Jump to content

Apex GT3 2012


mad_dog

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

About the mods, Apex GT3 is going to be getting an update early into 2018. Right now it's a matter of fiddling on your own to figure out stuff, Marco Rotondi and Franck Baroni have done a ton of digging so hopefully by the time any updated info is disclosed by S397, we'll be on top of it (shaders, physics, etc). We'll be adding a new car before the next overall update, and still free, very soon.

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, John@John said:

Επιτελους ξυπνησαν!!!

Μην χαλάς το νήμα,σε παρακαλώ....

Δεν τα έχεις τρέξει,δεν ξερεις και λες και κουβέντες χωρίς αποδείξεις.

Αξιοπιστία ΜΗΔΕΝ πλέον.

 

 

 

 

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...τα δοκίμασα τα APEX...σαφώς χειρότερο FFB από τα καθαρόαιμα GT3 (s397).

Eιδικά σε σχέση με τα GT3 (s397), να το πω επιεικώς, είναι σαβούρα.

Δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει καν σύγκριση με τα GT3 (s397).

Bέβαια, μπορούν να μιλήσουν και οι υπόλοιποι που τα δοκίμασαν...

Eμένα σε σχέση με τα GT3 (s397) δεν μου άρεσαν.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, spyder said:

Απαγορεύονται εικόνες ακατάλληλου περιεχομένου

Αχαχαχαχαχα ακαταλληλου μονο?? Ειπαμε οτι να ναι εχουν οι τυποι μεσα,,αλλα δεν μ'ακουτε.......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι @andre, τα APEX είναι arcade μπροστά τους.

Ειδικά στα τιμόνια μας με τον @spyder, το FFB είναι πολύ χάλια στα APEX...εγώ νόμισα είχε χαλάσει το τιμόνι μου...

Δεν είναι καλή δουλειά και από εκεί έξω δεν κάνει κανένα GT3 mod. Oύτε τα URD. Και μιλάω πάντα σε σχέση με τα καθαρόαιμα (s397).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σκι και όποιος αντέξει...

 

1 minute ago, andre said:

Το έχουμε X2  X3  το  Realroad  ή θα πάμε  Σκι ; 

Δεν ισχύουν τέτοια εδώ...μπήκε κόσμος θα έχεις λάστιχο στον δρόμο, δεν μπήκε χτύπα έτσι χρόνο.

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

@andre,χαραμιζεσαι εδω.Σορυ για τις στουκες,για την πρωτη δεν φταιω,αλλα μπραβο σου!

Εβγαλες πολυ καλο χρονο με το Ζ4 χωρις πρακτις και σε ενα απο τα πιο οδηγικως απαιτητικα αμαξια σε ολο το ρουφου!

Αστραπιαια υπερστροφη στην εισοδο και τεμπελικη υποστροφη στην εξοδο.

Πολυ αζυγιστο και απροβλεπτο το Ζ4 θελει ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ και υπομονη.

Αυτα τα αμαξια ψαχνω και γουσταρω.ΠΡΟΚΛΗΣΗ!

Κριμα που με ακουσε ο μαντ...αν καναμε πρακτις καπακι στα S397 θα εβλεπες τι θα πει...δεν το λεω.

Ουτε μυρωδια δεν πηραμε απο τα Apex και το γελιο ειναι πως μερικοι δεν θα παρουν ουτε απο τα S397...

Για μενα,προσφερουν μεγαλη οδηγικη προκληση,τα νιωθω πιο ζωντανα στα χερια μου και ανταμειβουν σωστη αγωνιστικη οδηγηση.Επισης μεγαλο σχολειο το σεταπ τους για τα GT3,και αν φτιαξουν και το μειγμα καυσιμου,τοτε,οσο θα ειναι δωρεαν,πολυ καλη επιλογη.

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

On 1/5/2018 at 11:18 AM, mad_dog said:

Ναι @andre, τα APEX είναι arcade μπροστά τους.

Ειδικά στα τιμόνια μας με τον @spyder, το FFB είναι πολύ χάλια στα APEX...εγώ νόμισα είχε χαλάσει το τιμόνι μου...

Δεν είναι καλή δουλειά και από εκεί έξω δεν κάνει κανένα GT3 mod. Oύτε τα URD. Και μιλάω πάντα σε σχέση με τα καθαρόαιμα (s397).

Παρε λιγο ..μυρωδια που τρεχει η αφροκρεμα του rf2,οταν 3 χρονια πανω κατω οι καλυτεροι επιμενουν στα URD μαλλον δεν ξερεις τι σου γινεται!

Τωρα οταν τα S397 φτασουν σε τετοιο επιπεδο συνεχομενων πολυωρων αγωνων στην πιο πρεστιζατη λιγκα του πλανητη ελα να μας πεις τιποτε.

Bβαια θα πεις αλλη κατηγορια,GTE vs GT3 αλλα ΜΟΝΟ ο χρονος επιβαλλει τον νικητη.

Τα Apex δεν θα ειναι για πολυ τζαμπα,μεχρι τοτε ειναι η καλυτερη δωρεαν λυση.

 

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...