Jump to content

Assetto Corsa [Greek]


mad_dog
Message added by mad_dog

mad_dog, the fastest sim driver in the world

Recommended Posts

Μα κανείς δεν τρέχει αγώνες σε Forzassetto...αυτοί που τρέχουνε είναι για πλάκα με κανά street car...

Πρωταθλήματα σοβαρά ΜΟΝΟ σε rF2 !!! To ξέρουνε και οι πέτρες...

6 minutes ago, liakjim said:

καλό θα ήταν να αποφύγεις την περαιτέρω γελοιοποίηση σου

Έχεις γίνει ήδη ρόμπα με αυτά που σου είπε ο @gchristod...συνεχίζεις όμως...

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Το Forsasseeto είναι arcade.

55 minutes ago, liakjim said:

Βασικά θα προτιμούσα να μη πετάγεσαι σαν τη τσουτσού.

Δεν είμαστε εδώ στο thelab...

55 minutes ago, liakjim said:

Αν καταλαβαίνεις, είναι η ώρα να σωπάσεις .

Ξανά...δεν είμαστε εδώ στο thelab...

56 minutes ago, liakjim said:

Αν καταλαβαίνεις και δεν σωπάσεις, τότε σημαίνει πως δεν τηρείς ο ίδιος τους κανόνες και δεν μας θες εδώ γύρω.

Έχεις μπρεδέψει το σύμπαν και έχεις βραχυκυκλωθεί...

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, liakjim said:

Οδηγός αγώνων :

https://pretendracecars.net/2015/05/05/blurring-the-line-with-severin-austerschmidt/

 

I can, however, say that games like Assetto Corsa feel leaps and bounds ahead of other certain sims on the market, and Assetto Corsa on its own is very close to what a real race car feels like....for me the best sim car is Assetto Corsa’s Formula Abarth, which is basically a re-branded Formula Renault 2.0 car. It handles shockingly close to what the car drives like in real life, and a close second is the BMW M235i Racing which was found in Assetto Corsa’s Dream Pack DLC. ...Assetto Corsa, as a whole really, is probably the best consumer simulation on the market. It’s got a very good tire model, amazing re-creation of tracks, and practically every car in the sim could win the best sim car award

 

Και είναι άρθρο του Σεπ 15, φαντάζομαι τι θα έλεγε.

 

Συγγνώμη αλλά θα εμπιστευτώ τον επαγγελματία.

 

 

Συγγνώμη που θα το πώ όσο πιο στεγνά μπορώ, αλλά αυτό που θα πώ είναι μια πραγματικότητα..

Δεν με απασχολεί τι λέει ο κάθε πιτσιρικάς του πισι..

Σαν πρώην οδηγός αγώνων, σαν πρώην συμβολαιόύχος για δοκιμαστής εξέλιξης Formula1 και σαν νυν σκίστης (στην κυριολεξία αυτό που σου λέω) "οδηγών αγώνων" έχω κάποιες θέσεις που είναι απαράβατες..

Επιπρόσθετα, σαν μηχανολόγος μηχανικός, όχι ότι να ναι, αλλά σxεδιαστής και κατασκευαστής πραγματικών αυτοκινήτων, έχω να αναφέρω το ακόλουθο...

ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ.

άσε τα τρολάκια και τους αρθρογράφους που γράφουν ότι πρέπει έχοντας αυξήσει τα χρήματα στον τραπεζικό τους λογαριασμό.

Εγώ δεν σέβομαι κανέναν απο αυτούς. Αυτά είναι τα επαγγελματικά τρολ.. 

Σέβομαι απολύτως την δική σου άποψη, του σόσνα, του Ακη, του Κώστα του Γιώργου του Αγάθωνα ακόμα και του Φιλόθεου και οποιουδήποτε έχει την απλή δική του άποψη όποια και αν είναι αυτή..

Δεν σέβομαι την υιοθετημένη άποψη του οποιουδήποτε..

Οταν γράφτηκε το άρθρο, το ασέτο ήταν απολύτως εκτός τόπου και χρόνου..

Και αυτός ο μπαγλαμάς το έλεγε οτι είναι το καλύτερο.. Αυτόν θα εμπιστευτείς?

