Jump to content

Combo Cup rFactor2


mad_dog

Recommended Posts

1 minute ago, geovas77 said:

:t9003: Aero push λέγετε για να μαθαίνεις να το λές με δύο λέξεις αντί να το περιγράφεις σαν το προφιτερόλ στην ελληνική ταινία με τον Κωνσταντίνου :t3406:

ΥΓ Ακόμα δεν έχω καταφέρει να το δοκιμάσω, ρίξτε σύρμα όταν ξαναμπείτε για να έχω παρέα :love3:

Όποτε γουστάρεις τα βάζουμε δίπλα-δίπλα για να μας πεις και εσύ πως νιώθεις το...Aero push...ερασιτέχνη τιμονιέρη...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim

Μετά από τόσα χρόνια στο rF2, τώρα ανακαλύψατε τη μείωση downforce λόγω dirty air από τον μπροστινό και θέλετε να αξιολογήσετε και mod τρομάρα σας.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρηδες αφήστε τα αυτά κ ελάτε Πέμπτη Παρασκευή κλπ να γεμίσουμε τα πλεμονια μας με ντέρτι έαρ και σλάιντς εβρυγουέαρ.

Θα γίνει της aero push to kiglidoma,καλεσμένοι όλοι: θιγμένοι, εύθικτοι,άθικτοι,φταίχτες, άφταιγοι,πιλότοι,οδηγοί λεωφορείων κ τρακτέρ,αξιωματικοί του πολεμικού ναυτικού,πολιτικοί μηχανικοί,μηχανολόγοι μηχανικοί,μαθηματικοί,λογιστές,ηχολήπτες,γιατροί κ δικηγόροι.

Αν ξέχασα κανέναν ας με συγχωρήσει, ας αφήσουμε τα μίση αφού το χουμε δει το καταστροφικό τους έργο πολλές φορές.

Άντε κάνω την αρχή τ άφησα όλα τα μίση πίσω εκεί στο recycle bin.

See you on track kouklitses :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panosdimip said:

Δημήτρηδες αφήστε τα αυτά κ ελάτε Πέμπτη Παρασκευή κλπ να γεμίσουμε τα πλεμονια μας με ντέρτι έαρ και σλάιντς εβρυγουέαρ.

Θα γίνει της aero push to kiglidoma,καλεσμένοι όλοι: θιγμένοι, εύθικτοι,άθικτοι,φταίχτες, άφταιγοι,πιλότοι,οδηγοί λεωφορείων κ τρακτέρ,αξιωματικοί του πολεμικού ναυτικού,πολιτικοί μηχανικοί,μηχανολόγοι μηχανικοί,μαθηματικοί,λογιστές,ηχολήπτες,γιατροί κ δικηγόροι.

Αν ξέχασα κανέναν ας με συγχωρήσει, ας αφήσουμε τα μίση αφού το χουμε δει το καταστροφικό τους έργο πολλές φορές.

Άντε κάνω την αρχή τ άφησα όλα τα μίση πίσω εκεί στο recycle bin.

See you on track kouklitses :P

E όχι να μιλάνε και άσχετοι και μάλιστα με παιχνιδάκια arcade να θέλουν να πουλήσουν και πνεύμα...

Είπαμε...

2 hours ago, liakjim said:

Μετά από τόσα χρόνια στο rF2, τώρα ανακαλύψατε τη μείωση downforce λόγω dirty air από τον μπροστινό και θέλετε να αξιολογήσετε και mod τρομάρα σας. emoji12.png

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Γαι τι mod μιλάς ?

Το φαινόμενο το ξέραμε από την αρχή, αφού είναι το μόνο sim, που τα αντικείμενα έχουν αεροδυναμικούς συντελεστές και επηρεάζουν τον άνεμο που έρχεται π.χ. από εμπόδια.

Αλλά για μια ακόμη φορά, για τι mod μιλάς ?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, liakjim said:

Γιατί mod δεν είναι το USF?

Τι παίρνεις και δεν μας δίνεις ???

Όχι μόνο είναι καθαρόαιμο από το Studio 397, αλλά έχουν πάρει και την επίσημη licence για το 2017

 

 

1 hour ago, panosdimip said:

Είμαστε έθνος ανάδελφον.:(

Είσαι ακόμη 4ος στους χρόνους ???

