Jump to content

Group H Special [General Discussion]


Recommended Posts

@spyder @marmagas @angelovzr Σας ευχαριστώ ΠΟΛΥ για την βοήθεια και τις συμβουλές σας!!!

Έχω βάλει το DXT WEAK2 για να μπορώ να ρυθμίσω το φρένο να πιάνει λίγο πιό χαμηλά, αφού για να τερματίσεις την διαδρομή του, ειδικά με το αριστερό που εγώ το δουλεύω, πρέπει να είσαι ή στην ομάδα του Χρήστου Ιακώβου στην άρση βαρών, ή να κάνεις την προπόνηση του Νίκου Γκάλη στα πόδια!!! Δεν μπορώ να πω ότι μου αρέσει όμως αρκετά.

Είδα αυτο που ανέβασε ο Άγγελος (DIView) και νομίζω ότι θα κάτσω να το κατεβάσω και να ασχοληθώ λίγο μαζί του.

Το χρησιμοποιεί κάποιος από εδώ, έτσι ώστε εάν έχω καμιά απορία, να τον ζαλίσω???:P

 

ΥΓ. @mad_dog, καλέ και γλυκιέ μου Μαντούλη, Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ε ΠΙΛΟΤΕ, καμάρι ΟΛΩΝ των hard core sim racer ΟΛΟΥ του κόσμου, αν χρειαστώ καμιά βοήθεια θα την δώσεις ρε ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΕ??? Με το αζημίωτο φυσικά, αφου υπόσχομαι να τερματίσω σε ΟΛΟΥΣ του αγώνες πίσω σου:bleh::bleh::bleh:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, troffeo said:

ΥΓ. @mad_dog, καλέ και γλυκιέ μου Μαντούλη, Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ε ΠΙΛΟΤΕ, καμάρι ΟΛΩΝ των hard core sim racer ΟΛΟΥ του κόσμου, αν χρειαστώ καμιά βοήθεια θα την δώσεις ρε ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΕ??? Με το αζημίωτο φυσικά, αφου υπόσχομαι να τερματίσω σε ΟΛΟΥΣ του αγώνες πίσω σου:bleh::bleh::bleh:

Eννοείται θα κάνω ότι μπορώ...για να τερματίσεις πίσω μου...

Har har har 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ teammate αστραποκεραυνέ σου έφτιαξα σεταπ που βλέπω να μας παίρνεις τα σώβρακα :D

Στο 1:33.517 κατέβηκε η μπέμπα, αν δεν έκανα καλύτερο με το τογιοτάκι μου θα είχαμε ενστάσεις στον αρχιμηχανικό σήμερα, βοήθησε όμως το αυξημένο grip στην αγωνιστική γραμμή που είχε μαυρίσει απο λάστιχο. Το είπες βέβαια οτι κατεβαίνει στο 1:33.xxx και το επαλήθευσα. Θα πέσουν κορμιά απόψε :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, spyder said:

Αγαπητέ teammate αστραποκεραυνέ σου έφτιαξα σεταπ που βλέπω να μας παίρνεις τα σώβρακα :D

Στο 1:33.517 κατέβηκε η μπέμπα, αν δεν έκανα καλύτερο με το τογιοτάκι μου θα είχαμε ενστάσεις στον αρχιμηχανικό σήμερα, βοήθησε όμως το αυξημένο grip στην αγωνιστική γραμμή που είχε μαυρίσει απο λάστιχο. Το είπες βέβαια οτι κατεβαίνει στο 1:33.xxx και το επαλήθευσα. Θα πέσουν κορμιά απόψε :P

Eίμαι πολύ στεναχωρημένος @spyder..χτες με διώξανε με το ζόρι και μου είπανε να πάω να κοιμηθώ...και εγώ ήθελα να κάνω προπόνηση...και πάνω που μάθαινα την πίστα και έφτιαχνα το setup...ακούω να μου λένε ο ένας καληνύχτα...ο άλλος ακόμα να πας για ύπνο ?

Ο άλλος καλά τι έγινε άδεια έχεις και κάθεσαι ακόμη τόσο αργά ?

Ναι @spyder...αλλά θα δοκιμάσω το setup σου και σου υπόσχομαι ότι σήμερα θα τους τιμωρήσω παραδειγματικά !!!

Άσε που έχω και πολύ special στρατηγική σήμερα...

 

41 minutes ago, spyder said:

Το είπες βέβαια οτι κατεβαίνει στο 1:33.xxx και το επαλήθευσα.