Τα μαύρα του τα σύκα..

ο καλύτερος εξομοιωτής όλων των εποχών με απόλυτα κοινή αποδοχή των επιστημόνων ήταν είναι και θα είναι του Geoff Grammond και ας είχε γραφικά σαν τούβλα.

 

 

Εγώ σας ζητάω να σταματήσετε τους χαρακτηρισμούς...

Και να κόψετε και το υφάκι και την ειρωνεία...

Δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι μεταξύ μας..

Οσο και στην πλάκα να μιλάμε, ή όσο στα σοβαρα, ο γραπτός λόγος έχει κενα, και αφήνει πολλά περιθώρια παρερμηνίας...

Παρεξηγήστε κάθε φορά χωρίς κανένα απολύτως λόγο...

Και αυτά που λέτε για πολύωρους αγώνες και τα λοιπά, έχουν πολλαπλές εξηγήσεις..

Το ασσέτο είναι καινούριο στην αγορά.. 

Οταν μπήκε ο κόσμος ζητούσε μικρούς και ευέλικτους αγώνες..

Το φακτορ όταν πρωτομπήκε, ο κόσμος ζητούσε μεγάλους και αυστηρούς αγώνες..

Άλλη η γενιά των παικτών του ενός παιγνιδιού και άλλο του άλλου..

Τα αρφάκτορ είναι για την γενιά του Σέννα..

Το ασσέτο για την γενιά του χάμιλτον..

Το αρφακτορ έχει κλάσεις αυτοκινήτων, είναι μαμά για αγώνες..

Το ασσέτο δεν έχει κλάσεις αυτοκινήτων, δεν είναι για αγώνες πέρα απο ενιαίο..

Καμία επαφή τα 2 μεταξύ τους...

Είναι διαφορετικά προσανατολισμένα τα παιγνίδια....

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, liakjim said:

Υ.Γ. Προς admin : άκυρο το σβήσιμο. Υπάρχουν άνθρωποι που αξίζουν να παραμείνω εδώ μέσα.

Eυχαριστώ που το κατάλαβες έστω και αργά.

Ούτως ή άλλως δεν θα προχωρούσα σε διαγραφή. Εμείς εδώ είμαστε φιλικοί και ανοιχτοί σε όλα.

Με φιλικούς χαιρετισμούς ο γρηγορότερος οδηγός της κοινότητας !!!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, liakjim said:

Πολύ θα μου άρεσε ένας τέτοιος διάλογος.
Δεν μας αφήνει όμως η τσουτσού.

Επίσης χαίρομαι που μαθαίνω λίγο περισσότερα για το ποιόν σου.

Τέλος από κλάσεις, το AC έχει περισσότερες ( GT3, GT2 / GTE ).
To rF2 έχει μεμονωμένα αμάξια .
Κλάσεις μόνο από mods.

Τέλος, ως άνθρωπος του χώρου, θα ήθελα κάποια στιγμή, εμπεριστατωμένα στοιχεία ( τηλεμετρια , κάτι άλλο δεν ξέρω ) , ως προς την αδυναμία του εκάστοτε σιμ στον κάθε τομέα.
Όπως και γιατί το GP είναι/ήταν το κορυφαίο.
Μιας και είμαστε σε γραπτό λόγο, δεν αμφισβητώ, ρωτώ ( αν και ως χαρακτήρας έχω εγγενή αμφισβήτηση ).

Υ.Γ. Προς admin : άκυρο το σβήσιμο. Υπάρχουν άνθρωποι που αξίζουν να παραμείνω εδώ μέσα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

τεράστια κουβέντα πρέπει να ανοίξουμε...

Υπάρχουν τα φανερά που τα ξέρουν οι περισσότεροι, αλλά και τα κρυφά, που λίγοι ξέρουν..

Αν πιάσουμε ας πούμε την αεροδυναμική, θα πρέπει να μιλάμε ώρες για να δείς τι ακριβώς συμβαίνει όταν κάνεις ότι στρίβεις τον εμπρός τροχό...

