Jump to content

EGT URD - GT Championship 2016 [Greek]


Recommended Posts

7 hours ago, liakjim said:

Antialiasing ανύπαρκτο, flickering , νιώθω να μου βιάζουν τα μάτια.

Βαλε vsync...

Ερωτηση για το netcode του παιχνιδιου...

Τα πιο πολλα frames εχουν πλεονεκτημα στο multi στο rf2?

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια απογοήτευση ένιωσα στη red bull με z4 στο assetto μη σου πω και χειρότερη όταν μπήκα να δοκιμάσω τη σύνδεση.

Τα γραφικά ολα low κ τα frames 30 με 15 αυτοκίνητα το ffb για κλάματα και είχες την αίσθηση πως πήγαινες με 500

για σετάπ δεν ξαναμιλώ αποδείχτηκε πως είμαι πανάσχετος για να κρίνω ρωτήστε το Vita ο άνθρωπος κάνει παπάδες μετά από αυτά που έκανε στη monza του βγάζω το καπέλο μέχρι κι εγώ όταν ξαναγυρισα στο σετάπ του χτύπησα 1:49:6 κ μέσα στον αγώνα παρακαλώ,απίστευτο σετάπ κ φώναζε ο άμοιρος ρε παιδιά αν το παιχνίδι είναι ρεαλιστκή εξομοίωση πρέπει να πάει στο 1:49 με αυτό το σετάπ. 

Μπράβο ρε Πάνο είσαι μετρ, μπράβο όμως κ στο Δημήτρη που αμέσως έκανε πολύ καλό χρόνο. 

Εγώ πάω σε καμιά κονσόλα δεν κάνω για σιμ είμαι άσχετος. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, liakjim said:

Δεν μιλάω σε άσχετους και αργούς.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αργός μπορεί να είμαι αλλά σίγουρα ο άσχετος είσαι εσύ φίλτατε...

Και για να μην το κουράζουμε...παιδιά παίζανε καιρό Forzasseto πριν έρθουν rF2...δεν θέλω να σου πω πόσοι έμειναν rF2 από αυτούς που το δοκίμασαν γιατί δεν θέλω να σε σταναχωρήσω.

Οι πραγματικοί γρήγοροι οδηγοί θα φανούν αργά ή γρήγορα στο rF2 χωρίς να χρειαστεί να κάνεις hack στο arcade (βλέπε φουσκωτά σαμπρέλια ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο, άσε που το setup είναι για τα πανηγύρια στο Forzassetto)...

Όσοι έχουν έρθει rF2 και γνωρίζουν ακούνε μετά για Forzassetto και απλά γελάνε...είναι απλά το καλύτερο hardcore sim που υπάρχει αυτή την στιγμή.

Ειδκά ο @rapid_fast που ξέρει και 3-4 πραματάκι από setup...φαίνεται τι κάνει η κάθε αλλαγή...μην το κουράζουμε...θέλεις γραφικά πάνε Forzassetto...θέλεις hardcode sim μόνο rF2.

 

21 minutes ago, sC_w0lveS said:

Βαλε vsync...

Ερωτηση για το netcode του παιχνιδιου...

Τα πιο πολλα frames εχουν πλεονεκτημα στο multi στο rf2?

Lυκόπουλο...αφού για αυτές τις ερωτήσεις έχω ανοίξει το thread αυτό...γιατί κάνετε εδώ αυτές τις ερωτήσεις ?

Γιατί θέλεις να με στεναχωρείς ?

Το κάνεις επίτηδες επείδή είμαι γρηγορότερος από εσένα ?

Har har har 

 

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mad_dog said:

Γιατί θέλεις να με στεναχωρείς ?

Το κάνεις επίτηδες επείδή είμαι γρηγορότερος από εσένα ?

Nαι :P

Για να δω τωρα που το ποσταρα εκει, θα απαντησεις; ή οποιος γνωριζει...

Edited by sC_w0lveS
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, liakjim said:

Όχι φιλαράκι, δεν θα δηλητηριάσω όπως έκανες εσύ το δίπλα forum.

Προφανώς και κάνεις πλάκα γιατί αν το εννοείς σοβαρά έχεις πρόβλημα...αλλά εκεί βλέπεις μερικοί είχανε πλάτες και είχανε δίκιο ενώ οι υπόλοιποι ενοχλούσαν και τα posts τους έπρεπε να σβηστούν. Bέβαια όταν μερικοί γράφανε στο thread του rF2 αρνητικά εκεί δεν άνοιγε ρουθούνι.

Λοιπόν...εννοείται δεν συνεχίζεται εδώ αυτή ή άθλια κουβέντα επιπέδου καφενείου και λαχαναγοράς. Και αν νομίζεις ότι εγώ έριξα δηλητήριο τότε καλό είναι να μην συνεχίσεις εδώ.

