Jump to content

Combo Cup rFactor2


mad_dog

Recommended Posts

25 minutes ago, panosdimip said:

Είναι πειραγμένο default τρέχαμε στους 29 βαθμούς 1 ώρα και δεν ανέβαζε γκρίπ με τίποτα.

Σε αυτό δεν έχω επιρροή...ίσως επειδή είχα βάλει την πίστα ολόφρεσκη ή light_test...

 

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο Πάνο για τη νίκη του και στους υπόλοιπους να τον κυνηγάνε :)

Στο πρώτο εσάκι μετά την εκκίνηση παραλίγο να φάω τετακε έχασα μία θέση απ'το Πιλότο και μετά έβαλα το κεφάλι κάτω με σταθερή οδήγηση χωρίς λάθοι και μπλοκαρίσματα στα φρένα και ούτε πλαγιολισθήσεις μετά απο 15-20 γύρους έφτασα το Τζίμη αλλά δεν ήταν εύκολο να τον περάσω στο τέλος της ευθείας.

Είχα 10-16 αεροτομές και μόνο όταν κόλλησα απο πίσω του στην αρχή της ευθείας μπόρεσα και το πέρασα στο τέλος της. Μετά άρχησε το κυνηγητό στον Αντρέα που έδειχνε να έχει πρόβλημα με τα λάστιχα και πήγαινε πιο αργά μέσα στις στροφές. Δεν κατάφερα να το περάσω και σε λίγο μας είχε φτάσει σε απόσταση αναπνοής ο Τζίμης. Στη φάση που σε ακούμπησα Αντρέα είχα κολλητά απο πίσω το Τζίμη που ήταν έτοιμος να με περάσει άργησα λίγο να φρενάρω για να μην του δώσω χώρο εσύ είχες φρενάρει νωρίτερα και έγινε η ευτυχώς μικρή επαφή χωρίς παρατράγουδα. Τελικά τερματίσαμε όπως ξεκινήσαμε.

Οταν τελειώσει το cup βάλτε μια Monza με Megane με βροχή για χαλάρωση :P

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, spyder said:

Οταν τελειώσει το cup βάλτε μια Monza με Megane με βροχή για χαλάρωση :P

Bέβαια αν κερδίσω στους δύο τελευταίους αγώνες...το cup θα το έχω στην αγκαλιά μου...πρέπει να στρωθώ πάλι με Motec και δεν έχω χρόνο...

Link to comment
Share on other sites

Δύο λογάκια και από εμένα, εχτές έφυγα γιατί μετά από μία δύσκολη ημέρα παρόλο που ήταν Κυριακή και πρίν αρχίσει μία δύσκολη εβδομάδα για μένα στη δουλειά με πολλά deadlines ήθελα να κάτσω να χαλαρώσω λίγο τρέχωντας στο rF2. Αντί να χαλαρώσω τεντώσανε τα νεύρα μου με τις φωνές στο TS για ασήμαντο λόγο και μετά αρχίσαν οι "πλακίτσες" οπότε προτίμησα να πάω να δώ καμμία ταινία με τη σύζυγο από το να συνεχίσω εκνευρισμένος.

 

Τέλος πάντων, δεκτή η συγνώμη @mad_dog, ελπίζω να καταλάβεις ότι έχεις να κάνεις με ενήλικους που έχουν χίλια δύο άλλα προβλήματα και όταν αφιερώνουν χρόνο στο χόμπυ τους κλέβωντας τον από την οικογένεια τους δεν έχουν όρεξη να χαλάνε τη διάθεση τους για αστείες αφορμές.

 

Δεν ξέρω τί χρόνο θα έχω για να ασχοληθώ με το rF2 στη συνέχεια καθώς αύριο βγαίνει το Patch για την νέα σεζόν στο iRacing και την επόμενη εβδομάδα ξεκινάνε οι αγώνες για τα πρωταθλήματα, ενώ για πιό χαλαρές καταστάσεις αλλά πάντα με έντονο συναγωνισμό σε πολύ καλό κλίμα υπάρχουν οι αγώνες του AMS μέσω του Racing Club στο Race Department που σχηματίζονται grids 20+ ατόμων σε όσους αγώνες έχω τρέξει τον τελευταίο καιρό.