Μμχα

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

http://www.racedepartment.com/threads/usf-2000-released-for-rfactor-2.128697/page-2

Post 33...

Copy-paste!!!

Oυτε τα λεπτα δεν αλλαξε!!!!!!

Τωρα εγινες....

Καταλαβατε τωρα ολοι σας ποιος μιλαει?

Τουλαχιστον,ετσι για τα ματια του κοσμου,εσυ το εκανες το 5λεπτο τεστ?

Τι σου εδειξε,πες μας ντε!

Copy-paste-delete!!!!

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

@panosdimip,πλακα ειχε που ηθελε να αρχισει και γα@@@@δια,αυτα αραγε απο που θα τα αντεγραφε?

Επρεπε να τον κοουταρω να μην προλαβει να το σβησει,να γελαει ο ντουνιας!!!

@spyder,ερωτηση,ο δαυιδ ειναι φιλος του φαλακρα?

 

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν είναι φίλος του κιθαρίστα αν και μπορεί δεν γνωρίζω, ο Δαβιδ Ροντριγκεζ ένας ασετιανός είναι που φτιάχνει και κανα αποτυχημένο mod :rofl:

Δυστυχώς δεν καταλαβαίνει και ρωτάει τους ξένους για να μας τη πεί μετά :wallbash:.... τραγικά πράγματα

Edited by spyder
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kανει μεταφρασηarrow-10x10.png ομως!!!!!!!!

Λοιπον απο δω και περα καλυτερα να μας τα μεταφερει αυτουσια τα σχολια των 'ειδικων' για να μην κουραζεται και να μην εκτειθεται.

Μετα ας μας λεει και την γνωμη του(tank slapperrrrrrrrrrr)!!!!

Tι ωραια περναμε!!!!!!Ελιτιστικη συμπεριφορα και τετοια,πολυ γελιο!!!!!!

Τι εθνος αναδελφον ρε Πανο(ειχες και τυψεις)?

 

 

 

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το δοκίμασα επιτέλους το USF, ένα γεμάτο δίωρο στο server. Να πώ την αλήθεια δεν μπορώ να αποφασίσω εάν μου αρέσει ή όχι, το σίγουρο είναι ότι δεν καταλαβαίνω τους διθυράμβους που διαβάζα online για το συγκεκριμένο. Κάτι δεν μου κάθεται καλά, μου φαίνεται λίγο ψεύτικο γιατί σώζεται υπό τρελές γωνίες και μου έδωσε την εντύπωση του υπερβολικού damping στο FFB.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω εάν πρόκειται για downforce car ή για momentum car, πχ το skip είναι ξεκάθαρα momentum και το Formula 2 ξεκάθαρα downforce ετούτο εδώ είναι κάτι στη μέση που δεν είμαι σίγουρος ότι θέλω να προσπαθήσω να το μάθω γιατί με μπέρδεψε πολύ στο πώς πρέπει να οδηγηθεί.

 

Αυτές είναι οι πρώτες μου εντυπώσεις, θέλει περισσότερο χρόνο για να κατασταλάξω αλλά δεν μπορώ να πώ ότι τρελαίνομαι να του τον δώσω.

 

Link to comment
Share on other sites

Για να πάρετε μια ιδέα για το επόμενο combo...

 

s5j9zk4n.jpg

9 hours ago, geovas77 said:

Αυτές είναι οι πρώτες μου εντυπώσεις, θέλει περισσότερο χρόνο για να κατασταλάξω αλλά δεν μπορώ να πώ ότι τρελαίνομαι να του τον δώσω.

Nα μην του δώσεις, δεν χρειάζεται. Να πας να τρέξεις iracing αργό σαλιγκάρι !!!

11 hours ago, spyder said:

Μπαίνω σε λίγο να φτιάξουμε κανα setup γιατί ένας ξένος σε 3 γύρους έγραψε 1:15.18  :89:

Nα μου πεις ποιος είναι την επόμενη φορά να τον πετάξω έξω από τον server...

Θα το δει ο @panosdimip και θα κρεμάσει τιμόνι

Har har har 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...