Jump to content

EGT URD - GT Championship 2016 [Greek]


Recommended Posts

Tρισάθλια σαλιγκάρια...ο server είναι up...

Δοκιμάστε να δείτε αν μπορείτε να κάνετε join...

Pass: vitas

O server στήθηκε από την αρχή και είναι dedicated. Θα είναι η πρώτη φορά που θα τρέξουμε σε dedi server.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mad_dog said:

Σήμερα έδειξα στοιχεία σοβαρότητας στον server

Μπορούν να το επιβεβαιώσουν μικρός Γιάννης και μεγάλος Πάνος

emoji18.png

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Ναι αλλα ανοιξε τον να κανουμε καμια δοκιμη.................

με real καιρο

Edited by John@John
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, liakjim said:

Χμμμ ένας από τους σημαντικότερους παράγοντες που ξεχωρίζουν αυτό το σιμ από τα υπόλοιπα και είναι η δυνατότητα του πραγματικού καιρού και η μη προβλεψιμότητα και η τυχαιότητα που αυτό προσθέτει.

Κρίμα που αποφάσισες τη μη εισαγωγή έστω και για έναν αγώνα.

Βέβαια η συμμετοχή μου ως τώρα είναι ελάχιστη όπως και η πιθανότητα συνέχισης της, οπότε καλύτερα να σιωπήσω. Να καταγραφεί η διαφωνία μου.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ειναι πραγματι ενας απο τους πολλους σημαντικους παραγοντες που εχει το rf2 που δεν εχουν τα αλλα σιμ για αυτο και το κανει μοναδικο και το καλυτερο σε αγωνες πιστας στην πιατσα,αλλα αλλαξαμε σερβερ και θελει καποιες διαδικασιες για να  μπει ο καιρος που δεν το προλαβαινει για τον αγωνα σημερα

Link to comment
Share on other sites

Tρισάθλια σαλιγκάρια...ο server είναι up...

Δοκιμάστε να δείτε αν μπορείτε να κάνετε join...

Pass: vitas

O server στήθηκε από την αρχή και είναι dedicated. Θα είναι η πρώτη φορά που θα τρέξουμε σε dedi server.

Τι εκανες παλι ρε χελωνακι; με εκανες πασγουορντ;

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έτσι είπε ο πρόεδρος...και αποφασίστηκε

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Χμμμ ένας από τους σημαντικότερους παράγοντες που ξεχωρίζουν αυτό το σιμ από τα υπόλοιπα και είναι η δυνατότητα του πραγματικού καιρού και η μη προβλεψιμότητα και η τυχαιότητα που αυτό προσθέτει.

Κρίμα που αποφάσισες τη μη εισαγωγή έστω και για έναν αγώνα.

Βέβαια η συμμετοχή μου ως τώρα είναι ελάχιστη όπως και η πιθανότητα συνέχισης της, οπότε καλύτερα να σιωπήσω. Να καταγραφεί η διαφωνία μου.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ενας... να μας πεις και τους άλλους! !!

Και επιπρόσθετα κατά την ταπεινή μου άποψη θα έπρεπε να συνεχίσεις. .

Οχι επειδή ειναι ωραίο το σιμ αλλα επειδη εσύ εισαι ωραιος σαν οδηγος και σαν παρεα..

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Επειδή μετά δεν θέλω να ακούω δικαιολογίες...κάντε προπόνση σε συνθήκες server με αληθινό καιρό...το setup αας μπορεί να μην ταιριάζει...κάντε δοκιμές σε συνθήκες server με live καιρό

4 minutes ago, rapid_fast said:

Οχι επειδή ειναι ωραίο το σιμ αλλα επειδη εσύ εισαι ωραιος σαν οδηγος και σαν παρεα..

Nαι αλλά είναι αργός και θα μας εμποδίζει στην πίστα...

Har har har

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μετά δεν θέλω να ακούω δικαιολογίες...κάντε προπόνση σε συνθήκες server με αληθινό καιρό...το setup αας μπορεί να μην ταιριάζει...κάντε δοκιμές σε συνθήκες server με live καιρό

Ειναι δυνατον να μην ταιριαζει το σεταπι με τον καιρο; τι θα κανει δηλαδη θα φυσαει απο πισω και θα χαλαει την ρυθμιση αεροτομων; εισαι τρελος;

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη δεν χρειάζεται πολύ ξόδεμα χρόνου.

Προσωπικά θα μπω κατ εξαίρεση σήμερα 20:30 μιας κ δεν έχω κάνει ούτε γύρο κ θα κάνω τον επαίτη σέταπ κλασικά LOL.Άσε που ο Φιλτέο έβαλε κάτι περίεργους κανόνες :να χεις καύσιμα μετά το πέρας του αγώνα 5,321554264 lt κλπ.

Συνήθως μπαίνω κανά μισαωράκι πριν τον αγώνα κ κάνω μερικούς γύρους για να πάρω ένα υποτυπώδες feeling.Ε από κει κ μετά τρέχω σε αχαρτογράφητη....άσφαλτο.Το μόνο που πρέπει να ξέρεις είναι η κατανάλωση per lap κ είσαι κομπλέ.Κ βάζεις την μέση ή σκληρή γόμα για να μην είσαι με το άγχος του να φυτιλιάσεις τα λάστιχα.

Τώρα αν θες να σαι φούλ ανταγωνιστικός στοχεύοντας νίκες κ πόντιουμ προφανώς θα χρειαστεί παραπάνω ενασχόληση.

Αλλά για να τρέξεις για το χαβαλέ κ την παρέα που μπαίνω εγώ με ένα μισαωράκι πριν είσαι οκ.

 

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...