Jump to content

Touring Tuesdays


Recommended Posts

35 minutes ago, gchristod said:

Μια χαρά βολεύει την Κυριακή. Θέλετε να αρχίσουμε κατευθείαν το εμβόλιμο πρωταθληματάκι? Είπα μήπως κάναμε πρώτα τον αγώνα με το free περιεχόμενο για γνωριμία, για να δουν το παιχνίδι τα υπόλοιπα παιδιά. Ό,τι θέλετε.

Καλά ας μην το ονομάσουμε πρωταθληματάκι ας το πούμε meeting να μην τρομάξει κι ο mad.

Θα πρότεινα το πρόγραμμα του rf2 δηλαδή practice από τις 20.00 για όποιον θέλει και από τις 10 και μετά δυό μικρούς αγώνες των 10 γύρων με 10 λεπτα qualify.

Tην Παρασκευή και το Σάββατο practice και άμα γουστάρουμε κάνουμε και 2-3-4-5 αγώνες μικρούς.

Το πρόβλημα είναι με τους σέρβερ που δουλεύουν διαφορετικά και πρέπει να είσαι εκεί αλλά νομίζω μπορεί να ανεβάσει και ο mad server οπότε θα έχουμε εναλλακτική.

Πως σας φαίνεται?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πρόβλημα με τον σέρβερ Παναγιώτη, μπαίνω από το κινητό μέσω teamviewer και κάνω όλες τις αλλαγές επί τόπου. Την εβδομάδα που θα έχει raceroom,  ο σέρβερ θα είναι up 24/7. Την Κυριακή ο αγώνας θα είναι 22:30 για τον απλούστατο λόγο να προλάβω κι εγώ να μπω :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, gchristod said:

Μάλλον με Adac'14 (GT3) έλεγα που είναι και οικονομική λύση.

Γιάννη εννοώ με μια κατηγορία ή θα τρέχουμε και με άλλα ?

Αν τρέχουμε με άλλα και όχι με μια κατηγορία εγώ δεν τρέχω.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mad_dog said:

Γιάννη εννοώ με μια κατηγορία ή θα τρέχουμε και με άλλα ?

Αν τρέχουμε με άλλα και όχι με μια κατηγορία εγώ δεν τρέχω.

Με μία κατηγορία και θα την κρατήσουμε για όλη τη σαιζόν. Αν τρέξουμε με τα ADAC θα ακολουθούμε το προγραμματικό πρόγραμμα.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, geovas77 said:

ADAC, GTs πφφφφφ, βάλτε ένα αμαξάκι με h-shifter να γουστάρουμε λίγο, Group 5 ή GTOs είναι ότι πρέπει :x

Noted :) Αυτό που έχω στο μυαλό μου σαν εναλλακτική είναι τα DTM'92. Πώς σου φαίνονται? Έχουν και H shifter ;)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

@gchristod Θα τον ανεβάσεις σήμερα να μαζευτούμε για λίγο πράκτις και πιο πολύ να μιλήσουμε για το τι θα κάνουμε τελικά?
Αντε να μαζευόμαστε για να μη γίνει νεκροταφείο κι εδώ.

@mad_dog@spyder@geovas77@rapid_fastπάρε τον υπολογιστή μαζί όπως έλεγες πως θα κάνεις @John@John@marmagasσε περιμένουμε μετά την επιστροφή σου @sC_w0lveS@troffeo

Edited by panosdimip
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως και θα τον ανεβάσω, μόλις πάω σπίτι.

7 minutes ago, panosdimip said:

Αντε να μαζευόμαστε για να μη γίνει νεκροταφείο κι εδώ.

Το έπιασα αυτό, μπήκα κι εγώ το πρωί μια βόλτα ;)

4 minutes ago, mad_dog said:

Τρέχω μόνο σε παλιά DTM ή Group 5.

 

Χεστήκαμε. Θα τρέξεις όπου πει η παρέα. Σου το κάναμε το πρώτο χατήρι με την μία κλάση, μην την πιέζεις πολύ την τύχη σου. Στο τέλος θα μας πεις να γίνουν όλοι οι αγώνες στο Zandvoort για να τρέξεις.

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, gchristod said:

Χεστήκαμε. Θα τρέξεις όπου πει η παρέα. Σου το κάναμε το πρώτο χατήρι με την μία κλάση, μην την πιέζεις πολύ την τύχη σου. Στο τέλος θα μας πεις να γίνουν όλοι οι αγώνες στο Zandvoort για να τρέξεις.

Τότε και εγώ δεν θα τρέξω για να μάθετε...

Link to comment
Share on other sites

@marmagas@troffeo@spyder δεν έχουν νομίζω τα dtm92, οπότε αν αγοράσουν έστω από ένα αμάξι κάνουμε πρωτάθλημα με αυτά.

Α και το european track pack είναι must αυτά και τέλος για φέτος.

Edited by panosdimip
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω ένα poll. Οι νέοι πιλότοι που λέει και ο Φιλόθεος, να δοκιμάσουν τα αυτοκίνητα πριν ψηφίσουν ή με την επιλογή test drive store ή στα ενεργά competitions. Υπάρχουν δύο επιλογές:

Αν τρέξουμε με GT3, αγοράζετε το adac '14 pack και κλείσαμε μέχρι τα Χριστούγεννα με 15 γιούρια. Αν κάποιος έχει ήδη το european track pack, αγοράζει ΜΟΝΟ ΕΝΑ αυτοκίνητο από το πακ, δηλαδή με 1 - 1.50 ευρώ .

Αν τρέξουμε με DTM'92 ή Group 5, αγορά του European Track pack είναι ουσιαστικά μονόδρομος. Και πάλι μπορείτε να αγοράσετε μόνο ένα αυτοκίνητο. Αυτή τη στιγμή το Group 5 πακέτο αυτοκινήτων είναι -30%.

Το Poll θα είναι ανοιχτό μέχρι την Παρασκευή 18:00, ώστε ο σέρβερ να είναι έτοιμος το βράδυ με το τελικό combo.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...