Jump to content

rFactor2 [Greek]


mad_dog

Recommended Posts

Ειδες και συ οτι το εχουν φτιαξει πολυ,αρχιζεις και καταβαινεις τα λαστιχα,το ffb πολυ λεπτομερεια και οι πιστες,ζωντανες!

Θες να παμε καμια βολτιτσα τα bmw αργοτερα?

Αρχιζω και καταλαβαινω οτι στο RF2 μειναμε πολυ πισω...κριμα γιατι ειναι γαματο.

Για να δουμε οι Ολλανδοι,θα το φτιαξουν?

 

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο είναι να παίζεις όσα περισσότερα sim γίνεται, με τα καλά τους και τα κακά τους, στο τέλος εμείς γινόμαστε καλύτεροι οδηγοί

http://www.racedepartment.com/threads/exclusive-marcel-offermans-studio-397-rfactor-2-interview-part-1.126534/

Στη νέα συνέντευξη αναφέρει πως η ISI δουλεύει σε κάτι νέο, όχι rF3, δηλαδή σε τί?

Υποψιάζομαι κάποια πράγματα, είναι ίσως η τελευταία χρονιά της Codemasters στο F1 λήγει το συμβόλαιο, ο Εκλεστονε πουλάει τη Φόρμουλα 1 στους Αμερικάνους, η ISI είναι Αμερικάνικη....μακάρι να δούμε ένα πραγματικό sim F1

Ναι ξέρω μάλλον ονειρεύομαι...

Λέει και άλλα όπως αυτοκίνητα θα βγαίνουν όπως στο RRE σε κατηγορίες GT,ΒΤCC κ.τ.λ. όχι μεμονομένα, την άνοιξη update σε DX11.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Πω τώρα το είδα bmw 235 χωρίς εμένα ποτέ, ακόμα δεν μπορώ να ξεχάσω τη μεγαλειώδη νίκη που ειχα κάνει με ολα τα αλιεν να συμμετέχουν στη Μόνζα. 

Assetto και τα μυαλά στα κάγκελα όσοι γουστάρουν μαζί μου  έχω σεταπ της νίκης. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, panosdimip said:

Πω τώρα το είδα bmw 235 χωρίς εμένα ποτέ, ακόμα δεν μπορώ να ξεχάσω τη μεγαλειώδη νίκη που ειχα κάνει με ολα τα αλιεν να συμμετέχουν στη Μόνζα. 

Assetto και τα μυαλά στα κάγκελα όσοι γουστάρουν μαζί μου  έχω σεταπ της νίκης. 

Nαι Πανο!Αλλα μηπως ειναι καλυτερα να παμε στο νημα του AC?

Ααα και το Evora ηταν φανταστικο που ετρεξαν τα παιδια διπλα την Κυριακη!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gchristod said:

Ρε σεις @marmagas και @panosdimip θα με τρελάνετε τελείως. Μαζί δεν είχαμε μπει με την 155 και τα GT3? Τι βελτιώθηκε από τότε?

Πήγανε να με ψαρώσουν...ψαρώνει ρε ο Πιλότοτος ???

Har har har 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Μη δίνεις σημασία στο βίντεο έχει μείνει εκεί πρόβλημα λόγω android. Λοιπόοον όχι φίλε Γιάννη δεν είναι έτσι τα πράγματα, αυτά που είπαμε τότε τα είπαμε για να μη σε κακοκαρδίσουμε αφού ξέρουμε πόσο ορκισμενος εχθρός του ασσέττου είσαι. 

Εμείς χθες φανερώσαμε το αληθινό μας πρόσωπο ενώπιον του αφεντικού το οποίο συμφώνησε να φύγει από τη μέση το ρέισρουμ και το rf2 να πάει ανά τρεις εβδομάδες, τον υπόλοιπο χρόνο θα τρέχουμε τη μία κ μοναδική αληθινή εξομοίωση που δεν είναι άλλη από το ασσέττο corsa rally mod.

Αν έχεις πρόβλημα μπορούμε να σε υποστηρίξουμε η να σου υποδείξουμε τον κατάλληλο ειδικό. 

Eπίσης δηλώνω επίσημα ότι ο @mad_dog είναι γρηγορότερος οδηγός της κοινότητας και θα ήθελα να τον παρακαλέσω να μοιράσει την γνώση του και στους υπόλοιπους.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, panosdimip said:

Εμείς χθες φανερώσαμε το αληθινό μας πρόσωπο ενώπιον του αφεντικού το οποίο συμφώνησε να φύγει από τη μέση το ρέισρουμ και το rf2 να πάει ανά τρεις εβδομάδες, τον υπόλοιπο χρόνο θα τρέχουμε τη μία κ μοναδική αληθινή εξομοίωση που δεν είναι άλλη από το ασσέττο corsa rally mod.

:x 

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panosdimip said:

Αν έχεις πρόβλημα μπορούμε να σε υποστηρίξουμε η να σου υποδείξουμε τον κατάλληλο ειδικό. 

Με σας που έμπλεξα θα τα πάρω τα ψυχοφάρμακα, δεν τα γλιτώνω.

Edited by gchristod
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, panosdimip said:

Eπίσης δηλώνω επίσημα ότι ο @mad_dog είναι γρηγορότερος οδηγός της κοινότητας και θα ήθελα να τον παρακαλέσω να μοιράσει την γνώση του και στους υπόλοιπους.

Eπιτέλους και κάποιος που το παραδέχεται...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας είπε κάτι καινούργιο.

ΥΓ : θα σκότωνα για ένα race με skip barber.
Το rf2 έχει αμαξαρες και αναλωνόσαστε στα ίδια και στα ίδια.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει κάτι ανάλογο το ασσέττο πές μου το να το βάλουμε μετά που θα τελειώσει το πρωτάθλημα στο raceroom που παρεπιπτόντως είναι το πιο διασκεδαστικό πρωτάθλημα που έχω τρέξει.

Αθόρυβο το raceroom αλλά σε αποζημιώνει με το παραπάνω από πλευράς δράσης και ευχαρίστησης .

Εμένα μου αρέσει το gt4 to  masserati αλλά δεν πρέπει να το έχουν όλοι οπότε προσανατολίζομαι και στο τατού το φορμουλάκι που κάνει ωραίους αγώνες .

Edited by panosdimip
Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσει να τα ακουω, τι θες τωρα;



Γκρινιάζω...

Παναγιώτη δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο δυστυχώς. Μόνο εδώ και στο AMS. Είναι αργό μονοθέσιο, με λάστιχα δρόμου και μηδέν downforce.
Στο AC το μόνο που κάπως πλησιάζει είναι το lotus 25 αν και αυτό είναι πολύ γρήγορο. Το τάτους, ουδεμία σχέση.
Θα καταλάβεις αν το δοκιμάσεις.

Υ.Γ. Raceroom και διασκεδαστικό στην ίδια πρόταση???? Αν και ακόμα δεν μου παίζει, να δω αν υπάρχει ψήγμα αντικειμενικότητας σε αυτή τη δήλωση.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...