Jump to content

Griechen Tourenwagen Meisterschaft Cup


Recommended Posts

22 minutes ago, sC_w0lveS said:

Χτες επεστεψα σπιτι κατα τις 23:00 και δεν ειχα κουραγιο ουτε το pc να ανοιξω για να γραψω....

Θα το κάνουμε άλλη μέρα μάλλον Πέμπτη αλλά δεν το ανακοινώνω ακόμα για να ξέρω σίγουρα αν θα μπορώ. Όσοι είσαστε οκ με τη μέρα κάντε ένα λάικ αλλιώς προτείνεται άλλη.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sC_w0lveS said:

Για Πεμπτη δεν εχω προβλημα, αλλα μηπως Παρασκευη θα ηταν καλυτερα για να ειναι και ο @rapid_fast και ισως και ο χασοδικης @sosna ??

Δεν έχω πρόβλημα, όποτε μπορούν οι περισσότεροι. Την Πέμπτη την είπα για να μην χάσετε το practice για το Macau.

Edited by gchristod
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια καλύτερη ιδέα ,λέω να τρέχουμε leaderboards και με τους χρόνους που κάνουμε να βγάζουμε και τη βαθμολογία στο πρωτάθλημα οπότε δεν υπάρχει άγχος τρέχει ό καθένας όποτε θέλει και μπορεί.:bleh:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, panosdimip said:

Εχω μια καλύτερη ιδέα ,λέω να τρέχουμε leaderboards και με τους χρόνους που κάνουμε να βγάζουμε και τη βαθμολογία στο πρωτάθλημα οπότε δεν υπάρχει άγχος τρέχει ό καθένας όποτε θέλει και μπορεί.:bleh:

To ξέρω ότι κάνεις πλάκα, αλλά πίστεψέ με θα προτιμούσα 1,000,000,000 φορές να έτρεχα χθες έστω και μόνο με 3 άτομα από το να κάνω αυτό που έκανα. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, sC_w0lveS said:

Χτες επεστεψα σπιτι κατα τις 23:00 και δεν ειχα κουραγιο ουτε το pc να ανοιξω για να γραψω....

εγώ επέστρεψα κανά τεταρτάκι νωρίτερα αλλά ήμουν στεγνός πνευματικά.

Χίλια σόρρυ από την παρέα.

Για Πέμπτη-Παρασκευή είμαι οκ.

Σόρρυ Παναγιώτηδες υπόσχομαι να επανορθώσω.:oregonian_winesmiley::999:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Γιατί μικρέ απρέντις όταν μπαίνω έχω άτυπα αναλάβει το ρόλο του μπεεεεεε γελοτοποιού,πράγμα που σημαίνει οτι ένας υποτονικός σόσνα που απλά κάνει γύρες -γρήγορες να μην ξεχνιόμαστε ε αφού μάθω μετά από καμιά 3000 γύρους τα πετραδάκια του χώματος στο κάθε πάντοκ- δεν έχει πλάκα.

Αλλά η αλήθεια η πικρή ναούμ είναι οτι μου λέιψατε,ακόμα κ ο Πιλότεος οπότε θα κοιτάξω αύριο το βραδάκι να δώκω παρουσία.

Επίσης μη συγχύεις την πνευματική μου υστέρηση με την εψεσινή μου εγκεφαλική ατονία,άλλο τονα άλλο τάλλο κάτσε κάτω να.....

14 hours ago, gchristod said:

To ξέρω ότι κάνεις πλάκα, αλλά πίστεψέ με θα προτιμούσα 1,000,000,000 φορές να έτρεχα χθες έστω και μόνο με 3 άτομα από το να κάνω αυτό που έκανα. 

αυτή η έντεχνη φουστιά των δηθενάδων οικονομολόγων που πετάνε μακροοικονομικώς νουμεράτζες με ουρά τα ψηφία κ ευελπιστούν σε οσία συγχώρεση δεν θα το καταλάβω ποτενές.

