Jump to content

Assetto Corsa [Greek]


mad_dog
Message added by mad_dog

mad_dog, the fastest sim driver in the world

Recommended Posts

Θες να σου δείξει? Mad αν μετακομίσουν εδώ το ac subforum του lab, θα χτυπήσει τρελά κλικ το σάιτ!

Με χρονοκαθυστέρηση σχετικά με τα προηγούμενα επειδή τα πόσταρα αλλού κατά λάθος:

Wolves δεν έχεις δίκιο για τα dlc. Άσε τους Modder's του rf2 που θέλουν έκανα 6μηνο για κάθε αυτοκίνητο, αυτοί το κάνουν σαν χομπυ στον ελεύθερο χρόνο τους. Ακόμα και οι devs του iracing, για ΕΝΑ αυτοκίνητο θέλουν κανά τρίμηνο. Μόνο το 3d modelling να υπολογίσεις, είναι εξαιρετικά χρονοβόρο. 5-8 αυτοκίνητα το δίμηνο δεν βγαίνουν με καμία παναγία, όσο κώλο και να στρώσεις, όσο back catalogue και να έχεις. Αυτο που κάνουν στην κούνος είναι να αναθέτουν σε τρίτους (βλέπε urd για την corvette c7) ή συχνότερα αγοράζουν μοντς (βλέπε μιούρα, skyline r34, και τώρα η πορσε 917 ή η 962, δεν θυμάμαι). Περνάνε ένα review τα physics και έτοιμο. Αν και τα dlc τα βγάζουν σε χαμηλή τιμή, τα θεωρώ χειρότερο άρμεγμα από αυτό της sector3 που σε αναγκάζει να αγοράσεις το ίδιο gt3 αυτοκίνητο 3 και 4 φορές. Λόγω της συχνότητάς τους αλλα κυρίως επειδή για να μπεις σε σέρβερ πρέπει να έχεις ΟΛΟ το κοντεντ. Τότε που δοκιμάζαμε τη σύνδεση του Παναγιώτη, από όλους τους επίσημους σέρβερ με άφηνε να μπω μόνο σε έναν, παρότι μου λείπουν μόνο το Japanese pack και το red...

Edited by gchristod
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gchristod said:

Θες να σου δείξει? Mad αν μετακομίσουν εδώ το ac subforum του lab, θα χτυπήσει τρελά κλικ το σάιτ!

Ναι αλλά μετά θα τρέξουνε Forzassetto...και μπορεί να υπάρξουν προβλήματα όπως να πέσει το site ή o server του rF2 να έχει lag...

Δεν ξέρω αν είναι καλή ιδέα...

Har har har 

7 minutes ago, gchristod said:

Ακόμα και οι devs του iracing, για ΕΝΑ αυτοκίνητο θέλουν κανά τρίμηνο. Μόνο το 3d modelling να υπολογίσεις, είναι εξαιρετικά χρονοβόρο.

E ναι βρε @gchristod αυτό προσπάθησα να εξηγήσω αλλά δεν κατάλαβαν...δεν μπορείς να βγάζεις πακέτο 10 αυτοκίνητα σε διάστημα 3 μηνών !!!

Μόνο οι δοκιμές θέλουνε 3 μήνες, ανεξάρτητα τα μοντέλα και τα physics !!!

Δηλαδή που μιλάω ??? Στον τοίχο ???

Και τους λέω τα έχουνε δώσει σε τρίτους με την σφραγίδα της Kunos και τα πρόβατα νομίζουν ότι είναι προϊόν Kunos !!!

Εδώ ολόκληρη ομάδα από 4 άτομα modders και περιμένουμε ένα πακέτο από 7 αυτοκίνητα 3 χρόνια !!!

Θα μου πεις δεν έχουν χρόνο...όχι όμως και σε 3 μήνες DLC...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τι σχέση έχει του πόσο χρόνο χρειάζεται ένα στούντιο να ξεπετάξει ένα αμάξι ή μια πίστα με την ποιότητά του?Θα μου πεις βρε τούβλο σόσνα είναι προχειροδουλειά τόσο στόκος είσαι.

 

Αλλά ας το πάω ένα βήμα παραπέρα.Οι προγραμματιστές των παραπάνω στούντιο που αναφέρατε κάνουν αυτή τη δουλειά τα τελευταία 20+ χρόνια.Αυτό σημαίνει οτι προφανώς έχουν εξοικειωθεί με το άθλημα κ όπως κ σεις στην κάθε δουλειά/αντικείμενο που καταπιάνεστε έχουν το efficiency που λέμε κ στο χωριό μου.

