Jump to content

Macau


Recommended Posts

Αποκάλυψη του χθεσινού βασανιστικού αγώνα κ πάλι ο πολλά υποσχόμενος πιλότεος mad ο οποίος έχει αποδείξει πλέον τη μεγάλη κλάση του,η χθεσινή απόδοσή του ήταν ένα ηχηρό ράπισμα στην παρειά των χλευαστών του.

Μπράβο mad πρέπει να το παραδεχτώ δημόσια πως είσαι μεγάλος πιλότος όσο κι αν αυτό με πονάει ψυχικά.

Η τρίτη θέση που κατάφερες χθες ήταν άθλος το ίδιο και η δεύτερη στο qualify 

Μπράβο κ στον Δημήτρη που του άξιζε η πρώτη θέση, τρέχει πάντα μυαλωμένα κ μελετημένα.

Ανδρέα είσαι άλιεν που σίγουρα θα λάμψει σύντομα οι θέσεις που παίρνεις στους αγώνες σε αδικούν.

Rapidako σ ευχαριστώ για το σετάπ της νίκης, αν δεν ήσουν άτυχος θα ήσουν βάθρο, μάλλον πρώτος.

Spyder όπως πάντα ταχύτατος παρ ολο που έτρεχες με στραβή g27 δεν τολμώ να φανταστώ τι θα έκανες αν ήταν οκ το τιμόνι, δυστυχώς το macau σου φερθηκε ασχημα όπως κ στον Ανδρέα. 

Γιάννης κ Κώστας δίκαια στο σκληρό πυρήνα.:t2018:

@mad_dog φτιάξε σωστά τη βαθμολογία κ άσε τις πονηριές,κου κου κού κου ποιός είναι πρώτος ?

Edited by panosdimip
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Kουκου κουκου

Λίγα λόγια για τον αγώνα...

Έκανα καλό quali και στον αγώνα δεν έκανα καλή εκκίνηση...

Στον αγώνα αφού είδα ότι όποιος και αν είναι μπροστά δεν μπορεί να ξεφύγει άφησα μπροστά @marmagas και @panosdimip

Mετά την επαφή που είχαμε με τον @marmagas είχα μικρές ζημιές και το τιμόνι δεν ήταν και στα καλά του...αλλά ήμουν από πίσω ελπίζοντας στον λάθος που θα έκαναν οι @marmagas και @panosdimip...αλλά δεν έγινει λάθος.

Εδώ πρέπει να ανεφέρω ο @panosdimip δεν είχε παρά μόνο μια επαφή !!! Μια επαφή, το ξαναλέω. Πιστεύω μίλησε η εμπειρία των online αγώνων...

Βέβαια όπως τον ξέρετε με έβρισε πάλι άδικα στον αγώνα...με αποτέλεσμα να με αποσυντονίσει...το έκανε εσκεμμένα και μου φαίνεται του έχει μείνει ψυχολογικό από την Toban...

 

 

Eυχαριστήθηκα μάχη με τον @spyder μέχρι ένα σημείο, μιλέμε για έντονες μάχες...

Ο @andre πολύ γρήγορος...θα έχουμε προβλήματα με αυτόν στο μέλλον...

Ο @gchristod μαχητής όπως πάντα όπως και ο @sC_w0lveS

Tον @rapid_fast δεν τον είδα πουθενά...εκτός από την εκκίνηση...har har har 

Oρίστε και η βαθμολογία από τον χτεσινό αγώνα...

46tdo78l.jpg

Στην Toban πείτε μου σας παρακαλω θέσεις να βγάλω σωστή βαθμολογία.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Τετοιο αγχος και αγωνια....ουφ τελειωσε το μαρτυριο....

15 μερες προσμονης,τι θα γινει στον αγωνα?Θα βγει χωρις επαφες?

Και αντι να κανουμε δοκιμαστικους αγωνες στα βραδινα πρακτις,εμεις ...αποχη!

Την πιστα την φοβηθηκαμε,ολοι!

