Jump to content

Deleted posts


admin

Recommended Posts

  • 1 month later...

1 hour ago, liakjim said:

Τσίρκο, για να μη το πω οίκο ανοχής, το έχεις κάνει εσύ. 

Είσαι τρις χειρότερος από το the lab. 

Επίσης μη κουραστείς να μου σβήσεις το προφίλ. Θα το κάνω μόνος μου.

 

Δεν το βρίσκω. Σβήστο

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, liakjim said:

 


Στη θέση σου δεν θα έδινα συμβουλές, εκτός αν βρεις σύσταση καλύτερου σάλιου.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

 

 

38 minutes ago, GoMaR said:

Τώρα πήρα πρέφα το site αυτο.

γράφτηκα για να πω κάτι μονο.

είναι κρίμα πόσο τραγικοί είστε όλοι σας που κάνετε σα μωρά παιδιά (βέβαια θα μου πείτε,ποιος μιλάει που έκανα ένα ρεπορτ και δε κρύφτηκα.Και Όχι δε το έχω μετανιώσει Όταν μιλάμε για ανάρμοστη συμπεριφορά) και ασχολείστε ποιος την έχει μεγαλύτερη και ποιο παιχνίδι είναι καλύτερο.

μου το παίζετε όλοι γνώστες, όλοι έμπειροι και δηθεν και αντί να απολαύσει ο καθένας το παιγνίδι του και την παρέα του ,κάθεστε και σκοτωνεστε.Κάποιος μίλησε για μεγάλα παιδιά.το βλέπω!!!

Όταν θα καταλάβετε ότι ο φανμποισμος ,η απολυτοσηνη,ο εγωισμος και η παντογνωσια αντι να βοηθούν ενα community το καταστρέφουν, τότε ίσως το ρφ2 μαζέψει παραπάνω κόσμο όπως και το ασετο αντίστοιχα.

δε θα μιλήσω καθόλου για το περιστατικό στο δελαμπ Γιατί θα πεσουν να με φανε και οτι πω απο το ενα θα μπουν και απο το αλλο θα βγουν Γιατί έχουμε να κάνουμε με κολλημένα μυαλά, (Όχι δεν αναφερομαι σε καποιον) θα πω όμως ξυπνήστε,μεγάλωστε ,σοβαρευτείτε και να κοιταξουμε να συμπεθεριασουμε μπας και ξανα παίξουμε όλοι μαζι και οσοι θέλουν.

είναι αστείο που έκατσα και διάβασα 5 σελιδες ΜΑΛΑΚΙΕΣ.

Όσοι με αντιπαθούν να κοιτάξουν την ουσία και οχι τις μετοχές απο το παιχνίδι που παίζετε.

Μπορείτε να σβήσετε το μήνυμα μμο.Αλήθεια,δε με απασχολει.αλλα θα παρακαλούσα να το διαβάσετε πρώτα.

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, gchristod said:

Jason ειλικρινά δεν καταλαβαίνω το σκοπό του ποστ σου και το διάβασα 2 φορές. Είναι για να επαναφέρεις την τάξη?

Μπήκες ποτέ "για την παρέα" RF2? Raceroom? Dirt Rally? Στο θρεντ του AC εκτός από τον mad δεν έχει μπει κανένας να τρολάρει. Απαγορεύεται να έχουμε αρνητική άποψη για το παιχνίδι? Κοίτα ποιος μπαίνει σε ΟΛΑ τα άλλα θρεντς και τρολάρει και προμοτάρει το AC.

 

10 minutes ago, GoMaR said:

Γιαννη, ο σκοπος ειναι να ξυπνησουμε και να αφησουμε τις κοντρες.Ελεος δλδ.Ολους μας αφορα.Και ναι προσπαθω εγω ο ιδιος να τα πηγαινω καλα με ολους.Το οτι ειχα κοντρα με ενα ατομο δε θα επρεπε να με στοχοποιει ουτε να με ακυρωσεις.
Το εχω πει ΑΠΕΙΡΕΣ φορες και θα το λεω..ΔΕΝ υποστηριζω το AC γιατι ειναι καλυτερο απο οποιδηποτε αλλο παιχνιδι.ΔΕ το παιζω ειδικος.Δεν εχω παρει ΠΟΤΕ θεση για physics κλπ.
Αρνητικη αποψη μπορεις να εχεις.Ποιος το απαγορεψε;Οπως και εγω εχω για το AC και ειμαι ενας απο αυτους που το κραζω.

