Jump to content

Macau


Recommended Posts

6 hours ago, panosdimip said:

Νομίζω πως πρέπει να αφαιρέσω αυτά τα δυο φλεγόμενα μπουζί στη μούρη,είναι λίγο κιτς έχω την εντύπωση. 

Μόνο κιτς ??? Χειρότερο από το δικό μου το έκανες !!!

1 hour ago, marmagas said:

Ας περιμενουμε και τις φιρμες της παρεας να γραψουν χρονους και μετα αρχιζουμε το σεταπ!

Σήμερα το βράδυ λέω να κουμπωσω τιμόνι...

Link to comment
Share on other sites

Το βραδυ δεν θα μπορεσω να μπω TS.
Κορεσμο δεν βλεπω,ισα ισα ρε Πανο,τωρα αρχιζουμε να ΟΔΗΓΑΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ(σχετικα!)το megane!
Δεν πιστευω spyder,andreas,wolves να εχουν κορεστει!
Για τον mad δεν ξερω αλλα ολο λοξοκοιταει αλλου και ...δεν κουμπωνει!
Οι υπολοιποι αν βαρεθηκατε,παλια μας τεχνη!
Πειτε τα το βραδυ ΤS,εγω ακομα γουσταρω την γαλλιδα!
Η τωρινη πιστα ειναι σκετη καυ@α,δωστε λιγο χρονο για γραμμες και στις σχεσεις στο κιβωτιο.
Νομιζω ειναι απο τις πιο αντρικες πιστες!Κανεις μαλα@@α εισαι εξω!
Οχι δεν την πηρα καλα,δεν πειραζει,παμε λιγο χωραφι η χωμα και παλι μεσα!
Ξεφυγα....φταιει το Macau!!!


Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Η πίστα φοβερή σαν Μονακό, πρέπει να πηγαίνεις ξυστά απο τις μπαριέρες και θέλει διαφορετικό σεταπ απο τις προηγούμενες πίστες.

Ο χρόνος είναι με 8 αεροτομή και τα 252.9 τελική είναι με 4 αεροτομή αλλά δεν κρατάει καθόλου το πίσω μέρος του Megane.

Παλιά μου είχαν βγάλει οι φίλοι μου το παρατσούκλι ξυστός γιατί πέρναγα στο πόντο με το αυτοκίνητο :)

Για αλλαγή θα ήθελα ένα αγώνα με group c και μετά συνεχίζουμε το Megane.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, panosdimip said:

Βλέπω πως υπάρχει ένας κορεσμός με το megane μήπως θέλετε να το αφήσουμε μετά τον αγώνα στο Macau?

To βράδυ περισσότερα στο ts.

To πρωτάθλημα με το Megane θα τελειώσει κανονικά. Άλλες 4 πίστες έμειναν.

Το βράδυ θα τα ακούσεις που λες ότι υπάρχει κορεσμός αγαπητέ !!!

Αν τα βαρέθηκες μην τρέχεις !!!

 

Link to comment
Share on other sites

Δε με χαλάει η πίστα ούτε το renault, καλά είναι .

Τη φουρκέτα πάντως ακόμα δεν την πήρα χωρίς να βρω. Πως βλέπετε τις μπάρες δεξιά; Έχετε τριόθονο;

Αν δεν μάθω να την παίρνω χωρίς να βρω το σκέφτομαι για τον αγώνα. Γιατί αν μην μείνω εκεί θα σας χαλάσω τον αγώνα. 

Άσε που ανά δυο γύρους είμαι πιτ για επισκευές. Eίχαμε την Laguna με την corkscrew και τώρα έχουμε αυτήν... 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πρέπει να κάνεις update μας εξαπάτησε ο rapid μπήκε μετά και σε πέρασε απ ότι είδα στα results. 

Φαίνεται πως δςν τον κόλλαγε ύπνος με τέτοιο αποτέλεσμα χαχα.

Edited by panosdimip
Link to comment
Share on other sites

Kατεβαίνει πολύ ακόμη...αλλά στον αγώνα δεν ξέρω αν μείνει ελαστικό...εγώ σταματώ τις δημόσιες εμφανίσεις μου μέχρι την Κυριακή του αγώνα.

87aibh3s.jpg

Ο server είναι στο 75% για τις ζημιές, δηλαδή έχετε περιθώριο για μιρκά λαθάκια...

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mad_dog said:

.εγώ σταματώ τις δημόσιες εμφανίσεις μου μέχρι την Κυριακή του αγώνα.

Αυτά τα κολλήματα να μην είχες ,ξέρεις δεν είναι στόχος ζωής να κερδίσουμε τον αγώνα της Κυριακής ,μπαίνουμε να πούμε καμιά κουβέντα και να εκτονωθούμε όπως μπορούμε ,αν αρχίσουμε όλοι να κρυβόμαστε τότε ας γυρίσουμε στις εποχές που παίζαμε μόνοι μας με το ΑΙ του υπολογιστή δεν θα χουμε κανένα άγχος ,βάζουμε και τη δυσκολία στο 60 % και τους περνάμε σα σταματημένους .

Αυτά ισχύουν βέβαια αν δεν έχεις  να κάνεις κάτι καλύτερο η αν δεν υπάρχει ανωτέρα βία.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Είχα την τύχη στα νιάτα μου (18) να επισκεφτώ το Μακάο που είναι το Las Vegas της Ασίας, είχα πάει με hovercraft από το Hong Kong. Το ξενοδοχείο που έμεινα είχε μέσα τρία καζίνο που βέβαια κυρίως παίζονταν κινέζικα παιχνίδια τύχης αλλά αυτό που μου έχει μείνει αξέχαστο είναι το Nuru Massage που είχα την φοβερή τύχη να απολαύσω από μια κινεζούλα πολύ καλύτερη του από πάνω post



Sent from my LG-H815 using Tapatalk


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα κάνω ακόμη μια εύκολη νίκη...
Ο Πάνος ήθελε να με ακολουθήσει αλλά αδυνατούσε να πιάσει τον ξέφρενο ρυθμό μου...
Μόλις έφυγε χτύπησα και χρόνο πολύ καλύτερο από τον δικό του με λίτρα αγώνα...
Απλά είναι αργός σε σχέση με εμένα και ψάχνει δικαιολογίες...

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Χασοδικη @sosna θα τρεξεις εδω σημερα ή εχεις acrl?


acrl θα τρέξει...σιγά μην τρέξει με τα megane
Θα πάει στα εύκολα για να γλυτώσει τον διασυρμό...

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sosna said:

acrl

Desperate rf2 chief director mad piloteos is crying begging renegate @sosna to not leave the wedding and go for pournaria.

Για ευνόητους λόγους τους ρόλους έπαιξαν άσημοι ηθοποιοί υπό το άγρυπνο βλέμμα του κακεντρεχούς σκηνοθέτη faust.

 

mad being rejected by sosna

 

 

 

 

 

Edited by panosdimip
Link to comment
Share on other sites

Με το Πιλότο που δοκιμάσαμε τραινάκι πρέπει ο μπροστινός να κάνει λάθος και να συναινέσει για προσπέραση στο κλειστό κομμάτι, προσπέραση γίνεται μόνο στο τέλος της μεγάλης ευθείας στη δεξιά στροφή. Στο κλειστό θέλει λίγο απόσταση ασφαλείας απ'το μπροστινό οδηγό που καλύπτεται μετά την ωραία τυφλή δεξιά.

Θα τρέξω με λίγο στραβή G27 δεν καλιμπράρει ίσια πρέπει να αλλάξω το optical encoder

Edited by spyder
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...