Μια παλια παροιμια λεει,πατερας που δεν παντρεψε κορη και simracer που δεν ετρεξε στην green hell δεν ειναι ολοκληρωμενοι,θα πρεπει να αλλαξει και να προστεθει το Μακαo!

Φοβερη εμπειρια!!!!

Στα του αγωνα,

@panosdimip,ΟΔΗΓΑΡΑ!Οι νικες σε αγωνες ονλαιν ερχονται ΟΧΙ απο ατελοιωτο χοτλαπινγκ ΑΛΛΑ απο συμμετοχες σε αγωνες,και φυσικα μυαλο,γνωση και υπομονη!!!

Θυμαστε τι σας ελεγα για το Μακαο,οτι θελει υπομονη?Ο γιατρος περιμενε ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΣ και χτυπησε οταν επρεπε.

Εμπειρια,μεγαλο προσον σε αγωνες!

@mad_dogdog,μετα την To ban κατι εκανε και ανεβασε πολυ ταχυτητα και σταθεροτητα!!!

Μπραβο μαντουλη,εχεις κερδισει πολυ σε εκτιμηση απο ολους!!!

Εκμεταλλευτηκες το μοναδικο(και αλλα 2)σημειο προσπερασης αφου πηρες χαμπαρι οτι εχασα την εξοδο της τελευταιας δεξιας στροφης.

Παλι μπραβο,βουλωνεις στοματα και πλεον σε φοβουνται για τους σωστους(αγωνιστικους)λογους!

@andre,καποιοι ειπαν οτι βρηκαμε το μπελια μας με σενα,εγω λεω οτι τετοιοι οδηγοι μας κανουν και μας καλυτερους!

Ειχες βαθρο αλλα ατυχος!Κερδισες με το παραπανω τον σεβασμο μας!!!

@spyder,κριμα ρε Γιαννη....Στα λιγα που ειπαμε χθες μετα τον αγωνα,καταλαβα ατυχια...

Σε ειχα για πρωτια με τους χρονους που εγραφες στα πρακτις.

Καλα ξεμπερδεματα με το τιμονι φιλε!

@rapid_fastfast,οι γνωσεις σου και η εμπειρια σου δεν μπορεσαν να υπερκερασουν την ατυχια...

Με λιγο πρακτις στα χερια σου ισως αν ησουν πιο μπροστα στο quali θα μας ..ξεσκιζες!

@sC_w0lveSw0lveS,δεν εμαθα για τον αγωνα σου και τι εγινε.Θα το δω το απογευμα το βιντεο,αυτο που θελω να πω οτι εισαι θεμελιος λιθος της παρεας!

Οι χρονοι θα ερθουν και τα αποτελεσματα.Κατι πρεπει να αλλαξεις στον τροπο οδηγησης,δεν ξερω τι αλλα θα ερθει απο μονο του!

@gchristod,παραπονιαρη ρεισρουμιανε,χωρις καθολου πρακτις και χιλιομετρα μπηκες στην πιο μανικι πιστα να τρεξεις!

Μονο και μονο για αυτο,ΜΠΡΑΒΟ,ΕΧΕΙΣ ΑΡ@@@ΙΑ!!!!

Προχωραμε,παμε Lime rock!!!!

 

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, marmagas said:

@sC_w0lveSw0lveS,δεν εμαθα για τον αγωνα σου και τι εγινε.Θα το δω το απογευμα το βιντεο...

Δε χρειαζεται να το δεις. Ηταν απλα τα πραγματα. Δεν ειχα σκοπο (ισως και ορεξη) να μπω σε διαδικασια αγωνα σε αυτη την πιστα. Θα αραζα πισω, ψιλοχαλαρα για να μην εχω στουκες και θα προσπαθουσα να κερδισω οτι προκυψει απο τα λαθη που θα εκαναν οι αλλοι. Την πατησα ομως σαν ψαρακλας απο την αλλαγη στην φωτισμο (και τις σκιες) της πιστας την ωρα του αγωνα. Ειχα 800000 γυρους ολο αυτο το διαστημα των 2 εβδομαδων και ολοι ηταν στις ιδιες συνθηκες. Με τις σκιες μετα εχασα ολα τα σημαδια μου... λολ... Σαν να ετρεχα σε αλλη πιστα. Μεχρι να τα ξαναβρω πηρα αγκαλια οτι μπαριερα υπηρχε εκει μεσα... Παλι καλα που εκανα μονο 1 πιτστοπ.... Γελοίο το ξερω.