Για την παρεα στο dirt rally ναι εχω μπει.Εχω παιξει αρκετες φορες.
RF2 εχω παιξει μονος μου (demo)αλλα δυστηχως ανεργος ημουν (και ειμαι μεχρι την Δευτερα)φιλε μου και 80Ε δεν ειχα να σκασω αλλιως ναι πιστευω θα επαιζα.Αν με τραβαγε βεβαια.ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ η ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.

Μη κανεις σα μικρο παιδι και εσυ ρε Γιαννη να ριχνεις τις ευθυνες αλλου.(Κοιτα ποιος μπαινει στα θρεντς κλπ κλπ κλπ) δεν εχει νοημα.

Τι προτιμας δλδ ; Αυτη η αιωνια ηλιθια συγκρουση που γινεται καθημερινα με χαρακτηρισμους γιατι ο ενας προσπαθει να πεισει τον αλλον για το ποιο παιχνιδι ειναι καλυτερο; η να ειμαστε ολοι πιο αγαπημενοι με σεβασμο χωρις να υπαρχει troll , επιθεση , ειρωνια και να ειναι ελευθερος να επιλεξει το παιχνιδι που θελει να παιξει ;

Αλλα καταλαβε, πως οπως εσυ δεν εχεις ορεξη να παιξεις assetto γιατι επικρατει μουρμουρα και γκρινια τα οποια σε εχουν κουρασει πιστευω και λογικο , το ιδιο ισχυει και για εναν που σκεφτεται να παιξει rf2.

Οπως ειδες παρολο που δεν εχω παρει θεση για το ποιο παιχνιδι ειναι καλυτερο,βαζω και τον εαυτο μου μεσα για ολο αυτο τον χαμο.Και οχι δεν ξεκινησαν ολα απο ενα ρεπορτ.και να εισαι σιγουρος για αυτο.
 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, liakjim said:

Όταν βάζεις γκομενάκια στο δίπλα θέμα, δεν είναι καφενείο...
Όταν μιλάμε εμείς είναι.

Μετέφερε το και αυτό, αφού πρώτα το περάσεις μια βόλτα από εκεί που ξέρεις.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

1 hour ago, panosdimip said:

Ρε συ θα πει πως είμαστε συννενοημένοι.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, liakjim said:

Φυσικά και είναι θέμα προσωπικό.
Αλλά απλά λέω ότι η οδηγία που έβαλες στο πρώτο ποστ ως δεδομένο, ίσως δεν είναι και τόσο τελικά.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

1 minute ago, gchristod said:

@liakjim (δεν μπορώ να κάνω quote από το κινητό) αυτό που έγραψα περί υπονόμευσης της προσπάθειας δεν το κατάλαβες ή απλώς το έγραψες στα αρχίδια σου?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Guest said:

Οδηγίες για το τι είναι spam και τι όχι, άσε να το πει κάποιος, που δεν έχει πει χιλιάδες φορές, "το forzassetto είναι arcade".
Μη γελοιοποιησαι άλλο με το αυτοαναιρεις τον εαυτό σου σε κάθε ευκαιρία. 
Μη κρίνεις, γιατί θα κριθείς. 

Από ότι βλέπω, κατάφερες να γίνεις thelab μιας κ κατεφυγες στις ίδιες τακτικές. Συγχαρητήρια. 

Μην απορείς λοιπόν, γιατί έφαγες σουτ. 

Γιάννη : ο γελοίος, έσβησε και ένα ποστ όπου γράφω τους προβληματισμούς μου περί των οδηγιών περί feedback. 

Αυτός δεν έχει την νοητική ικανότητα να αντιληφθεί ότι ίσως έχουν κάποια αξία. 

Οι υπόλοιποι ας το έχουν κάπου εκεί στην παρεγκεφαλιτιδα.

 

Αντίο. 

Link to comment
Share on other sites

On 11.9.2016 at 6:53 AM, liakjim said:

 


Δεν το πιστεύω, αλλά ναι θα πέσω στο επίπεδο του Δημοτικού και θα ρωτήσω το αυτονόητο :

Γράφω λοιπόν στο φόρουμ τους (κάνω και το quote paste):
Georg Ortner said: ↑

If you installed the latest logitech drivers, it doesnt matter what you set in the driver settings, because everything will be regulated by the game itself.

Only important setting is to check the "allow game to modify settings" option.

Οπότε ρωτώ:
Hi, this is valid also for if someone puts 100/0/0 settings? Isn't there a problem if the game finds 0 damping to modify?
Or the game, will simply modify the damping setting, taking the friction value from the game's setting? 

