Jump to content

Group H Special [General Discussion]


Recommended Posts

Κύριοι διαμαρτύρομαι !!!

Δέχομαι άδικη ανελέητη επίθεση άνευ λόγου και αιτίας !!!

Δηλαδλη τι έκανα ο άμοιρος...είπα μόνο το BMW είναι κάπως αργό...και αν είναι δυνατόν να το κοιτάξουμε...όλα αυτά σε ήπιους τόνους και σε απόλυτη ηρεμία...

Είμαι ευαίσθητος και με αδικείτε !!! Πέσατε να με φάτε και δεν καταλαβαίνω και τον λόγο δηλαδή...

Θα μιλήσω στις πίστες και η τιμωρία θα είναι παραδειγματική κύριοι !!!

Καλημέρα σας...

Υ.Γ.

Ρε σεις...βλέπω ότι γυρίζει κάπου εδώ μέσα και ένας οδηγός λεωφορείων...με το ζόρι να θέλεις να γίνει οδηγός όπως εμείς οι χεράδες...ας τον βοηθήσει κάποιος, κρίμα είναι.

Har har har 

Y.Γ2

Ευχαριστώ για τις προσπάθειες σας !

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mad_dog said:

Δηλαδλη τι έκανα ο άμοιρος...είπα μόνο το BMW είναι κάπως αργό...και αν είναι δυνατόν να το κοιτάξουμε...όλα αυτά σε ήπιους τόνους και σε απόλυτη ηρεμία...

Βασικα δεν ειπες μονο αλλα....

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα αυτοκίνητα είναι στο 1.28.500 + -  στην  Brands Hatch . 

Το set up , η πίστα και οι ικανότητες του οδηγού ( ποιον εννοεί ο ποιητής) τα ανεβάζουν και τα κατεβάζουν.

@mad_dog Αν ξύπνησες περιμένω να δω χρόνους στον server από BMW.

Καλό Βόλι.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Το βράδυ θα γίνουν δοκιμές στο σερβερ

Δοκίμασα χθές τη Targa Florio 72 χιλιόμετρα ανάβαση-κατάβαση και έπαθα τη πλάκα μου, απλά δεν υπάρχει αλλού τέτοιο track, απίστευτη, φανταστική!!

Εκανα 37 λεπτά και 44 δευτερόλεπτα, είχα 2-3 εξόδους στα χωράφια και ένα σημείο που κόλλησα και έψαχνα την όπισθεν στο 3ο χωριό σε κλειστή αριστερή.

Χρειάστηκα 65 λίτρα και τα λάστιχα στο τέλος ήταν στο 80-85% περίπου.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, spyder said:

Το βράδυ θα γίνουν δοκιμές στο σερβερ

Δοκίμασα χθές τη Targa Florio 72 χιλιόμετρα ανάβαση-κατάβαση και έπαθα τη πλάκα μου, απλά δεν υπάρχει αλλού τέτοιο track, απίστευτη, φανταστική!!

Εκανα 37 λεπτά και 44 δευτερόλεπτα, είχα 2-3 εξόδους στα χωράφια και ένα σημείο που κόλλησα και έψαχνα την όπισθεν στο 3ο χωριό σε κλειστή αριστερή.

Χρειάστηκα 65 λίτρα και τα λάστιχα στο τέλος ήταν στο 80-85% περίπου.

Ολες οι ειδικες που θα μπουν στο πρωταθλημα ειναι εδω  www.sim-racing-world.net/download-area/

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Στη 3η προσπάθεια την έβγαλα, απο ένα σημείο και μετά νομίζεις ότι αυτό που βλέπεις είναι αλήθεια και πας σαν να οδηγάς πραγματικό αυτοκίνητο και προσέχεις διπλά.

Σαν να οδηγάς σε ελληνικό βουνό!

Είχα τη Nordschleife για αγαπημένη αλλά η Targa Florio τη κερδίζει, απλά συναρπαστική! Μπράβο στους modders του rFactor που τη φτιάξανε.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, spyder said:

Στη 3η προσπάθεια την έβγαλα, απο ένα σημείο και μετά νομίζεις ότι αυτό που βλέπεις είναι αλήθεια και πας σαν να οδηγάς πραγματικό αυτοκίνητο και προσέχεις διπλά.

