Jump to content

s397 GT3 cars


mad_dog

Recommended Posts

Κατ'αρχην για να μην τσακωνομαστε να κανουμε μια συμφωνια,ετσι?

Η΄ θα εχουμε ευαγγελιο μας τον Hany( η΄οποιονδηποτε χανι) η΄θα βαζουμε κατω τις ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟΨΕΙΣ και ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ.

Εγω ειμαι με το 2ο.

@liakjim,αλλο ρωτησες αλλο μας μετεφερες.Μας μετεφερες το 2ο σκελος της απαντησης του χανι.

Η ερωτηση ηταν για διαφορετικα σεταπ που βγαζουν ιδιους χρονους,η απαντηση μου ΔΕΝ σε καλυψε και ρωτησες αλλου.

Τι σου ειπε?

Νομιζω τα ιδια που σου ειπα και εγω,εγω στα ειπα πιο ωραια πιστευω.Ολα ειναι θεμα ισορροπιας!Σωστα?

Εχω καιρο που σας λεω για forgiving tires και εδω και αλλου.Νομιζω ειναι για λογους φιλικοτητας και τιποτε αλλο,επισης ειπα οτι το πραγματικο maclaren θα το δουμε μετα το WFG,τα ιδια λεει και χανι.Εχεις τρεξει ποτε το ISI Camaro?Δωστο σε φιλο σου που τρεχει ασετο χωρις να του πεις τιποτε πριν και ελα πς μου!.

Αν εδινες λιγο σημασια και χρονο στο αμαξακι και δεν χαζα ετρεχες εδω και εκει να παρεις απαντησεις που ηδη τις ειχες παρει,θα εβλεπες τι ενοοω forgiving.

Θα σε αφησω να το βρεις μονος σου,οχι ολα ετοιμα.

Το update αν θα ερθει μετα δεν θα αλλαξει αυτο που λες εσυ και ο χανι.Το αμαξι θα γλιστραει παλι αλλα τωρα θα ΚΑΙΕΙ τα λαστιχα οπως τα ISI και μετα η επαναφορα σε φυσιολογικες θερμ.θα χρειαζεται κανονικα καποιο χρονο οχι οπως τωρα που ειναι φιλικα και μενουν σε optimum θερμ. και με κακοδιαχειριση και η φθορα τους μηδαμινη.

Παλι μιλας για physics,ελεος!Επιτηδες το κανεις?

Νομιζω καταλαβες τι σου ειπα,δεν χρειαζεται να βρω μια μια τις αποψεις μου για το αμαξακι.

Το συμπερασμα απο τα βιντεο που ανεβηκαν στο νημα τελικα τι εδειξαν?

Αυτο που καταλαβα και για μενα ειναι η ουσια ειναι οτι ΔΕΝ χαιρεστε,δεν γουσταρετε να τρεχετε τα σιμς που αγοραζετε,εχετε αναλωθει σε υψηλη κριτικη με βιντεο και ξενες παπαριες και ειναι ζητημα αν πλεον μπορειτε να στηριξετε δικια σας αποψη χωρις καποιον απο πισω.

Για προιον με μηδαμινο VFM οπως προβλεψατε πολυυυυ χρονο δεν καταναλωσετε σε βιντεο,αποψεις και προσωπικες εμπειριες?

Μπαρουφα δικαιολογια ταχα δεν εχει αξια και τετοια....

Σας εχω αλλη πιο πιστευτη,ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ!!!

Ναι αφου στην εγγραφη το ζηταει!!!

Μια χαρα δικαιολογια,λετε παιδια εγω ειμαι γαμωτααλιεν,τα ξερω ολα,ειμαι σουπερ αλλα δεν θα παρω το πακετο γιατι δεν εχω διαβατηριο!

Πιο πιστευτη δικαιολογια!!!

Με 1 ταληρακι,οχι 15αρι,θα τρεχατε με τα φιλαρακια σας,θα θυμοσασταν παλια μεγαλεια και θα βαζατε και τη χωρα στο χαρτη των αλιεν,ε?

Και εσεις χασατε και η ...χωρα!!!Τωρα δεν θα μαθουμε ουτε εμεις ουτε εσεις αν ειστε κοντα στους χρονους των γρηγορων του πλανητη...

Τι κριμα......μειναμε εμεις οι αργοι....

 

 

 

 

 

haniCapture.thumb.PNG.c4bba3692f7d6d00950a1dea3362dbde.PNG

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 18.8.2017 at 6:51 PM, liakjim said:

Μπήκε και ο ταχύτερος χρόνος . Γκαζοφρενο σε GT3?????? emoji87.png

Εδώ δες τι γράφει το ονειροπαρμένο που μου μιλάς και για υφάκι...

