Jump to content

Group H Special [General Discussion]


Recommended Posts

Να μην κλαίγεται μετα όμως!

Ουτε να του φταίνε όλα και όλοι οι άλλοι!

 

Γιαννη είμαι εκτός, μπορεί εάν προλάβω το βραδάκι, αλλιώς αύριο. 

Εχεις ανεβάσει σέρβερ με αναβάσεις;; 

Link to comment
Share on other sites

@spyder συμμαζεψε τις γυαλαδες απο την αναβαση που σου εστειλα , φυσικα αν εχεις χρονο και κεφι,βεβαιος βεβαιος,για να φτιαξω και κανα 2 αλλες για το βραδι να τρεξουμε καμια αναβαση

 

170423_stjeandugard.jpg            090627_munco.jpg

170723_dobsina.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολύ καλό !!!

Θα έχουμε μάχες στις αναβάσεις με το τρισάθλιο σαλιγκάρι...δηλαδή τι μάχες...αφού ο άνθρωπος δεν νιώθει από αναβάσεις...

Link to comment
Share on other sites

On 6/8/2018 at 8:47 AM, mad_dog said:

Παρα πολύ καλό !!!

Θα έχουμε μάχες στις αναβάσεις με το τρισάθλιο σαλιγκάρι...δηλαδή τι μάχες...αφού ο άνθρωπος δεν νιώθει από αναβάσεις...

Δεν νιώθω, δεν νιώθω, αλλά την προηγούμενη χρονιά το ρουφιξες το αυγουλάκι σου ε???

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, troffeo said:

Δεν νιώθω, δεν νιώθω, αλλά την προηγούμενη χρονιά το ρουφιξες το αυγουλάκι σου ε???

 

Τι αυγουλακι,,,αυτο ηταν σαν καρπουζι,,,,,,,,,

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, troffeo said:

Δεν νιώθω, δεν νιώθω, αλλά την προηγούμενη χρονιά το ρουφιξες το αυγουλάκι σου ε???

 

Περιμένω την στιγμή που θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα hillclimb να σε κανω ρεζίλι τρισάθλιο σαλιγκάρι !!!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ξεθαβω το θρεντ με τα αγαπημένα GROUP H, 3+ μήνες χωρίς καμία έστω αναφορά σε αυτά, για να ρωτήσω η μάλλον για να διαπιστώσω ότι...

Δεν βλέπω τίποτα να γίνεται ε;;;
Το κάναμε λύσσα το θέμα και μείναμε κανα 2-3 νοματαίοι να περιμένουμε ένα πρωταθλημα που μάλλον δεν...

Κρίμα, κυριως και για τον κόπο κάποιων, αλλα και γιατί κάποιοι μείναμε με την γλυκα στην μέση...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φιλόθεε και εμένα θα με ενδιέφεραν και οι αναβάσεις και ότι άλλο, κυρίως για να μείνει και η παρέα ζωντανή!!!

Απλά βλέπω ότι "σπάσαμε" και δεν ασχολούμαστε με τίποτα πλέον...

 

Link to comment
Share on other sites

Στο ts εδω και καιρο ειμαστε σχεδον καθημερινα οι σταθεροι,οπως και ειμασταν εξαλου,εγω ο spyder o Σταυρος ο κουλος και μερικες φορες  o @andre.Οσο για τον @mad_dog και φυσικα δεν ξερει τι του γινετε αφου απο τον Mαιο μεχρι και σημερα εμφανιστηκε μονο μια φορα στο ts.

