Jump to content

Race 2 (11.02.2018) Salzburgring


Recommended Posts

2 hours ago, mad_dog said:

To ιδανικότερο θα ήταν ο @John@John να κάνει Live αναμετάδοση, αλλά να μιλάει (αλλά χρειάζεται και άλλο άτομο...ίσως αν μπορούσε ο @haris274...)

 

Εγω λεω τo ιδανικότερο θα ήταν να βαλεις κανα 2 γερμαναραδες να μιλαν και γερμανικα βεβαια ,για να το παιξεις και  eurosport+live.png Channel .!!

Link to comment
Share on other sites

Θα δω τα cuts live.
Quali 30min, τρέχουμε 20min, τα υπόλοιπα 10min κάνω έλεγχο on the fly.
Δεν υπάρχει περίπωση να ξεκινήσει κάποιος αν έχει cut...βέβαια στην περίπτωση που κάνει καταλάθος cut δηλαδή χάσει έλεγχο και πάει ευθεία ή δεν τηρήσει τους κανονιμσούς για τα cuts, μετράει ο επόμενος καλύτερος χρόνος του.
Εσύ εννοείται θα ξεκινήσεις από πίσω μου...και αυτήν την φορά το πρώτο σκαλί είναι ήδη αγκαζέ...
Har har har 
 
Tα default όρια είναι ευθεία στο S...
Οπότε προσέχουμε στα cuts (αυτό ισχύει και για τον αγώνα)
Δείτε από το 0:30 πως πρέπει να πάρετε σωστά το S.
 

@liakjim αυτός που κάνει τον «χαμό» στο S ο@mad_dog ειναι??? ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
@mad_dog Φιλοθεε, αν θελεις κάνε μου την χάρη και «χαλάρωσε» λίγο ρε φιλε με τα ποστ που κατ’ουσια ΔΕΝ χρειάζονται, αφού έστω κατα κάποιον τρόπο, ανήκουν στο παρελθόν!
Φιλικά στο λέω.

Προς όλους:
Εάν δεν τρέξω και είμαι σπίτι, θα ειναι και εγώ αλυτάρχης!
Αν με θέλετε φυσικά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

@troffeo θα κάνετε με τον @John@John live ανεματάδοση, αν βέβαια θέλετε και μπορείτε.

2 hours ago, troffeo said:

@mad_dog Φιλοθεε, αν θελεις κάνε μου την χάρη και «χαλάρωσε» λίγο ρε φιλε με τα ποστ που κατ’ουσια ΔΕΝ χρειάζονται, αφού έστω κατα κάποιον τρόπο, ανήκουν στο παρελθόν!
Φιλικά στο λέω.

Γιώργο εγώ προσπάθησα πολλές φορές να μην λάβω σοβαρά αλλά η κατάσταση ξέφυγε γιατό ο @marmagas γινότανε όλο και χειρότερος.

Πρέπει να μάθει να μιλάει και να συμπεριφέρεται αλλιώς και να αφήσει το πνεύμα για άλλους.

Ειρωνεία μπορώ και εγώ να κάνω ή να κοροϊδεύω. Το θέμα είναι αν βοηθάω ή παράγω κάτι ουσιώδες. Γιατί με τα δύο πρώτα δεν πετυχαίνω τίποτα, απεναντίας από ένα σημείο και μετά αρχίζω και κουράζω κόσμο.

Εδώ έχουμε ένα πρόβλημα με τον server το οποίο είναι γνωστό και προσπαθούμε να το λύσουμε και ο άλλος μπαίνει σαν την μπαλαρίνα και αρχίζει να πετάει εξυπνάδες...δηλαδή τι άλλο περιμένεις να κάνω ?

Να του βάλω και like ???

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαα
Δεν λέω αυτό ρε τρελε@mad_dog, ούτε αναφέρομαι στα του server γιατί και αυτό το σέβομαι, αφού εσυ τρεχεις για εμάς όλους!
Απλά λέω ότι όχι με αφορμή διαφορά νέα θέματα, να πηγαίνουμε και στα παλιά Χαχαχαχαα.
Όλα καλά για εμενα!

Εάν δεν τρέξω και ετσι γλυτώσεις το ξεφτιλικι με ΙΔΙΟ αυτοκίνητο, θα κάνω με τον Γιανναρο ΤΡΕΛΟ ΔΙΔΥΜΟ!!!
Με live streaming περιγραφές και ετσι!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Xωρίς cuts αεροδρομίων...οι χρόνοι μέχρι τώρα*...

O5EC1dF.jpg

*Εδώ οφείλω να ευχαριστήσω τον πρωην χρήστη @marmagas [Banned] του forum για την πολύτιμη βοήθεια του που γνώριζε ότι στο liveracers δεν μπορείς να σβήσεις χρόνους, αλλά μπορείς να κάνεις deactivate oδηγούς. Παραδέχομαι ότι είναι κάτι το οποίο δεν γνώριζα ότι υπάρχει και ότι μπορεί να γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Aν τρέξει μαζί μας ο [mention=26]troffeo[/mention] την Κυριακή δεσμεύομαι να τερματίσω έναν γύρο μπροστά του.
Αν με περάσει σταματώ το simracing.


