Jump to content

rFactor2 [Greek]


mad_dog

Recommended Posts

Open? Μάλιστα. Πάλι σε mods θα βασιστεί...
Έχει δρόμο ο ..."αρχηγός"...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από το RD :


Marcel Offermans

Just to clarify some details on the partnership: Studio 397 owns the full IP (sourcecode) and brand for rFactor 2. Studio 397 is fully owned by by Luminis. The content team from ISI moved to Studio 397. ISI still owns (and sublicenses) rFactor 1. The ISI developers in Ann Arbor are working on their next project, dubbed as "not rF3". Rogue System is also still part of ISI.


Άρα με λίγα λόγια, η ISI και ο κώδικας , πουλήθηκαν στους Ολλανδούς...

Για να δούμε...ίσως να είναι και καλύτερα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η ISI, οπως και αναφερει το πιο πανω ποστ, εχει πλεον πεσει με τα μουτρα στο Rogue System (εκει και αν θα φανε τα μουτρα τους :P ).
Οποτε σιγουρα καλα ειναι τα νεα για την αναπτυξη του rf.

 

Link to comment
Share on other sites

Από αύριο επιστρέφω κι εγώ στις πίστες ,θέλω να υπάρχει toban -megan έτοιμα υποδεχτούν το γηραιό βασιλιά (τ ακούς @gchristod ) της toban .

Εκεί μέσα θα πουλήσω πολύ ακριβά το τομάρι μου ,λέμε τώρα, λίγο μάρκετινγκ δεν κάνει κακό .

@rapid_fastνα κοιτάξεις να κάνεις προπόνηση την Παρασκευή στο rf2 γιατί πήγες άκλαφτος την Κυριακή ,άστο το RRE για την Κυριακή σε μια ωρίτσα το έχεις μάθει .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, panosdimip said:


@rapid_fastνα κοιτάξεις να κάνεις προπόνηση την Παρασκευή στο rf2 γιατί πήγες άκλαφτος την Κυριακή ,άστο το RRE για την Κυριακή σε μια ωρίτσα το έχεις μάθει .

Όχι μόνο πήγε άκλαφτος...μας καθυστερούσε κιόλας...το megane κύριε θέλει χρόνο για να αποδώσει...αυτά που ήξερες να τα ξεχάσεις...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η σπαζοκεφαλιά του megane είναι στα λάστιχα, πρέπει να μάθεις να μπαίνεις στις στροφές ώστε να μην κοκκινίζουν.
Χθές που δοκίμασα Toban μου φάνηκε πιο εύκολο απο Mid-Ohio.
Ενα καλοκαιρινό βίντεο με urd σε Toban που λέγαμε να τη βάλουμε

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ρε τρισάθλια και ελεεινή χελώνα, πιό αργή και από το ριπλέι πως έχεις τακτοποιήσει την έννοια ΟΡΓΑΝΩΣΗ μέσα στο όποιο μυαλουδάκι σου???:P

Δεν μπορείς να μας πεις ΟΛΕΣ τισ πίστες, ΟΛΕΣ τις ημερομηνίες, ΟΛΟ τον κανονισμό (ΚΥΡΙΩΣ θα έλεγα, γιατί δεν θα μου κάνει έκπληξη ξαφνικά εκει που προετοιμάζομαι με το Megane, να τρέχω με κάνα άλλο αυτοκίνητο :D ώς συνήθως)

Βγάλε ένα πρόγραμμα ή αν θες βοήθεια πες το, να βοηθήσουμε.

Καλά δεν συζητάω τν ατάκα

"Ο server έχει ήδη ρυθμιστεί με Toban Long.

Θα είναι up από αύριο τρισάθλια σαλιγκάρια."

Και εκεί αργός είσαι!!! Δηλαδή τον ρύθμισες σήμερα, αλλά θα μπορούμε να μπούμε αύριο...ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:ugly_confused2:

 

Ο Γιάννης @gchristod έχει οργανώσει γρήγορα και κατανοητά το R3E, όπου ξέρουμε από τώρα όλο το πρόγραμμα.

 

Πόσο δύσκολο είναι να κάνεις το ίδιο please???:4xvim2p:
 

Link to comment
Share on other sites

@mad_dogako  @mad_dogkouli που είσαι παλικάρι μου γιατί δεν απαντάς ?

Σε ρούφηξε η άτιμη πες μας και θα την μηνύσουμε, θα το αναθέσουμε στο δικηγόρο της παρέας ,μη στεναχωριέσαι μέχρι αποζημίωση θα πάρουμε αν σου έχει βλάψει τα χρυσά σου χεράκια .

Μόνο μια κουβέντα να μας πεις αυτό ζητάμε, να δώσεις σημεία ζωής τίποτις άλλο και να μας κοπούν τα χέρια αν σε ξανάματα προσπεράσουμε σε αγώνα ,όλο πρώτος θα βγαίνεις γιαυρί μ.

Με εκτίμηση

   Faust

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ε λοιπον με εκανες τσακωτο....

Ναι λοιπον,το παραδεχομαι!!

Επαιξα αρκαδουρα,εχω καιρο τωρα κρυφα,και νομιζω με εχει κανει καλυτερο οδηγο,δοκιμασε το και εσυ.

Το εχουν φτιαξει πολυ!

Η BMW 235i ειναι κο-ρυ-φη!!!!

 

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμάσαμε προχτές με τον άλλο αποστάτη @panosdimip στη Mugello με Evora, ή πίστα καταπληκτική ειδικά με το Tatuus που το λατρεύω ένα απ'τα καλύτερα τουτου που έχει το ΑC με δυνατό FFB, σε κάνει καλύτερο οδηγό

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...