Οτιδήποτε άλλο που αφορά το θέμα αυτό θα σβηστεί. Αν επιθυμείς συνέχεια ΜΟΝΟ με pm.

Link to comment
Share on other sites

Τα χουμε ξαναπει. Και εδω και διπλα.

Ολα καλα παιχνιδια ειναι, οσο εξυπηρετουν το σκοπο τους, δηλ να μαζευομαστε να ριχνουμε καμια π@ναγια##!! εεεεε καμια γυρα ηθελα να πω...

Παντως, γενικως, μην τρελενεστε με τις συγκρισεις. Ειναι αναποφευκτες αφου τα λιωνουμε ολα. Ολα εχουν τα υπερ και τα κατα τους.

Και σε ολα ο mad_dog τερματιζει τελευταιος :P:D

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, sC_w0lveS said:

Και σε ολα ο mad_dog τερματιζει τελευταιος :P:D

Λυκόπουλο...αν με περάσεις στην Monza στείλε μου την διευθυνσή σου.

Θα σου στείλω φορτηγό με όλα τα πράματα μου...τιμόνι, shifter, καθίσματα...

Άσε που μετά σταματώ από το racing sim...

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, liakjim said:

Θα μου κάνετε κάποια στιγμή τη χάρη, να αφήσετε τα σάπια mods και να βάλετε αγώνα με τα για μένα καλύτερα αμάξια του rF2 ?

Κάποια από τα

EVE F1 68

Spark F2B

Brabham-Repco BT20

Howston G6 Mk IIIB

Τα συγκεκριμένα αμάξια, είναι χίλιες φορές καλύτερα από τα mods που βάζετε και πραγματικά είναι μια διαφήμιση του FFB και της αίσθησης του rF2. Η διαφορά από τα μη ISI αμάξια είναι χαώδης.

Βάλτε τα στη Bathurst  και θα μη θυμηθείτε.

Πες μας αν θελεις σε ποια πρωταθληματα  τρεχουν αυτα για το 2016?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν υπάρχουν προγραμματιστές που πέρα από την τέχνη του προγραμματισμού έχουν μεράκι και αρρώστια με τον μηχανοκίνητο αθλητισμό

Οι τύποι του APEX GT3 ασχολούνται τα τελευταία 5 χρόνια μόνο με την κατηγορία GT3

Τα αυτοκίνητα έχουν στηθεί από δεδομένα αγώνων σε Spa και άλλες 2 πίστες

5 χρόνια ΜΟΝΟ GT3 !!!

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, liakjim said:

Θα μου κάνετε κάποια στιγμή τη χάρη, να αφήσετε τα σάπια mods και να βάλετε αγώνα με τα για μένα καλύτερα αμάξια του rF2 ?

Κάποια από τα

EVE F1 68

Spark F2B

Brabham-Repco BT20

Howston G6 Mk IIIB

Τα συγκεκριμένα αμάξια, είναι χίλιες φορές καλύτερα από τα mods που βάζετε και πραγματικά είναι μια διαφήμιση του FFB και της αίσθησης του rF2. Η διαφορά από τα μη ISI αμάξια είναι χαώδης.

Βάλτε τα στη Bathurst  και θα μη θυμηθείτε.

Πραγματικά ψάχνοντας για σέρβερ για να δοκιμάσω τη σύνδεση βρήκα μερικούς τρελούς που τρεχανε EVE F1 68 και μπήκα. Εχεις απόλυτο δίκιο ήταν φανταστικό σε αίσθηση το αυτοκίνητο στο spa του 68 νομίζω ήταν αν δεν με απατά η μνήμη μου.

Ευχές για θετικό κλίμα μόνο.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, John@John said: Πες μας αν θελεις σε ποια πρωταθληματα  τρεχουν αυτα για το 2016?

Άκυρη ερώτηση. Δλδ μόνο 2016 πρωτάθλημα τρέχεις?

38 minutes ago, mad_dog said: Καταρχήν υπάρχουν προγραμματιστές που πέρα από την τέχνη του προγραμματισμού έχουν μεράκι και αρρώστια με τον μηχανοκίνητο αθλητισμό

Οι τύποι του APEX GT3 ασχολούνται τα τελευταία 5 χρόνια μόνο με την κατηγορία GT3

Τα αυτοκίνητα έχουν στηθεί από δεδομένα αγώνων σε Spa και άλλες 2 πίστες

5 χρόνια ΜΟΝΟ GT3 !!!

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Μπορεί. Αλλά άποψή μου πάντα, ποτέ δεν θα φτάσουν σε επίπεδα ISI. Όπως κ ποτέ οι modders στο AC δεν φτάνουν την KUNOS. Και είναι λογικό.

Τέσπα, ήδη βλέπω αρνητικότητα , μάλλον για να υπάρχει .

