Jump to content

R3E [Greek]


Message added by mad_dog

drhoabtx.jpg

 

Recommended Posts

Και αφου τα αλλα 2 (rf2-ac) τα εχουν "κανει σκ@τα" σε αυτο που θελουν να πετυχουν και εχουν και τα 2 τα κενα τους, να παμε ολοι στο r3e που τουλαχιστον εχει πετυχει καλυτερα απο ολα το θεμα "κοντρα-μαχη"....

^^ Μεταξυ σοβαρου και αστειου η παραπανω προταση για να αλαφρυνουμε και λιγο το κλιμα :P

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

On 5.9.2016 at 7:33 AM, panosdimip said:

Αυτή τη βδομάδα να τρέξουμε εδώ λέω, @gchristodβγάλε πρόγραμμα. 

Σε παρακολουθώ...

 

Επίσης πείτε πότε θέλετε να τρέξουμε στην Monza, γιατί μετά βγάζω πρόγραμμα και κανονισμούς για το Megane.

Δηλαδή πάμε για πρώτο αγώνα μετά την Monza Mid Ohio και Megane...

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε την επόμενη Κυριακή ,αυτή έχουμε κατά πάσα πιθανότητα dtm 92 raceroom ουέ κι αλοίμονό σου αν δεν είσαι εκεί και βρεις καμιά δικαιολογία του κ...υ πως δεν σου κάθεται στο τιμόνι και τέτοια.

Είσαι υποχρεωμένος να παραστείς και να βγάλεις όλο το πρόγραμμα των αγώνων χωρίς αλλαγή αυτοκινήτου, για να σε δω ,εγώ ποντάρω πως θα τα παρατήσεις βρίσκοντας δικαιολογίες διάφορες άλλοτε για ξανθές που θέλουν τον θερμοσίφωνά σου και άλλοτε για ντιρέκτ ντράιβ αναταράξεις.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλες ζημιές σήμερα στην περιοχή και τα πιτόγυρα αναβάλλονται .

Θα μαζευτούμε εδώ η στον mad ?

Iδού η απορία ,ίσως να το κάναμε τριήμερο το raceroom για να μην μοιραζόμαστε ,δηλαδή να υπάρχει η Παρασκευή το Σάββατο και η Κυριακή για το raceroom και όλες οι άλλες μέρες για το  rf2.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ο,τι θέλετε. Ο σέρβερ μου θα ειναι πάνω σε λίγο, πέρναγα τα redstone. Να αφήσω σιλουετ ή να βάλω dtm για δοκιμη?



Βάλε dtm ετσι για αλλαγή χαχαχαχα
Θα προσπαθήσω να μπω σε λίγο εάν τα καταφέρω


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

@liakjim σε παρακαλώ πολύ να μην συνεχίσεις να ποστάρεις με αυτό το ύφος. Το πήρα μια στην πλάκα, δύο, αλλά τώρα τα έχω πάρει στην κράνα. Άθελά σου σαμποτάρεις το όλο εγχείρημα. Πρέπει να πω πόσο κόπο και χρόνο έχω αφιερώσει, δε φαίνεται? Ή πάρε μέρος και βούλωσέ το με τους εξυπνακισμούς επιπέδου γυμνασίου ή μην πάρεις καθόλου.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O @liakjim κατάφερε και πήρε το πρώτο warning του forum. Του έγινε σχετική παρατήρηση.

Παρακαλώ πολλοί να μην κάνετε post με παρατηρήσεις και παράπονα. Παρακολουθώ τα θέματα και τα αντιμετώπιζω μια χαρά. Το πολύ-πολύ να βάλω 2 mods στο forum.

Aν θέλετε να κάνετε παρατήρηση θα πατάτε το κουμπί @GoMaR (report δηλαδή) και αυτό αρκεί. 

Επίσης αν θέλετε να τοποθετηθείτε προσωπικά μόνο με p.m.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, liakjim said:

Κύριοι, τα σχόλια δεν θίγουν κανέναν.
Αν είναι εκτός θέματος, είναι τόσο, όσο των υπολοίπων.
Δεν καταλαβαίνω την επιλεκτική λογοκρισία.