Another question : is it possible to show us, your personal game settings for the G27? 
Thanks


Ωραία?

Πού στο διάολο είδες τα "
τσουρεκιάζεις τους ντεβς με τις "ειδικές" απόψεις σου περί φιντμπακ. Άσε τους να φτιάξουν κάνα μπαγκ από το να κάθονται να απαντάνε στον κάθε χασομέρη. Για να μας κάνεις χάρη τους ρώτησες η για την προσωπική σου ικανοποίηση? Και η ειρωνία είναι ότι οι συγκεκριμένοι θα κάτσουν να σου απαντήσουν ενώ ο Στέφανο θα σου είχε στείλει για μπανάκι χαλαρά."

Έχεις τρελαθεί τελείως?

Βασικά δεν χρειάζεται να πεις τίποτα. Τα έχω βγάλει τα συμπεράσματά μου.





Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

On 11.9.2016 at 8:49 AM, gchristod said:

@liakjim Το συνεχίζεις βλέπω. Με κάνεις κουότ και αφήνεις έξω την πρωτη γραμμή που εξηγεί το υπόλοιπο. Συγχαρητήρια. Σου άφιέρωσα ένα Σαββατόβραδο, πλέον ούτε δευτερόλεπτο επιπλέον.

welcome to my ignore list.

@admin θα σε παρακαλούσα να καθαρίσεις λίγο το θέμα μη τα δει κανενας άνθρωπος και φρίξει. Του στέφανο το κάναμε εδώ μέσα.

@panosdimip δεν γίνεται όλες τις φορές να είμαστε στη γκρίζα ζώνη.

2 hours ago, gchristod said:

@admin σου ξανακάνω την παράκληση. Μπορείς σε παρακαλώ να καθαρίσεις το θρεντ από τα δικά μου ποστ και του Δημήτρη? Είναι στικι και είναι κρίμα να μείνει οίκος ανοχής....

 

On 11.9.2016 at 1:00 PM, liakjim said:

Η αλήθεια είναι ότι μετά από αυτά που με "προειδοποίησε" ο Γιάννης, φοβήθηκα ότι θα φάω μπαν που τόλμησα και τα ρώτησα...

Έλα μαντ, ξέρεις...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

On 11.9.2016 at 1:45 PM, gchristod said:

????????

Που σε προειδοποίησα με εισαγωγικά?

 

On 11.9.2016 at 2:13 PM, liakjim said:

Άστο να πάει στο δι@ολο...
Από κοντά θα γελαγαμε με πειράγματα , τώρα πάει να γ@μηθει η φάση.

Αυτά θέλουν καφέ. Έκλεισε και αυτό που πήγαμε στον Αγ. Στέφανο, να δω τι θα κάνουμε τώρα χαχαχα
Όταν γυρίσω από τις διακοπές, προχωρώ σε εγκατάσταση κ θα προσπαθήσω σε αγώνες αν με βολέψει η μέρα και το περιεχόμενο ( και ίσως έρθετε και εσείς σε δικούς μας ).

Ειρήνη emoji111.pngemoji111.pngemoji111.png

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

On 11.9.2016 at 11:28 AM, liakjim said:

Ναι το είδα, οπότε πλέον ξέρουμε.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

7 minutes ago, mad_dog said:

Ε εντάξει...σαν το δικό μου περίπου μόνο που ο Αγγελος έχει μαζεμένα τα καλώδια...

Ωραία ήταν μέχρι που μπήκαν οδηγοί λεοφωρείων και νομίζουν τρέχουν σε αγώνες...

 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, gchristod said:

Ρε μεγάλε δεν κάνεις αναθεώρηση του συντάγματος, κάνε clopy/paste τους πραγματικούς κανονισμούς και βγάλε το πρόγραμμα να ξέρουμε τι μας έρχεται....

23 hours ago, mad_dog said:

Θα το τροποποιήσω γιατί αν είναι να βγάλω το πραγματικό δεν θα μείνετε ευχαριστημένοι...μιλάει αποκλειστικά για 30 ώρες μόνο επιτρέπεται να κάνεις practice...και διάφορα άλλα...

Έχε μου εμπιστοσύνη...

Το πρόγραμμα θα το έχετε μέσα στο Σ/Κ.

 

23 hours ago, gchristod said:

Ε ναι ρε συ, 30 ώρες μόνο practice που να φτάσουν.... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
29 minutes ago, marmagas said:

Αμαρτιες ολοι κανουμε,τις μ@λ@κιες να κοβουμε!!!!

