Jump to content

rFactor2 [Greek]


mad_dog

Recommended Posts

11 minutes ago, panosdimip said:

Ωραία πράματα πόσταρες ωρέ σπάιντερ ,μπορεί ο Γιάσονας να μην τα αγγίξει αλλά εγώ θα τα χρησιμοποιήσω γιατί το χω παραχ@σει το πράμα ,ούτε το τιμόνι δεν έχω βιδώσει ακόμα και τώρα που ο Φιλόθεος έγινε άλιεν αυτά τα πράματα πρέπει να τα ξεχάσω,πρέπει να σοβαρευτώ.

Θέλω setup για Laguna Seca...

Link to comment
Share on other sites

80ε εχει τωρα με το Lifetime Subscription και 40ε με 1 χρονο sub. Και για μενα ειναι πολλα. Και εγω στα steam sales το τσιμπησα στη μιση τιμη (για 1 χρονο sub).

Oσο καλο και αν ειναι (που ειναι), αυτη τη στιγμη ζηταει πολλα σε σχεση με αυτα που προσφερει. Λεγοντας "αυτα που προσφερει", εννοω "επισημο" ISI content.

A και κατι τελευταιο, αν δεν υπαρχει παρεα-league απο πισω, καλη ωρα οπως εδω, δεν το ακουμπας καν. Το online (που το χρυσοπληρωνεις) ειναι ανυπαρκτο. Κλειδωμενοι σερβερ only (σχεδον)

Edited by sC_w0lveS
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, GoMaR said:

Μπορω να σας πεισω να φατε φακες αν δε σας αρεσουν ; Τι μου λετε ρε παιδια ; Παλι θα αρχισουμε να διαφωνουμε χωρις λογο ;; Παλι θα πρεπει ΝΤΕ και καλα να μου αρεσει κατι που αρεσει σε σας ; 
Βλεπετε εχω την διαθεση να δοκιμασω το παιχνιδι ΠΑΛΙ και ηδη βγαλατε τιτλο οτι δε ξερω τι μου γινεται και οτι δε μου αρεσει το παιχνιδι !!
Που στα κομματια εγραψα οτι δε μου αρεσει η οτι εχω αποψη για το παιχνιδι ;;;
Το τι θα παιζω Νασο και τι ζηταω απο ενα παιχνιδι ασε να εχω την επιλογη να το αποφασισω εγω και κανενας αλλος.
Προχθες μιλαγαμε για επιβολες και ελευθερια..Αυτο ειναι ; 

lol

Παναγιωτη σαφως αρνηση γιατι οταν μου κανουν επιθεση χωρις λογο σκυλιαζω.

Πλάκα με κάνεις?

Κοίτα Ιάσονα δε ξέρω αν έχεις κάποιο θέμα με μένα ή αν σε προσέβαλα κάπου.Εγώ ζήτησα συγγνώμη που παρανόησα στο θέμα ''άποψης''.Οτι είπα ήταν καθόλα μη προσβλητικό κ λογικό.

Την βαλίτσα την τραβάς μακριά κ με μένα δεν θα έπρεπε γιατί εγώ δεν έδωσα κανένα δικαίωμα.Ούτε υπέδειξα σε κανένα τι να τρέχει,ούτε καν μίλησα.

Επίσης το άλλο το καλό με το διάλογο είναι η διαφωνία.Ναι θα διαφωνήσουμε,αυτό σημαίνει οτι πρέπει ή ο ένας ή ο άλλος να ενστερνιστεί τη λογική του έτερου συνομιλητή?Το συμφωνούμε οτι διαφωνούμε δεν υπάρχει δηλαδή?

Έγραψα πουθενά τι θα ζητάς ή τι όχι,έλεος δηλαδή.

Έγραψες οτι με ¨1-2 φορές κατάλαβες¨,ε πάνω σε αυτό διαφώνησα κ είπα την άποψή μου κ γω,δεν κατάλαβα δλδ απαγορεύεται?Μήπως έχουμε το αλάθητο?Υποτίθεται μιλάς με το σόσνα που υποτίθεται τον γνωρίζεις.Δλδ άμα δε με γνώριζες θα με έσκαγες κ δύο μπάτσες.-σχήμα καθ υπερβολήν αλλά ελπίζω να περνάει το μήνυμα-

Εσύ το πήρες επίθεση λες κ έχω κάτι να χωρίσω.Ε λοιπόν δεν έχω κάτι να χωρίσω κ όπως είπα κουράστηκα με όλο αυτό.

Ο σόσνα δεν ξανα ασχολείται.

