Jump to content

Race 2 (11.02.2018) Salzburgring


Recommended Posts

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΤΟΥ LIVERACERS

Αν μπείτε στα Results θα δείτε ότι ο server έχει κολλήσει στα 92 λεπτά, αν κάποιος πάει να μπεί τώρα μέσα δεν θα μπορεί γιατί έχει κολλήσει ο server, προφανώς γι'αυτό δεν κατέγραψε το χρόνο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόσβαση στους οδηγούς όμως όπως σας έδειξε πριν ο μαρμαγκας.Σαν admin κάνεις απλά disable driver από την οθόνη best laps by drivers.Στα results ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΡΑΞΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ.

 

 

Τον χρόνο τον είδα live και μετά σβήστηκε.

Καλη επιτυχία στο πρωτάθλημα.

 

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι έτσι πρώτος ζητώ συγγνώμη από τον μαντ.

Προσωπικά απολογούμαι καθότι έχω καεί στο παρελθόν από τη γόμα του και είμαι πλέον καχύποπτος.



Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, spyder said:

Αν μπείτε στα Results θα δείτε ότι ο server έχει κολλήσει στα 92 λεπτά, αν κάποιος πάει να μπεί τώρα μέσα δεν θα μπορεί γιατί έχει κολλήσει ο server, προφανώς γι'αυτό δεν κατέγραψε το χρόνο.

Είχε κολλήσει ο server τελικά...

Αλλά δεν πειράζει, έτσι μας δείχνει ο @marmagas τον πραγματικό του εαυτό (και τον ακολουθεί και ο @liakjim).

Tι άλλο θα ακούσουμε ? Σβήνουμε χρόνους...το επόμενο που μου μένει να ακούσω είναι ότι θα σβήσω το χρέος της Ελλάδος...

times.jpg

@marmagas δεν ξέρω για τους άλλους αλλά εγώ τυπάκια σαν εσένα δεν γουστάρω εδώ μέσα...που τα κάνουν όλα μ%$#νι και είναι καρκίνωμα...

Χολή και τίποτα άλλο δεν είσαι...

Δεν μιλάω για τους άλλους και ούτε ξέρω τι σκέφτονται, προσωπικά την άποψή μου λέω ανοιχτά.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε πραγματικά πιστεύεις ότι θα ξόδευαα τον χρόνο μου για πάρτι σου ???

Kαι ειδικά θα σκεφτόνουν να κάνω τα καραγκιοζλίκια που σκέφτεσαι ?

Είπαμε, καρκίνωμα και χολή βγάζεις και τίποτα άλλο.

Εγώ στο ξαναλέω, τύπους σαν και εσένα δεν γουστάρω εδώ μέσα, στο λέω διπλωματικά και αν έχεις μυαλό (που αμφιβάλλω) ίσως καταλάβεις τι σημαίνει αυτό και τι προμηνύει...

Link to comment
Share on other sites

Disable-Enable απλο,
 
enableCapture.thumb.PNG.69126e72950845ebce5997b2255ba9ab.PNG
Φαντάζομαι ο σέρβερ ή η εφαρμογή κρατάει logs με τις κινήσεις του αντμιν.
Από εκεί θα ξεκαθαρίσει.
Μετά θα αρχίσουν οι συγγνωμες.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@mad_dog,

Χολή εσύ βγάζεις και γίνεσαι ψιλορεζιλι.

Είσαι admin?Πλάκα κάνεις?

Διάβασα προσεκτικά ποστς από 

1.Apex,δίκιο ο μαρμαγκας,δέχθηκε επιθεση.

2.Σας έλεγε για το Radical GT3 και ότι το πρωτάθλημα θα ήταν ανισο,πάλι δίκιο.2! Update βγήκαν για να ισορροπήσουν το Radical.Παλι άκουσε και κουβέντες από πάνω.

3.Rbr world,ανεβάζει χρόνο και του λες όλο κοτσανες τυπου άσε ρε δεν ξέρεις και τέτοια.Οταν σε προκαλούν η δεν σηκώνεις το γάντι η ξεσκίζεται και ανεβάζεις καλύτερο χρόνο.Εσυ τι έκανες?

4.Saltzburg,δείχνεις ότι να ναι χρόνους από Assetto άλλων αμαξιων σε πίστα που δεν έχει πατήσει GT3 αμάξι,οπότε δεν υπάρχει χρόνος αναφοράς,στο γράφει ο μαρμαγκας και εσύ?

Σβήνεις ποστ.Απαραδεκτος.

5.Το γέλιο,καλεις κόσμο στο πρωτάθλημα Gt3,και καλά έκανες,ένας από αυτούς ο Hitman ρωτάει τον μαρμάγκα αν αξίζει τον κόπο και θα έχει πλάκα!Αυτό δεν σου λέει τίποτε?

Όταν σε διορθώνει ο μαρμαγκας και ο λιακτζιμ αντιδράς πολύ άσχημα.