18 minutes ago, marmagas said:

Nαι,παει το χερι μονο του!!!

16 minutes ago, liakjim said:

 


Δώσε το παράδειγμα...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

13 minutes ago, mad_dog said:

Kοίτα ο φαλακρός βγάζει φράγκα από τα :lamsey:

Απόκτησε την licence για την Porsche τώρα τους πουλάει τα 3d-graphics από τα αυτοκίνητα...μια χαρά...(μην πεταχτεί κανένας άσχετος και πει ότι τους έδωσαν και τα στοιχεία από τα αυτοκίνητα...)

 

 

13 minutes ago, marmagas said:

Ψαχνεις για βοσκο?

Θες καποιον να ακολουθεις?

15 minutes ago, mad_dog said:

Μάγκες μην το συνεχίσουμε, σας παρακαλώ πολύ.

Θα αναγκαστώ να το κλειδώσω.

Δεν συνεχίζει κανείς. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, liakjim said:

 


Λάθος.
Ο Stefano έχει γράψει σε κώδικα , τη μηχανή γραφικών , τα physics, το AI , το neocode δλδ όλα ( εκτός από τη μηχανή ήχων που είναι FMod).
Ο Αριστοτέλης μετά βάζει τα στοιχεία του εκάστοτε αυτοκινήτου .
Αλλά τον προγραμματισμό για νέα πράγματα πχ του 4steering system ή kers τα κάνει όλα ο Stefano.

Βασικά ότι θες ρώτα δίπλα όπου τουλάχιστον ο γελοίος έχει φάει σουτ.
Εδώ δεν ξαναγράφω.



Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Just now, liakjim said:

Έτσι γελοίε , σβήνε τα ποστ μου, άσε μόνο των κολλητών σου.



Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, liakjim said:

Ο ορισμός της αυτοαναίρεσης στην επόμενη πρόταση...
"Δεν κατευθυνω, αλλά βάζω αυτό που μου αρέσει.."

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, liakjim said:

Να πάρει, το tapatalk δεν υποστηρίζει ignore και διαβάζω τις ανοησίες του τρελού.
( έλα τώρα προχώρα στην αυταρχική και μονομερή επιβολή λογοκρισίας όπως σου έκαναν Και εσένα)

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

1 minute ago, liakjim said:

Έτσι μπράβο, τώρα έγινες αυτό που κοροϊδεύεις.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, liakjim said:

Έλα κλείδωσε το και αυτό.

Είπαμε δεν είναι καφενείο εδώ, να βάζει ο καθένας ότι gif θέλει...

Ααααα και φυσικά τα παράπονά σας στον liakjim που είναι "υπεύθυνος"...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Xristos said:

Παιδια το ειχα αγοραςει αλλα εκανα refund..τωρα το εχω απο θείο ..
Αλλα κάποια αμαξια δεν μου τα εμφανίζει στο παιχνίδι ενω τα εχω κανει install..εχω φαει 2-3 μερες να ψαχνω πως κανει install τα mods..κατέληξα μονο στα ISI αλλα δεν τα εμφανίζει δε ξερω..το ψαχνω ..οποίος μπορει να βοηθησει ....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τα Renault Clio..το megaune...


Sent from my iPhone using Tapatalk

3 hours ago, mad_dog said:

Παρακαλώ πολύ μην κάνετε αναφορές για θείους και θείες!!!
Εδώ μόνο αναφορά για τα original αγορασμένα games.

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk
 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gchristod said:

Την Παρασκευή ξεκινάνε μάλλον οι Steam Halloween Sales, τι κάνουμε με δαύτο? Το αγοράζουμε αυθεντίλα ή μένουμε με γamachi?

1 hour ago, panosdimip said:

Εγώ το πήρα αυθεντίλα και το προτείνω ανεπιφύλακτα ,το γαμάτσι ούτως η άλλως όμως θα το έχουμε μιας και τουλάχιστον ένας εξ ημών και βασικός μέτοχος της διασκέδασης ΑΕ  είναι αμετακίνητος στις απόψεις του.

5 minutes ago, mad_dog said:

Μην ξαναδώ να γράψετε τίποτα για χαμάτσια...ενημέρωση κάνω για να μην λέτε μετά τι έγινε και τι ειπώθηκε...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
2 minutes ago, liakjim said:

Χαχαχαχαχα fail of the year!

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

1 minute ago, liakjim said:

Έτσι σβήσε ... Softcore...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...