Χαχαχα

Σταματά από τωρα!!!
Μόνο να τα καταφέρω να τρέξω!


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.
Δυστυχώς δεν θα σας προλάβω για να τρέξω τον αποψινό αγώνα...
Ίσως TS σήμερα η αύριο.
Καλό αγώνα και ΚΥΡΙΩΣ καλή διασκέδαση σε όλους!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος αγώνας με το @liakjim κυνηγητό σε όλο τον αγώνα μέχρι που έπρεπε να μπώ για 8 λίτρα βενζίνης λίγο πριν το τέλος.

Δεν βλέπω να παίρνουμε βαθμούς απ'τα cuts, ούτε οι 2 DNF δεν θα πάρουν μόνο ο @Antonis14 θα πάρει πόντους αν όμως έχει cuts ούτε αυτός. Ολοι 0 :P

@mad_dog ο @stauros gr αποφάσισε πως θα πάρει το Corvette οπότε δήλωσε τον με Corvette

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 25/4/2017 at 12:10 AM, troffeo said:

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΗΠΩΣ ΕΙΔΑΤΕ ΤΗΝ ΧΕΛΩΝΑ @mad_dog ΠΟΥΘΕΝΑ?????

ΕΤΡΕΧΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ Η ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΤΕΛΙΚΑ???

 

ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΓΜΤ

Ρε @troffeo ,βουλωμενο γραμμα διαβαζεις αγορι μου :):) 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

:crazy:

5 hours ago, spyder said:

Δεν βλέπω να παίρνουμε βαθμούς απ'τα cuts, ούτε οι 2 DNF δεν θα πάρουν μόνο ο @Antonis14 θα πάρει πόντους αν όμως έχει cuts ούτε αυτός

Θα μιλήσουνε οι αγωνοδίκες...όπως λένε οι κανονισμοί στα 10 cuts...DNF...

Ίσως στάθηκα τυχερός σε αυτόν τον αγώνα...στον άλλο να δω τι θα κάνω...

:ugly_confused2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αδέρφια,  πάντως  έτσι λιγάκι απο ριπλέι  πού είδα  ,

spyder  & liakjim   έχουνε  καθαρά περάσματα  καί μπράβο σας  μάγκες  ,κινηθήκατε  και γρήγορα καί

νόμιμα  ,  βέβαια  δέν είδα όλο  τόν αγώνα ,αλλά   πιστευω είστε οκ.

Μακάρι να ήμουνα  λίγο πιο κοντά σας  να είχαμε  μαχούλες και μαζί.

Δυστυχώς  έκανα αργή εκκίνηση  καί στη πορεία  μετα  από λάθη έχασα αρκετό χρόνο  πού δέν μαζευότανε με τίποτα

μέ τη σκληρή  γόμα πού επέλεξα ,μεγάλο λάθος.

Παρόλα αυτά  είχα καλό γυρολόγιο  σχετικά , μόνο πού τά s9   με ζόρισαν πολύ στα φρένα  καί στίς εισόδους.

Αυτός είναι και ο   λόγος πού χάνω φρένα στη κ1  κάποιες φορές  αλλά μετά αφήνω γκάζι και μπαίνω νορμάλ,

χωρίς  να κερδίζω χρόνο ουσιαστικά. Μὀνο  σε   1 ή  2  γύρους  κέρδισα κάποια δέκατα ή και παραπάνω  ,αλλά οκ  αυτό θα το κρίνουν οι

αγωνοδίκες.

Συγχρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες  καί   μπράβο στόν  Δημήτρη  & Γιάννη  γιά τόν ωραίο αγώνα  πού έκαναν!

:shake2:     :oregonian_winesmiley:  Congrats    @liakjim   !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είδα πάντως το ριπλει μου , έχω πολλά cuts. Βέβαια πολλά είναι από λάθη, εκεί ελπίζω να έχω επιείκεια. Για να απολογηθώ να πω, πως ο συνδυασμός του ψηλού ταμπλό με τη δεξιά θέση οδήγησης, με δυσκολεύει πάρα πολύ. Ουσιαστικά δεν βλέπω την στροφή...
Όσο για τα λάστιχα, στις δοκιμές που έκανα, με το δικό σετ απ, στυλ οδήγησης και χάραξη, είδα πως τα S9 ήταν τα καλύτερα. Για μένα. Με τα S8 είχα υπερθέρμανση, ειδικά στο μπροστά αριστερά. Με τα S9 μπορούσα να πιέζω χωρίς φόβο. Χαρακτηριστικό είναι ότι είχα τους πιο γρήγορους γύρους προς το τέλος που αδειαζα από καύσιμο. Για αυτό έφτασα τον @spyder

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...