Οι υπόλοιποι που διαβάζουν ας δοκιμάσουν κ να πουν.

Δεν μιλάμε για mods που ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια

Επιλέγω mods που γνωρίζω ότι είναι καλή δουλειά

Εδώ μιλάμε για mod 5 ετών και είμαστε στην version v0.935 !!!

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, John@John said: Πες μας αν θελεις σε ποια πρωταθληματα  τρεχουν αυτα για το 2016?

Άκυρη ερώτηση. Δλδ μόνο 2016 πρωτάθλημα τρέχεις?

38 minutes ago, mad_dog said: Καταρχήν υπάρχουν προγραμματιστές που πέρα από την τέχνη του προγραμματισμού έχουν μεράκι και αρρώστια με τον μηχανοκίνητο αθλητισμό Οι τύποι του APEX GT3 ασχολούνται τα τελευταία 5 χρόνια μόνο με την κατηγορία GT3

Τα αυτοκίνητα έχουν στηθεί από δεδομένα αγώνων σε Spa και άλλες 2 πίστες

5 χρόνια ΜΟΝΟ GT3 !!!

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Μπορεί. Αλλά άποψή μου πάντα, ποτέ δεν θα φτάσουν σε επίπεδα ISI. Όπως κ ποτέ οι modders στο AC δεν φτάνουν την KUNOS. Και είναι λογικό.

Τέσπα, ήδη βλέπω αρνητικότητα , μάλλον για να υπάρχει .

Οι υπόλοιποι που διαβάζουν ας δοκιμάσουν κ να πουν.

Δεν μιλάμε για mods που ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια

Επιλέγω mods που γνωρίζω ότι είναι καλή δουλειά

Εδώ μιλάμε για mod 5 ετών και είμαστε στην version v0.935 !!!

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Στη θεωρία καθε προγραμμα που τρεχει σε πλατφόρμα γουιντους ειναι μοντ των γουιντοους.

Υπαρχουν καλα προγράμματα υπαρχουν μετρια προγράμματα υπαρχουν και χάλια προγράμματα. ..

Επιλέγεις και βλεπεις..

Υπάρχει πρόγραμμα στα γουιντοους να γραφεις cd υπάρχει και το νερο...

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mad_dog said: Αργός μπορεί να είμαι αλλά σίγουρα ο άσχετος είσαι εσύ φίλτατε...

Και για να μην το κουράζουμε...παιδιά παίζανε καιρό Forzasseto πριν έρθουν rF2...δεν θέλω να σου πω πόσοι έμειναν rF2 από αυτούς που το δοκίμασαν γιατί δεν θέλω να σε σταναχωρήσω.

Οι πραγματικοί γρήγοροι οδηγοί θα φανούν αργά ή γρήγορα στο rF2 χωρίς να χρειαστεί να κάνεις hack στο arcade (βλέπε φουσκωτά σαμπρέλια ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο, άσε που το setup είναι για τα πανηγύρια στο Forzassetto)...

Όσοι έχουν έρθει rF2 και γνωρίζουν ακούνε μετά για Forzassetto και απλά γελάνε...είναι απλά το καλύτερο hardcore sim που υπάρχει αυτή την στιγμή.

Ειδκά ο @rapid_fast που ξέρει και 3-4 πραματάκι από setup...φαίνεται τι κάνει η κάθε αλλαγή...μην το κουράζουμε...θέλεις γραφικά πάνε Forzassetto...θέλεις hardcode sim μόνο rF2.

Όχι φιλαράκι, δεν θα δηλητηριάσω όπως έκανες εσύ το δίπλα forum.

Όταν κάποιος κάνει 500 γύρους , ε του πούστη θα το βρει το βέλτιστο setup . Δεν είναι επιστήμη. Αλλάζεις , δοκιμάζεις. Αν έκατσε έχει καλώς.

Οι αναφορές σε σαμπρέλες , setup κτλ που αφορούν bug του παρελθόντος , απλά γελοιοποιούν ακόμα περισσότερο τα λεγόμενά σου.

Η άποψή μου δεν αλλάζει με τίποτα μιας κ ξέρω τι νιώθω. Ναι το rF2 σου δίνει άψογη πληροφόρηση για το τι κάνουν οι αναρτήσεις κ το βάρος αλλά το μοντέλο ελαστικών είναι ελλιπές στο όριο και ξεπερασμένο πλέον.

Δεν πειράζει. Η παρέα μετράει (αν κ οριακά).

Λοιπόν σταματώ εδώ, όσοι πιστεύετε σε παναγίες κ τα συναφή, ελπίζω να σας φανούν κάπου χρήσιμες για τους τρελούς των πραγματικών δρόμων.  

Δεν δέχομαι την παρατήρηση. .

Εχει αποδειχτεί οτι χωρις γυρους εκανα σεταπαρες στα btcc και εκανα χρονους περα απο τη φαντασια

Το ιδιο και στη σουζουκα..

