Jump to content

Assetto Corsa [Greek]


mad_dog
Message added by mad_dog

mad_dog, the fastest sim driver in the world

Recommended Posts

Αφού υπάρχει ήδη σέρβερ δίπλα.
Όπως θέλετε φυσικά.
Απλά είναι κρίμα να χωριζομαστε.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χωρισμός είναι το αντίθετο της πιθανής ένωσης.
Η ένωση είναι ένα βήμα.
Είστε στο σταυροδρόμι.
Η απόφαση δική σας.

( ρε τί γράφει ο άνθρωπος στο χέσιμο...)

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, liakjim said:

Χωρισμός είναι το αντίθετο της πιθανής ένωσης.
Η ένωση είναι ένα βήμα.
Είστε στο σταυροδρόμι.
Η απόφαση δική σας.

( ρε τί γράφει ο άνθρωπος στο χέσιμο...)

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μου κάνει εντύπωση το γεγονός οτι εσύ ένας ακραίος οπαδός της λογικής αφήνει λογικά κ ιστορικά κενά στην αφήγηση.

Κάποια παιδιά μετακόμισαν στο rF2 λόγω του κορεσμού-μη ικανοποίησης από το Ασσέττο.Κατά συνέπεια δεν υπήρξε κάποια διάσπαση per se,απλώς επαναθεώρηση.

Γράφεις λοιπόν οτι οι της ¨εδώ¨ πλευράς έφτασαν στο σταυροδρόμι κ έχουν να αποφασίσουν.Τι ακριβώς?

Κ να ενωθούν με ποιόν αφού με κανέναν δεν χωρίστηκαν αφού πέραν του Πιλότου τα υπόλοιπα παιδιά διατηρούσαν αγαστές σχέσεις με τους ¨από κει¨.

Επιπλέον το σταυροδρόμι είναι να έρθουν τα παιδιά που είναι ¨εδώ¨ στο Ασσέττο κ μετά τανάπαλιν να περάσουν κ κείνοι μια βόλτα από rf2 k RRE?

γιατί μόνο κάτι τέτοιο θεωρείτε ¨ένωση¨ στο μυαλό μου.

εκτός κ αν θεωρούμε τη μονομέρεια ως ένωση?

Επίσης για μας που θέλουμε να τρέχουμε τα σίμς που έχουμε πως θα γίνει να επιτευχθεί η ένωση αφής τα προγράμματα συμπίπτουν χωρίς καν σκέψη για προσαρμογή?

Για μένα πχ μιας κ δήλωσα ACRL -σε όσους από τους αγώνες τρέξω- τις υπόλοιπες Κυριακές θα προτιμώ rF2 k RRE.

υγ:καλώς ή κακώς μια κάποια στιγμή πρέπει να αλλάξουμε κ στέγη.Καλό χρυσό το thelab αλλά όταν βλέπω τον κάθε τυχάρπαστο μοδεράτορα να μου κάνει παρατήρηση γιατί άνοιξα νέο νήμα για να μιλήσω για λάστιχα,ε τότε δεν έχω θέση εκεί αφού με ενοχλεί κ του δίνω κ αξία-τράφικ.Ακόμη κ σεις αντί να μπείτε κ να ανοίξουμε συζήτηση με προτρέπατε να το χώσω σε ένα γενικό νήμα,πράγμα που μου φαινόταν αδιανόητο γιατί εγώ αλλιώς είχα μάθει παλιότερα.

υγ2:περίεργος ξεπερίεργος ο Φιλό-σκυλος εε σόρρυ ΠΙΛΟΤΟΣ εννοώ, με τις παραξενιές του, τον θεωρώ απείρως καλύτερη στέγη για μια μικρή σίμ κοινότητα από ότι εκεί.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Πολύ τα έμπλεξες...
Είμαστε σε νήμα assetto οπότε εδώ αναφέρομαι.

Απλά τα πράγματα: αν τα παιδιά εδώ , όντως διοργανώσουν κάποιο πρωτάθλημα ή απλά αγώνες assetto, θα ήταν κρίμα να χωριστουμε.
Δίπλα υπάρχει ήδη σέρβερ με κάποιον πυρήνα ανθρώπων .
Θεωρώ ότι είμαστε λίγοι για υποστήριξη ξεχωριστών γεγονότων.
Άλλο αγώνες των 8-10 και άλλο των 16-20.
Τώρα αν υπάρξει κόλλημα λόγω επιλογής ημερομηνίας / ώρας, οκ τέλος.

