Jump to content

iRacing


geovas77

Recommended Posts

Just now, mad_dog said:

Θέλω να δοκιμάσω μόνο Rallycross.

Πόσο θα μου κοστίσει για παράδειγμα μόνο το Rallycross (αυτοκίνητα και πίστες) ?

Νομίζω το Fiesta και η Daytona συμπεριλαμβάνονται στο πακέτο της συνδρομής οπότε βρές μία τρίμηνη προσφορά.

 

ΥΓ Άσε πάρε μία έτοιμη,

PR-V8SCOPS2017

3 months for $5, new members only

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Αν τρέξω rallycross με τον mad dog στο iracing νομίζω θα έχει ολοκληρωθεί η "καριέρα" μου σαν simracer :D .[mention=26]troffeo[/mention] στείλε και προς τα εδώ ένα friend request αν και τρέχω περίεργες ώρες (μετά τις 11-11:30) που ξέρεις μπορεί και να βρεθούμε.

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Mόλις έγινα μέλος (5€ για 3 μήνες ακούγεται καλό).

Ενδιαφέρομαι μόνο για rallycross.

H παγκόσμια κοινότητα simracing θα πάε ένα βήμα μπροστά...

Har har har

Ευχαριστώ τον @geovas77 για τον κωδικό.

Παρακαλάτε στο rallycross να μην βρεθείτε μαζί μου...σας σας ισοπεδώσω και θα κάνω πως δεν σας ξέρω...

Har har har

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν με αφήνει να κάνω edit το post μου οπότε να συμπληρώσω ότι με το downtime για το patch αυτήν την εβδομάδα θα ενεργοποιηθεί το testdrive.iracing.com που μπορείς να οδηγήσεις οποιοδήποτε αυτοκίνητο θέλεις οπότε κοίτα να κατεβάσεις όλα τα αυτοκίνητα στον υπολογιστή σου για να είσαι έτοιμος να δοκιμάσεις ότι θέλεις.

Ευχαριστώ πολυ για την βοήθεια και τις πολυ χρήσιμες οδηγίες!!!
Παλεύω για το D licensee (είμαι στο 2.98 road και 2.72 oval).
Χθες βραδυ πρέπει να είχε αρκετούς noobαδες, εμου συμπεριλαμβανομένου, και είχε πολλές στούκες στις oval κυρίως.
Εχω καταφέρει να τρέξω 8 αγώνες με μια μόλις νίκη.

Με βλέπω η με Mazda η με το Barber για συμμετοχή, όποτε θα δω το πως και τι.
Οι αγώνες ειναι συγκεκριμένοι;;;
Δηλαδή εννοώ μια μέρα και τέλος η μπορείς να επιλέξεις εσυ την μετα (ΣΚ;;;)

Στείλτε μου εσείς (η γράψτε μου το ονοματεπώνυμο σας για να το κάνω εγώ) friend request




Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites


Ευχαριστώ πολυ για την βοήθεια και τις πολυ χρήσιμες οδηγίες!!!
Παλεύω για το D licensee (είμαι στο 2.98 road και 2.72 oval).
Χθες βραδυ πρέπει να είχε αρκετούς noobαδες, εμου συμπεριλαμβανομένου, και είχε πολλές στούκες στις oval κυρίως.
Εχω καταφέρει να τρέξω 8 αγώνες με μια μόλις νίκη.

Με βλέπω η με Mazda η με το Barber για συμμετοχή, όποτε θα δω το πως και τι.
Οι αγώνες ειναι συγκεκριμένοι;;;
Δηλαδή εννοώ μια μέρα και τέλος η μπορείς να επιλέξεις εσυ την μετα (ΣΚ;;

Στείλτε μου εσείς (η γράψτε μου το ονοματεπώνυμο σας για να το κάνω εγώ) friend request




Sent from my iPhone using Tapatalk
Μπορείς να κάνεις όσους αγώνες θες μέσα στην ημέρα, αν έχει νομίζω πάνω από 8 άτομα θεωρείται αυτόματα official και μετράει για τα sr και ir. Εγώ είμαι Giannis Christodoulou. Για να πας αυτόματα d license πρέπει να πας στο 4.0 Στο 3.0 προβιβάζεται μετά το τέλος της season, που είμαστε τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Kαι μια τελευταία ερώτηση...μπορώ να ξεκινήσω απευθείας με rallycross ???
Το rx είναι αυτόνομο series, μπορείς να το ξεκινησεις κατευθείαν και νομίζω χωρίς να αγοράσεις τίποτα έξτρα, το beetle θα είναι free. Από αύριο.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, troffeo said:


Ευχαριστώ πολυ για την βοήθεια και τις πολυ χρήσιμες οδηγίες!!!
Παλεύω για το D licensee (είμαι στο 2.98 road και 2.72 oval).
Χθες βραδυ πρέπει να είχε αρκετούς noobαδες, εμου συμπεριλαμβανομένου, και είχε πολλές στούκες στις oval κυρίως.
Εχω καταφέρει να τρέξω 8 αγώνες με μια μόλις νίκη.

Με βλέπω η με Mazda η με το Barber για συμμετοχή, όποτε θα δω το πως και τι.
Οι αγώνες ειναι συγκεκριμένοι;;;
Δηλαδή εννοώ μια μέρα και τέλος η μπορείς να επιλέξεις εσυ την μετα (ΣΚ;;;)

Στείλτε μου εσείς (η γράψτε μου το ονοματεπώνυμο σας για να το κάνω εγώ) friend request




Sent from my iPhone using Tapatalk

2.98 είσαι σχεδόν εκεί, απλώς τρέξε ένα ακόμα αγώνα χωρίς incidents και με την αρχή της επόμενης σεζόν θα πάρεις το D για να μπορείς να τρέξεις με το skip barber.