Άντε μωρή από δω,ποιός σε ρώτησε τι θα προτιμούσες?To τι θα προτιμούσες,άστο να το ξέρω γω καλύτερα μωρή εκδιδόμενη -δεν έγραψα π@τάνα γιατί ακούγεται άσχημα-

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, sosna said:

Γιατί μικρέ απρέντις όταν μπαίνω έχω άτυπα αναλάβει το ρόλο του μπεεεεεε γελοτοποιού,πράγμα που σημαίνει οτι ένας υποτονικός σόσνα που απλά κάνει γύρες -γρήγορες να μην ξεχνιόμαστε ε αφού μάθω μετά από καμιά 3000 γύρους τα πετραδάκια του χώματος στο κάθε πάντοκ- δεν έχει πλάκα.

Αλλά η αλήθεια η πικρή ναούμ είναι οτι μου λέιψατε,ακόμα κ ο Πιλότεος οπότε θα κοιτάξω αύριο το βραδάκι να δώκω παρουσία.

Επίσης μη συγχύεις την πνευματική μου υστέρηση με την εψεσινή μου εγκεφαλική ατονία,άλλο τονα άλλο τάλλο κάτσε κάτω να.....

αυτή η έντεχνη φουστιά των δηθενάδων οικονομολόγων που πετάνε μακροοικονομικώς νουμεράτζες με ουρά τα ψηφία κ ευελπιστούν σε οσία συγχώρεση δεν θα το καταλάβω ποτενές.

Άντε μωρή από δω,ποιός σε ρώτησε τι θα προτιμούσες?To τι θα προτιμούσες,άστο να το ξέρω γω καλύτερα μωρή εκδιδόμενη -δεν έγραψα π@τάνα γιατί ακούγεται άσχημα-

Θα σου συγχωρέσω αυτό το δικηγορίστικο επιθετικό παραλήρημα επιπέδου ειρηνοδικείου Άνω Μακρυνίτσας (και πολλά ακόμα που είμαι σίγουρος ότι θα ακολουθήσουν) για τον απλούστατο λόγο ότι ενώ έρχεσαι στεγνός, με την γαργαλιστική φωνούλα σου ωσάν κολιμπρί με φαρυγγίτιδα μας κάνεις μούσκεμα. Πνευματικά πάντα.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, panosdimip said:

Βήτας απάντησε στοπ ,είπε οκ για Παρασκευή στοπ.

Ρώτησέ τον αν μπορεί σήμερα γιατί χθες ήμουν σε πολύωρες οριακές διαπραγματεύσεις με την gchristodαινα για την Παρασκευή οι οποίες τελικά βγήκαν άκαρπες. Φοράει και μεγάλο νούμερο παπούτσι η άτιμη.

Edited by gchristod
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, gchristod said:

Ρώτησέ τον αν μπορεί σήμερα γιατί χθες ήμουν σε πολύωρες οριακές διαπραγματεύσεις με την gchristodαινα για την Παρασκευή οι οποίες τελικά βγήκαν άκαρπες. Φοράει και μεγάλο νούμερο παπούτσι η άτιμη.

Ρε μη μασας ναουμε, χτυπα με δυναμη το χερι στο τραπεζι.
"ακου να σου πω... την παρασκευη εχω αγωνα, γκεγκε;;"
Βαλε τη βιντεοκαμερα να γραφει και ανεβασε το βιντεο αυριο εδω...

Spoiler

 


 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sC_w0lveS said:

Εγω 9:30-10:00 θα ειμαι ts (κλασσικα) ετοιμοπολεμος. Οποτε οτι και αν αποφασισετε, για σημερα ή αυριο, θα ειμαι εκει.

Θα ανεβάσω το σέρβερ από τις 9:30 με practice και θα κάνουμε το qualify κατά τις 22:30 με 11 παρά (αν μαζευτούμε).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...