Jump to content

R3E [Greek]


Message added by mad_dog

drhoabtx.jpg

 

Recommended Posts

5 minutes ago, rapid_fast said:

Ποιες μερες θα κανουμε αγώνα;
Και τι ωρες;
Να κανω τα κουμαντα μου!

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δες εδώ . Ξέρω ότι οι καθημερινές μεσοβδόμαδα σου είναι δύσκολες, αλλά αν τυχόν είσαι free πέρνα μια βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, marmagas said:

Το πιανουν το κωλ###κι!!!!

IRacing style!!!

Μαλλον θα παρω 1 αυτοκ+Monza.

Μπορει να φαινεται ετσι με την πρωτη αναγνωση, αλλα δεν ειναι ετσι...

Ειναι πιο φτηνο και απο rf2 αλλα και απο AC.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, rapid_fast said:

Τι ωρα θα μπείτε σήμερα;

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

10:30 με 11 παρά μάλλον εγώ. Ο σέρβερ θα είναι πάνω αρκετά νωρίτερα για όποιον θέλει.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για την ώρα 10.30 είναι καλά και για μένα για σήμερα όταν αρχίσω τη δουλειά ίσως να θέλω 11 αν βέβαια μπορέσω να συνεχίσω .

Πως λέμε τον σέρβερ?

Βάλε και κάνa password αν μαζευτούμε δυό τρεις.

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά περάσαμε χθες ,βέβαια δεν μπορώ παρά να κατηγορήσω τον @mad_dog για απιστία  κατ΄ εξακολούθηση προς την εταιρεία ατόμων με ειδική εξάρτηση σε sims .

Ο σωστός φίλος μπαίνει και παραμένει μέχρι να υποστεί την ολοκληρωτική ταπείνωση της ήττας,παραδέξου το έφυγες γιατί το Λυκόπουλο σε ξέσκισε και επειδή είσαι απαράδεκτος οδηγός αγώνων ,αν το ερφάκτορ έχει κάνα μοντ με τρίκυκλα βάλτο μπορεί εκεί  να διαπρέψεις αλλά πρόσεξε να είναι καλό το μοντ μην είναι καμιά αρκαδούρα  νιαχ νιαχ νιαχ.

Ξέρω ξέρω ξεκινάω με ballast και εύχεσαι να τερματίσω τελευταίος χαρ χαρ χαρ.

Καλή φάση με την αρκαδούρα είναι τουλάχιστον ατμοσφαιρική κι αν βοηθήσει και ο εγκέφαλος μετά από κάνα 10 λετπο νομίζεις πως τα νιώθεις όλα ,πάνω απ΄ όλα η κόντρα !

Που ήσουν ωρέ  @marmagas  ?

Η αρκαδούρα έχει ενδιαφέροντες κλάσεις και αυτοκίνητα ότι πρέπει για εξισορροπημένους αγώνες προτείνω μία εβδομάδα αυτό και μία το άλλο τι λέτε ?

Αν συμφωνήσουμε να πούμε και στον @spyder να ξοδευτεί να αγοράσει κάνα πακέτο.

Οι @geovas77@troffeoμάλλον είναι μέσα  ε?  

Ο @John@Johnθα βρει την ακρη αν δεν τη βρει θα του κάνουμε δωρεά.

Οι rapid faust mad dog είναι σίγουρα οπότε μπορούμε να το κάνουμε ακόμα και Κυριακή .

Edited by panosdimip
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Αρκαδουρα ξε-αρκαδουρα, προσφερει διασκεδαση.

Δεν καταλαβαινω λεξη οταν ξεκινατε κουβεντα περι lazerscanned πιστες και mesh και π@π@ρια τουμπανα, αλλα ειδικα χτες στη monza ηταν απολαυση η πιστα, σε αυτο το κομματι. Αυτη που τρεχουμε στον εξομοιωτη του αιωνα ειναι flat τελειως ρεπαιδιμου.

Το παιχνιδι δεν εχει το βαθος του rf2 και αυτο το κανει πιο ισορροπημενο και ανταγωνιστικο. Δηλ χτες το καταλαβαινα καλα οτι ημουν πιο αργος λογω ικανοτητας και οχι λογω ελλειπων τεχνικων γνωσεων.