 

Μην ξεχάσεις να τσεκάρεις τα leagues, υπάρχουν δεκάδες με ότι αυτοκίνητο θέλεις και στα περισσότερα απλά στέλνεις μια αίτηση για invite και γίνεσαι μέλος με πρόσβαση στους αγώνες που φυσικά τρέχουν προκαθορισμένες ώρες και ημέρες όπως τα leagues στα υπόλοιπα sims, εγώ πχ αυτή τη σεζόν έτρεχα official Spec Racer Ford Championship, Official World of Outlaws Dirt Sprint Championship και μετά όποτε είχα χρόνο κάθε τετάρτη βράδυ έτρεχα σε Ferrari GTE League.Κατα κανόνα σε league δεν υπάρχει απαίτηση για license level το πολύ πολύ να θέλουν D License για να μην είσαι τελείως nubas.

 

Friend request στείλε σε George Vasmoulakis.

 

ΥΓ Έπρεπε να σου πώ να βάλεις σαν σύσταση το email μου για να τσιμπήσω ένα δεκαρικάκι credits αλλά το ξέχασα :/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, troffeo said:

Ευχαριστώ πολυ για την βοήθεια και τις πολυ χρήσιμες οδηγίες!!!
Παλεύω για το D licensee (είμαι στο 2.98 road και 2.72 oval).

Tρισάθλιε και άχρηστε @troffeo...θα τα πούμε τις πίστες και αν αντέχεις κατέβα στο rallycross !!!

Har har har

Link to comment
Share on other sites

Just now, troffeo said:

Αυτά ειναι για αγόρια!!!

Mην συναντηθούμε σε κανένα rallycross...θα κρεμάσεις τιμόνι και είναι κρίμα μετά από τόσο χρήμα που έχεις ρείξει...

Har har har 

Ρε σεις...ακριβό δεν είναι το iR ?

14$ η πίστα και άλλα 12$ το αυτοκίνητο...θα μου πεις αυτοκίνητο θα πάρεις μια κατηγορία που θα τρέχεις πρωτάθλημα...

Αλλά οι πίστες ? Για να τις πάρεις όλες θέλεις κανά 200$...

 

Link to comment
Share on other sites

:h0212:
Ο [mention=26]troffeo[/mention] μόνο like κάνει...σε αγώνα δεν τολμά να κατέβει μην γίνει ρεζίλι !!!
Ο άχρηστος !!!


Εσυ κανόνισε να κατεβαίνεις στους αγώνες του ρουφου που πρέπει να συμμετάσχεις η έστω να ειδοποιείς ότι δεν θα κατέβεις και μετα μπορείς να μιλάς!!!

Άχρηστη χελωνα!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sad 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Για να εχω το iracing στο steam (εχω κολλημα τιθελετετωρα ) πρεπει η αγορα να γινει απο steam? ή παιζει καμια φαση τυπου rf2 και μπορω αν θελω να το μεταφερω και στο steam?

 
Αν το αγοράσεις μέσω του site τους υπάρχει η δυνατότητα να σου φτιάξει steam key αλλά για μια φορά μόνο. Δεν νομίζω ότι σε συμφέρει όμως. Καλύτερα απευθείας. Άλλωστε και στο steam να το έχεις, όταν το ανοίγεις πάλι στη σελίδα τους σε πηγαίνει νομίζω. Για το τελευταίο δεν είμαι 100% σίγουρος.

Το καλύτερο που μπορείτε να κάνετε είναι να κάνετε μια τρίμηνη συνδρομή με $5 δολλάρια σαν τον μαντ. Αν σας αρέσει δεν αγοράζετε τίποτα, κάνετε καινούριο λογαριασμό και παίρνετε ετήσια ή διετή συνδρομή με -50% που ισχύει μόνο για τα νέα μέλη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@sC_w0lveSΜην αγοράσεις iRacing από steam γιατί σε δεσμεύει να ανανεώνεις από το steam, όσοι το έχουν κάνει ρωτάνε μετά πώς να βγούνε από το steam για να μπορούν να εκμεταλεύονται τις προσφορές που δίνει απευθείας το iRacing. Συμφωνώ με το Χρήστο, τρίμηνη συνδρομή 5$ και μετά κρίνεις τι θέλεις να κάνεις και εγώ έτσι ξεκίνησα και φυσικά το 2013 δεν υπήρχε και κανένας ανταγωνισμός και συνέχισα (βέβαια online ακόμα δεν υπάρχει κανένας ανταγωνισμός).

 

Μπορείς εάν θέλεις μετά να συνδέσεις το iR με το Steam αλλά το μόνο που κερδίζεις είναι να σου λέει το steam πόσες ώρες έχεις παίξει, τα πάντα γίνονται πάλι μέσα από το site του iRacing δεν χρειάζεται κάν να έχεις το steam ανοιχτό.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rallycross = EPIC !!!!!!

 

Βέβαια στον πρώτο μου αγώνα με χρησιμποποίησαν σαν φρένο αλλά με νέο license και fresh start όλοι rookies είμαστε !

 

Νομίζω ότι θα πρέπει να το δοκιμάσετε με την προσφορά των 5$ πραγματικά τα σπάει :t2018::t2018:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...