Jump to content

Mazda Laguna Seca


Recommended Posts

Kαλά θα κάνετε να τρέξετε όπου θέλετε και όπου μπορείτε.

Αλλά !

Το rF2 απαιτεί πολλές ώρες για προπόνηση, να στηθεί setup (εκτός αν στο δώσουν...har har har) κ.τ.λ.

Αυτό που θέλω να πω δεν μπορείς να τρέχεις 3-4 διαφορετικά sims. To rF2 ειδικά για πρωτάθλημα είναι ότι πρέπει, αυτό χρησιμοποιούν και οι επαγγελματίες sim racers για F1 και όχι μόνο.

Τα ο R3E για κόντρες και ξεκούραση μια χαρά. Το να πάω όμως σε fake sim ή sim που δεν είναι για πρωτάθλημα και αγώνες (δηλαδή AC) αυτό δεν το κάνω με τίποτα.

Αν έχω χρόνο να τρέξω θα πάω R3E. 

Βέβαια όποιος θέλει τρέχει όπου θέλει.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, panosdimip said:

Αυτό το πακέτο αξίζει να πάρουμε?

Στο black friday αν πέσει ναι. Αλλιώς το σκέτο χωρίς τα dlc κάνει $29,90 απευθείας από το site τους. Αυτό είναι το δικό μου πλάνο, αν σε έχει πιάσει λαρτζιλικίαση χτύπα το και τώρα :P 

24 minutes ago, mad_dog said:

Kαλά θα κάνετε να τρέξετε όπου θέλετε και όπου μπορείτε.

Αλλά !

Το rF2 απαιτεί πολλές ώρες για προπόνηση, να στηθεί setup (εκτός αν στο δώσουν...har har har) κ.τ.λ.

Αυτό που θέλω να πω δεν μπορείς να τρέχεις 3-4 διαφορετικά sims. To rF2 ειδικά για πρωτάθλημα είναι ότι πρέπει, αυτό χρησιμοποιούν και οι επαγγελματίες sim racers για F1 και όχι μόνο.

Τα ο R3E για κόντρες και ξεκούραση μια χαρά. Το να πάω όμως σε fake sim ή sim που δεν είναι για πρωτάθλημα και αγώνες (δηλαδή AC) αυτό δεν το κάνω με τίποτα.

Αν έχω χρόνο να τρέξω θα πάω R3E. 

Βέβαια όποιος θέλει τρέχει όπου θέλει.

Πιλότεε είσαι ο πιο ανοιχτόμυαλος δογματικός που έχω γνωρίσει, συγχαρητήρια!

Edited by gchristod
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ειναι δεν ειναι το σωστο topit εγω θα το γραψω γιατι ετσι και αλλιως ειμαι για κλαματα :t2309: και ακομα δυσκολα προσπαθω να το πιστεψω ασε που νομιζω οτι το συμπαν και το φορουν εδω συνομωτησαν εναντιον μου.Πραγματικα αυτα τα πραγματα δεν γινοντε.Σημερα το απογευμα εκλεισα αυτο.....γμτ την γκινια μου η μπορει να ειναι και τυχερο μου και φυσικα δεν τολμω να σας πω τι μαρκα ειναι................ :wallbash:

 

Master Maxi.png

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, andre said:

Ναι. Έκανα έναν αγώνα 10 γύρων και βγήκα πρώτος.  (έτρεχα μόνος μου :oregonian_winesmiley:)

Και πέρασες με το καλημέρα τον @panosdimip ???

Aαχαχαχαχαχα

Που ήσουν τόσο καιρό παλικάρι μου ???

Ο Θεός σε έστειλε ???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει, κρέμασέ τα, κρεμάσου και εσύ, setup μόνο μην ξεχνάς να μας δίνεις !!!

Har har har 

@panosdimipούλη ??? Θα έχουμε σασπένς στους αγώνες...

Har har har 

9 minutes ago, panosdimip said:

Δεν είναι στατιστικά αυτά αγαπητέ μου @andre να αλλάξεις αμέσως ενασχόληση.

Εδώ έχει γέλιο Σταυρίδη...

14 minutes ago, panosdimip said:

Δεν είναι στατιστικά αυτά αγαπητέ μου @andre να αλλάξεις αμέσως ενασχόληση.

sn.JPG

Ρε σεις...δεν τον στέλνουμε στο AC...προβλέπω να γινόμαστε ρεζίλι...

Har har har 

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

@mad_dog @panosdimip Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια  αλλά νομίζω η σταθερότητα στον αγώνα μετράει και όχι οι χρόνοι.

Από αγώνα με ανθρώπους αντιπάλους και όχι την ΑΙ έχω να τρέξω από TOCA RACE το 2006. Οπότε αν πέφτω επάνω σας μπορεί να με διώξετε; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, andre said:

Οπότε αν πέφτω επάνω σας μπορεί να με διώξετε; 

Πέσε στον @panosdimip ελεύθερα και μην φοβάσαι !

Κοιτα εδώ έχουμε αγωνοδίκες, βλέπουνε μετά τον αγώνα και μετά μοιράζουν ποινές. Δεν γλυτώνει κανείς.

Λοιπόν, ακου την συμβουλή μου. Στον αγώνα που μας έρχεται μην τρέξεις (όχι τίποτα άλλο θα χάσουμε και την πρώτη θέση). Κάνε ακόμη προπόνηση offline και μετά στον επόμενο τρέχεις...

Har har har 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, andre said:

Κοίτα μετά τις πληρωμές για το game στο paypal έχω 45€. Οπότε ρίξτε ποινές μέχρι εκεί :).  

 

Δεν κατάλαβες, τα λεφτά εδώ δεν μετράνε. 

Ποινές εννοούμε ότι ξεκινάς με ballast (250kg), ή μπορεί να ξεκινήσεις τελευταίος στον επόμενο αγώνα, ή ανάλογα τον ατύχημα μπορεί να χάσεις και αγώνα...

Link to comment
Share on other sites

@andre Καλώς ήλθες φίλε, εντυπωσιακοί οι χρόνοι σου και η σταθερότητα σου σύμφωνα με τα στατιστικά του server. Επίσης πολύ σπάνιο να ασχολείται κάποιος με το rFactor 2 (ένα χρόνο όπως είπες) χωρίς να έχει πέσει στα δίχτυα άλλων sims που έχουν πολύ μεγαλύτερη δύναμη στο marketing, νομίζω ότι έχουμε να κάνουμε με άλλο έναν μελλοντικό καμμένο simracer.

 

Να έχεις το μυαλό σου ανοιχτό, δεν υπάρχει το τέλειο sim, κάθε ένα έχει τα δικά του προτερήματα και μειονεκτήματα, τα χρήματα στο paypal δεν θα τα χρειαστείς για ποινές εδώ αλλά για να έχεις να αγοράζεις sims :D

 

 

Edited by geovas77
Link to comment
Share on other sites

@geovas77 Καλός σας βρήκα. Κοίτα κατά καιρούς έβαλα και άλλα sims αλλά η αίσθηση του FFB του rF2 δεν υπάρχει. (κάτοχος G27 δεν ξέρω για άλλα τιμόνια)

Τώρα γραφικά κτλ δεν με απασχολούν και πολύ. Όταν τρέχω ούτε τζούρα δεν μπορώ να πάρω. Βγαίνω εκτός πίστας. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...