Λέγοντας την προσωπική μου άποψή μου για το συγκεκριμένο παιχνίδι , είμαι μάλιστα περισσότερο ενός εντός θέματος, από κάποια σχόλια άλλων : βλέπε φωτο με γκομενάκια και σχολιασμό αυτών. Δεν είδα όμως αυτά να σβήνονται.

Συγγνώμη που σε αυτόν τον κόσμο υπάρχουν κάποιοι με αντίθετη άποψη.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Tην άποψη σου θα την πεις μια φορά. Από εκεί και πέρα θεωρείται spam. Αν θέλεις να το συνεχίσεις ΜΟΝΟ στο κατάλληλο thread (του AC αφού αναφέρεσαι εκεί).

Tέλος.

Link to comment
Share on other sites

Ναι έκανες "λάθος".

Παιδιά τα ποστ μου, έχουν πάντα και λίγο χαβαλέ.

Γιάννη με έχεις γνωρίσει από κοντά. Οταν λέω πχ βγάζω το καλώδιο, το λέω στα αστεία. Πιο πολύ να πειράξω τον άλλον που μου τα έχει ζαλίσει με το "forzassetto".
Εννοείται, πως το έχω εντός.
Καταλαβαίνω, ότι σας αρέσει και ξέρω πολύ καλά το λόγο. Το έχω παίξει και ξέρω.

Φυσικά δεν διακρίνεται για τα physics ούτε για το ffb.

Είναι όμως αρκετό ώστε να τα ξεπεράσεις.

Επίσης τα σχόλια για το ffb, έχει καθαρά σκοπό βοήθειας.

Ανακωχή λοιπόν και μάλλον θέλω πιο πολλά emoticons.

Φιλοθεε, το κατάφερες και σε έβρισα από μέσα μου. Ελπίζω και εσύ ή να σοβαρεψεις ή αν θες να συνεχίσεις το ίδιο βιολί να επιτρέψεις λίγο και σε εμάς.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

http://game.raceroom.com/leaderboard/?track=3538&driving_model=2&car_class=class-3499

Μέχρι την άλλη Κυριακή να είμαστε όλοι μέσα στην πρώτη δεκάδα ,έλα να βλέπω να πετάει φωτιές η νέα οθόνη η τριόθονο του @gchristod ,ο @mad_dogνομίζω οφείλει να εξιλεωθεί για την απαράδεκτη συμπεριφορά του και να βάλει κι αυτός μια σημαιούλα κάπου εκεί στη μέση.

Ο @rapid_fastεπιβάλλεται να είναι πρώτος δεν δικαιολογείται να καταλάβει χειρότερη θέση οι υπόλοιποι κάντε ότι θέλετε δεν θα υπάρξουν κυρώσεις .

Εγώ θα ρίξω καμιά γύρα μάλλον από Δευτέρα ,η πίστα είναι γαμάτη ,είναι βέβαια μόνο  για πιλότους  οι οδηγοί λεωφορείων θα αντιμετωπίσουν πρόβλημα εκτός κι αν ανάμεσά τους κρύβεται κάνας Sennas .

Θυμάμαι κάποτε την τρέξαμε με το Βήτα και περάσαμε υπέροχα.

@gchristodνομίζω πρέπει να επιτρέψεις την αλλαγή αυτοκινήτων η για να έχει μεγαλύτερο σασπένς τι θα έλεγες αν βάζαμε όρο να αλλάζουμε υποχρεωτικά αυτοκίνητο σε κάθε αγώνα ,έτσι θα τα δούμε όλα, όχι μόνο τις μισητές μπουρζουαζομάρκες  BMW -MERCEDES, θα έχει γέλιο τι λέτε?

Καλά ρε μη βαράτε μια ιδέα πέταξα δεν ξαναμιλάω.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Πάνο το mustang και το audi είναι δυνατά στις ευθείες, δεν πολυ-στρίβουν. Το opel omega είναι ψιλομούφα, όποιος θέλει να αλλάξει και να το πάρει ας πράξει ελεύθερα, δεν θα υπάρξουν κυρώσεις :P

Παρεπιπτόντως την οθόνη που ζαχάρωνα ο Κωτσόβολος σήμερα της ανέβασε την τιμή κατά 50€, ξενέρωσα τη ζωή μου :(

 

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...