Jump to content

Apex GT3 2012


mad_dog

Recommended Posts

eejdslqi.jpg

Mένουμε APEX, θα μας δώσουν άλλα 2 αυτοκίνητα...

Για μένα καλύτερο το APEX από το GT World.

16 minutes ago, panosdimip said:

Κρίμα @marmagas που έφυγες το πήγαμε στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα ρε τι λιώσιμο ήταν αυτό. 

Mέχρι τι ώρα τρέχατε χτες ?

Server up με live καιρό

Tα αυτοκίνητα που περιμένουμε από APEX

Link to comment
Share on other sites

Παναγια μου,τι κανατε ρε?

Που παμε ρε?1.46?

Μπραβο @spyder,οδηγαρα,ειδικα στους αγωνες το παει ....ταπα!

Τωρα για τους κολλητους τι να πω?Με αφησαν ουτε 5 λεπτα να χαρω.......

Μπραβο σας!!!!Καλα εγεγες @panosdimip οτι παει  47 πολυ λιγο!!!!

@rapid_fastfasffastfasf,θα τον αφησεις μπροστα?

@John@John,οταν ηθελες το πηγαινες τελεια!Νομιζω οι χρονοι σου θα καταβουν πολυ οχι απο αλλο setup αλλα

αν αλλαξεις γραμμες και ταχυτητα!!

 

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Άλλοι ξενυχτούν στα μποζούκια άλλοι πάνω σε ξανθές κι άλλα τα κακόμοιρα πάνω σ ένα τιμόνι ταξιδεύοντας με ταχύτητες που κόβουν την ανάσα. 

Νομίζω κατά τις 4 πήγαμε για ύπνο. 

Edited by panosdimip
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Παναγια μου,τι κανατε ρε?

Που παμε ρε?1.46?

Τωρα για τους κολλητους τι να πω?Με αφησαν ουτε 5 λεπτα να χαρω.......

Μπραβο σας!!!!Καλα εγεγες @panosdimip οτι παει  47 πολυ λιγο!!!!

@rapid_fastfasffastfasf,θα τον αφησεις μπροστα?


Αντε βρε τον κομπλεξικο τον προεδρο των καπη...
Πηγαινα για 1.46.600 και μου εκλεισε το σερβερ..
Καλα που εχω και μαρτυρες που μπορουν να βεβαιωσουν τη διαπλοκη...

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, marmagas said:

Παναγια μου,τι κανατε ρε?

Που παμε ρε?1.46?

Μπραβο @spyder,οδηγαρα,ειδικα στους αγωνες το παει ....ταπα!

Τωρα για τους κολλητους τι να πω?Με αφησαν ουτε 5 λεπτα να χαρω.......

Μπραβο σας!!!!Καλα εγεγες @panosdimip οτι παει  47 πολυ λιγο!!!!

@rapid_fastfast

 

Ο spyder πολύ καλός ο Vitas πρέπει να μάθει να φτιάχνει σετάπ, σαν οδηγός καλός αλλά αργός ρε παιδί μου. 

Σε κάποια στιγμή πήγαινα μετά την ascari με +  4/10 αλλά το έχασα στην παραμπόλικα έκανα ανάποδο και παρ όλα αυτά έγραψε 1:47:1

Εγώ είμαι τοπ καπί ρε εσύ όμως είσαι super nova,blaxk hole,dark matter, dark force και λίγα λέω. 

8 minutes ago, panosdimip said:

Ο spyder πολύ καλός ο Vitas πρέπει να μάθει να φτιάχνει σετάπ, σαν οδηγός καλός αλλά αργός ρε παιδί μου. 

Σε κάποια στιγμή πήγαινα μετά την ascari με +  4/10 αλλά το έχασα στην παραμπόλικα έκανα ανάποδο και παρ όλα αυτά έγραψε 1:47:1

Εγώ είμαι τοπ καπί ρε εσύ όμως είσαι super nova,blaxk hole,dark matter, dark force και λίγα λέω. 

Η τελευταία πρόταση πάει στο Vita.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό με το 1:46 το ακούγαμε σ όλο τον αγώνα, αποπροσανατόλιζε τους άλλους οδηγούς για να τους κάνει να πιέσουν και να κάνουν λάθη. 

Πριν τις διαμαρτυρίες για το ρισταρτ μας έλεγε πως είναι χτυπημένο το αμάξι πίσω και δεν πάει, μήπως είχε ξεχάσει να του βάλει και σλικ? 

Χαρ χαρ χαρ τα αίματα έχουν ανάψει για τα καλά η βεντέτα πιο δυνατή και σκληρή από ποτέ, τα στοιχήματα βροχή ☔. 

Μad στον αγώνα ριξτου κρυφά 250 kg, κάνε μου αυτή τη χάρη και θα σου στείλω μια ξανθιά  με κούριερ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου λέτε...έτρεχε χτες και ο κακόμοιρος ο @troffeo ??? Δεν τον βλέπω στους χρόνους...εκτός και αν είναι πολύ κάτω...