 

Προφανώς έχουν εργαλεία για να κάνουν την εργασία τους ευκολότερα/γρηγορότερα.Είχε πει ο Στέφανο οτι θα φτιάξει ένα τέτοιο εργαλείο για τα φρένα? ώστε να μη χρειαστεί ο Αρίστος να κάνει άσκοπα χιλιάδες γύρους.

 

Άρα πέραν της ασχετοσύνης μας κ της απουσίας τηλεμετρίας/εμπειρίας/δυνατότητας να ελέγξουμε το αποτέλεσμα για ποιό λόγο κράζουμε τελικά?Τι σε ενοχλεί αν ο σόσνα ο πόσνα κ ο κάθε πικραμένος wannabe τρέχει Forzassetto ή οτιδήποτε?

 

Εμάς γιατί πρέπει να μας ενδιαφέρει αν έκαναν outsourcing το 3d model κ πασπάλισαν τα δικά τους φύζικς,όταν σε αρκετούς κλάδους αυτό είναι μια παγιωμένη πρακτική?Αν το αποτέλεσμα φαντάζει κ σου δίνει μια ψιλοπειστική αίσθηση δίνοντάς σου ευχάριστες στιγμές αποφόρτισης τα υπόλοιπα τι σε νοιάζουν?

 

Ας πούμε λέει ο Παναβίττας, παίδες αυτό εμένα δε με πείθει.Βάζω x κ περιμένω y αλλά μου έρχεται z ergo δεν ασχολούμαι άλλο μαζί του.Αυτό έχει βάση για μένα, cause and effect.Το να βρίζω όμως όσους το τρέχουν που κολλάει κ που βοηθάει?

 

Κ γιατί πρέπει να μιλά ο mad για πρόβατα.Αυτά τα πρόβατα δεν σου δίνουν συμμετοχές στο πρωτάθλημά σου?Αυτά τα πρόβατα δεν θα έρθουν να σου γεμίσουν το γκρίντ.

 

Θυμάμαι που υπήρχε αυτή η διάθεση υποτίμησης των παιδιών που έτρεχαν AC γιατί δεν ήξεραν από σίμ κ απλά είχαν μάθει να οδηγούν μη ρεαλιστικά κλπ κλπ κ οτι θα ''έτρωγαν καλά'' στο rF2.Κ όταν μετακόμισαν μαζί κ η αφεντιά μου ήμασταν στα ίδια από πλευράς ανταγωνιστικότητας.

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, sosna said:

Προφανώς έχουν εργαλεία για να κάνουν την εργασία τους ευκολότερα/γρηγορότερα.Είχε πει ο Στέφανο οτι θα φτιάξει ένα τέτοιο εργαλείο για τα φρένα? ώστε να μη χρειαστεί ο Αρίστος να κάνει άσκοπα χιλιάδες γύρους.

Kαλά βρε σεις...σε τι μιλάω ???

Λέμε δεν προγραμματίζουν τα αυτοκίνητα όλα ο Στέφανο ή ο Αρίστος...που βγαίνει ο Στέφανο στο youtube και σου αλλάζει τον κώδικα σε μερικά σημεία εσύ μπορείς να ψαρεύεις, εγώ όμως γελάω.

Λέμε ότι δεν τα προγραμματίζουν τα αυτοκίνητα οι ίδιοι, διότι δεν υπάρχει χρόνος ούτε για χέσιμο !!! Έχουν τον πηγαίο κώδικα αναπτύξει αλλά από εκεί και πέρα μπαίνουν στην μέση τρίτοι.

Τα δίνουν σε τρίτους, και μερικά πρόβατα πιστεύουν βγήκαν από την Kunos...και ακόμη λάθη να έχουν όπως αποδείχτηκε με την F1 τα πρόβατα θα πουν όλα είναι μια χαρά !!!

Που η δυσκολία να καταλάβεις τα παραπάνω ???

40 minutes ago, sosna said:

Θυμάμαι που υπήρχε αυτή η διάθεση υποτίμησης των παιδιών που έτρεχαν AC γιατί δεν ήξεραν από σίμ κ απλά είχαν μάθει να οδηγούν μη ρεαλιστικά κλπ κλπ κ οτι θα ''έτρωγαν καλά'' στο rF2.Κ όταν μετακόμισαν μαζί κ η αφεντιά μου ήμασταν στα ίδια από πλευράς ανταγωνιστικότητας.

