Jump to content

Greek Gathering 2017 - Kυριακη 18-09-2016 - Alfa 155 TDM - Imola


sC_w0lveS

Recommended Posts

5 minutes ago, mad_dog said:

Θα τρέξουν μερικοί...το θέμα είναι ποιος το απαγορεέυει και γιατί τέθηκε αυτή η ερώτηση.

Το θέμα είναι στο κεφάλι σου.

Ποιος μίλησε για απαγόρευση?

Για την σκοπιμότητα αναρωτήθηκα.

Πάντως πολύ θα ήθελα να μάθω ποιοι θα είναι οι μερικοί.

Link to comment
Share on other sites

Οι μερικοί να παρουσιαστούν
Αλλιώς θα μας βγάλουν στον τάκο

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk





Μην αρπαζεσαι.
Η χρησιμότητα του ανωτέρω ποστ του Παναγιώτη είναι ίση με το να ανεφερα πχ για bug της mid ohio στο thread του rf2 στο thelab. Συμφωνείς?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήταν να μπω ACRL αλλά μάλλον θα σας κάνω παρέα στη Μίντ Οχάιο.Το σκεπτικό είναι οτι τη Μίντ Οχάιο την έχω τρέξει στο iRacing κ το αμάξι θεωρώ πως δεν είναι κ τόσο δύσκολο.Από τη άλλη στο ACRL τρέχουμε Misano που δεν έχω οδηγήσει ποτέ κ έτσι μου κάνει λίγο βάρεμα να μπω με το άγχος να μάθω πίστα πατήματα αυτοκινήτου κτλ.Άσε που με την εξεταστική δεν είμαι για πολλά πολλά,άσε που αν μπω με σας ξέρω οτι λόγω παρέας θα έχουμε χαβαλέ.

Βέβαια μέχρι αύριο θα αλλάξω γνώμη κανά 20 φορές οπότε μην το δέσουμε.

Όσο για την 155@Imola σαν κόμπο το θεωρώ βαρετό αφού το αμάξι είναι 4κίνητο άρα μη διασκεδαστικό κ την πίστα αρκούντως βαρετή.

Αυτά...:)

Link to comment
Share on other sites


Όσο για την 155@Imola σαν κόμπο το θεωρώ βαρετό αφού το αμάξι είναι 4κίνητο άρα μη διασκεδαστικό κ την πίστα αρκούντως βαρετή.


Καλό...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, liakjim said:

 


Μην αρπαζεσαι.
Η χρησιμότητα του ανωτέρω ποστ του Παναγιώτη είναι ίση με το να ανεφερα πχ για bug της mid ohio στο thread του rf2 στο thelab. Συμφωνείς?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Αν εννοείς ότι είσαι το ίδιο φανατικός με τον mad άρα το post δεν έχει χρησιμότητα τότε ναι έχεις δίκιο αλλά επειδή εσύ ξέρω πως την ψάχνεις θεώρησα πως θα ήθελες να το ξέρεις για να το αναφέρεις αφού το αναπαράγεις,εγώ δεν έχω αυτή την όρεξη. 

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς ότι είσαι το ίδιο φανατικός με τον mad άρα το post δεν έχει χρησιμότητα τότε ναι έχεις δίκιο αλλά επειδή εσύ ξέρω πως την ψάχνεις θεώρησα πως θα ήθελες να το ξέρεις για να το αναφέρεις αφού το αναπαράγεις,εγώ δεν έχω αυτή την όρεξη. 



Όχι εννοώ πως το ποστ είναι χρήσιμο σε αυτούς που θα τρέξουν .

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε συ που θα σε παρεξηγησουν.
Τεσπα, έκανα δοκιμές, δεν είδα κάτι.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, liakjim said:

Τεσπα, έκανα δοκιμές, δεν είδα κάτι.

Oι τυφλοί δεν βλέπουν...

1 hour ago, sosna said:

άσε που αν μπω με σας ξέρω οτι λόγω παρέας θα έχουμε χαβαλέ.

Δεν καταλάβα καλά νεαρέ...θα πέσουν κορμιά και θα γίνουν μάχες !!!

Δεν έχει χαβαλέ εδώ !!!

3 hours ago, sC_w0lveS said:

 

Εγω μαλλον...

 

h%20kota.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, liakjim said:

Τεσπα, έκανα δοκιμές, δεν είδα κάτι.

