Jump to content

Greek Gathering 2017 - Kυριακη 18-09-2016 - Alfa 155 TDM - Imola


sC_w0lveS

Recommended Posts

Θέλετε να ανεβάσω σέρβερ assetto corsa με τα τρία dtm bmw-mercedes-alfa romeo  sto sachsenring που θα τρέξουμε στο RRE να τα δοκιμάσουμε?

Εσείς απλά να κατεβάσετε την πίστα από εδώ http://www.racedepartment.com/downloads/sachsenring.4762/

Γιάννη αν νομίζεις πως είναι κακή ιδέα μπορούμε να περιμένουμε να τελειώσει το πρωτάθλημα στο rre και μετά στήνουμε και ένα στο ασσέττο τι λες?

Με fixed setup για να μη δυσκολεύουμε τον κόσμο και να μη τρώμε ώρες για στήσιμο.

7 minutes ago, panosdimip said:

Θέλετε να ανεβάσω σέρβερ assetto corsa με τα τρία dtm bmw-mercedes-alfa romeo  sto sachsenring που θα τρέξουμε στο RRE να τα δοκιμάσουμε?

Εσείς απλά να κατεβάσετε την πίστα από εδώ http://www.racedepartment.com/downloads/sachsenring.4762/

Γιάννη αν νομίζεις πως είναι κακή ιδέα μπορούμε να περιμένουμε να τελειώσει το πρωτάθλημα στο rre και μετά στήνουμε και ένα στο ασσέττο τι λες?

Με fixed setup για να μη δυσκολεύουμε τον κόσμο και να μη τρώμε ώρες για στήσιμο.

Ωχ είμαι off topic sorry τώρα το κατάλαβα .

Δώσε ρε μαντ περισσότερο χρόνο να μπορούμε να σβήνουμε τις μαλακίες μας.

Edited by panosdimip
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, panosdimip said:

Οχι  ,έλεγα για τη φάση να τα δοκιμάσουμε οχι να τα τρέξουμε πρώτα θα τελειώσει το πρωτάθλημα στο RRE.

Δεν το βλέπω καλή ιδέα όμως θα τα πούμε ts.

Αν θες να το κάνεις έτσι για τη δοκιμή ανέβασέ τον, αλλά θα έλεγα να μην το ανακατεύαμε πολύ το πράγμα για πολλούς λόγους.... Πιστεύω ότι λειτουργεί ωραία που έχουμε το ελαφρύ ρέισρουμ ανάμεσα στο βαρύ rf2 για διάλειμμα, μιας και ιδιαίτερο πρακτις δε θέλει, ένα Π-Σ-Κ μόνο αρκεί. Επίσης πήραμε πολλάκις τον Μαντ από τα μούτρα που δεν έχουμε ολοκληρώσει ένα πρωτάθλημα, θα ήθελα να κάναμε μια προσπάθεια να το κρατήσουμε το παρόν πρόγραμμα για λίγο (και στα 2 μέτωπα). Επιπλέον βάλαμε τα παιδιά και έβαλαν κάποια χρήματα, αφού πέρασαν καλά ας κάνουν λίγη απόσβεση, κρίμα είναι. Τέλος ειδικά αυτή την εβδομάδα έχει 90s dtm το lab, αν κάποιος θέλει να πάρει ιδέα μπορεί να περάσει από εκεί μια βόλτα.

Μόλις ολοκληρωθεί το πρόγραμμα του R3E - 5 αγώνες έβαλα άλλωστε, δεν είναι και πολλοί - βεβαίως να δοκιμάσουμε το AC για ενδιάμεσο. Με μία προϋπόθεση, να τρέξει και το τρελόσκυλο. Άποψή μου, σε καμία περίπτωση δεσμευτική. 

Edited by gchristod
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον σπαζμενομονιτορά ή αλλιώς κατά κόσμο ρεισρουμάκια ή αλλιώς λιακτζίμ λόβερ Γιάννη.

 

Μην τα ξαναμπλέξουμε πάλι.

 

Άλλωστε κ γω δήλωσα ACRL οπότε όταν έχω όρεξη θα παίρνω μια γεύση AC από κει.

 

Αν τρέξει ο Φιλοθεός-σκυλος AC δεσμεύομαι να του βρω race winning setup.Για την οδηγική ικανότητα δεν μπορώ να κάνω τίποτις παραπάνω.