Το θέμα της στέγης δεν με αφορά . Νομίζω είναι πλέον φανερό.


Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Υ.Γ. Δεν είχα διαπιστώσει ποτέ πρόβλημα διαχείρισης. Υπήρξε επέμβαση τότε και μόνο τότε, μετά από αιτήματος μέσω νόμιμης οδού ( report ).



Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη  αυτό που είπα για αγώνες ασσέττο είναι ακόμη στα σπάργανα, δεν είναι καθόλου σίγουρο οτι θα το κάνουμε και πόσοι θα τρέξουν, άρα μέχρι τότε δεν μπορούμε να μιλάμε για κανένα χωρισμό. 

Αν θυμάσαι ο σκληρός πυρήνας του thelab είμασταν 6-7 άτομα που τρέχαμε οτι είχε το πρόγραμμα και όχι ότι θέλαμε με σκοπό να διατηρηθεί ο σερβερ,πολλοί άλλοι εκείνη την εποχή που τώρα ενδέχεται να μιλούν για ρίγμα που έχει προκληθεί από μας έτρεχαν αλλού η όποτε τους άρεσε το κόμπο. 

Εμείς τότε αλλά κ τώρα δεν έχουμε πρόβλημα μ αυτό γιατί συνηδειτοποιήσαμε γρήγορα πως δεν πρέπει κ δεν γίνεται να είναι υποχρεωτική η συμμετοχή, αποφασίσαμε ομως κι εμείς να κάνουμε στο εξής ότι όλος ο κόσμος, να τρέχουμε οτι μας γουστάρει όποτε μας γουστάρει και με αντίπαλο όποιον μας γουστάρει κ τον γουστάρουμε. 

Θα μπορούσε να γίνει άνοιγμα σε ξένα άτομα στο rf2 δεν το κάνουμε γιατί δεν καιγομαστε για νούμερα των 20-30 ατόμων. Είμαστε πάνω απ όλα μια ομοιογενέστερη από πριν παρέα κι αυτό μετράει παραπάνω από την νουμερολαγνία.

Παράδειγμα η χθεσινή μεγάλη συγκέντρωση στο σύνταγμα εεεε στο ts mad dog world ? όπου μπήκαμε 8 άτομα και κάναμε 2:30 ώρες χαλαρή κ ευχάριστη διαβούλευση χωρίς να αγγίξουμε τιμόνι κ χωρίς ν ανέβουν οι τόνοι, αν σου πω ότι το ευχαριστήθηκα όσο κι έναν καλό αγώνα ίσως κ περισσότερο θα το πιστέψεις?

Όσο για τη στέγη, ναι αυτή τη στιγμή προτιμώ τη στέγη του συναθλητή μου τρομάρα μας από την απρόσωπη και για μένα που είμαι παλιός, περιέργων τακτικών και αντιδράσεων στέγη του thelab.

Εδώ άμα λάχει τα χώνω και στον ιδιοκτήτη, επιπλέον αυτός με βλέπει σαν άνθρωπο κι όχι σαν αριθμό ε αυτό το προτιμώ. 

Γουστάρω που δεν μπορεί εδώ ο κάθε άσχετος κομπλεξικός να μου κάνει ριπόρτ γιατί ξύπνησε στραβά η γιατί είχε προβληματική παιδική ηλικία. 

Τέλος γιατί σας κούρασα με τη φλυαρία μου,υπάρχει στο μυαλό μου ένα σχέδιο για αγώνες με ασσέττο, ένα είδος πρωταθλήματος μεταξύ των σάιτ, μη βιαστείς να το πεις διχαστικό γιατί αν το δεις καλύτερα θα δεις πως είναι ο μόνος τρόπος να βρεθούμε όλοι, θα χει την ιντριγκά του το φανατισμό του θα χει φάση αααν τελικά υλοποιηθεί. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να τονίσω το "αν" που έβαλα.
Φυσικά όλα στηρίζονται εκεί.
Ίσως το βλέπω και λίγο εγωιστικά ( βασικά τί ίσως? Δεν ξεφεύγεις από τον Φρόυντ...).
Διότι ξέρω πως θα συνεχίσω εκεί και δεν θέλω να μου λείψουν άτομα από εδώ

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σύντομα, στο μοναδικό sim του πλανήτη Γη, που μπορείτε να έχετε πιστή αναπαράσταση του ανωτέρω.

 

Link to comment
Share on other sites

Όσο για τον χρόνο, τουλάχιστον είχαν τα @@ να δείξουν λάστιχα και όλο το γύρο.
Όχι σαν κάποιους άλλους...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...