Το ιδιο και στη μονζα...

Οταν εγραψα 1.50.100 με τα πορσε ειπα κατεβαινει στο 1.49.00.

Μετα πηρα το φερραρι για να φτιαξω σεταπι..

Απο το πρωτο δεκαγυρο ημουν στο 1.50.400.

Μετα απο αλλους 10 ημουν στο 1.49.937.

Και μετα παιζαμε αγωνες και εσπαγα πλακα.

Ναι. Εκανα επι 11 ωρες οδηγηση στη μονζα και μου εδωσε καλο χρονο...

Ναι. Και στο ρεησρουν ασχολιομουν 12 ωρες και εκανα 4 φορες πρωτο χρονο στα κομπετισιονς μπροστα απο καθε αλιεν και τους πραγματικους οδηγους του dtm..

Μεχρι εκει. Σε άλλα παιγνιδια αδυνατώ να ανταποκριθω. Αλλα θεωρω δεδομενο οτι δεν φταιω σαν οδηγος..

Και το σεταπ μου δεν θα επρεπε να μην ειναι απο τα καλυτερα..

Και επειδή ειμαι και εγωιστης..

Δεν φταιω εγω.

Φταινε οι προγραμματιστες που εχουν κανει λαθος...

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!!!

Επειδή σιγά σιγά θα αρχίσω να μαζέυομαι στην βάση μου και θα έχω πολύ όρεξη να ξεσκονίσω τα γάντια μου, αλλά και να βάλω στην θέση του (την τελευταία στο grid δλδ) το αδιόρθωτο χελωνάκι και συνώνυμο της καθυστέρησης, θέλει κάποιος καλός άνθρωπος :D να μου πεί που και με τι τρέχουμε (αυτοκίνητα πίστες κλπ) για να τα κατεβάσω στο παιχνίδι?

Ευπρόσδεκτες παρατηρήσεις και από αργό οδηγό ας πούμε τον mad_dog ή κατά κόσμο τρελόσκυλο :P:P:P

 

Επίσης για αύριο έυχομαι Χρόνια Πολλά σε όλους, ιδιαίτερα όμως στους Παναγιώτηδες @panosdimip  και @rapid_fast !!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

On 13.8.2016 at 8:40 AM, panosdimip said:

Εγώ πάω σε καμιά κονσόλα δεν κάνω για σιμ είμαι άσχετος. 

Ποτέ δεν είναι αργά...αφού το κατάλαβες πάλι καλά...

Har har har 

18 minutes ago, troffeo said:

Επίσης για αύριο έυχομαι Χρόνια Πολλά σε όλους, ιδιαίτερα όμως στους Παναγιώτηδες @panosdimip  και @rapid_fast !!!

 

Xρόνια πολλά στους Παναγιώτηδες, υγεία, ευτυχία και οτι επιθυμούν να το αποκτήσουν.

19 minutes ago, troffeo said:

Επειδή σιγά σιγά θα αρχίσω να μαζέυομαι στην βάση μου και θα έχω πολύ όρεξη να ξεσκονίσω τα γάντια μου, αλλά και να βάλω στην θέση του (την τελευταία στο grid δλδ) το αδιόρθωτο χελωνάκι και συνώνυμο της καθυστέρησης, θέλει κάποιος καλός άνθρωπος :D να μου πεί που και με τι τρέχουμε (αυτοκίνητα πίστες κλπ) για να τα κατεβάσω στο παιχνίδι?

 

Eσύ να ανοίξεις τα στραβά σου καινα διαβάζεις άλλη φορά...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, mad_dog said:

Xρόνια πολλά στους Παναγιώτηδες, υγεία, ευτυχία και οτι επιθυμούν να το αποκτήσουν.

Καλά αφού έτσι και αλλιώς θα το αποκτήσουν, μόλις θα χάσεις, που έχεις ΗΔΗ χάσει δλαδή :P, και θα δώσεις οικειοθελώς τιμονιέρες κλπ άχρηστα για εσένα αντικέιμενα

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :D:D:D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Moυ αρκεί που περνάω εσένα...γιατί σε όλους τους αγώνες αν το έχεις ξεχάσει έχω τερματίσει πιο μπροστά από εσένα...

Είσαι αργός...είσαι ο ορισμός της χρονοκαθυστέρησης...

Har har har 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αν και σε έσω ΠΕΡΑΣΕΙ ΗΔΗ μια φορά, στον 2ο αγώνα με τα  BTCC στην Αγγλική μικρή πίστα που δεν θυμάμαι το όνομά της, λέει ένα ρητό:

Ο καιρός γαρ εγγυς, δηλαδή σε απλά κια κατανοητά Ελληνικά... Ο καιρός έφτασε!!!

 

Har Har Har

 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :P:P:P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...