Jump to content

Assetto Corsa [Greek]


mad_dog
Message added by mad_dog

mad_dog, the fastest sim driver in the world

Recommended Posts

5 minutes ago, mad_dog said:

Nα ξέρετε με αυτά που κάνετε και λέτε με πληγώνετε...

Την κυριακή θα σε πληγώσω αλύπητα στη Σλοβακία, χελωνάκι χωρίς καβούκι μην τυχόν και μας το παίξεις άρρωστος !B|

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, geovas77 said:

Την κυριακή θα σε πληγώσω αλύπητα στη Σλοβακία, χελωνάκι χωρίς καβούκι μην τυχόν και μας το παίξεις άρρωστος !B|

Ωχ, με αυτά που του λες ήδη ανεβάζει δέκατα, τον βλέπω την Κυριακή να είναι κλινήρης :P 

Edited by gchristod
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα πλακα κανετε, ετσι; Ας πηγαινε με αλλο παιχνιδι στα χερια, να μας πει τι θα γινοταν... Πραγματικα οτι να ναι το ποστ στο thread απο το λινκ του assetto forum.

Παρακολουθω απο πολυ κοντα τον χωρο του pc gaming τα τελευταια 15 χρονια. Σε ολα τα ειδη των games. Σας διαβεβαιωνω οτι το AC ειχε απο τα πιο ομαλα release που εχω δει τα τελευταια χρονια.

Εδω ολοκληρο witcher 3 (δεν συζηταω για το 1 και 2) και ειχε προβληματα και ετρεχαν και δεν εφταναν. Δεν πιανω αλλες εταιρειες τυπου ubi, EA κλπ γιατι θα μιλαμε κανα μηνα. Το BF4 εγινε playable κοντα 1+ χρονο μετα το release. Το τελευταιο Batman (triple A τιτλος, κατεβηκε μεσα σε μια νυxτα απο το steam. Αναφερω εταιρειες που μονο το προσωπικο που εχουν για να φερνουν τους καφεδες στα γραφεια ειναι μεγαλυτερο απο ολη την kunos, tsunos και λοιπους....

Παμε τωρα ενα-ενα...

R3E - release date 2013??? καταρχην ακομα δεν εχει γινει release. Ειμαστε στην version 0,6785bcd και ακομα βλεπουμε...

rf2 - release date '11 ή '13;; γιατι δεν θυμαμαι τωρα. Ακομα αναπτυσσεται και αυτο, εκτος αν θεωρει καποιος οτι εχει τελειωσει η ολοκληρωση του και δεν περιμενει πλεον αλλες βελτιωσεις και updates...

Καλως ή κακως οι εποχες που επαιρνες το cd, το εκανες install και δεν ειχες ουτε ενα προβλημα, εχουν περασει. Οι εταιρειες πλεον εχουν "κοψει" το τμημα του beta testing και quality control και το εχουν περασει στον κοσμο. Kαι για αυτο η Kunos φταιει; Τουλαχιστον αυτοι εχουν την τσιπα να δωσουν και μια απαντηση και δεν κλειδωνουν το thread απευθειας...

btw... το θεμα με το tearing-framerate στις κονσολες απο οτι λεει ο "ομορφονιος" της kunos λυθηκε. Δεν εχω διαβασει αν βγηκε ηδη και το patch ή ποτε θα βγει.

Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε λύκε μην τσιμπάς, επίτηδες το έβαλα. Όποιο pc racing sim και να πήγαινε στις κονσόλες θα θαβόταν μόλις το σύγκριναν με τα GT και Forza. Εδώ το Race '07 έκανε τη μετάβαση που ήταν πολύ πιο πλήρες παιχνίδι από όλα μαζί και πήγε άπατο.

Edited by gchristod
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sC_w0lveS said:

Καλα πλακα κανετε, ετσι; Ας πηγαινε με αλλο παιχνιδι στα χερια, να μας πει τι θα γινοταν... Πραγματικα οτι να ναι το ποστ στο thread απο το λινκ του assetto forum.

Παρακολουθω απο πολυ κοντα τον χωρο του pc gaming τα τελευταια 15 χρονια. Σε ολα τα ειδη των games. Σας διαβεβαιωνω οτι το AC ειχε απο τα πιο ομαλα release που εχω δει τα τελευταια χρονια.