έντιτ:ρε σεις σαν πωλητές κάνετε έλεος  :shake2:

1 hour ago, mad_dog said:

Νιώθω πολύ πληγωμένος καθώς ο Νάσος δεν με συνεχάρει...
Τα υπόλοιπα δεν με απασχολούν...εξάλλου ακόμη είμαι αγκαλιά με τις σαμπάνιες

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk
 

Τα θερμά μου συγχαρητήρια Πιλότεε.Βλέπω η απουσία σου έδωκε φτερά.Άντε στον επόμενο να με ρίξεις γύρο...:oregonian_winesmiley:

Edited by sosna
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, GoMaR said:

Πως φαινονται οι χρονοι στην οθονη ;

 

Ο απλος γρηγορος τροπος....

settings - controls - display - LCD Mode, οριζεις κουμπι και το πατας οσες φορες χρειαζεται μεχρι να σου εμφανισει στην οθονη τους χρονους.

Edited by sC_w0lveS
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, sC_w0lveS said:

80ε εχει τωρα με το Lifetime Subscription και 40ε με 1 χρονο sub. Και για μενα ειναι πολλα. Και εγω στα steam sales το τσιμπησα στη μιση τιμη (για 1 χρονο sub).

 

Αφού τώρα μπήκα εδώ https://commerce.rfactor.net/purchase/select

Τι γίνεται μετά αλλάζει η τιμή ?

Link to comment
Share on other sites

Και απ'το site τους να το πάρει θα πρέπει μετά να το μεταφέρει στο steam (χωρίς χρέωση), $85=€70 περίπου

Σε καλό δρόμο-χρόνο βρίσκεσαι, μαλάκωσε 1-3 κλικ τα ελατήρια

Edited by spyder
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GoMaR said:

Πολυ μπερδεμα το μενου.

1.37 χωρις να ξερω το παιχνιδι το αμαξι και την πιστα..σουπερ ειναι.

 

το αλλο το κτηνος αμαξι εχει φαση στην βροχη :P

 

Mια χαρά είναι δεν περίμενα κάτι λιγότερο από σένα ,το μενού είναι θέμα συνήθειας σε μισή ωρίτσα το έχεις κάνει κτήμα σου όλο το παιχνίδι .

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να γράφω σε λάθος νήμα, αλλά δεν βρίσκω και πιό σωστό τώρα.

2 ερωτήσεις προς τους σχετικούς:

1. Δεν μου βγάζει τον χάρτη, έτσι δεν μπορώ να βλέπω που βρίσκεται ο καθένας μέσα στην πίστα την ώρα του αγώνα. Any solution??? Any tip???

2. Θεωρώ πολύ χρήσιμη την χρήση spotter, έχω ένα (δεν θυμάμαι το όνομα του γιατί είμαι σε άλλο υπολογιστή) το οποίο ενώ παίζει μια χαρά στο R3E δεν παίζει στο rF2. Ξέρει κανείς κάτι να προτείνει???

Link to comment
Share on other sites

@troffeo στο TrackMap pluggin αναφερεσαι; Σε αυτο δε σου εμφανιζει τον χαρτη;

Αν ναι, τοτε θα πρεπει να κανεις record την πιστα, γιατι δεν την εχει κατεβασμενη και δεν την γνωριζει. Στην ΤΟΒΑΝ χρειαζοταν να το κανεις αυτο.

Ανοιγεις το μενου του TrackMap pluggin (alt+space) και εχει μια επιλογη "record track" ή κατι τετοιο.... το ενεργοποιεις και κανεις 2 γυρους στην πιστα ωστε να την καταγραψει. Μετα εισαι κομπλε....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim

Λογικά αρκεί να κατεβάσει το ενημερωμένο αρχείο με τις πίστες. Γκουγκλαρε το.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, troffeo said:

1. Δεν μου βγάζει τον χάρτη, έτσι δεν μπορώ να βλέπω που βρίσκεται ο καθένας μέσα στην πίστα την ώρα του αγώνα. Any solution??? Any tip???

Eγώ θα βρίσκομαι μπροστά σου...πληροφοριακά για να μην κουράζεσαι και με ψάχνεις στον χάρτη...

Har har har 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ρε τρελόσκυλε και αργή χελώνα :P είναι ας πούμε tip...

Καμιά λύση μπήκες στον κόπο να σκεφτείς??? Αλλά μπά που...χαχαχαχαχαχα

 

Ευχαριστώ παίδες, θα τα δοκιμάσω και θα πω!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εμείς εδώ οι φουκαράδες, άσχετα με το τι λένε τα φασισταριά στας Ευρώπας :P, δουλεύουμε φίλε μου και μάλιστα σκληρά...

Κάτσε να πάω σπίτι και άν έχω κουράγιο θα σου δείξω γραμμές εκεί ειδικά στην le corkscrew!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...