Αθορηβα ολο αυτο το διαστημα εχει πεσει παρα πολυ δουλεια σχετικα με τα GROUP H ,λογο αλλαγης γραφικων και αλλαγης φυσικης , ελαστικων αναρτησεων (με πραγματικες τιμες),πλεον εχουμε και στα μισα  αμαξια ραλλυ αναρτησεις και στησιμο ,με προεπιλογη απο το tuning. Τα αυτοκινητα τελειωσαν,ενα τελευταιο check-up μονο εμεινε,απο θεμα δοκιμαστες,μονο ο @spyder,οτι μπορεσε εκανε το παλικαρι,απο αναβασεις και ειδικες μετετρεψα οσες μπορεσα καμια 30-40,ουτε θυμαμαι ποσες.....αλλα μονος μου πλεον -λογο φορτου εργασιας δεν μπορω να κρατησω την οργανωση (βαθμολογιες-site κλπ) .Θα χρειαστω την βοηθεια καποιου απο την παρεα μας.Αναλαμβανω το πρωταθλημα αναβασεων,με καποιου βοηθεια βεβαια,θα το στηριξω οσο μπορεσω γιατι απο οτι βλεπω και πολλοι ξενοι ενδιαφεροντε (κοινος μου τα εχουν πρηξει σε μυνηματα,,,,,),αλλα απο πιστα δεν θα μπορεσω να υποστηριξω.Ειπαν οι spyder και andre ισως το οργανωσουν .

Μεσα στο μηνα οι αναβασεις θα ξεκινησουν,οσο για πιστες κλπ ,οποιος πιστος θελει ας αναλαβει αχαχαχαχαχα  :) :)

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, όπως μπορείς να καταλάβεις, το ts για εμένα είναι κάπως απαγορευτικό καθώς ή θα ταξιδεύω ή θα τρέχω μέχρι αργά στην δουλειά. Άρα ότι και να γίνεται, εγώ το μαθαίνω είτε από κάνα ποστάρισμα εδώ μέσα, είτε από κάνα προσωπικό μνμ. Ποστάρισμα, όπως έγραψα και παραπάνω, δεν έχω δει πολύ καιρό τώρα για αυτό και έγραψα σήμερα.

Επίσης, αν και είναι κάτι που το λέω συνέχεια, εκτός από εσένα πολλά μπράβο και στα παιδιά που σε έχουν βοηθήσει @spyder & @andre !!! Όμως θα μπορούσα να σε βοηθήσω και εγώ, σαν δοκιμαστής εννοώ, αλλά προγραμματισμένα έτσι ώστε να βρεθεί κοινός ελεύθερος χρόνος. Δεν μπορώ να είμαι στο ts, τουλάχιστον με την συχνότητα που μπορείτε εσείς!

Τώρα αν όπως λες μέσα στον μήνα θα ξεκινήσουν οι αναβάσεις, πέφτω από τα σύννεφα γιατί σήμερα ο μήνας έχει 14 και δεν νομίζω ότι προλαβαίνουμε όλοι μας να συντονιστούμε! Εγώ πάντως όχι, αφού δεν έχω ούτε αυτοκίνητα, ούτε ειδικές, άρα δεν έχω κάνει ούτε δοκιμές. ΔΕΝ γίνονται έτσι αυτά τα πράγματα ρε Γιάννη. Κατά την γνώμη μου, αν πούμε ότι με κάποιο "μαγικό" τρόπο είναι τα πάντα όλα έτοιμα σήμερα (αυτοκίνητα, ειδικές, πρόγραμμα κλπ.), στην καλύτερη περίπτωση θεωρώ ότι θα μπορούσαν να ξεκινήσουν οι αναβάσεις μετά από 1 μήνα (περίπου 19/11) με ενδιάμεσο κάποιο ή κάποια δοκιμαστικά events.

Τέλος, είμαι διαθέσιμος για βοήθεια σε ότι αφορά την οργάνωση (καλά κατάλαβα??? Μόνο για οργανωτικά θέματα δεν έγραψες πριν???) και για τις αναβάσεις και για την πίστα. Για να μπορέσω όμως να το κάνω, θα πρέπει να πεις απαραίτητα θέματα, όπως για παράδειγμα πόσοι θα συμμετέχουν (χρειάζεται κατά την γνώμη μου να γίνουν σχετικές ανακοινώσεις ΠΑΝΤΟΥ, να βγει σχετικός κανονισμός, να καταλήξεις στον αριθμό των αναβάσεων που θα αποτελούν την χρονιά, να συμφωνηθεί η διάρκεια της χρονιάς καθώς και η μέρα που θα γίνονται οι αγώνες κλπ., κλπ., κλπ. 

Είμαι διαθέσιμος σε αναμονή!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...