Εδω ολοκληρο witcher 3 (δεν συζηταω για το 1 και 2) και ειχε προβληματα και ετρεχαν και δεν εφταναν. Δεν πιανω αλλες εταιρειες τυπου ubi, EA κλπ γιατι θα μιλαμε κανα μηνα. Το BF4 εγινε playable κοντα 1+ χρονο μετα το release. Το τελευταιο Batman (triple A τιτλος, κατεβηκε μεσα σε μια νυxτα απο το steam. Αναφερω εταιρειες που μονο το προσωπικο που εχουν για να φερνουν τους καφεδες στα γραφεια ειναι μεγαλυτερο απο ολη την kunos, tsunos και λοιπους....

Παμε τωρα ενα-ενα...

R3E - release date 2013??? καταρχην ακομα δεν εχει γινει release. Ειμαστε στην version 0,6785bcd και ακομα βλεπουμε...

rf2 - release date '11 ή '13;; γιατι δεν θυμαμαι τωρα. Ακομα αναπτυσσεται και αυτο, εκτος αν θεωρει καποιος οτι εχει τελειωσει η ολοκληρωση του και δεν περιμενει πλεον αλλες βελτιωσεις και updates...

Καλως ή κακως οι εποχες που επαιρνες το cd, το εκανες install και δεν ειχες ουτε ενα προβλημα, εχουν περασει. Οι εταιρειες πλεον εχουν "κοψει" το τμημα του beta testing και quality control και το εχουν περασει στον κοσμο. Kαι για αυτο η Kunos φταιει; Τουλαχιστον αυτοι εχουν την τσιπα να δωσουν και μια απαντηση και δεν κλειδωνουν το thread απευθειας...

btw... το θεμα με το tearing-framerate στις κονσολες απο οτι λεει ο "ομορφονιος" της kunos λυθηκε. Δεν εχω διαβασει αν βγηκε ηδη και το patch ή ποτε θα βγει.

Mε σένα δεν τα βάζουμε πάρε το απόφαση :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, liakjim said:

Πολλαπλασίασε τη λογική με το μείον ένα και θα το βρεις.

Ω ωω ω τι μας είπεεεε?

Αυτό ξεπλένεται με αίμα σε προκαλώ σε μονομαχία με το μεγκάν την επόμενη Κυριακή .

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν γίνεται να γίνω πιο έξυπνος. Μην το πάρετε στραβά, δεν εννοώ ότι είμαι τόσο έξυπνος που έπιασα ταβάνι, εννοώ βιολογικά και σωματικά η ανάπτυξή μου έχει σταματήσει, από εδώ και πέρα έχει μόνο κατηφόρα.

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

Βαριόμουν και έτρεξα μια Μονζα με 25 άτομα και τους πήρα τα σώβρακα χωρίς πράκτις καθόλου είναι σαν το ποδήλατο δεν ξεχνιέται .

Φανταστική η Φερράρι ετοιμαστείτε να κάνουμε κάναν αγώνα με ασσεττο20160910215737_1.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Σιγά το αυτοκίνητο...


Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk





Ναι τα GT2 δεν ήταν ποτέ της αρεσκείας μου.
Με τα V10 λάστιχα όμως, είναι πολύ καλά.
Αν και η αγάπη μου παραμένει στα πιο παλιά πχ 90's DTM ή κάνα lotus 25.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, panosdimip said:

Οχι  ,έλεγα για τη φάση να τα δοκιμάσουμε οχι να τα τρέξουμε πρώτα θα τελειώσει το πρωτάθλημα στο RRE.

Δεν το βλέπω καλή ιδέα όμως θα τα πούμε ts.

 

Kαλή ιδέα, εμένα με ενδιαφέρει να τρέξουμε με τα DTM.

Αλλά μετά του Γιάννη.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mad_dog said:

 

@gchristod στο δικό μας server AC θα τρέξουμε...

Αν κάνουμε πρωτάθλημα εννοείται στον δικό μας. Σηκώνω κι εγώ, αντέχει η γραμμή, με 10 άτομα την Κυριακή μια χαρά την πάλεψε. Όταν έρθει η ώρα θα την βρούμε την άκρη, έχουμε καιρό ακόμα γι'αυτό.

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...