Har har har 


Εσένα δεν σε πέτυχα κάπου χθες...
Τι έκανες;
Καμία επεμβασουλα στα χεράκια; Αχαχαχαχα

Να παρακαλάς να μην προλάβω αύριο να τρέξω μήπως και γλυτώσεις.
Από την άλλη εάν προλάβω, έχω ήδη εξασφαλίσει την προτελευταία θέση, αφού β τελευταία σου ανήκει ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΙΚΑ!!!!

Εάν καταφέρεις να τερμάτισες ε;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Αύριο για να είμαστε πιο προσεκτικοί μιας και η Μόντσα έχει μία από τις πιο δύσκολες πρώτες στροφές, προτείνω να συμφωνήσουμε να μην γίνει κανένα ρεσταρτ. Όποιος κάνει ματσακονιά να φάει ποινή στη βαθμολογία μετά. 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites


Εσένα δεν σε πέτυχα κάπου χθες...
Τι έκανες;
Καμία επεμβασουλα στα χεράκια; Αχαχαχαχα

Να παρακαλάς να μην προλάβω αύριο να τρέξω μήπως και γλυτώσεις.
Από την άλλη εάν προλάβω, έχω ήδη εξασφαλίσει την προτελευταία θέση, αφού β τελευταία σου ανήκει ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΙΚΑ!!!!

Εάν καταφέρεις να τερμάτισες ε;


Sent from my iPhone using Tapatalk


Είσαι πολύ αργός για μένα...
Har har har

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

7 minutes ago, gchristod said:

Αύριο για να είμαστε πιο προσεκτικοί μιας και η Μόντσα έχει μία από τις πιο δύσκολες πρώτες στροφές, προτείνω να συμφωνήσουμε να μην γίνει κανένα ρεσταρτ. Όποιος κάνει ματσακονιά να φάει ποινή στη βαθμολογία μετά. 

Στον server του pcgaming δεν γίνεται ποτέ restart ακόμη και νοσοκομειακό να περνάει...

Επίσης το λέω εδώ και το λέω μόνο μια φορά...στο practice μιλήστε όσο θέλετε...στο quali όποιος μιλήσει απλά κατεβάζω τον TS3 server...εννοείται δεν μιλάμε ούτε στον αγώνα...

Άκόμη...ΔΕΝ ΠΑΤΑΜΕ ΓΡΑΜΜΗ ΤΩΝ PIT !!! ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΟΥΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ !!!

Θα δω όλο το replay του αγώνα και όποιος πατάει θα τρώει 10sec στο πάτημα, χρόνος που θα προστεθεί μετά στον συνολικό.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, gchristod said:

Αύριο για να είμαστε πιο προσεκτικοί μιας και η Μόντσα έχει μία από τις πιο δύσκολες πρώτες στροφές, προτείνω να συμφωνήσουμε να μην γίνει κανένα ρεσταρτ. Όποιος κάνει ματσακονιά να φάει ποινή στη βαθμολογία μετά. 

Δεν ξερω αν θα προλαβω αυριο να τρεξω (θα κανω οτι μπορω).

Εννοειται χωρις ρεσταρτ. Στο ρεσταρτ εχω πατησει esc και καλο βραδυ.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα με τη ferrari στην εκκίνηση και το mad κάπου εκεί θα γίνουμε γυαλιά καρφιά. 

Προτείνω να κάνουμε μια προσομοίωση αγώνα την Κυριακή και αν μας κάτσει τον βαφτίζουμε κανονικό :P:P:D

Link to comment
Share on other sites

Λυπαμαι πολυ αλλα αυριο πρωι φευγω για 3μερο(οι διακοπες μου!).
Οι ωρες practice και ανεπισημων αγωνων στην Monza εδειξαν οτι αν ειμαστε προσεκτικοι στο πρωτο σικειν στον πρωτο+δευτερο γυρο ολα παν καλυτερα μετα,χωρις ατυχηματα.Οδηγοι εκατομυριων καμια φορα δεν μπορουν να αποφυγουν στουκες οποτε ...οποιος θελει να ρισκαρει.....
Θαθελα πολυ να τρεξω μαζι σας!


Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, sC_w0lveS said:

Δεν ξερω αν θα προλαβω αυριο να τρεξω (θα κανω οτι μπορω).

Εννοειται χωρις ρεσταρτ. Στο ρεσταρτ εχω πατησει esc και καλο βραδυ.....

Το escape το έχουμε στο τσεπάκι και για να απειλήσω κι εγώ αν δεν μου κάτσει από ατσαλιά του mad η δεν ξέρω τι έφυγα, κάνω uninstal και πάω raceroom σε πιο λαιτ καταστάσεις, η χαρντκορίλα μας μάρανε και το λέω γιατί είναι εξακριβομένο άπειρες φορές πως δεν υπάρχει περίπτωση να φοβηθεί ο ελληνας τη μη ύπαρξη ρισταρτ, πάλι τάπα θα πάει στο χαμό του.