Τελικά όντως είχες δίκιο στο σημείο εκείνο το οδόστρωμα κατηφορίζει απότομα και λόγω του χαμηλώματος που είχα κάνει το εμπρός τμήμα του αυτοκινήτου βρίσκει στην άσφαλτο γι αυτό νόμισα πως βρήκα στο κέρμπ.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, liakjim said:

 


Καλό...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Να σου θυμήσω οτι πριν κανά 6μηνο έτρεξα 2ωρο τη συγκεκριμένη πίστα ACRL άρα για τα δικά μου δεδομένα την έχω ψιλοκάψει.Δεν είναι κακό να μη με αρέσει ή μήπως είναι?Σόρρυ πάντως αν σε έθιξα.

Τώρα αναφορικά με το 4κίνητο κ βαρετό αν θεωρείς οτι είναι το ίδιο διασκεδαστικό κ απαιτητικό το Άλφα συγκριτικά με το Μερτσέντες κ την Μπέμπα τότε μάλλον έχουμε διαφορετική οπτική.

Κ για να σε πω κ πιο σοβαρά,γιατί σε ενοχλεί να μην του αρέσει κάποιου ένα κόμπο κ απλά να το γράφει χωρίς να ενοχλεί κανένα?Έχεις κάποιο πρόβλημα?Σε έβρισα ή σε ειρωνεύτιηκα?Είπα οτι θεωρώ το κόμπο βαρετό,εσένα τι σε κόφτει ξαφνικά?

Κ σε πιο προσωπικό τόνο:ρε φίλε δε βαρέθηκες να βρίζεσαι κ να προκαλείς γενικά?Κάτσε παίξε οτι γουστάρεις κ μην έχεις αυτό το στυλάκι που μόνο προβλήματα προκαλεί.Δηλαδή αν απλά έγραφες:ρε συ Νάσο εγώ δοκίμασα το κόμπο κ μου φαίνεται οκ,ωράιο,διασκεδαστικό,απαιτητικό,δοκίμασέ το κ θα με θημηθείς δεν θα ήταν πιο λογικό κ πρόσφορο?Με τον ίδιο τρόπο θα με μιλούσες αν ήμασταν για ένα καφέ?Με ειρωνία κ υποτίμηση?

Ειλικρινά δεν έχω λόγια πια για την πάρτη σου.Ακόμη κ ο Πιλότος όταν κάτσαμε κ μιλήσαμε χαλάρωσε κ έδειξε ανοιχτοσύνη κ κατανόηση.Εσύ μια ζωή ρε φίλε να σπρώχνεις στη διχόνοια.Κ όλα αυτά γιατί δεν μου άρεσε ένα μαμημένο κόμπο σε ένα κωλοπαίχνιδο.

Αν κ ποτέ μη λες ποτέ από δω κ πέρα ούτε γράμμα,όχι πόστ κ λέξεις δεν ξαναφιερώνω.Κάτσε κ μάλωσε με τον εαυτό σου σα σπασμένος δίσκος του πικάπ.

44 minutes ago, gchristod said:

Χθες περάσαμε τη βραδιά ντριφτάροντας α λα ιταλικά :P

Πέτυχα και κανά δυο φορές τη λακούβα του Παναγιώτη (με default setup χωρίς χαμήλωμα):

 

4wd + drift= amateurs

 

Πιλότε τι είναι αυτά για πάρε τον πέλεκυ ανά χείρα παρακαλώ.Μπλέξαμε με τα γατάκια ναούμ.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, sosna said:

Ακόμη κ ο Πιλότος όταν κάτσαμε κ μιλήσαμε χαλάρωσε κ έδειξε ανοιχτοσύνη κ κατανόηση.

  • Aφαίρεση Ballast
  • Eκκίνηση από την 1η θέση
  • Grid γυναίκες μόνιμα στα pit 
  • Μπορείς να χτυπήσεις ελεύθερα τον @panosdimip δεν θα υπάρξουν ποινές
  • Δωρεάν δρομολόγια με το ΚΤΕΛ (θα μιλήσω εγώ στον οδηγό λεωφορείου @troffeo)
  • Τέλος δώρο μια αφίσα δική μου με αυτόγραφο επάνω δικό μου
Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Πω πω τι νύχτα και η χθεσινή,mad σου ζητώ ταπεινά συγνώμη για την παρουσία μου στο ασσέττο αλλά με παρέσυραν στον σέρβερ μου αυτά τα γατάκια που δεν πρέπει να τους έχουμε πια εμπιστοσύνη ,ξέρεις μιλώ για τον μικρό Γιάννη και τον μεγάλο Δημήτρη .