Mάλλον δεν θα θυμάσαι καλά όταν κάνανε τα ελαστικά τούμπανο και ήτανε σφαίρες...από που να αρχίσει κανείς μαζί σου και από που να τελειώσει...

40 minutes ago, sosna said:

Άρα πέραν της ασχετοσύνης μας κ της απουσίας τηλεμετρίας/εμπειρίας/δυνατότητας να ελέγξουμε το αποτέλεσμα για ποιό λόγο κράζουμε τελικά?Τι σε ενοχλεί αν ο σόσνα ο πόσνα κ ο κάθε πικραμένος wannabe τρέχει Forzassetto ή οτιδήποτε?

Έκανα post αναλυτικά τα χαρακτηριστικά του κάθε αμαξιού από δύο mod...εκεί βλέπεις ακόμη και τους χρόνους που έχει το κάθε mod για να αλλάξεις ελαστικό ή να δεις τις θερμοκρασίες των φρένων...πρώτα θα διαβάζετε, μετά μπορείτε να κάνετε post...

40 minutes ago, sosna said:

Ας πούμε λέει ο Παναβίττας, παίδες αυτό εμένα δε με πείθει.Βάζω x κ περιμένω y αλλά μου έρχεται z ergo δεν ασχολούμαι άλλο μαζί του.Αυτό έχει βάση για μένα, cause and effect.Το να βρίζω όμως όσους το τρέχουν που κολλάει κ που βοηθάει?

Eβρισε κανείς ???

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Ώπα παίδες. Πρώτον:ο mad δεν είναι κανάς τυχαίος.

Δεύτερον: Δεν συγκρίνω στούντιο με μοντερς. Συνέκρινα στούντιο με στούντιο. Εκτός και αν υποστηρίζετε ότι η Papyrus/iracing ειναι inefficient. Σε αυτή την περίπτωση θα ασκήσω πίεση στους γαλακτογόνους αδένες μου.

Τρίτον: Προσωπικά ασκώ κριτική γιατί δεν πιστεύω ότι η κούνος είναι το καλύτερο στούντιο. Ούτε καν.

Τέαταρτον: Αυτό για το "θα φάνε καλά αυτοί που παίζουν ac όταν έρθουν rf2" φαντάζομαι πάει στον μαντ γιατί ούτε το έχω πει, ούτε το πιστεύω.

Edited by gchristod
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ΙΔΕΑ !!!

Oι 5 πρώτοι καλύτεροι από Forzassetto και οι 5 πρώτοι καλύτεροι από το rF2 μετά το τέλος του χρόνου τρέχουνε σε μια πίστα με τα ίδια αυτοκίνητα (GT3) στην ίδια πίστα μια στο Forzassetto και μια στο rF2...κάτι σαν Champions League...ή τρέχουμε όλοι 5 αγώνες και με την τελική βαθμολογία περνάνε οι 5 πρώτοι από το κάθε sim...

Link to comment
Share on other sites

Για μένα το AC έχει πολύ δρόμο ακόμα και πιστεύω πώς με την παρουσία του σε PS4 και XBOX1 τραβάει χειρόφρενο στο PC, μακάρι να κάνω λάθος.

Το μόνο πράγμα που σου μιλάει σε ένα sim είναι το τιμόνι-FFB και το rF2 είναι το καλύτερο, 2ο το Automobilista και 3ο το AC. Δεν έχω δοκιμάσει άλλα.

Μου έκανε εντύπωση στο RD που δίνουν 8.5 στο AC και 8 στα 10 στο Automobilista, δηλ. το νέο v1.0 Automobilista ισοφαρίζει ή και περνάει το AC?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gchristod said:

Ώπα παίδες. Πρώτον:ο mad δεν είναι κανάς τυχαίος.

Δεύτερον: Δεν συγκρίνω στούντιο με μοντερς. Συνέκρινα στούντιο με στούντιο. Εκτός και αν υποστηρίζετε ότι η Papyrus/iracing ειναι inefficient. Σε αυτή την περίπτωση θα ασκήσω πίεση στους γαλακτογόνους αδένες μου.