Μερικά πράγματα για το Rf2 τα ξέρουν καλύτερα καποιοι,τι να κάνουμε?

Αν νιώθεις μειονεκτικά όταν σε διορθώνουν γυρνά το στον αυτοσαρκασμο!

Πάνω από όλα είσαι admin.

Αν έχεις αποδείξεις να αντιπαραθέσεις σε κόντρα δείξτες,αλλιώς ....

Τώρα το σημερινό,το είδα με τα μάτια μου,έγραψε ο χρόνος και μετά από λίγο εξαφανίστηκε.Τετοια προβλήματα σε σέρβερ δεν έχω ξαναδεί....

Αυτά τα λιγα,είναι κρίμα ένα χόμπι να βγάζει τέτοια κακία.

Link to comment
Share on other sites

@delifsek έχεις πλάκα...

6 minutes ago, delifsek said:

Τώρα το σημερινό,το είδα με τα μάτια μου,έγραψε ο χρόνος και μετά από λίγο εξαφανίστηκε.Τετοια προβλήματα σε σέρβερ δεν έχω ξαναδεί....

Μάλλον δεν θα έχεις εμπειρία από το να στήνεις servers...

Ο server είχε κολλήσει...αυτό σημαίνει ότι το πρόβλημα με τους χρόνους πρέπει να έγινε κατανοητό.

7 minutes ago, delifsek said:

1.Apex,δίκιο ο μαρμαγκας,δέχθηκε επιθεση.

Δώσε παράδειγμα, δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.

 

7 minutes ago, delifsek said:

Σβήνεις ποστ.Απαραδεκτος.

Aν ήταν σε άλλο forum ο @marmagas έτσι όπως μιλάει θα είχε πάρει ban μόνιμο. Απλά πράματα και κατανοητά πιστεύω.

 

8 minutes ago, delifsek said:

2.Σας έλεγε για το Radical GT3 και ότι το πρωτάθλημα θα ήταν ανισο,πάλι δίκιο.2! Update βγήκαν για να ισορροπήσουν το Radical.Παλι άκουσε και κουβέντες από πάνω.

To ότι θα βγουν updates λογικό είναι. Το πρωτάθλημα γιατί να είναι άνισο ? Και γιατί μιλάτε για πρωτάυλημα όταν δεν συμμετέχετε.

Από έξω δεν θέλουμε μάγκες. Μάγκες είμαστε και μόνοι μας.

10 minutes ago, delifsek said:

4.Saltzburg,δείχνεις ότι να ναι χρόνους από Assetto άλλων αμαξιων σε πίστα που δεν έχει πατήσει GT3 αμάξι,οπότε δεν υπάρχει χρόνος αναφοράς,στο γράφει ο μαρμαγκας και εσύ?

Εκεί ήθελα να δω γενικά χρόνους από GT3 αυτοκίνητα και από τα δύο sim. Το πρόβλημα που είναι ? Απαγορεύεται ???

 

10 minutes ago, delifsek said:

Μερικά πράγματα για το Rf2 τα ξέρουν καλύτερα καποιοι,τι να κάνουμε?

Θα γελάσω μετά από μισή ώρα γιατί τώρα τρώω.

Επίσης σαν καινούργιος μπορείς να μας συστηθείς εδώ.

12 minutes ago, delifsek said:

3.Rbr world,ανεβάζει χρόνο και του λες όλο κοτσανες τυπου άσε ρε δεν ξέρεις και τέτοια.Οταν σε προκαλούν η δεν σηκώνεις το γάντι η ξεσκίζεται και ανεβάζεις καλύτερο χρόνο.Εσυ τι έκανες?

Τώρα να μιλήσουμε για RBR δεν κάνει...είναι αμαρτία.

Link to comment
Share on other sites

On 31/1/2018 at 6:16 PM, spyder said:

Αν δεν τελειώσει το session δεν εμφανίζει το χρόνο, ακόμα να μάθετε πως δουλεύει το liveracers?

 

On 31/1/2018 at 6:55 PM, spyder said:

Το ίδιο συμβάν το έχω πάθει κι εγώ και ο Αντώνης, μπαίνεις αργότερα και το ξανακάνεις το χρόνο, ποιό είναι το πρόβλημα? Σαν μικρά παιδιά κάνετε..

Και εγώ.

 

Για όσους ψάχνουν Φαντάσματα τι να πω.

 

*** @mad_dog μου χάλασε το shifter. Κανόνισε να μην ξανασυμβεί. Θα σε αναφέρω.

Σα δε ντρέπεσε.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

[mention=78]liakjim[/mention] πως αισθάνεσαι για τον επόμενο αγώνα ?
Έχεις άγχος ?
Καθόλου. Βλέπω ότι ενδεχομένως θα είσαι μπροστά στο qualy οπότε το μεγαλύτερο άγχος που έχω έφυγε ( δηλαδή να με πάρεις αμπάριζα στα πρώτα φρένα ). Ελπίζω να σε αποφύγω στο πρώτο σου τετακε τουλάχιστον.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...