Jump to content

Group H Special [General Discussion]


Recommended Posts

  • 1 month later...

@John@John  Δεν πιστεύω αυτό το μανούλι να το πάρει ο mister αργός. Μιλάμε για θηρίο ανήμερο. Αυτό είναι για πραγματικούς οδηγούς.

Έτσι κι αλλιώς δεν ασχολείται με το άθλημα. Κάνει βόλτες με το ελικόπτερο. 

 

BMW 2002 DX11  by John John.

bmw1.thumb.JPG.50407487a9465f0bcc427ad288464333.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

BMVV-BMW-2002-tii-8v-Hillclimb-02.jpg.c54f4618f5127af169eee3775c96b601.jpg

 

Ευτυχως που το διαλεξε ο Πορτογαλος που γραφτηκε τις προαλλες και ηθελε αυτο το σκιν και επιτελους θα δουμε τι αξιζει αυτο το αυτοκινητο .........

9 hours ago, andre said:

Έτσι κι αλλιώς δεν ασχολείται με το άθλημα. Κάνει βόλτες με το ελικόπτερο.

Ευτυχως που το διαλεξε ο Πορτογαλος που γραφτηκε τις προαλλες και ηθελε αυτο το σκιν και επιτελους θα δουμε τι αξιζει αυτο το αυτοκινητο .........

 

 

9 hours ago, andre said:

BMW 2002 DX11  by John John.

Ρε τρελε αυτη η φωτο ειναι απο DX9 :):):)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, mad_dog said:

Πολύ σφαίρα αυτή η μπέμπα...

Ετσι ,μονο να τα κοιτας,γιατι για να τα δαμασεις αυτα τα κακα τα εργαλεια η τα "δαιμονισμενα" που τα ειπε ενας στο thelab,δεν σε βλεπω.Για κανα γυρο-γυρο ολοι με τα λεωφορειο εισαι ενταξει,μας το απεδειξες κιολας.

Σιγα και φυσικα μην τρεξεις την αναβαση τη Δευτερα...........:h0212:

 

20170625014228_1.jpg.bf0314235940d34a4a6

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δεν θα λάβω μέρος.

Καλή τύχη σε όλα τα παιδιά που θα τρέξουν.

 

Να πω και κάτι περί των αυτοκινήτων Group H Special...

Δεν το λέω εγώ αλλά και όσοι ξένοι το έχουν δοκιμάσει απλά έχουν πει ότι δεν υπάρχει καλύτερη αίσθηση σε τιμόνι, physics, ελαστικά (ειδκά το βρόχινα είναι απόλαυση) με όλα τα new features

που δίνει η μηχανή rF2 (παραμόφωση σασί, CPM ελαστικά, μετατόπιση βάρους από τα καύσιμα κ.τ.λ.)

Όσοι το έχουν δοκιμάσει (αι ξέρουν από Group H Special, γιατί μερικοί δεν γνωρίζουν τι είναι καν) έχουνε πει απλά οτι είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτήν την στιγμή στο rF2. Δεν είναι δικά μου λόγια αλλά των ξένων που το έχουν δοκιμάσει. Φυσικά τα ίδια λένε και οι δικοί μας @spyder, @andre, @marmagas και οι υπόλοιποι.

 

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε
Η ταινία του καλοκαιριού ειναι

ΟΙ ΚΟΤΕΣ ΤΟ ΕΣΚΑΣΑΝ!!!

Μήπως ακούει ο@mad_dog που μου θέλει και ραλια???

Μπες ρε άχρηστε το βραδυ, ούτε και εγώ δεν εχω κάνει ούτε 1 μέτρο προπόνηση.
Δεν ξέρω καν πως ειναι η ειδική!
Μπες για τον χαβαλέ!!!

ΑΧΡΗΣΤΕ!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Σε κανα μηνα πιστευω τελειωνει και το DX11 (πολυ δουλεια τελικα η αλλαγη-δεν το περιμενα) τα αυτοκινητα βγαινουν τελεια με κομπλε ολα τα bugs φτιαγμενα :):). Θα βγουν φυσικα δοκιμαστικα για οποιεσδηποτε μικροελλειψεις που μου εχουν ξεφυγει.

Δεν μπορω να πω τιποτε αλλο ,μιλαμε τεραστια αλλαγη :).

 

2 hours ago, troffeo said:

Είπαμε
Η ταινία του καλοκαιριού ειναι

ΟΙ ΚΟΤΕΣ ΤΟ ΕΣΚΑΣΑΝ!!!

Μήπως ακούει ο@mad_dog που μου θέλει και ραλια???

Μπες ρε άχρηστε το βραδυ, ούτε και εγώ δεν εχω κάνει ούτε 1 μέτρο προπόνηση.
Δεν ξέρω καν πως ειναι η ειδική!
Μπες για τον χαβαλέ!!!

ΑΧΡΗΣΤΕ!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τι τον ζοριζεις ,δεν τα εμαθες ??? βγηκε καινουργιο πακ-μαν τωρα και ασχολητε με αυτο και ειναι συνεχεια στις δοκιμες. Που κολαει αυτος με εμας που τρεχει στο αιμα μας ο αυτοκινουμενος αθλητισμος μωρε? Αστον στην ησυχια του τον ανθρωπο.

Αααα εχει και το πολεμικο ο Ραμπο που μας το πλασαρε προχτες ,το "Argo"  (ακου ονομα αχαχαχαχα- το καρμα τον κυνηγαει συνεχεια) που ειναι και free .Τι να λεμε τωρα ....

Αντε καλο καλοκαιρι να εχουμε..............