Πώς αλλάζουν οι ροές του αέρα προς τα φρένα, πώς επηρεάζει η ζάντα την ψύξη, και 1002 παράμετροι, που πραγματικά δεν νομίζω οτι έχουν συμπεριληφθεί σε κανένα σιμ..

Ακόμα και στο καλύτερο flight sim, τα αεροδυναμικά μοντέλα είναι βαση παραδοχών..

Κανένας δεν θα σου πεί πόσο πάρα πολύ επηρεάζει η υγρασία την πυκνότητα του αέρα και την αεροδυναμική του αντίσταση και κανένας φυσικά δεν το εφαρμόζει σε σιμ (κατά την κρίση μου)

Ακόμα και ο βρώμικος αέρας σε ένα σιμ, είναι με παραδοχή, θαυμάστε σε ριπλέη την χθεσινή προσπέραση του χάμιλτον πάνω στην παραμπόλικά κυριολεκτικά μέσα στον διαχύτη της 

redbull.. Προσπέραση που δεν γίνεται πάνω σε σιμ, ο χάμιλτον την έκανε στην πραγματική ζωή..

εχω την πλήρη τηλεμετρία του Σέννα στην ίμολα, όταν και σκοτώθηκε..

Πολύ θα ήθελα να μπορούσαμε να την ενσωματώσουμε σε ένα σιμ, και να δούμε τι θα είναι το αποτέλεσμα...

Απο όσα καταλαβαίνω δεν γίνεται...

Να μπουμε ένα βράδυ στο ΤΣ και να πούμε 2-3 βασικές κουβέντες...

Με γραπτά δεν γίνεται, είναι τόσο εκτενή τα θέματα που θα πρέπει να γράφουμε μέρες...

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O geoff grammond είναι φυσικός..

Και προγραμματιστής απο χαβαλέ.

Παρουσίασε ένα απλό παιγνιδάκι με γραφικά τούβλων (1991 πρέπει να ήταν) που είχε όλες τις πίστες και όλα τα αυτοκίνητα της εποχής.

Μάλιστα ο Σέννα ήταν σάντσες, μιας και δεν μπορούσε με τα πενιχρά οικονομικά του μέσα να εξασφαλίσει άδειες για τα ονόματα..

Το παιγνίδι που κατασκεύασε, ήταν περισσότερο εφαρμογή των νόμων της φυσικής παρά κάτι άλλο...

Το παίζαμε με πληκτρολόγιο, είχε ένα καλό βασικό σετάπ (αεροτομές-ταχύτητες-κάμπερ-ύψη-φρένα-διαφορικο) και είχε και διαφορετικούς τύπους ελαστικών..

Τα λάστιχα δεν παθαίναν υπερθέρμανση, μόνο ο κινητήρας..

Μάλιστα τα λάστιχα είχαν ένα μοντέλο της εποχής, αντέχανε για 30 γύρους ας πούμε, με αριθμητική πρόοδο αύξησης της απόδοσης και μετά πτώσης απόδοσης, η οποία αν πίεζες πολύ στα φρένα και στο γκάζι γινόταν λογαριθμική..

Είχε και βλάβες!! υπερθέρμανση, απώλεια λαδιών, βλάβη στο κιβώτιο, βλαβη στην εξάτμιση, δυσλειτουργία κάποιου κυλίνδρου, σκάσιμο ελαστικού..

Τυχαίες οι βλάβες, άσχετα με τη χρήση του οχήματος!!

Είχε και έντονο σλιπστριμμινγκ. Τα δε αυτοκίνητα είχαν διαφορετική απόδοση και επίδοση και φθορά ελαστικών, ανάλογα με την μάρκα...

Το σιμ είχε και βροχή!! και στέγνωμα του δρόμου στην αγωνιστική γραμμή όταν σταματούσε η βροχή!!!

ήταν το πιο πλήρες αρχικό πακέτο εξομοιωτή που έχω παίξει εγώ προσωπικά...

Μιλάμε για το 1991 ξανατονίζω.. και ήταν σε 2 δισκέτες των 1,44 ΜΒ !!!!!!!!!