Θελει πολυ δουλεια ακομα, ομως στο κομματι του multi. Tαλαιπωρια ειναι αυτη τη στιγμη. Για πχ ο server browser... EΛΕΟΣ... ενα γ@μημενο text field για search στους σερβερ τοσο δυσκολο ειναι να το βαλουν.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας αλανια,

Περασατε ωραια χθες βραδυ ειδα!!!!

Πολυ θα γουσταρα να τρεξω μαζι σας και να ειμαι εκει,καταλαβατε τι εννοω!

Τριτες και Πεμπτες NO racing days,sorry!

Με @spyder και @John@John δεν υπαρχει περιπτωση να μην ερθω!

Εχει βγει προγραμμα?

Ειπα να κατεβασω Monza και καποιο Gt3.

Για πειτε?

Live σαν το rf2 υπαρχει?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, sC_w0lveS said:

Αρκαδουρα ξε-αρκαδουρα, προσφερει διασκεδαση.

Δεν καταλαβαινω λεξη οταν ξεκινατε κουβεντα περι lazerscanned πιστες και mesh και π@π@ρια τουμπανα, αλλα ειδικα χτες στη monza ηταν απολαυση η πιστα, σε αυτο το κομματι. Αυτη που τρεχουμε στον εξομοιωτη του αιωνα ειναι flat τελειως ρεπαιδιμου.

 

H Monza που έχει μπεί στο server του rF2 είναι επιεικώς απαράδεκτη, έπρεπε να την μάθω από την αρχή γιατί δεν έχει ουδεμία σχέση με τις laserscanned versions του AC/iR.

 

4 hours ago, panosdimip said:

Mια χαρά περάσαμε χθες ,βέβαια δεν μπορώ παρά να κατηγορήσω τον @mad_dog για απιστία  κατ΄ εξακολούθηση προς την εταιρεία ατόμων με ειδική εξάρτηση σε sims .

Ο σωστός φίλος μπαίνει και παραμένει μέχρι να υποστεί την ολοκληρωτική ταπείνωση της ήττας,παραδέξου το έφυγες γιατί το Λυκόπουλο σε ξέσκισε και επειδή είσαι απαράδεκτος οδηγός αγώνων ,αν το ερφάκτορ έχει κάνα μοντ με τρίκυκλα βάλτο μπορεί εκεί  να διαπρέψεις αλλά πρόσεξε να είναι καλό το μοντ μην είναι καμιά αρκαδούρα  νιαχ νιαχ νιαχ.

Ξέρω ξέρω ξεκινάω με ballast και εύχεσαι να τερματίσω τελευταίος χαρ χαρ χαρ.

Καλή φάση με την αρκαδούρα είναι τουλάχιστον ατμοσφαιρική κι αν βοηθήσει και ο εγκέφαλος μετά από κάνα 10 λετπο νομίζεις πως τα νιώθεις όλα ,πάνω απ΄ όλα η κόντρα !

Που ήσουν ωρέ  @marmagas  ?

Η αρκαδούρα έχει ενδιαφέροντες κλάσεις και αυτοκίνητα ότι πρέπει για εξισορροπημένους αγώνες προτείνω μία εβδομάδα αυτό και μία το άλλο τι λέτε ?

Αν συμφωνήσουμε να πούμε και στον @spyder να ξοδευτεί να αγοράσει κάνα πακέτο.

Οι @geovas77@troffeoμάλλον είναι μέσα  ε?  

Ο @John@Johnθα βρει την ακρη αν δεν τη βρει θα του κάνουμε δωρεά.

Οι rapid faust mad dog είναι σίγουρα οπότε μπορούμε να το κάνουμε ακόμα και Κυριακή .

Είμαι μέσα εννοείται ;)

 

Δέν ήξερα ότι είχατε μπεί εχτές για RRE, με απορόφησε και η beta του BF1 χωρίς να πώ ότι με ενθουσίασε, μάλλον όσο μεγαλώνω χάνω το ενδιαφέρον για FPS :/

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα το παιχνίδι μετά από 12 ώρες download 19.2GB δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα.

Ψήνομε να πάρω τις ευρωπαικές και αμερικάνικες πίστες από αμάξια δεν έχω αποφασίσει.

Tatuus F4, Formula Raceroom 2 και GT3 δείχνουν ενδιαφέροντα, γράψτε γνώμες.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, marmagas said:


Ποιο track και car?

