Jump to content

Griechen Tourenwagen Meisterschaft Cup


Recommended Posts

Αθάνατο RRE ξεκινήσαμε για 2 αγώνες και καταλήξαμε να τρέχουμε σε public server ότι πίστα βρισκαμε μπροστά μας μέχρι τις 3:30.

Παιχνιδάρα εθιστική, θα είναι κρίμα να το παρατήσουμε, για μένα το πιο διασκεδαστικό απ όλα. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Γαμάτα ήταν χτες.

Μάλλον με άγγιξε -δεν είπα με θώπευσε μην μπερδεύεστε παρακαλώ- ο Πιλότεος δεν εξηγούνται αλλιώς οι επιδόσεις μου :t9603::reading::4xvim2p:

Δε λέω κ η σεταπάρα που μου έδωσε ο Γιάννος καταπληκτική,μάλλον αυτό φταίει,μόνο του πήγαινε.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sosna said:

Γαμάτα ήταν χτες.

Μάλλον με άγγιξε -δεν είπα με θώπευσε μην μπερδεύεστε παρακαλώ- ο Πιλότεος δεν εξηγούνται αλλιώς οι επιδόσεις μου :t9603::reading::4xvim2p:

Δε λέω κ η σεταπάρα που μου έδωσε ο Γιάννος καταπληκτική,μάλλον αυτό φταίει,μόνο του πήγαινε.

Alienara ήταν μεγάλη μου τιμή που ηττήθηκα από σένα. 

Μόνη μου παρηγοριά το ότι ήσουν ορατός μετά από 20 λεπτά αγώνα ακόμα δια γυμνού οφθαλμού. 

Η πίκρα μου από τις ήττες μεγάλη ευτυχώς έπνιξα το καημό μου στις σαμπάνιες και τις καρό σημαίες μετά την αποχώρησή σου. 

Παρ όλα αυτά οι ήττες ήταν πιο ενδιαφέρουσες και σαγηνευτικές, ελπίζω να σ αφήσει η κυρά σήμερα να ξανατρέξομεν.

Καλείται η παρακάτω σειρά για στρατολόγηση σήμερα στις 22:30 η λίγο αργότερα.

 

@rapid_fast @sC_w0lveS  @spyder  @sosna  @gchristod και όσοι θέλουν και μπορούν. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, panosdimip said:

Νομίζω ο Νάσος πήρε και το δεύτερο αγώνα στο Οσερσλίμπεν ,μπορεί και να μη θυμάμαι καλά .

 

Έχεις δίκιο, έκανα λάθος. Τον έφαγες το φίλο σου, 3 θέσεις έχασε :P  Τα διορθωμένα:

 

GTM '92 Cup Standings.pdf

Link to comment
Share on other sites

@mad_dog Tρέχουμε zandvoort την Παρασκευή εκτάκτως γιατί Κυριακή θα απουσιάζει ο Βήτας  και επειδή ξέρω πως κι εσύ είσαι βασιλιάς εκεί όπως κι εγώ πρέπει να ξεκαθαρίσουμε το ποιός τελικά θα στεφθεί .

Εξέχοντες καλεσμένοι οι κάτωθι

@rapid_fast @sC_w0lveS@sosna@marmagas@gchristod@spyder@geovas77αν έχει έλθει η τιμονιέρα φυσικά @angelovzr@troffeoγιατί μας εγκαταλείψατεεεε (σπαραξικάρδια όπως μόνο ο μαντ ξέρει να το λέει,αν έλθεις θα στο πει live).

@liakjimέλα κι εσύ στον πυρετό του RRE θα σου μείνει αξέχαστη η εμπειρία είναι και Παρασκευή .

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Αστους ρε Πανο τους 2 ξινους :P
O ενας τρεχει μονο rf2, και αυτο κυριως offline μπας και τον μαγαρισουν και στον αλλον του ξυνιζουν τα physikzzz λες και ειναι ολη μερα στην πιστα με τα dtm και χαλιεται με την αισθηση :P
To σχολιο ειναι χιουμοριστικο. Οποιος παρεξηγηθει ξιδι :P Μακαρι να ερθουν και οι δυο τους...! Αν παλι δεν ερθουν, θα την βρουμε την ακρη. Θα κανουμε τον αγωνα και μετα θα λιωσουμε στα παμπλικςςς...!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim
Το Zandvoort αν είδα καλά το έχεις ήδη. Πάρε μόνο ένα αυτοκίνητο dtm '92, 2 γιούρια.



Γιάννη θύμισε μου, από το στιμ αγοράζω? Επίσης ποιο να πάρω?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...