ακολούθησαν άλλες 3 εκδόσεις, με υποστήριξη για τζουστικς και πεταλιέρες, ενώ τα γραφικά πήγαν σε πραγματικά άλλο επίπεδο (για την εποχή πάντα)

Και τα 4 τα έχω αγορασμένα μέσα στα ορίτζιναλ κουτιά τους, και τα θεωρώ τα καλύτερα παιγνίδια της γενιάς τους..

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Geoff Grammond είναι ο υπεύθυνος που υπάρχουν τα σιμς στα πισι.
Τα έχω κι εγώ ορίτζιναλ εκτός απ'το πρώτο που είναι αντιγραμμένες δισκέτες απο φίλο που μου το έδειξε πρώτη φορά το 93 και ήταν ο λόγος που πήρα το 1ο πισι.
Το άλμα έγινε το 96 με το GP2 όπου έμπαινες στη παραμπόλικα με τα 4 και με έλεγχο στο τιμόνι. Είχε όλη η σειρά τρομερή τηλεμετρία που με αυτή έμαθα να σετάρω αυτοκίνητα στα πισι. Επίσης είχε το ωραίο να διαλέξεις όσους οδηγούς ήθελες να τρέξεις στον αγώνα πχ 4 και έπαιζες 2-3 γύρους τον καθένα και ανάλογα πως είχες πάει το καθένα συνέχιζε ΑΙ στο ρυθμό που πήγαινες το καθένα μέχρι να ξανάρθει η σειρά του να το οδηγήσεις.
Το GP4 το έχω και τώρα στο πισι και ρίχνω καμμιά γύρα που και που.
Για μένα όλα τα σιμς είναι αντιγραφή του κώδικα του Geoff Grammond έχουν τις ίδιες ιδιότητες στο πως φεύγουν και διορθώνουν.
Ηταν το rF2 της εποχής του. Με έπιασε νοσταλγία και θα βάλω λίγο GP4 το βράδυ :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, rapid_fast said:

τεράστια κουβέντα πρέπει να ανοίξουμε...

Υπάρχουν τα φανερά που τα ξέρουν οι περισσότεροι, αλλά και τα κρυφά, που λίγοι ξέρουν..

Αν πιάσουμε ας πούμε την αεροδυναμική, θα πρέπει να μιλάμε ώρες για να δείς τι ακριβώς συμβαίνει όταν κάνεις ότι στρίβεις τον εμπρός τροχό...

Πώς αλλάζουν οι ροές του αέρα προς τα φρένα, πώς επηρεάζει η ζάντα την ψύξη, και 1002 παράμετροι, που πραγματικά δεν νομίζω οτι έχουν συμπεριληφθεί σε κανένα σιμ..

Ακόμα και στο καλύτερο flight sim, τα αεροδυναμικά μοντέλα είναι βαση παραδοχών..

Κανένας δεν θα σου πεί πόσο πάρα πολύ επηρεάζει η υγρασία την πυκνότητα του αέρα και την αεροδυναμική του αντίσταση και κανένας φυσικά δεν το εφαρμόζει σε σιμ (κατά την κρίση μου)

Ακόμα και ο βρώμικος αέρας σε ένα σιμ, είναι με παραδοχή, θαυμάστε σε ριπλέη την χθεσινή προσπέραση του χάμιλτον πάνω στην παραμπόλικά κυριολεκτικά μέσα στον διαχύτη της 

redbull.. Προσπέραση που δεν γίνεται πάνω σε σιμ, ο χάμιλτον την έκανε στην πραγματική ζωή..

εχω την πλήρη τηλεμετρία του Σέννα στην ίμολα, όταν και σκοτώθηκε..

Πολύ θα ήθελα να μπορούσαμε να την ενσωματώσουμε σε ένα σιμ, και να δούμε τι θα είναι το αποτέλεσμα...

Απο όσα καταλαβαίνω δεν γίνεται...

Να μπουμε ένα βράδυ στο ΤΣ και να πούμε 2-3 βασικές κουβέντες...

Με γραπτά δεν γίνεται, είναι τόσο εκτενή τα θέματα που θα πρέπει να γράφουμε μέρες...

καταρχην ενα
LIKE.jpg.facd75aabe093578312b53c32012c6c6.jpg
και εν συνεχεια, κανονειστε μερα και ωρα....

