, ομπρέλα και έναν καφέ για να γουστάρω. 

Edited by andre
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...