Αν είσαι άσχετος απλά δεν θα μιλάς !!! 

Τέλος. Γκαζόφρενο σε GT ρωτάει...ναι ρε και σε τρακτέρ κάνω !!! Άσχετοι, μικροί μεγάλοι στα καφενεία μάθαμε όλοι τώρα και γίναμε μάγκες να πούμε...

Για σένα για τι υφάκι μιλάς @sosna...δεν κατάλαβα καλά...δείξε μου post σε παρακαλώ.

2 hours ago, marmagas said:

Η ερωτηση ηταν για διαφορετικα σεταπ που βγαζουν ιδιους χρονους,η απαντηση μου ΔΕΝ σε καλυψε και ρωτησες αλλου.

Διαφορετικά setup βγάζουν ίδιους χρόνους και πήγε και το ρώτησε ??? Και δεν τον έστειλαν σε καμία παραλία να παίξει με κανένα κουβαδάκι ???

Και βέβαια ρε ονειροπαρμένο διαφορετικά setup βγάζουν ίδιο χρόνο ανάλογα πως το οδηγάς. Αλλούς θα χάνεις, αλλού θα κερδίζεις. Και αυτό πήγες και το ρώτησες τους άσχετους ??

Δηλαδή εσύ ρωτάς τους άσχετους, νομίζεις ότι απαντάνε σωστά και ερχεσαι εδώ πέρα με το ύφος δέκα καρδιναλίων και μας κάνεις τον μάγκα ?? Γιατί δεν ρωτάς εδώ να μάθεις ???

Εδώ πήγα στο arcade forum και εκεί που λέγανε για γκαζόφρενο ότι δεν γίνεται μετά λέγανε ότι γίνεται...

Τι να πω ρε π%#στη μου...μα τόσο ασχετίλα ρε...τόσο ???

3 hours ago, liakjim said:

Όταν το υπερέλιεν επιβεβαιώνει, όλοι εσείς οφείλετε να σωπάσετε.

Τελικά πρέπει να έχεις πρόβλημα...το  υπερέλιεν σου συμφώνησε ότι το γκαζόφρενο γίνεται...όταν φυσικά έκανα καμία 3 post και τους είπα ότι γίνεται παντού και ότι είναι γνωστή τεχνική...

To ξέρεις ότι από εδώ και πέρα με τις ερωτήσεις που έκανες έδειξες πόσο άσχετος πράγματι είσαι και ότι δεν λαμβάνεσαι υπόψη σε ότι λες...δηλαδή τι ότι λες...πας στο arcade forum και κάνεις post από εκεί...

Φίλε πράγματι έχεις πρόβλημα...δηλαδή συγνώμη που σου μιλούσα έτσι...τώρα κατάλαβα ότι έχεις πρόβλημα και πρέπει να σε προσέχουμε αντί να σε έχουμε να μας κάνεις να γελάμε...(που μας κάνεις ούτως ή άλλως).

@sosna έτυχε ρε φίλε να βρω video από WRC...δεν σημαίνει ότι δεν γίνεται και αλλού...έβαλα και ένα από ανάβαση σε άσφαλτο...έχει και σε F1...παντού γίνεται...μας διαβάζει και κόσμος...

Περιμένω το post για το υφάκι που είπες...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, marmagas said:

Κατ'αρχην για να μην τσακωνομαστε να κανουμε μια συμφωνια,ετσι?

Η΄ θα εχουμε ευαγγελιο μας τον Hany( η΄οποιονδηποτε χανι) η΄θα βαζουμε κατω τις ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟΨΕΙΣ και ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ.

Εγω ειμαι με το 2ο.

@liakjim,αλλο ρωτησες αλλο μας μετεφερες.Μας μετεφερες το 2ο σκελος της απαντησης του χανι.

Η ερωτηση ηταν για διαφορετικα σεταπ που βγαζουν ιδιους χρονους,η απαντηση μου ΔΕΝ σε καλυψε και ρωτησες αλλου.

Τι σου ειπε?

Νομιζω τα ιδια που σου ειπα και εγω,εγω στα ειπα πιο ωραια πιστευω.Ολα ειναι θεμα ισορροπιας!Σωστα?

 

Εκεί δεν στάθηκα γιατί ακόμα μου κακοφαίνεται. Δεν είναι λογικό στο Silverstone που είναι πίστα μικρής αεροδυναμικής άντωσης να έχεις ίδιους χρόνους με αντιδιαμετρικά σετάπ.

Που να χτυπάς τον κώλο σου κάτω ακόμα και αν είσαι alien.