 

2 hours ago, rapid_fast said:

O geoff grammond είναι φυσικός..

Και προγραμματιστής απο χαβαλέ.

Παρουσίασε ένα απλό παιγνιδάκι με γραφικά τούβλων (1991 πρέπει να ήταν) που είχε όλες τις πίστες και όλα τα αυτοκίνητα της εποχής.

Μάλιστα ο Σέννα ήταν σάντσες, μιας και δεν μπορούσε με τα πενιχρά οικονομικά του μέσα να εξασφαλίσει άδειες για τα ονόματα..

Το παιγνίδι που κατασκεύασε, ήταν περισσότερο εφαρμογή των νόμων της φυσικής παρά κάτι άλλο...

Το παίζαμε με πληκτρολόγιο, είχε ένα καλό βασικό σετάπ (αεροτομές-ταχύτητες-κάμπερ-ύψη-φρένα-διαφορικο) και είχε και διαφορετικούς τύπους ελαστικών..

Τα λάστιχα δεν παθαίναν υπερθέρμανση, μόνο ο κινητήρας..

Μάλιστα τα λάστιχα είχαν ένα μοντέλο της εποχής, αντέχανε για 30 γύρους ας πούμε, με αριθμητική πρόοδο αύξησης της απόδοσης και μετά πτώσης απόδοσης, η οποία αν πίεζες πολύ στα φρένα και στο γκάζι γινόταν λογαριθμική..

Είχε και βλάβες!! υπερθέρμανση, απώλεια λαδιών, βλάβη στο κιβώτιο, βλαβη στην εξάτμιση, δυσλειτουργία κάποιου κυλίνδρου, σκάσιμο ελαστικού..

Τυχαίες οι βλάβες, άσχετα με τη χρήση του οχήματος!!

Είχε και έντονο σλιπστριμμινγκ. Τα δε αυτοκίνητα είχαν διαφορετική απόδοση και επίδοση και φθορά ελαστικών, ανάλογα με την μάρκα...

Το σιμ είχε και βροχή!! και στέγνωμα του δρόμου στην αγωνιστική γραμμή όταν σταματούσε η βροχή!!!

ήταν το πιο πλήρες αρχικό πακέτο εξομοιωτή που έχω παίξει εγώ προσωπικά...

Μιλάμε για το 1991 ξανατονίζω.. και ήταν σε 2 δισκέτες των 1,44 ΜΒ !!!!!!!!!

ακολούθησαν άλλες 3 εκδόσεις, με υποστήριξη για τζουστικς και πεταλιέρες, ενώ τα γραφικά πήγαν σε πραγματικά άλλο επίπεδο (για την εποχή πάντα)

Και τα 4 τα έχω αγορασμένα μέσα στα ορίτζιναλ κουτιά τους, και τα θεωρώ τα καλύτερα παιγνίδια της γενιάς τους..

 

Και ενα μεγαλο
LIKE.jpg.facd75aabe093578312b53c32012c6c6.jpg

απλα για το GP4

 

LIKE.jpg.facd75aabe093578312b53c32012c6c6.jpg

Mr. sLOW φτιαξε αυτο το πραγμα με τα like γιατι θα στα βαζω ετσι και θα σπαω 0ρχεις

Link to comment
Share on other sites

  • admin locked this topic
  • admin unlocked this topic

Assetto Corsa Console Community Blog – 1st Sep 2016

Quote

 

Kunos Simulazioni Community Blog Quote:

 

This time last week, Assetto Corsa began to appear on the shelves of game stores around the world. Firstly, we want to say a massive thank you to all of our fans for purchasing the game on the console.

 

Now we’ve launched worldwide, the comments have started flooding in. There’s a great deal of love and support for Assetto Corsa out there, which is fantastic! There’s also some constructive criticism, which we appreciate and accept with open arms! At the end of the day, our community matters to us and we want you to be happy. We are always open to feedback and suggestions and whilst we cannot promise that we can do everything you ask us to, be rest assured that we are going to do everything we can to build on these foundations! Our development team might be very small, (<30 developers) but they are incredibly passionate about what they do and their aim has always been to produce the greatest racing sim on console and PC.

