Jump to content

pcgamingforum - Το καφενείο των simracers - Γενική Συζήτηση - Aγώνες


sC_w0lveS

Recommended Posts

1 minute ago, angelovzr said:

Ευχαριστω. Αρα θα περιμενω να το κατεβασω την ημερα που θα κανονισετε να κανετε αγωνα

Sent from my m3 note using Tapatalk
 

Ναι καλυτερα γιατι ειναι της ημερας,σαν το ψωμι :):)

3 minutes ago, troffeo said:

Τα ψέματα τελειώνουν κάποτε αγαπημένε μου φίλε ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

 

Το μοντ του Γιάνναρου είναι για πραγματικούς οδηγούς, ΟΧΙ ΓΙΑ ΣΑΛΙΓΓΑΡΙΑ χαχαχαχαχαχαχα

Γιωργη ποτε θα το δοκιμασεις ρε συ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, αυτές τις μέρες θα έχω αδειούλα, οπότε θα μπω κανά TS (μάλλον αύριο με βλέπω), για να συννενοηθούμε.

 

Πάντως έτσι όπως το βλέπω, από το νέο χρόνο σκέφτομαι μόνο το δικό σου, του Θάνου στο Assetto Corsa και κανά αγώνα στο RBR.

Και αυτό γιατί εάν έχει ένα αγώνα το μήνα ο Θάνος, άλλον έναν εσύ, θα μένει χρόνος και για κάνα 2 αγώνες στο RBR, που όπως και να το κάνουμε είναι η μεγαλύτερη αγάπη από τα άλλα 2 παιχνίδια χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, troffeo said:

Γιάννη, αυτές τις μέρες θα έχω αδειούλα, οπότε θα μπω κανά TS (μάλλον αύριο με βλέπω), για να συννενοηθούμε.

 

Πάντως έτσι όπως το βλέπω, από το νέο χρόνο σκέφτομαι μόνο το δικό σου, του Θάνου στο Assetto Corsa και κανά αγώνα στο RBR.

Και αυτό γιατί εάν έχει ένα αγώνα το μήνα ο Θάνος, άλλον έναν εσύ, θα μένει χρόνος και για κάνα 2 αγώνες στο RBR, που όπως και να το κάνουμε είναι η μεγαλύτερη αγάπη από τα άλλα 2 παιχνίδια χαχαχαχα

Ναι μολις τελειωσω το μοντ εδω,θα αρχισω και τις ειδικες να τις τελειωνω σιγα-σιγα (αναβασεις-χωματινο-ασφαλτινο) στο RBR για το ελληνικο για να κανουμε και κανα φουλ πρωταθλημα της προκοπης και εκει.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραια μαχη,,αλλα υπαρχει μια μεγαλη διαφορα ομως,,,,αλλο να τα βλεπεις και αλλο να τα οδηγας :)  .Θελει να εχεις πολλα οΙο οΙο να τα κουμανταρεις και για να βγαλεις ολοκληρο αγωνα,αν το καταλαβατε  :)  :):)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη μάχη που είχα μέχρι τώρα σε online αγώνα.

@spyder σε ευχαριστώ για τον καθαρό και έντονο αγώνα που είχαμε. Το ανέβασα για να δουν και οι υπόλοιποι πως οδηγάνε και πως είναι ο καθαρός αγώνας.

Και εξηγώ. Το mod είναι τόσο τέλειο, που το Cosi είναι όπως το αληθινό. Ναι μεν γρήγορο σε ευθείες αλλά στις στροφές έχει μειονέκτημα απέναντι στις BMW και Mercedes.

Παρ' όλα αυτά ο  @spyder ενώ σε μερικά σημεία με έφτανε στις στροφές, πήγαινε με προφυλακτήρα αλλά πάντα προσεκτικά και όχι να καρφώσει από πίσω ή να χάσει φρένα.

Βέβαια δεν μιλάμε για κανά τυχαίο οδηγό, όσοι τρέξανε μαζί με τον @spyder ξέρουνε για τι οδηγό μιλάμε και πάνω από όλα για τι αγωνιστικό χαρακτήρα.

