Jump to content

R3E [Greek]


Message added by mad_dog

drhoabtx.jpg

 

Recommended Posts

Xαιρετώ την παρέα, την Τρίτη λέμε να συναντιόμαστε και να κανουμε αγώνες. Έχουμε και την λίστα οπότε ξέρουμε ποιος έχει τι για να μπορεσουμε να το οργανώσουμε καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 8.1.2016 at 1:24 AM, driver-man-za said:

Χαιρετώ και εγώ με τη σειρά μου την παρέα σας και χρόνια πολλά ... παρακαλώ ειδοποιήστε με για την επόμενη συνάντησή σας !!!

Χαιρετώ φίλε μου...

Eκτός το R3E, μήπως τυχαίνει να τρέχεις και rF2 ???

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/1/2016 at 2:24 AM, driver-man-za said:

Χαιρετώ και εγώ με τη σειρά μου την παρέα σας και χρόνια πολλά ... παρακαλώ ειδοποιήστε με για την επόμενη συνάντησή σας !!!

Για δωσε steam name να σε ενημερωσουμε...

Γραψου και σε αυτο το groupaki στο steam

Ελληνική κοινότητα R3E

 

Edited by sC_w0lveS
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
5 minutes ago, gchristod said:

Το κλώτσημα πού σας το έκανε? Random ή στο ίδιο σημείο στην πίστα? Δεν το έχω παρατηρήσει αν και τους τελευταίους μήνες, αν εξαιρέσουμε το χθεσινό, η μοναδική επαφή μου με το r3e είναι με τα WTCC.

Χθες 'φχαριστήθηκα να βλέπω την Μόντσα, τον προηγούμενο καιρό απέφευγα να κοιτάω πέρα από την άσφαλτο φοβούμενος ρήξη αμφιβληστροειδούς :P

Εμενα στο ιδιο παντα σημειο. Στην ευθεια μετα τις Lesmo και μετα την καμπη που εχει σε αυτην.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sC_w0lveS said:

Εμενα στο ιδιο παντα σημειο. Στην ευθεια μετα τις Lesmo και μετα την καμπη που εχει σε αυτην.

Mήπως σας κλοτσάει επειδή είστε αργοί ???

Har har har 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, sC_w0lveS said:

Εμενα στο ιδιο παντα σημειο. Στην ευθεια μετα τις Lesmo και μετα την καμπη που εχει σε αυτην.

Μήπως βρε παιδιά ήταν ανωμαλία του οδοστρώματος? Γιατί και σε μένα σε κάποιο σημείο έκανε ένα bump αλλά το εκλάμβανα σαν αυτό. Δεν έχω διαβάσει κάπου στο φόρουμ τους για τυχόν bug στο mesh της πίστας. 

Ξέρω σίγουρα πως έχει μια γερή λακούβα στο bathurst, ακριβώς στην κορυφή του βουνού που έχει μια δεξιά και στο καπάκι γρήγορη αριστερή. Κάντε μια δοκιμή αν νοιώθετε το ίδιο κλωτσημα.

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, gchristod said:

Μήπως βρε παιδιά ήταν ανωμαλία του οδοστρώματος?

Και εγω κατι τετοιο φανταστηκα οτι ειναι και δεν εδινα σημασια, μετα ειδα οτι εγραψε ο αλλος για κλωτσημα κλπ, κλπ...

Απλα η αισθηση που σου μεταφερει ειναι λιγο παραπλανητικη. Δεν νιωθεις bump αλλα σαν να φευγει στιγμιαια ο κωλος

Θα κατσω το βραδυ να φτιαξω τις ρυθμισεις συμφωνα με τον οδηγο που ποσταρες γιατι δεν ειχα ασχοληθει καθολου με αυτο.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σκέφτομαι μήπως καθιερώναμε τις Τρίτες για χαλαρές συναντήσεις στο Raceroom. Τίποτα δεσμευτικό, ο σέρβερ να ανεβαίνει μια καθορισμένη ώρα και όποιος θέλει να κάτι πιο light για διάλειμμα να μπαίνει, με τον σέρβερ ξεκλείδωτο. Το κόμπο να το βάζουμε τη Δευτέρα ώστε όποιος θέλει να κάνει λίγο πράκτις μέσω των leaderboards. Πιο συγκεκριμένα, έχω στο μυαλό μου σαν αρχική ιδέα, έναν αγώνα σχετικά σπριντ των 20-30 λεπτών max, να ξεκινάει 22:45. Πιο πριν qualy 15λεπτο και ο σέρβερ θα είναι σε practice μία ώρα αρχύτερα. @sC_w0lveS τι λες? Τις προάλλες πήρε το μάτι μου και τον @troffeo να περνάει μια βόλτα, George να ξέρεις παρακολουθείσαι, δεν ξεφεύγει τίποτα :P

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ, αλλά βρείτε ένα τρόπο να βγει το κεντρικό ελατήριο...δεν το μπορώ καθόλου...