 

Το σίγουρο είναι ότι θα παραμείνω εδώ γύρω γιατί παρόλο που υπάρχουν κακές στιγμές σαν τη χθεσινή εξακολουθώ να απολαμβάνω την παρέα σας :love3::love3::love3:

 

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mad_dog said:

Σε αυτό δεν έχω επιρροή...ίσως επειδή είχα βάλει την πίστα ολόφρεσκη ή light_test...

 

Aυτό που βλέπεις κύριε Φιλόθεε είναι το default και πιθανώς αυτό είχες βάλει όλο τον καιρό εκτός από χθες που έβαλες το light test .

Το μόνο που έχω να πω είναι κρίμα ,φτηνά κόλπα.:(

Capture.PNG

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από καχύποπτος είσαι και μωρός !!!

Ορίστε οι συνθήκες πίστες που εννοούσα. 

 

zdku6vd7.jpg

Που σημαίνει στο practice ξεκινάμε με medium στρώσιμο. Εννοείται στο quali και στον αγώνα έχουμε Naturally Progressing...

Τι να πω....να ζητήσεις συγνώμη και μόνο που το σκέφτηκες ότι μπορώ να κάνω κάτι τέτοιο !!!

 

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

χ3σε μας ρε Φιλοθεε....
Σε καθε αγωνα (ειδικα στο megane) οτι σου κατεβαινε εβαζες.
default και @@
Τζαμπα τοσο practice καθε φορα, καθως ο αγωνας ηταν παντα κατι καινουργιο (για εμας)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ο σέρβερ κατά τη γνώμη μου πρέπει να τρέχει ή  με naturally progressing από το practice ή με green όπως είναι το default ,γιατί όπως το έβαλες τελευταία φορά απ΄ότι διάβασα δεν ξέρω αν αληθεύει 100%, το γκρίπ δεν μεταφέρεται στο qualify ,γόμα αρχίζει να στρώνεται από τη στιγμή που είναι naturally progressing .

Για το λόγο αυτό μάλλον δεν έβλεπες να σχηματίζεται αγωνιστική γραμμή και ρωτούσες τάχα μου τάχα μου αν βλέπουμε εμείς ,την είχες χεσμένη τη φωλίτσα σου θες και συγνώμες τη στιμή που δεν μας ενημέρωσες και δεν μας εξήγησες τι παίζει.

Τεσπα θα μιλήσουμε στον αγώνα της Κυριακής απ΄ ότι είδες ξύπνησες άλλον ένα γίγαντα που κοιμόταν το όνομα αυτού rapid fast και θα γίνει ο εφιάλτης σου- μας.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, panosdimip said:

@gchristodέλα ρε παιδάκι μου γιατί χάθηκες δεν έχουμε τίποτα μαζί σου ,έλα μπας και βάλεις λίγο raceroom

Παναγιώτη δεν είναι το θέμα αν έχετε κάτι μαζί μου, αλλά το γεγονός ότι αυτό τον καιρό δεν έχω καθόλου διάθεση να ασχοληθώ εδώ. Για την ώρα έχω πάει το simracing μου αλλού και για να είμαι ειλικρινής είναι πάρα πολύ καλά. Συνεχίζω πάντως να σας διαβάζω. Εις το επανιδείν. 

Edited by gchristod
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, gchristod said:

Παναγιώτη δεν είναι το θέμα αν έχετε κάτι μαζί μου, αλλά το γεγονός ότι αυτό τον καιρό δεν έχω καθόλου διάθεση να ασχοληθώ εδώ. Για την ώρα έχω πάει το simracing μου αλλού και για να είμαι ειλικρινής είναι πάρα πολύ καλά. Συνεχίζω πάντως να σας διαβάζω. Εις το επανιδείν. 

Οτι αρχίζει ωραία τελειώνει με πόοονο οι πικραμένες καρδιές το ξέεερουνε μόονο.

Που είπαμε οτι τρέχεις ,θέλεις teammate εκεί πέρα ?