Σαν να οδηγάς σε ελληνικό βουνό!

Είχα τη Nordschleife για αγαπημένη αλλά η Targa Florio τη κερδίζει, απλά συναρπαστική! Μπράβο στους modders του rFactor που τη φτιάξανε.

Ειδικαρα με τα  ολα της και επειδη η εκκκιηση ειναι καθε 30'' προβλεπω προσπερασεις,,κοντρες , μπορει και καψιμο μοτερ εκει προς το τελος στις μεγαλες και ατελειωτες ευθειες ειδικα αν εχεις παραπιεσει το μοτερ μεσα στην ειδικη :):) .

 

Y.Γ  @mad_dog σε βλέπω αργό...να γίνεις λίγο γρηγορότερος  παρακαλώ...

:4xvim2p:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John@John said:

Απο οτι βλεπω το BMW βγαζει μεγαλες τελικες,τι λετε να το μαζεψω η να να το αφησουμε ετσι οπως εχει?

Mια χαρά είναι, αλλά είναι βαρύ και δύσκαμπτο σε σχέση με το OPEL που είναι ελαφρύ στο τιμόνι, στις στροφές και παντού γενικά.

Λέω το OPEL γιατί μόνο αυτό δοκίμασα.

Την αισθάνομαι βαριά την μπέμπα...δεν ξέρω...ίσως φταίει και το setup...αλλά σε σχέση με το OPEL είναι βαριά (όπως είπα το καταλαβαίνεις στις στροφές).

Τέλος πάντων...

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mad_dog said:

Mια χαρά είναι, αλλά είναι βαρύ και δύσκαμπτο σε σχέση με το OPEL που είναι ελαφρύ στο τιμόνι, στις στροφές και παντού γενικά.

Λέω το OPEL γιατί μόνο αυτό δοκίμασα.

Την αισθάνομαι βαριά την μπέμπα...δεν ξέρω...ίσως φταίει και το setup...αλλά σε σχέση με το OPEL είναι βαριά (όπως είπα το καταλαβαίνεις στις στροφές).

Τέλος πάντων...

 

Oτι να'ναι...........Τα 40 κιλα διαφορα  δεν δικαιολογουν αυτα που λες,ειναι καθαρα θεμα setup.. ψαξτω καλα και θα βρεις τη λυση.

Επιμενω ομως οτι  παραβγαζει τελικες ,πρεπει να μαζευτει λιγο χωρις να χασει απο αλλου βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

Τι καταλαβαίνεις ρε άσχετε @mad_dog????

Τους την έχεις πέσει και κλαίγεσαι, μήπως σου μειώσουν κανά δράμι από το βάρος της μπέμπας???

Εγώ που έκανα μια βόλτα (Fiat, BMW, Ford και TOYOTA) κατάλαβα ότι είναι, όπως είχε πει και ο Γιάννης @spyder, όλα σχεδόν παραπλήσια με διαφορετική συμπεριφορά. Μάλιστα με την BMW έκανα ελάχιστους γύρους (2-3) για να πιάσω τους χρόνους που έπιασα με τα άλλα και μου φάνηκε ότι είχε το πιό ελαφρύ και ευκολοδήγητο τιμόνι!

Πιό δύστροπο από όλα το ΤΟΥΟΤΑ, αλλά και ελαφρώς για εμένα το καλύτερο.

Σήμερα έκανα λίγους γύρους με το FIAT στην άλλη πίστα και παρατήρησα ότι χρόνους γράφει με πιό μακρυά διαφορικά...

Θέλει πολύ ψάξιμο η κατάσταση και πολλές δοκιμές, κάτι που δυστυχώς δεν έχω την πολυτέλεια...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Βρε @troffeo  τα ψαξιματα για τον @mad_dog ειναι πολυτελεια,Εχει το διδακτορικο να παραδωσει σε 4 χρονια,δεν προλαβαινει για τετοια πραγματα ο ανθρωπος,αυτα που λες τα hardcore θελουν και χρονο να εχεις.Το κακο εδω ειναι οτι δεν ειμαστε Ασσεττο κατηγορια με φιξ σετ-απ και βοηθηματα για κουλους..... :):) .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...