 

Αυτά.

 

Σας ευχαριστούμε που μας παρακολουθλησατε κ σήμερα.

 

Κ εις βραδύτερα...

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, sosna said:

Αν τρέξει ο Φιλοθεός-σκυλος AC δεσμεύομαι να του βρω race winning setup.Για την οδηγική ικανότητα δεν μπορώ να κάνω τίποτις παραπάνω.

Εσύ συνέχιζε να τάζεις, όλο υποσχέσεις είσαι..... Όχι τίποτα άλλο, πήρε το spanker ο Βήτας και έχει βαρύ χέρι ο άτιμος, τα είδες τα αποτελέσματα.

 

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα κι εγώ το ασσέττο να τρέξω στην Ίμολα την άλφα και ξενέρωσα εντελώς  αναπηδούσε χωρίς λόγο εκεί που δεν υπάρχουν κέρμπς .

Το ένιωσα από τη θέση του οδηγού ,έχασα πρόσφυση αφού το αυτοκίνητο αναπήδησε σε αόρατο κέρμπ ,αυτό έγινε μετά το χαμήλωμα του αυτοκινήτου 5 εμπρός 10 πίσω και όχι μόνο σε ένα κέρμπ.

@liakjimκάνε δοκιμή και ανάφερε στο Στέφανο γιατί το παιχνίδι έτσι δεν παίζεται με τίποτα,δεν ξέρεις που είναι το κέρμπ ίσως να συμβαίνει μόνο άν το χαμηλώσεις αλλά δεν θυμάμαι να το έκανε παλιά.

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχει σαμαρακι ή λακκούβα εκεί. Το video δεν βοηθάει. Έχεις το replay?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σαμαράκι ούτε λακούβα το χτύπημα ήταν από κέρμπ την έχουμε τρέξει εκατομύρια φορές.

Όχι ριπλέι δεν έχω αλλά μου το έκανε και στην προηγούμενη στροφή που μπαίνεις με πολλά ,για κάποιο λόγο υπάρχει αόρατη προέκταση στα κέρμπς  και ίσως να είναι αισθητό μόνο όταν είναι χαμηλωμένο .

Το περίεργο είναι πως ξαφνιάζεσαι γιατί δεν βλέπεις να υπάρχει τίποτα εκεί και ξαφνικά νιώθεις χτύπημα από κέρμπ δεν είναι λακούβα η σαμαράκι αυτά φαίνονται και τα νιώθεις διαφορετικά.

Edited by panosdimip
Link to comment
Share on other sites

Θα το σήμερα.

Υ.Γ. Γιατί γράφετε εδώ για το combo?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν έχει σαμαράκι ούτε λακούβα το χτύπημα ήταν από κέρμπ την έχουμε τρέξει εκατομύρια φορές.

Όχι ριπλέι δεν έχω αλλά μου το έκανε και στην προηγούμενη στροφή που μπαίνεις με πολλά ,για κάποιο λόγο υπάρχει αόρατη προέκταση στα κέρμπς  και ίσως να είναι αισθητό μόνο όταν είναι χαμηλωμένο .

Το περίεργο είναι πως ξαφνιάζεσαι γιατί δεν βλέπεις να υπάρχει τίποτα εκεί και ξαφνικά νιώθεις χτύπημα από κέρμπ δεν είναι λακούβα η σαμαράκι αυτά φαίνονται και τα νιώθεις διαφορετικά.



Παναγιώτη που το ξέρεις ότι δεν έχει?
Μη ξεχνάς , πατάς στο από κάτω layer που έχει τα physics.
Δεν λέω ότι δεν μπορεί να έχει bug. Μπορεί το collision box της Alfa να θέλει ρύθμιση .

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, liakjim said:

Υ.Γ. Γιατί γράφετε εδώ για το combo?

To απαγορεύει κανείς ?

4 hours ago, panosdimip said:

Όχι ριπλέι δεν έχω αλλά μου το έκανε και στην προηγούμενη στροφή που μπαίνεις με πολλά ,για κάποιο λόγο υπάρχει αόρατη προέκταση στα κέρμπς  και ίσως να είναι αισθητό μόνο όταν είναι χαμηλωμένο .

Το ΑC είχε πάντα θέμα με τις αναρτήσεις...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...