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλες και απροβλεπτες αλλαγες στην καθημερινοτητα μου με αναγκαζουν να σταματησω την παρουσια μου στην παρεα,στο πρωταθλημα και στις ανεπαναληπτες βραδιες στο TS...

Θα προσπαθω να σας διαβαζω στο φορουμ.

Να ειστε ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!!!

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.

ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ,ΕΜΑΘΑ ΠΟΛΛΑ.

ΟΣΟΥΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΑ ΚΑΙ ΤΣΑΝΤΙΣΑ ...ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ!

Link to comment
Share on other sites

Mα που το βλέπετε το πρόβλημα δεν μπορώ να καταλάβω...

Έτρεχαν οι:

@marmagas,

@spyder,

@sC_w0lveS,

@panosdimip,

@mad_dog,

@rapid_fast,

και τελευταία ο

@andre.

Πάλι ίδια άτομα είμαστε. Μια ζωή τρέχαμε 6-8 άτομα. Που είναι το πρόβλημα ?

Tώρα μείναμε 6 αντί για 7.

Είχαμε ποτέ περισσότερα άτομα ή κατέβαινε κόσμος στο πρωτάθλημα ?

Το grid μια ζωή είχε λίγα άτομα. Αλλά με αυτό δεν είχαμε πρόβλημα ποτέ.

Θα τα πούμε την Κυριακή σαλιγκάρια...

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/12/2016 at 8:36 AM, panosdimip said:

 

Μεγάλη απουσία ο κύριος δεν κολώνω μπροστά σε τίποτα αλλά την Κυριακή θα δώσει το παρόν τρεμε mad.

Τα λέμε με megane. 

Εκανα μερικούς γύρους χτές @panosdimip..

Νομίζω οτι το 115900 είναι εφικτό με το μεγκάνι.... Πάει σαν το φορμουλάκι!!!!!

1 hour ago, mad_dog said:

Το κύπελλο έχει χαραγμένο το όνομα μου ήδη !!!


Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk
 

Ακόμα και μόνος σου να τρέχεις, τελευταίος θα τερματίζεις...

2 hours ago, marmagas said:

Μεγαλες και απροβλεπτες αλλαγες στην καθημερινοτητα μου με αναγκαζουν να σταματησω την παρουσια μου στην παρεα,στο πρωταθλημα και στις ανεπαναληπτες βραδιες στο TS...

Θα προσπαθω να σας διαβαζω στο φορουμ.

Να ειστε ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!!!

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.

ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ,ΕΜΑΘΑ ΠΟΛΛΑ.

ΟΣΟΥΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΑ ΚΑΙ ΤΣΑΝΤΙΣΑ ...ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ!

Εύχομαι μόνο να είναι οι αλλαγές για καλό..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4px76ff4.jpg

14 minutes ago, rapid_fast said:

Νομίζω οτι το 115900 είναι εφικτό με το μεγκάνι.... Πάει σαν το φορμουλάκι!!!!!

Το megane είναι πολύ καλό. Θα έχουμε καλό αγώνα την Κυριακή...το κύπελλο πλησιάζει στην αγκαλιά μου όλο και περισσότερο...

Edited by mad_dog
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, marmagas said:

Μεγαλες και απροβλεπτες .....................  ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ!

Τι κεφαλιά ήταν αυτή ρε φίλε.  Με στεναχώρησες, πραγματικά. 

Ελπίζω να είναι προσωρινό και να σε ξαναδούμε στο grid. 

Να 'σαι καλά.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Μετά από πρόταση του Κώστα και απαίτηση χιλιάδων φιλάθλων που μας παρακολουθούν live. 

Προτείνω combo μέσα σε ένα φλογισμένο thread που σταμάτησε άδοξα πριν ένα χρόνο περίπου.

Honda Civic BTCC 2013  -  Mores 2013    για στενές επαφές τρίτου τύπου.

RACE : ΔΕΥΤΕΡΑ  9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017  ( Αν δε βολεύει πείτε ) 

PRACTICE : 20:00
QUALIFY RACE:22:30
RACE STARTS: 22:45 

RACE : 60min

Αν υπάρχει διάθεση και server τα λέμε. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...