Εγώ δεν ήθελα με τίποτα έπρεπε να σουν εκεί να δεις πως με τραβούσαν από τη στολή το κράνος απ΄ όπου θες ,έχουμε να κάνουμε με οργανωμένο έγκλημα φίλε μου αυτό μόνο έχω να πω ,τι να κάνω λοιπόν κι εγώ μετά από τόσες απειλές σήκωσα τον σηκωμένο σέρβερ και μπήκαμε να τους κάνω τη χάρη.

Ήθελαν λέει σώνει και καλά να εκτονώσουν το μίσος τους προς το άμοιρο το παιχνιδάκι και να το λούσουν με τους χειρότερους χαρακτηρισμούς που τους έρχονταν στο μυαλό ,να φανταστείς με υποχρέωσαν να εκφραστώ κι εγώ με τα χειρότερα λόγια για το άμοιρο παιχνίδι .

Τι βάρκα χωρίς κουπιά ο ένας τι η στρίγκλα που έγινε υστερικιά ο άλλος, αναφερόμενος στο συνεχές στρίγκλισμα των ελαστικών που είχες την εντύπωση πως δεν πάυει ποτέ ,τώρα κατάλαβα γιατί ο Βήτας ήθελε να τη βγάζει στα πιτς ,έκοβε ο ένας έραβε ο άλλος ,τα άκουσε και το laser scaning σιγά που δεν θα τα άκουγε και ειδικά εκείνη η λακούβα που πήρε πολύ meshing η dressing δεν ήκουσα καλά και πέταξε λέει ανεύρυσμα στη μέση του πουθενά .

Αν τύχαινε να βρίσκεται εκεί κοντά ο Στέφανο θα έπαιρνε την κιθάρα και θα συμπεριφερόταν όπως ο Χριστός που εξεδίωξε τους εμπόρους από το ναό που τον είχανε μετατρέψει σε εμποροπανήγυρη.

Τέλος πάντων για να μη μακρυγορώ αφού πέρασε έτσι κάνα τέταρτο κι αφού είχαμε εκτονώσει όση κακεντρέχεια είχαμε ανάγκη να εκτονώσουμε άρχιζε ο μαλάκας ο εγκέφαλός μας να καλύπτει τα κενά και τις ατέλειες και να τη βρίσκει με το παιχνίδι ,φάγαμε έτσι οι ιερόσυλοι κάνα δύωρο και να φανταστείς μπήκαμε μόνο για να δοκιμάσουμε τάχα την άλφα.

Απ΄ ότι φαίνεται όμως ο μικρός Γιάννης που αποδείχθηκε και ο πιο κακεντρεχής, ήθελε more.

Με υφάκι λοιπόν αδιάφορο με λέει δεν βάζεις και κάνα gt3 μιας που τά χες κει μέσα έτοιμα να τα δοκιμάσουμε ?

Να βάλω λέω ,τι τό θελα ,βουτάει μια μερτσέντα και μην τον είδατε τον Παναγή ,ρε συ αυτός είναι μεγάλος κρυφό προδότης ασσεττάκιας ,το πήγαινε αέρα πατέρα ,με τούτα και με κείνα φύγαμε 3 το πρωί παίζοντας το βρωμερό και απεχθές παίγνιο που λέγεται ασσέττο.

Φωτογραφίες - αποδεικτικά στοιχεία προσεχώς !

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που δεν μπήκατε πιο νωρίς. Είχε πολύ κόσμο μέσα. Σας χάσαμε για λίγο

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

@panosdimip στον μη thelab server οι GT3 ?

Nα κάνουμε τότε 1 φορά τον μήνα και forzassetto να διασκεδάζουμε λιγάκι με την αρκαδούρα.

36 minutes ago, panosdimip said:

Απ΄ ότι φαίνεται όμως ο μικρός Γιάννης που αποδείχθηκε και ο πιο κακεντρεχής, ήθελε more.

Σήμερα ξεκινά με ballast.

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται ειστε ολοι ευπροσδεκτοι στον σημερινο αγωνα και για καθε αγωνα και θα χαρουμε να σας δουμε online.

Παναγιωτη τι σχεση εχουν οι φωτογραφιες με το thread ?:P

 



Οι φωτογραφίες τα σπάνε!!!
Ας είναι και από άλλον σέρβερ!!!
Σήμερα τα παιδιά έχουν rf2. Εκτός και αν ο Φιλόθεος τους αλλάξει τελευταία στιγμή combo ( δεν θα είναι κάτι καινούργιο ) και τους δούμε όλους μαζί σε εμάς και από την τσαντίλα τους μας πάρουν τα σώβρακα!

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...