 

Εδώ @John@John πρέπει να προσέξουμε...θέλουμε οπωσδήποτε setup !!!

Εντάξει, εδώ τρέχαμε δοκιμαστικά και πηγαίναμε όλοι τάπα. Κάποια στιγμή είχα πρόβλημα με τα ελαστικά και φάνηκε όταν με έπιασε ο @spyder.

Γιατί σε ανοιχτές πίστες ίσως τα Cosi να έχουνε πλεονέκτημα, αλλά στις κλειστές θα έχουμε πρόβλημα.

Επίσης σαν ομάδες πλεόν μπαίνει και η στρατηγική, όταν βλέπουμε ότι θέλουμε να κερδίσει η ομάδα τρέχουνε αλλιώς, π.χ. αφήνουνε τον γρήγορο μπροστά, ή τρέχουμε έτσι ώστε να καθυστερήσουμε την άλλη ομάδα (πάντα καθαρά και εννοείται μέσα στο πλαίσιο των κανονισμών).

Τα αυτοκίνητα, που τα έχω δοκιμάσει όλα είναι τέλεια. Επίσης να πω και αυτό θεωρείται επιτυχία του mod, το κάθε αυτοκίνητο οδηγείται αλλιώς.

Καμία σχέση η BMW με το Mercedes. Το Cosi είναι μια σχολή μόνο του, πολύ άγριο, τurbo lag κ.τ.λ.

Πάμε πολύ καλά, θα ενημερώνουμε από εδώ για τις δοκιμές.

Ο @andre δεν ξέρω αν έτρεχε μαζί μας...για αυτό και δεν είπα τίποτα για αυτόν...

Ο teammate μου, θα είχε ατυχία, αλλά κάποιος μου είπε ότι είχανε και αυτοί ιστορικές μάχες εκεί πίσω...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, andre said:

Καλή Χρονιά σε όλους τους Ραλίστες. 

Γρήγορο 2017 και καλύτερα τιμόνια.

Kαλή χρονιά σαλιγκάρια !!!

Ευτυχισμένο το νέο έτος 2017 !!!

Γρήγοροι είμαστε, οι ευχές πάνε σε άλλους !!!

Har har har 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχές για Καλή Χρόνια, με Υγεία και περισσότερο χρόνο και χρήμα, για να μπορούμε να τρέχουμε περισσότερο!!!
ΥΓ. Ιδιαίτερα στον@mad_dog να του φέρει ο Άγιος Βασίλης ένα ζευγάρι χέρια μπας και μάθει να οδηγεί ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία πάνω απ'όλα. Προσωπικά μου μπαίνει καλά το 2017, παραλαμβάνω αυτή την εβδομάδα την 1080 που περιμένω εδώ και καιρό και μόλις σήμερα έσκασε το μεγάλο μπάμ στο sim που περνάω τον περισσότερο χρόνο μου :yahoo:

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Καρντάσια καλό Πάσχα. (όπου να ναι έρχεται)  -stop

Sorry για την αποχή, αλλά έχω μπλέξει με δουλειά, σπασμένα υδραυλικά στο σπίτι, και υγεία. -stop

Έχω ένα κεφάλι καζάνι και έτσι στο λίγο χρόνο που έχω στανιάρω. -stop 

Δεν ξεχνώ τα DTM και τις δοκιμές, όποτε μπορέσω θα μπω  -stop 

Σας στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς.  -stop 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tρισάθλια σαλιγκάρια και άχρηστα τιμόνια της κοινωνίας !!!

Μετά από σκέψη είχαμε πει ότι θα τρέχει μια φορά τον μήνα εδώ στον server F1 (μια φορά ή δύο, ανάλογα θα δούμε)

Τελικά μετά από σύντομες δημοκρατικές διαδικασίες, το mod που επιλέχθηκε είναι το F1 1988

Ο server είναι up...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...