Ε λοιπόν αν είναι να κάνω προπόνηση 2 μήνες για τον αγώνα και να βγω στην πρώτη στροφή προτιμώ αρκαδούρα και περιστασιακους μικρούς αγώνες. 

Χθες 4 άτομα ειμασταν και τα κάναμε γυαλιά καρφιά ουκ ολίγες φορές αν δεν είχαμε και τα ρισταρτ θα χαμε πάει για ύπνο από τις 11:30.

Εχω πρόταση, σε περίπτωση ατυχήματος κάνουμε εκτίμηση και βγάζουμε εξω ρον φταιχτη.

Η ακόμα καλύτερα κάνουμε ρισταρτ και του λέμε να κάτσει τελευταίος μετά την εκκίνηση. 

Link to comment
Share on other sites

Θα διαφωνησω Πανο.

Ειναι και αυτο μερος της προσομοιωσης ενος αγωνα. Και η στουκα αλλα και η συφιλη που θα τραβηξει αυτος που δεν φταιει.

Λιγη προσοχη περισσοτερο χρειαζεται, απλα. 35 γυροι ειναι δεν χρειαζεται να νικησουμε απο την 1η-2η στροφη...

Να πεφτει η καμπανα συννεφο ομως μετα τον αγωνα για παραδειγματισμο.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Επίσης το λέω εδώ και το λέω μόνο μια φορά...στο practice μιλήστε όσο θέλετε...στο quali όποιος μιλήσει απλά κατεβάζω τον TS3 server...εννοείται δεν μιλάμε ούτε στον αγώνα...

Άκόμη...ΔΕΝ ΠΑΤΑΜΕ ΓΡΑΜΜΗ ΤΩΝ PIT !!! ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΟΥΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ !!!

Θα δω όλο το replay του αγώνα και όποιος πατάει θα τρώει 10sec στο πάτημα, χρόνος που θα προστεθεί μετά στον συνολικό.

Link to comment
Share on other sites

Στον server του pcgaming δεν γίνεται ποτέ restart ακόμη και νοσοκομειακό να περνάει...

Επίσης το λέω εδώ και το λέω μόνο μια φορά...στο practice μιλήστε όσο θέλετε...στο quali όποιος μιλήσει απλά κατεβάζω τον TS3 server...εννοείται δεν μιλάμε ούτε στον αγώνα...

Άκόμη...ΔΕΝ ΠΑΤΑΜΕ ΓΡΑΜΜΗ ΤΩΝ PIT !!! ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΟΥΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ !!!

Θα δω όλο το replay του αγώνα και όποιος πατάει θα τρώει 10sec στο πάτημα, χρόνος που θα προστεθεί μετά στον συνολικό.


Δε γίνεται να μην πατήσεις τη γραμμή εξόδου των πιτ. Είναι μεσα στην αγωνιστική γραμμή της μεγαλης ευθείας...
Ακομα και κατα την εκκίνηση αναγκαστικά θα πατηθει.
Λεω να αφαιρεθεί αυτή η διάταξη ή να επαναπροσδιορισθει...

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, rapid_fast said:


Δε γίνεται να μην πατήσεις τη γραμμή εξόδου των πιτ. Είναι μεσα στην αγωνιστική γραμμή της μεγαλης ευθείας...
Ακομα και κατα την εκκίνηση αναγκαστικά θα πατηθει.
Λεω να αφαιρεθεί αυτή η διάταξη ή να επαναπροσδιορισθει...

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Γνωμη μου μονο στη εκκινηση να επιτραπει η καταπατηση της γραμμης των πιτ και οχι κατα την διαρκεια του αγωνα. (Βιντεο απο αγωνες δεν εχει?)

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, rapid_fast said:

Λεω να αφαιρεθεί αυτή η διάταξη ή να επαναπροσδιορισθει...

Στην μεγάλη ευθεία τότε δεν μπορεί να γίνει προσπέραση.

Επίσης αν δεν συμφωνείτε με αυτό ισχύουν τα παρακάτω:

1. To αυτοκίνητο που βγαίνει από τα pit ΔΕΝ πατά γραμμή.

2. Το αυτοκίνητο που έρχεται επιτρέπεται στα μέσα της διαδρομής να πατήσει γραμμή.

Προσωπικά επιμένω στην μεγάλη ευθεία να μην γίνεται προσπέραση...αλλά αν διαφωνείτε ισχύουν τα παραπάνω δύο σημεία.

21 minutes ago, rapid_fast said:

Ακομα και κατα την εκκίνηση αναγκαστικά θα πατηθει.

Στην εκκίνηση δεν ισχύει.

Επαληθεύτηκα...ΔΕΝ ΠΑΤΑΜΕ ΓΡΑΜΜΗ ΟΥΤΕ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ !!!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...