Συγχαρητηρια στον Παναγιωτη για τη νικη (κανονικα πρεπει να παρει διπλασιους βαθμους για την νικη στο μακαο) και μπραβο σε ολους οσους ειχαν τα κουραγια και ετρεξαν σε αυτο το βασανο...!!!

Quote

Προχωραμε,παμε Lime rock!!!!

Την εβαλα να την δω και εφαγα κανα μισαωρο να βρω απο που βγαινεις απο τα πιτς :P

Ποιο layout θα τρεξουμε;

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, sC_w0lveS said:

Με τις σκιες μετα εχασα ολα τα σημαδια μου...

Ποτέ δεν χρησιμοποιείς σκιές για braking points, ειδικά στο rf2 που (αν το ενεργοποιήσεις) έχει και time progression ;) 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, gchristod said:

Ποτέ δεν χρησιμοποιείς σκιές για braking points, ειδικά στο rf2 που (αν το ενεργοποιήσεις) έχει και time progression ;) 

Δεν είπε αυτό ρε ,αμέσως να κάνεις υποδείξεις :P,απλώς μας μπερδέψαν οι σκιές γιατί μειώθηκε η ορατότητα στα συγκεκριμένα σημεία .

2 hours ago, gchristod said:

Το γεγονός ότι έκανα ταχύτερο γύρο 2:30:8 σε συνθήκες αγώνα με 0 practice ήτοι μόλις 2,5 δεύτερα off pace από εσάς που καήκατε δεν το σχολίασε κανείς ε? Ευχαριστώ :P 

Σου έχω πει οτι είμαι ο βασιλιάς του macau?

H υπέρτατη πρόκληση gt3 ασσέττο στο macau .:t2018:

Edited by panosdimip
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, gchristod said:

Ποτέ δεν χρησιμοποιείς σκιές για braking points, ειδικά στο rf2 που (αν το ενεργοποιήσεις) έχει και time progression ;) 

Αυτο που ειπε και ο Πανος δεν ειχα βαλει σκιες για σημαδια αλλα με τις σκιες τα εχασα. Ειναι γνωστη σε ολους η γκαβομαρα μου. Στο bf ειχαν απαγορευτει οι νυχτερινοι χαρτες δια ροπαλου...!!!!

14 minutes ago, panosdimip said:

Δεν είπε αυτό ρε ,αμέσως να κάνεις υποδείξεις :P,απλώς μας μπερδέψαν οι σκιές γιατί μειώθηκε η ορατότητα στα συγκεκριμένα σημεία .

Σου έχω πει οτι είμαι ο βασιλιάς του macau?

H υπέρτατη πρόκληση gt3 ασσέττο στο macau .:t2018:

Επειδη θα ειναι mod στο ac η μακαο, καλυτερα στο r3e...εκτος και αν ειναι καλο το mod, οποτε οκ, να μην βαλουμε και σε εξοδα τον Γιαννη @spyder

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, panosdimip said:

H υπέρτατη πρόκληση gt3 ασσέττο στο macau .

 

20 minutes ago, panosdimip said:

F1 isi eve στη Macau νύχτα και με βροχή γιατί ως γνωστόν δεν έχουν και φώτα  :s0119:τι λέτε?

Προτιμώ να κάτσω να μου κάνεις απονεύρωση χρησιμοποιώντας μονάχα ένα στομωμένο κουταλάκι του γλυκού :P 

Edited by gchristod
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Να δώσω σε όλους συγχαρητήρια γιατί πέρα από την πλάκα είστε όλοι οδηγάρες. Ο καθένας με τα χαρακτηριστικά του.

Μου αρέσει που βρήκα δυνατούς οδηγούς και μαθαίνω σιγά-σιγά από αγώνες παρατηρώντας σας. Μου άρεσε επίσης που ήμασταν 8 και εύχομαι να γίνουμε περισσότεροι.