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
 

Aααα, θα πω του Μαντ να σου ρίξει μπάλαστ, πρόσεχε.... Τα γράφει μέσα, θα βάλουμε track/car που είναι δωρεάν, για να το δοκιμάσετε χωρίς να πληρώσετε. 

Track: Portimao Circuit Algarve

Car: Silhouette Series ή BMW 134 Judd V8

1 hour ago, spyder said:

Το κατέβασα το παιχνίδι μετά από 12 ώρες download 19.2GB δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα.

Ψήνομε να πάρω τις ευρωπαικές και αμερικάνικες πίστες από αμάξια δεν έχω αποφασίσει.

Tatuus F4, Formula Raceroom 2 και GT3 δείχνουν ενδιαφέροντα, γράψτε γνώμες.

GT3 οπωσδήποτε, χρησιμοποιούνται περισσότερο από όλα. Την Tatuus την έχω αγοράσει αλλά δεν την έχω τρέξει ακόμα αλλά έχω δει ότι με αυτήν κάνουν αρκετά πρωταθληματάκια. Την FR2 την έχω, ούτε κρύο ούτε ζέστη και δεν την πολυχρησιμοποιούν πλέον. Σε κάθε περίπτωση, προτείνω πριν αγοράσεις να κάνουμε τον αγώνα την Τετάρτη και μέχρι τότε τρέξε στα competitions που είναι ανοιχτά. Θα σου στείλω friend request να κάνουμε και κοντρούλα με τους χρόνους ;)

Edited by gchristod
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, gchristod said:

Aααα, θα πω του Μαντ να σου ρίξει μπάλαστ, πρόσεχε.... Τα γράφει μέσα, θα βάλουμε track cararrow-10x10.png που είναι δωρεάν, για να το δοκιμάσετε χωρίς να πληρώσετε. 

Track: Portimao Circuit Algarve

Car: Silhouette Series ή BMW 134 Judd V8

GT3 οπωσδήποτε, χρησιμοποιούνται περισσότερο από όλα. Την Tatuus την έχω αγοράσει αλλά δεν την έχω τρέξει ακόμα αλλά έχω δει ότι με αυτήν κάνουν αρκετά πρωταθληματάκια. Την FR2 την έχω, ούτε κρύο ούτε ζέστη και δεν την πολυχρησιμοποιούν πλέον. Σε κάθε περίπτωση, προτείνω πριν αγοράσεις να κάνουμε τον αγώνα την Τετάρτη και μέχρι τότε τρέξε στα competitions που είναι ανοιχτά. Θα σου στείλω friend request να κάνουμε και κοντρούλα με τους χρόνους ;)

Σορυ,νεος.......

Link to comment
Share on other sites

Ήταν πολυ ωραία χτες..
Αν και με το που βρηκα το ρυθμο περασε μεσα απο την πιστα μια μπαριερα...
Θα ρυθμισω το τιμονακι γιατι εκανα εγκατάσταση μονο για τον αγωνα... και θα την περασω τη γιαγια

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gchristod said:

Εδώ είσαι. Αντί για Τρίτη, Τετάρτη 5/9 για να μπορέσεις:

Εγώ θα πρότεινα επειδή στο rf2 θα τρέχουμε κάθε 15 να το κάνουμε μια βδομάδα το ένα μια το άλλο και για έναν ακόμη λόγο οι καθημερινές είναι δύσκολες για μένα από Δευτέρα κ μετά οι δε Τετάρτες θα ναι αφιερωμένες στα πιτόγυρα.

Αυτά βέβαια αν τελικά αρέσει το 

RRE.

Για τα αυτοκίνητα τώρα, πολύ ζωντανά είναι τα dtm παλιά και καινούργια, ωραίες κ οι φορμουλες οι γρήγορες , τα gtr3 - adac  wtcc σταθερή αξία αλλά λίγο αναιμικά.

1 hour ago, gchristod said:

 

21 minutes ago, rapid_fast said:

Ήταν πολυ ωραία χτες..
Αν και με το που βρηκα το ρυθμο περασε μεσα απο την πιστα μια μπαριερα...
Θα ρυθμισω το τιμονακι γιατι εκανα εγκατάσταση μονο για τον αγωνα... και θα την περασω τη γιαγια

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ευτυχώς έπρεπε να πας να κοιμηθείς πάνω που άρχισες να το μαθαίνεις. 

Είσαι οδηγάρα δεν αμφιβάλλουμε, και η βεντέτα συνεχίζεται.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...