Άλλο είναι να βάζεις ένα κλικ άντε 2 λιγότερο ή περισσότερο φτερό και να ισορροπείς με αναρτήσεις / διαφορικό ή το ανάποδο και άλλο να τα έχεις τελείως αντίθετα.

Το ίδιο και τις αναρτήσεις.

Τέσπα.

ΥΓ Καλό θα ήταν αυτοί που παρακαλάνε για σετάπ σε κάθε αγώνα να μην συμμετέχουν στη συζήτηση. Ας μάθουν πρώτα πως δουλεύει το πράγμα ή να είναι στον ίδιο γυρο στο race και τα λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Μα τι λένε οι άσχετοι με το γκαζόφρενο, το έχουν δοκιμάσει στο αυτοκίνητο τους?

Εγώ χρόνια το κάνω όταν τρέχω σε δρόμους με στροφές και με έχει σώσει μια φορά από κοπάδι με πρόβατα που σταμάτησα στο 1 μέτρο απ'αυτά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειδατε τον αγωνα χτες στη Zandvoort?
Ψιλοβαρετος για να τον παρακολουθεις.
Δυσκολη η πιστα για να κανεις προσπερασμα σε αυτο το επιπεδο οδηγων, οποτε το πηγαν ολοι ψιλοσυντηρητικα και εκ του ασφαλους.
Αψογοι ολοι τους, "δεν ανοιξε μυτη".

Ο πρωτος μαλλον ετρεχε με καμια φορμουλα 1 :P

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε Μ@λ@κες...

σας διαβάζω μετά απο μια εβδομάδα απουσίας, και άλλο τίποτε από το να χαρακτηρίζετε ο ένας τον άλλο δεν κάνετε..

Δηλαδή, ή έχετε ξεπεράσει τα όρια και δεν το αντιλαμβάνεστε καν στον εγκέφαλο σας, ή μας δουλεύετε ψιλό γαζί και είσαστε γνωστοί και ανταλλάσσετε γλωσσόφιλα..

Το αμάξι είναι εξαιρετικό.. τα λάστιχα είναι μέτρια, η σίλβερσοουν είναι η χειρότερη πίστα στον κόσμο..

Το αμάξι μαλακό εμπρός και σκληρό πίσω χωρίς αεροτομή πετάει..

Δεν μπόρεσα να το οδηγήσω σαν κανονικό αυτοκίνητο, δεν κρατάει με σταθερό γκάζι, θέλει υποχρεωτικά στη στροφή να κόβεις ταχύτητα στον πίσω άξονα..

Γνωστό, το ξαναείπα στα πρώτα πόστ.. το στρίβεις με τον πίσω άξονα περισσότερο απο όσο με το τιμόνι...

Το ρεησρουμ είναι το πιο ολοκληρωμένο απο τα 3 παιγνίδια που παίζουμε.. Είναι πιο φιλικό για τον μέσο χρήστη, και σου δίνει και τη δυνατότητα να κατεβάσεις και το

φάντασμα όποιου οδηγού θες, για να καταλάβεις που χάνεις, πόσο χάνεις και τί πρέπει να κάνεις για να διορθώσεις το σετάπ..

Ναι, δεν είναι χαρντκορ αυτή η δυνατότητα... ούτε το παιγνίδι..

ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Κανένα παιγνίδι δεν είναι τέλειο... κανένας δεν έχει παρθενογένεση...

ο ένας αντιγράφει τον άλλο και ο άλλος τον ένα...

Τα άλλιεν μερικές φορές σας δουλεύουν ψιλό γαζί.. τρέχουν με πρόγραμμα μπλίνκ στο φρένο που εξομοιώνει το ABS

Το γκαζόφρενο είναι υποχρεωτικό στην πραγματική ζωή.. κρατάει τη ροπή του κινητήρα και έχεις καλύτερη έξοδο απο τη στροφή γιατί το μοτέρ δεν 

είναι άδειο απο καύσιμο..

Σηκώστε Μόνζα να σας κατεβάσω τα σώβρακα..

Την αγάπη μου..

Μου λείψατε...

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι κ οι παρουσιαστές το είπαν εδώ πως τους παραξένεψε,οπότε άδικα βρίζετε το Δημήτρη.

Γενικά πάντως από την 5η θέση κ πίσω καλός αγώνας ήταν.

2 hours ago, mad_dog said:

Xτες γύρισα από το ADAC Rally !!!

Χαμός λέμε !!!

Θα ξανακάνω το RBR μου φαίνεται install...

ανέβασε βρε συ καμιά φώτο ή βίντεο :999:

Edited by sosna
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, mad_dog said:

Ωραίος ο @marmagas...