Στον αγώνα ξεκίνησα με ταχυπαλμία 180. Έτσι πήγε για δυο γύρους, και εφόσον είδα οτι την έχω την κ@λ@φουρκέτα, χαλάρωσα και θεώρησα οτι το έχω το ματσάκι άνετα.

Στο κλειστό κομμάτι δεν απειλούμε, στις ευθείες είμαι άνετος και χωρίς να πιέζω. Και στον τέταρτο γύρο, στην πιο εύκολη στροφή,την τελευταία δεξιά πριν την μεγάλη ευθεία,

βγαίνω ανοιχτά και βρίσκω στις μπαριέρες. Λέω από μέσα μου - τι μ@λ@κας είσαι- και συνεχίζω με ζημιά και "αυτοεντολή" - είσαι υποχρεωμένος να τερματίσεις. 

Τελικά τερμάτισα και ξανά κατάλαβα , οτι άλλο το hotlaping και άλλο οι αγώνες. Που θα πάει θα το μάθω.  

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους για την συμμετοχή, αισθάνομαι πολύ τυχερός που έχω τέτοιους συνοδηγούς και που μου δίνεται η δυνατότηα να τρέχω με τέτοιους οδηγούς και φίλους.

Ευχαριστώ για την παρέα και για τις εντάσεις που νιώθουμε στον αγώνα και εκτός τον αγώνα (βλέπε TS) !

Είστε όλοι φανταστικοί αν και αργοί αλλά εγώ έχω μεγάλη καρδιά και τους δέχομαι όλους !

Φίλε @andre υπομονή, τα αποτελέσματα θα έρθουν από μόνα τους. 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, sC_w0lveS said:

@mad_dog ασε το μπουρου μπουρου και ανεβασε σερβερ με νεο αγωνα και βαθμολογιες, τις κανονικες οχι τις "μαγειρεμενες" :P

Tώρα ετοιμάζω τον server. Σε λίγο θα είνα έτοιμος.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, andre said:

Να δώσω σε όλους συγχαρητήρια γιατί πέρα από την πλάκα είστε όλοι οδηγάρες. Ο καθένας με τα χαρακτηριστικά του.

Μου αρέσει που βρήκα δυνατούς οδηγούς και μαθαίνω σιγά-σιγά από αγώνες παρατηρώντας σας. Μου άρεσε επίσης που ήμασταν 8 και εύχομαι να γίνουμε περισσότεροι.

Στον αγώνα ξεκίνησα με ταχυπαλμία 180. Έτσι πήγε για δυο γύρους, και εφόσον είδα οτι την έχω την κ@λ@φουρκέτα, χαλάρωσα και θεώρησα οτι το έχω το ματσάκι άνετα.

Στο κλειστό κομμάτι δεν απειλούμε, στις ευθείες είμαι άνετος και χωρίς να πιέζω. Και στον τέταρτο γύρο, στην πιο εύκολη στροφή,την τελευταία δεξιά πριν την μεγάλη ευθεία,

βγαίνω ανοιχτά και βρίσκω στις μπαριέρες. Λέω από μέσα μου - τι μ@λ@κας είσαι- και συνεχίζω με ζημιά και "αυτοεντολή" - είσαι υποχρεωμένος να τερματίσεις. 

Τελικά τερμάτισα και ξανά κατάλαβα , οτι άλλο το hotlaping και άλλο οι αγώνες. Που θα πάει θα το μάθω.  

Είσαι ωραίος no matter what

 

9 hours ago, marmagas said:

Τετοιο αγχος και αγωνια....ουφ τελειωσε το μαρτυριο....

15 μερες προσμονης,τι θα γινει στον αγωνα?Θα βγει χωρις επαφες?

Και αντι να κανουμε δοκιμαστικους αγωνες στα βραδινα πρακτις,εμεις ...αποχη!

Την πιστα την φοβηθηκαμε,ολοι!

Μια παλια παροιμια λεει,πατερας που δεν παντρεψε κορη και simracer που δεν ετρεξε στην green hell δεν ειναι ολοκληρωμενοι,θα πρεπει να αλλαξει και να προστεθει το Μακαo!