 

Kunos Simulazioni are 100% committed to ensuring that we build on the foundations we’ve laid with Assetto Corsa, for our console players! There’s a lot going on behind the scenes and we want to take this opportunity to give you an insight into what’s been going on since launch and our next steps…

 

WHAT’S NEW?

When we launched Assetto Corsa onto the console, it became clear to us that there was some feedback that needed addressing. A number of players were experiencing multiplayer performance issues on the Xbox One connected to voice chat. 2 days ago, we released an update which tackles this issue, so players can now head back in game and enjoy Assetto Corsa.

 

PRESTIGE PACK AVAILABILITY

Assetto Corsa launched 2 editions… PRESTIGE and PERFORMANCE. The Prestige edition was not available digitally, only physically from selected retailers. Soon after launch, it came to our attention that our community were not too pleased and wanted to be able to own the cars for themselves. So we’ve reacted! We’re pleased to announce that the Prestige Pack will be available to purchase from the PlayStation® 4 and Xbox One Store at a later date. The pack will contain the following cars…

 

  • Audi A1 S1
  • Audi R8 V10 Plus
  • BMW M4 Coupe
  • Corvette C7 Stingray
  • Ferrari 488 GTB
  • Ford Mustang 2015
  • Lamborghini Gallardo Superleggera
  • Nissan GT-R Nismo 2015
  • Toyota GT86

 

More info on the Prestige pack coming soon! PLEASE REMEMBER! The Season pass DOES NOT contain the above cars! The Season pass contains the Japanese Pack, Porsche Packs, The Red Pack and an exclusive livery. We apologize for any confusion that may have been caused here!

 

SCREEN TEARING AND FRAMERATE ISSUES

Our developers are fully aware that some of you are experiencing screen tearing on both platforms, with Assetto Corsa. They’re currently working on a fix and we will update our community as soon as we can with more information.

 

PRIVATE LOBBIES

We know and recognise that this is a massive talking point across all our community channels and be rest assured, we hear you! We respect your frustration and are fully aware of this request. The main priority with the console edition of Assetto Corsa was to launch a super stable game with fantastic driving. Whilst we have no news to share right now, what we can say is we are evaluating the available options. Please be patient with us and we’ll keep you guys updated.

 

AI DIFFICULTY

This is a tough one… We don’t want to make the game ‘easy’ by any means, but we do recognise that the AI may need tweaking, especially on Easy mode. Our team are aware of this request and are working on a solution. Again, more info on this soon!

 

CONTROLLER / WHEEL CONFIGS

We hear you and we are addressing this! We are also working to improve the controller functionality in Assetto Corsa.

 

SEASON PASS

For those who don’t know already, there is a Season pass available for Assetto Corsa. Right now, there aren’t any packs to download, but there will be in the near future! Should you decide to purchase a Season pass, you’ll be able to download the following packages at a later date…

 

  • Japanese Pack
  • The Red Pack
  • Porsche Packs
  • Exclusive Livery

 

SUPPORT

If you are experiencing issues with the console edition of Assetto Corsa, we want to help!  Please follow the below steps in order to help us help you…

 

1 – Firstly, we encourage you to search the CONSOLE LOUNGE and the sub-forums for a solution to your issue.

 

2 – If you are unable to find the answer you are looking for, then please check out our FAQ’s. This will be updated as and when required.

 

3 – Should you wish to speak to someone directly, please head over to the 505 GAMES SUPPORT portal and log a ticket. A member of our Customer Support team will be in touch to help you.

 

TEAM WORK MAKES THE DREAM WORK

Let’s wrap things up for now by saying a massive thank you again to our community for their support. We are excited to build on the foundations we’ve laid. Whilst it’s practically impossible to reply to each and every one of you individually, please know that we do hear you and we are listening.

 

All we ask is that you stick with us, be patient with us and show us the level of support you always have done.