 

είναι πεισματάρης..

Αργός μέν, αλλά με το πείσμα του καταφέρνει και πάει γρήγορα...

Και είναι εξαιρετικά σταθερός..

Πολύ δύσκολος αντίπαλος..

Αν ήξερε να κάνει σετάπ, θα τα έπαιρνε χαλαρά τα 1,5 δευτερόλεπτα.. Είμαι σίγουρος...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, sosna said:

ανέβασε βρε συ καμιά φώτο ή βίντεο :999:

Ανέβασα ένα πέρασμα, τα άλλα πρέπει να τα κάνω όλα μαζί.

Σήμερα θα τρέξουμε Hockenheim. Άν θέλετε σας δείχνω γραμμές. Όχι σε εσένα, στον @rapid_fast λέω που οι χρόνοθ του δεν βλέπονται !!!

Har har har 

Προτείνω αγαπητοί συνοδηγοί σήμερα όσοι περισσότεροι για ένα καλοκαιρινό event που θα αναδείξει για μια ακόμη φορά το οδηγικό μου ταλέντο !!!

Ή αν το θέλετε και στα αγγλικά όπως θα έλεγε και ο Σερβετας...to fast for you

 

 

1 hour ago, rapid_fast said:

Το γκαζόφρενο είναι υποχρεωτικό στην πραγματική ζωή.. κρατάει τη ροπή του κινητήρα και έχεις καλύτερη έξοδο απο τη στροφή γιατί το μοτέρ δεν 

είναι άδειο απο καύσιμο..

Αυτά είναι γνωστά σε εμάς...σε άλλους δεν είναι.

Σήμερα θα τρέξεις ή φοβάσαι ?

Har har har 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rapid_fast said:

 μας δουλεύετε ψιλό γαζί και είσαστε γνωστοί και ανταλλάσσετε γλωσσόφιλα..

 

 

 

 

Μπορεί να είναι ο πιο βλ@μμένος, ξεροκέφαλος, φανμπόι, αργός και άσχετος τύπος στην ιστορία του sim racing αλλά ναι,  μια αγάπη την έχουμε . :x

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το γνωρίζουμε ρε λιακ όπως και πως δεν είσαι κακό παιδί και πονηρός γι'αυτό σε πειράζουμε και δεν σε διώχνουμε.

@rapid_fast τα κεντρομήχανα δεν τα πας σαν κανονικό αυτοκίνητο, στο πίσω άξονα έχουν τη πρόσφυση και αυτό πρέπει να εκμεταλλευτείς.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

:t3406:Ωπα ρε μαγκες,τι παπαριασμα ειναι αυτο που παθατε?

Τζαμπα ολη τη βδομαδα χτυπιομαστε απο δω απο κει με Hany και εξωγηινους και ερχεται ο κυριος ραπιντ και ολα μελι γαλα?

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΝ!!!!

Ετσι θα βγαλουμε χειμωνα?

Αγκαλιτσες,γλωσσοφιλα και τι καλος που εισαι,δεν επρεπε να το σκεφτεις αυτο και τετοια που@@@κα?

Μας χαλασε και εμας...και ειμασταν μαχημοι!

Αδερφιστικο φορουμ καταντησαμε!:t3406:

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

O @liakjim π%$##ς δεν πρέπει να είναι, καλό παιδί ναι (εκτός και αν κάνω λάθος).

Ο καθένας πορώνεται και ξεσπά στο πληκτρολόγιο αντί να ξεσπά σε κανά τιμόνι.

Εγώ ας πούμε το έχω παράπονο που δεν παραδέχεστε ότι είμαι ο γρηγορότερος sim racer of the world.

(Όταν έστειλα στον Niels να μου στείλε τα banner στο τέλος του είπα Best Regards, mad_dog, the fastest sim driver of the world. Περίμενα δεν θα μου στείλε τίποτα...αλλά όπως βλέπετε μου έστειλε...)

Κάντε ένα like για το  mad_dog, the fastest sim driver of the world...

@marmagas, o @rapid_fast ξεκίνησε την δηπλωματία γιατί δεν θα κατέβει στον αγώνα...δεν μπορεί και είπε να το παίξει τρελός και καλά...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, marmagas said:

Αδερφιστικο φορουμ καταντησαμε!:t3406:

Η χαρα του @sosna λεμε...
Στα διαλα σιχαμενοι με γεμισατε σαλια και σοροπια......
Αποχωρω....

 

2 minutes ago, mad_dog said:

Κάντε ένα like για το  mad_dog, the fastest sim driver of the world...

moytza.jpg.0c24825d36011022b659c9792a9c1152.jpg

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...