Φοβερη εμπειρια!!!!

Στα του αγωνα,

@panosdimip,ΟΔΗΓΑΡΑ!Οι νικες σε αγωνες ονλαιν ερχονται ΟΧΙ απο ατελοιωτο χοτλαπινγκ ΑΛΛΑ απο συμμετοχες σε αγωνες,και φυσικα μυαλο,γνωση και υπομονη!!!

Θυμαστε τι σας ελεγα για το Μακαο,οτι θελει υπομονη?Ο γιατρος περιμενε ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΣ και χτυπησε οταν επρεπε.

Εμπειρια,μεγαλο προσον σε αγωνες!

@mad_dogdog,μετα την To ban κατι εκανε και ανεβασε πολυ ταχυτητα και σταθεροτητα!!!

Μπραβο μαντουλη,εχεις κερδισει πολυ σε εκτιμηση απο ολους!!!

Εκμεταλλευτηκες το μοναδικο(και αλλα 2)σημειο προσπερασης αφου πηρες χαμπαρι οτι εχασα την εξοδο της τελευταιας δεξιας στροφης.

Παλι μπραβο,βουλωνεις στοματα και πλεον σε φοβουνται για τους σωστους(αγωνιστικους)λογους!

@andre,καποιοι ειπαν οτι βρηκαμε το μπελια μας με σενα,εγω λεω οτι τετοιοι οδηγοι μας κανουν και μας καλυτερους!

Ειχες βαθρο αλλα ατυχος!Κερδισες με το παραπανω τον σεβασμο μας!!!

@spyder,κριμα ρε Γιαννη....Στα λιγα που ειπαμε χθες μετα τον αγωνα,καταλαβα ατυχια...

Σε ειχα για πρωτια με τους χρονους που εγραφες στα πρακτις.

Καλα ξεμπερδεματα με το τιμονι φιλε!

@rapid_fastfast,οι γνωσεις σου και η εμπειρια σου δεν μπορεσαν να υπερκερασουν την ατυχια...

Με λιγο πρακτις στα χερια σου ισως αν ησουν πιο μπροστα στο quali θα μας ..ξεσκιζες!

@sC_w0lveSw0lveS,δεν εμαθα για τον αγωνα σου και τι εγινε.Θα το δω το απογευμα το βιντεο,αυτο που θελω να πω οτι εισαι θεμελιος λιθος της παρεας!

Οι χρονοι θα ερθουν και τα αποτελεσματα.Κατι πρεπει να αλλαξεις στον τροπο οδηγησης,δεν ξερω τι αλλα θα ερθει απο μονο του!

@gchristod,παραπονιαρη ρεισρουμιανε,χωρις καθολου πρακτις και χιλιομετρα μπηκες στην πιο μανικι πιστα να τρεξεις!

Μονο και μονο για αυτο,ΜΠΡΑΒΟ,ΕΧΕΙΣ ΑΡ@@@ΙΑ!!!!

Προχωραμε,παμε Lime rock!!!!

 

Δικό μου αγώνα έχασα, την ατυχία μου μέσα...

Και σκέφτηκα να πάω δεξιά να περάσω την αράχνη, αλλά όπως πήγαινε θα χτυπούσαμε..

Τελικά για κάποιο λόγο πήγε όπισθεν αριστερά και τον εμβόλισα....

Ηταν καταπληκτικός αγώνας... καταπληκτικός....

Αφού γύρισα όλο το γύρο με 3 ρόδες, μπήκα στα πίτ με 320 δευτερόλεπτα χρόνο επισκευών, μου έβαλε και άλλα 30 λίτρα μπετζίνα

χωρίς να μπορώ να τα βγάλω (άλλη τρέλα αυτό το πράγμα)

και συνέχισα με το υπέρβαρο αμαξίδιο χωρίς να με νοιάζει τίποτα...

Ο Mad να μην ξεχνιέται, για την οδηγική του αλητεία στον επόμενο αγώνα ξεκινάει απο το τέλος..

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...