 

Have a great day!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε δεν ντρέπεσαι τα παιδιά κάνουν ότι μπορούν, είναι ακόμα πολύ νωρίς για να τους κρίνουμε αυτή η work in progress θα διαρκέσει γύρω στα 5 χρόνια για να αντικατασταθεί από την επόμενη work in progress του assetto corsa 2 που κι εκείνη με τη σειρά της θα αντικατασταθεί από τις επόμενες work in progress οπότε ουσιαστικά δεν πρέπει να τους κρίνουμε ποτέ. 

ΥΓ: Πω πω συνεχίζουμε τα ανώριμα σχόλια είμαστε απαράδεκτοι.

Edited by panosdimip
Link to comment
Share on other sites

Aγαπητοί κύριοι,

δεν πράττετε ορθά κατά την ταπεινή μου άποψη. Αφήστε το thread μόνο για το AC. Αν επιθυμείτε μπορώ να ανοίξω καινούργιο thrad με προβλήματα που έχει το AC.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για τον χρόνο σας. Μην δείχνετε με τα γραφόμενά σας τον χαρακτήρα που δεν είστε !

Επίσης μας βλέπω σαν μια μεγάλη παρέα. Δεν είναι σωστό νά εκφραζόμαστε έτσι ή να δημιουργούμε λάθος εντυπώσεις.

Συγνώμη για την άστοχη παρέμβασή μου επί του θέματος και ζητώ την κατανόησή σας.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mad_dog said:

Aγαπητοί κύριοι,

δεν πράττετε ορθά κατά την ταπεινή μου άποψη. Αφήστε το thread μόνο για το AC. Αν επιθυμείτε μπορώ να ανοίξω καινούργιο thrad με προβλήματα που έχει το AC.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για τον χρόνο σας. Μην δείχνετε με τα γραφόμενά σας τον χαρακτήρα που δεν είστε !

Επίσης μας βλέπω σαν μια μεγάλη παρέα. Δεν είναι σωστό νά εκφραζόμαστε έτσι ή να δημιουργούμε λάθος εντυπώσεις.

Συγνώμη για την άστοχη παρέμβασή μου επί του θέματος και ζητώ την κατανόησή σας.

Ok, ανακαλώ. Αλλά το λινκ που πόσταρα παρακαλώ να μείνει γιατί είναι από το επίσημο φόρουμ του AC και ο moderator εκεί το αναγνώρισε. Και μετά το κλείδωσε O.o

edit: Επίσης δεν μιλήσαμε άσχημα, μόνο λίγο flaming, τόσο δα γιατί σήμερα παίζει πολλή ησυχία....

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αυτό με ξεπερνάει!!

 

Quote

Hi all! So... Everyone is entitled to an opinion and we are totally open to constructive criticism. Trust us, our developers care and the last thing they want it to see their players upset and disappointed. :( The team are hard at work behind the scenes and there are some comments here that are totally unacceptable. As a result, we are locking this discussion.

 

Δεν έχω παρακολουθήσει τι έγινε με το console release και για να είμαι ειλικρινής έχω πολύ καιρό να ανοίξω το assetto αλλά τι έχει γίνει;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, geovas77 said:

Εντάξει αυτό με ξεπερνάει!!

 

 

Δεν έχω παρακολουθήσει τι έγινε με το console release και για να είμαι ειλικρινής έχω πολύ καιρό να ανοίξω το assetto αλλά τι έχει γίνει;

θα σου στείλω μερικά λινκ με πμ γιατί αν τα δει ο @GoMaR εδώ θα με μαλώσει :P 

Link to comment
Share on other sites

Εαν επιθυμείτε, μπορείτε να ανοίξετε thread για bugs και προβλήματα του AC.

Εκεί πείτε ότι θέλετε επί του θέματος.

9 minutes ago, gchristod said:

edit: Επίσης δεν μιλήσαμε άσχημα, μόνο λίγο flaming, τόσο δα γιατί σήμερα παίζει πολλή ησυχία....

B|

Link to comment
Share on other sites

Φιλόθεε ξεκόλα ρε παιδάκι μου που θέλεις να το παίξεις και αυστηρός admin, είπαμε φύγαμε απ'τσάλλους γιατί μας την έσπαγε ακριβώς αυτή η τυπολατρεία, μην αρχίσουμε και εδώ τα ίδια  :ph34r::D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...