16 hours ago, gchristod said:

@troffeo να περνάει μια βόλτα

Θα μπερδεύτηκε...θα ήταν στο menu στο rF2...θα πάτησε κανά λάθος κουμπί και θα τον είδες μετά στο R3E...δεν νιώθει ο άνθρωπος λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εγώ, όποτε μπορώ βέβαια και δεν είμαι ταξίδι. Πείτε μου όμως τι χρειάζεται γιατί έχω μόνο το WTCC 2015 αν θυμάμαι.
Σε χελώνες δεν απαντώ


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, troffeo said:

Μέσα και εγώ, όποτε μπορώ βέβαια και δεν είμαι ταξίδι. Πείτε μου όμως τι χρειάζεται γιατί έχω μόνο το WTCC 2015 αν θυμάμαι.
Σε χελώνες δεν απαντώ emoji3.pngemoji3.pngemoji3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Aπαντώ για την χελώνα...

Har har har 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mad_dog said:

Ρε τρισάθλιε τρελόσκυλε, πραγματικά έχει μεγάλο "θάρρος"...

Έχω κάνει 21 γύρους και αυτούς δεν ξέρω πως, αφού σταμάταγες την διαδικασία για διάφορους λόγους, έτρεχα χωρίς σετάπ και έχω κάτσει μέσα μόνο στην Ferrari, ενώ εσύ κάθε μέρα ζητάσ σετάπ και σκίν για διαφορετικό αυτοκίνητο...

Μου έδωσε ο Γιάννης @John@John το οποίο το διαμόρφωσα και offline γύρισα στο 1:49:6ΧΧ, το οποίο είναι και πάλι αργό σε σχέση με τους πρώτους, αλλα θα ήταν μια βάση για προπόνηση ΕΑΝ είχα τις απαραίτητες συνθήκες (χρόνο και σέρβερ δηλαδή).

 

Και πάλι εκτός όμως είσαι, τσίμπησα και βγήκα και εγώ εκτός, αφού εδώ μιλάμε για άλλο sim και όχι για το super ντούπερ :P:P:P

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, troffeo said:

Μέσα και εγώ, όποτε μπορώ βέβαια και δεν είμαι ταξίδι. Πείτε μου όμως τι χρειάζεται γιατί έχω μόνο το WTCC 2015 αν θυμάμαι.
Σε χελώνες δεν απαντώ emoji3.pngemoji3.pngemoji3.png

 

Μια χαρά είσαι για αρχή, είδα έχεις και αρκετά tracks. 

Ανανέωσα τη λίστα, νέες προσθήκες ο troffeo και πολύ δυναμικά μπήκε ο @rapid_fast, έχει μπόλικο πράμα.

R3E Greek user content list.xlsx

 

Για την πρώτη συνάντηση την επόμενη εβδομάδα, λέω να βάλουμε το Slovakia Ring που το έχουμε όλοι, με αυτοκίνητα είτε τα WTCC '15 είτε τα Silhouettes. Προτάσεις ευπρόσδεκτες.

Link to comment
Share on other sites

Το είδα ότι τα έχεις, ξέχασα να ενημερώσω το εξελάκι. Είσαι οκ τώρα.

 

Θυμάσαι χθες που λέγαμε για το μοντέλο πωλήσεων? Πήγα που λες πριν από λίγο να γράψω έναν οδηγό αγοράς για το raceroom με αφορμή τον troffeo. Είχαν για καιρό το adac '14 στα €9.99 που ήταν για μένα ο καλύτερος τρόπος να κάνεις την αρχή, έπαιρνες GT3 και 8 tracks. Ε μάντεψε, το πήγαν στα €14,99, pack 2 χρόνια πίσω λέμε τώρα. Δεν την παλεύουν οι τύποι, πυροβολούν το πόδι τους επανειλημμένα.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Μια διευκρίνηση επίσης, WTCC '14 και '15 είναι ακριβώς τα ίδια από πλευράς specs, οπότε αν κάποιος έχει μόνο το ένα από τα δύο δεν πειράζει γιατί θα τα κάνουμε multiclass. Δυστυχώς δεν ισχύει το ίδιο για του 2013 γιατί είναι κάτω 80 ίππους. Αυτά όμως κάνουν πολύ καλό ζευγάρωμα με το Audi TT cup.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...