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Κανονίζουμε να έχουμε έναν αγώνα με τα παιδιά από την F1Axion. Από ότι φαίνεται θέλουνε να τρέξουν με GT, αλλά επιμένω στα Group H γιατί θα έχουμε τρελές μάχες !!!

Εδώ η κουβέντα μεχρι τώρα:

 

Quote

Τώρα ΜΑΛΙΣΤΑ!! Πολύ καλύτερο με απαραιτητη προυποθεση οτι θα εχουν περασει ολοι το DX11 (π.χ. δεν το εχω περασει ακομα)


ΑΛΛΑ....απο γκαλοπ σε FB και απο την Live εκπομπη υπαρχει τρελλη λυσσα για τα GT.
Mη με ρωτας...αν ηταν στο χερι μου μονο F1 θα εβαζα....

Επίσης να ενημερώσω ότι θα έχουμε ίσως και live αναμετάδοση.

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mad_dog said:

Κανονίζουμε να έχουμε έναν αγώνα με τα παιδιά από την F1Axion. Από ότι φαίνεται θέλουνε να τρέξουν με GT, αλλά επιμένω στα Group H γιατί θα έχουμε τρελές μάχες !!!

Εδώ η κουβέντα μεχρι τώρα:

 

Επίσης να ενημερώσω ότι θα έχουμε ίσως και live αναμετάδοση.

Και εσυ με τι θα τρεξεις?? Με τον Σκαντζο η με τον Τσοτρα?  Για να ξερω υι να παρω εγω :h0215: 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mad_dog said:

Σήμερα δεν θα λάβω μέρος.

Εντάξει, το τερμάτισες.

Παρέδωσε σε παρακαλώ τα κλειδιά της μπέμπας στον ιδιοκτήτη της , ζήτα συγνώμη από τον teammate σου που τον κρεμάς επανειλημμένα

και μην μας ξαναμιλήσεις για simracing κτλ.

Μεσοβδόμαδα προτείνω αγώνα με τα λεωφορεία. Σε περιμένω για την κόντρα μας.   

Για σήμερα , πάρε μερικές μπύρες και μπες να μας δεις.

Φαίνεται οτι θα βρέχει οπότε πάρε και ομπρέλα να μην βραχείς.

Μπεμπεκο, α Μπεμπεκο.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

^^^^^^^

Παίρνω πίσω αυτά που είπα.

Ο @mad_dog μας τίμησε σήμερα με την παρουσία του και ήταν και πολύ καλός.

Φυσικά τις σφαίρες στον κ@λ@ δεν τις γλιτώνεις. 

** Η πρόταση για αγώνα με τα λεωφορεία ισχύει. Όποιος θέλει ας πει. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ρε σεις,

Το "πραμα" είναι μεν κ@υλ@, αλλά μιλάμε ότι πρέπει να είνια κινητό φέρετρο το συγκεκριμένο.

Δείτε το βιντεάκι, δεν έχει καλό συγχρονισμό, και θα καταλάβετε. Εγώ πάντως πρώτη μου φορά ακούω να τερματίζει ανάρτηση, σε πιστάδικο αγωνιστηκό και να βρίσκουν οι πίσω τροχοί στους θόλους...

 

 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, troffeo said:

Ρε σεις,

Το "πραμα" είναι μεν κ@υλ@, αλλά μιλάμε ότι πρέπει να είνια κινητό φέρετρο το συγκεκριμένο.

Δείτε το βιντεάκι, δεν έχει καλό συγχρονισμό, και θα καταλάβετε. Εγώ πάντως πρώτη μου φορά ακούω να τερματίζει ανάρτηση, σε πιστάδικο αγωνιστηκό και να βρίσκουν οι πίσω τροχοί στους θόλους...

Ελα ρε @troffeo αυτος εχει κρεμαστρα για λευγε και το πιο ακριβα πραματα που εχει πανω ειναι οι ζαντες-λαστιχα και ο ταξιτζιδικος καθρεπτης,,,,,δεν το βλεπεις??? Εμας θα εχει σειριακα εξαπιστονες δαγκανες 400hp μοτερ και τετοια ,καμια σχεση τεχνολογικα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, troffeo said:

Ρε σεις,

Το "πραμα" είναι μεν κ@υλ@, αλλά μιλάμε ότι πρέπει να είνια κινητό φέρετρο το συγκεκριμένο.

Δείτε το βιντεάκι, δεν έχει καλό συγχρονισμό, και θα καταλάβετε. Εγώ πάντως πρώτη μου φορά ακούω να τερματίζει ανάρτηση, σε πιστάδικο αγωνιστηκό και να βρίσκουν οι πίσω τροχοί στους θόλους...

Αχχχ...αυτό το παιδί συνέχεια να με στεναχωρεί...και τον έχω πει χίλιες φορές !!! Αν δεν νιώθεις δεν θα μιλάς !!!

Har har har 

edit: ενημέρωση, τα δικάμ ας group H, είναι όλα με την τελευταία ταχνοπλογία, από σειριακά μέχρι αναρτήσεις. Πως είναι δουλεμένα αυτά για το Hillclimbing (όχι το setup τους, αλλά η τεχνολογία τους) έτσι είναι και τα δικά μας. Το Lada απλά έχει το καβούκι από πάνω που λέει και ο @John@John και όλα τα άλλα είναι τελευταία τεχνολογία. Χτυπάνε σε χρόνους τα GT3 που τρέχουν τώρα...(θα είχε ενδιαφέρον να κάναμε ένα μοικτό event, εμείς με τα Group H και όσοι άλλοι θέλουνε με τα GT3, π.χ. το καινούργιο McLaren)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...