Οffline τόσο έκανα για αυτό σου είπα πάει 1.33

aeroplano-keraunos.jpg

 

Edited by mad_dog
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Πιτστοπ υποχρεωτικο με υποχρεωτικη αλλαγη 4 η 2 ελαστκων?

Πιτστοπ υποχρεωτικο και κανουμε-αλλαζουμε οτι θελουμε?

Τα καυσιμα δεν φτανουν οποτε σιγουρα βαζουμε καυσιμα.

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, marmagas said:

Πιτστοπ υποχρεωτικο με υποχρεωτικη αλλαγη 4 η 2 ελαστκων?

Πιτστοπ υποχρεωτικο και κανουμε-αλλαζουμε οτι θελουμε?

Τα καυσιμα δεν φτανουν οποτε σιγουρα βαζουμε καυσιμα.

 

Απο τα  KEY RULES & REGULATIONS

" Pit Stops

 All drivers must make al list one pit stop during race.
Driver(s) who don’t make at least one (1) pit-stop will be disqualified.
Also there are no limitations during pit stops. "
 
Οποτε κανεις οτι θες ,αρκει να κανεις 1 πιτ στοπ.
 
* Τελικα το Νο 20 θα παρεις η το Νο21?
 
 
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, marmagas said:

Το 20.
Μονο καυσιμα δηλαδη,οσο παν τα λαστιχα.

Ναι αρκει να γραψει ο πινακας οτι εκανες πιτ-στοπ.Αν θες μην βαζεις και καυσιμα αχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ασε την πατησα χθες στους ξενους και εμεινα απο καυσιμα λιγο πριν τον τερματισμο.Πικρα.
Ιδια καυσιμα στον πρωτο αγωνα εμειναν 0.7λιτρ. στον 2ο με αντεστραμενη σειρα και ιδιο σεταπ δεν εφτασαν.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, marmagas said:

Ασε την πατησα χθες στους ξενους και εμεινα απο καυσιμα λιγο πριν τον τερματισμο.Πικρα.
Ιδια καυσιμα στον πρωτο αγωνα εμειναν 0.7λιτρ. στον 2ο με αντεστραμενη σειρα και ιδιο σεταπ δεν εφτασαν.

Κανονισε να την παθεις και εδω :) γιατι δεν ειναι με λαπς αλλα 45 λεπτα αγωνα,οποτε πρεπει να τα τπολογισεις καλα.

Και κατι που ξεχασα.....σε ποιο καναλι θα παιξουμε σημερα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω...για το μεσημερι λεει

 



ΩΠΑΑΑΑΑ!!!
Σύμφωνα με το δελτίο καιρού θα βρέξει το πρωί, δηλαδή τωρα βρέχει εκεί!!!

Ο αγώνας ο δικός μας θα γίνει το βραδυ.
Ετσι δεν ειναι???
Δηλαδή θα ειναι νυχτερινός η θα έχει ένα φορματ πρωινό, ας πουμε το σημερινό πρωινό η το αυριανό η οποιο???

Σας παρακαλώ απαντήστε, γιατί εχω κάνει την ερώτηση και πάλι αλλα απάντηση ικανοποιητική η ξεκάθαρη δεν πήρα.

Επίσης αν τρέχουμε νύχτα αλλα παίρνουμε την πρόβλεψη για κάτι που έχει ήδη συμβεί (des ja vu) το λένε ποιο ειναι το νόημα του real weather???


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε George  μας μπερδεψες τωρα..........Εμεις θα τρεξουμε το βραδυ  και στο παιχνιδι θα ειναι μερα αλλα με live καιρο της ωρας που παιζουμε,για να εχει σασπενς !! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Χθες βραδυ...σε αλλα καναλι ΤS Φιλοθεος και John....μαγειρεμα μυριζομαι....και οσο θελει η πουτ@@να να κρυφτει( Θα έχουμε σασπένς σήμερα και εκπλήξεις !!! ) η χαρα δεν την αφηνει....

:h0215:

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα!!!
Ότι είδους μαγειρική και να θέλει να κάνει ο .... άσχετος@mad_dog (μέχρι και σεταπ θέλει να του φτιαχνουνε άλλοι), στο θέμα του καιρού ΔΕΝ μπορεί να κάνει τίποτα.
Και αυτό γιατί όλοι έχουμε την ίδια πηγή πληροφόρησης με όντως σέρβερ (σάιτ καιρού) όποτε όλοι βλέπουμε και άρα αναμένουμε τα ίδια!

Άρα εκπλήξει κλπ που λέει η χελώνα, μόνο για εντυπωσιασμό τα λαμβάνω υπόψη μου.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...