Τρίτον: Προσωπικά ασκώ κριτική γιατί δεν πιστεύω ότι η κούνος είναι το καλύτερο στούντιο. Ούτε καν.

Τέαταρτον: Αυτό για το "θα φάνε καλά αυτοί που παίζουν ac όταν έρθουν rf2" φαντάζομαι πάει στον μαντ γιατί ούτε το έχω πει, ούτε το πιστεύω.

 

Γιαννάκο δεν ξέρω αν είναι τυχαίος ή όχι ο μάντ.Κ ο καλύτερος του χωριού να είναι απόλυτες κρίσεις με συλλήβδην ισοπέδωση βλέπε πρόβατα είναι εξορισμού άκυρες.Μη φτάσουμε στο σημείο να δαιμονοποιούμε την εκάστοτε επιλογή του καθενός μας.

Όσο κ αν σου κάνει εντύπωση κατά την ταπεινή μου γνώμη το τίμ του iRacing ήταν αρκούντως αναποτελεσματικό -παρεπιπτόντως είμαι μέλος χωρίς διακοπή από το μακρινό Αύγουστο του 2008 οπότε έχω δει από κοντά την εξέλιξή του-.Μόλις δέχτηκαν πίεση εκ του ανταγωνισμού άρχισαν να προχωράνε με γοργούς ρυθμούς προσλαμβάνοντας έξτρα ντέβς.Δεν θα ξεχάσω το φιάσκο του tyre model 2.0 που είχε πέσει τρελό hype μόνο κ μόνο για να βγάλουν ένα Honda HPD επιεικώς άθλιο.Κ η δικαιολογία του Kaemmer τότε ήταν οτι το είχε στείλει εσωτερικά σε έναν έτερο ντεβ κ του είπε οτι ήτο οκ.Οπότε μάλλον πρέπει να τα τραβήξεις τελικά... :)

Σχετικά με την Κούνος δεν είμαι σε θέση λόγω ανεπαρκών γνώσεων να κρίνω το επίπεδο της προγραμματιστικά.Με δεδομένο οτι ξεκίνησαν μια χούφτα άνθρωποι αποτελεί επίτευγμα να σε πω την αλήθεια όμως,αντίστοιχου επιπέδου με του Scawen από το LFS -αυτός ήταν πραγματικά one man show- (βάλε κ τον Piboso μέσα αν θες).Εμένα κάποια βασικά με πείθουν αλλά συμφωνώ οτι έχει ακόμη αρκετές ελλείψεις κ ανισορροπίες.

Για το 4ο πόιντ δεν αναφερόμουν σε σένα ;)

Link to comment
Share on other sites

Ο Kaemmer πετάει κάτι καλές πατάτες, νομίζω πρόσφατα είχε πει ότι το λάστιχο εν κινήσει κρυώνει πιο γρήγορα από την επαφή με την άσφαλτο παρά με τον αέρα. Όμως επειδή πηδάμε από το ένα θέμα στο άλλο, μιλούσα για τα αυτοκίνητα και όχι για tyre model. Αν και σε βαθμό κοτσάνας το tm5 της κούνος πρέπει να το κοντράρει το  v2.0 του iR. Για να το αποπροσανατολίσω κι άλλο, θα μπορούσα να σου πω ότι η papyrus έχει κάνει laserscan και τις πιο κουλές πίστες της αμερικής και της αυστραλίας, όχι μόνο τη μοντσα και το σπα που πλέον πρέπει να τις έχει μάθει απέξω και ο γιος μου.

Αλλά έλεγα για αυτοκίνητα. Επειδή αναφέρεις ένα HPD του '08, θα μπορούσα να σου πω για μια όχι και τόσο παλιά βερσιόν της e30 στο ac, όπου το το κέντρο της ζάντας απείχε από τον βασιλικό πύρο καμιά 30αριά πόντους.

Όσο για τα αυτοκίνητα των DLC λοιπόν, επιμένω ότι είναι αρπαχτή ή άρμεγμα. Και η πολιτική σχετικά με το ονλάιν απαράδεκτη και προκλητικά οπορτουνίστικη στα όρια του νταβατζιλικίου.

Επίσης κάθε φορά που διαβάζω από καθαρό μαζοχισμό άρθρο του μασαρούτο, θέλω να πληρώσω εισιτήριο για την ιταλία μόνο για να του ρίξω κουτουλιά. Φουλ στην ειρωνία, τις εξυπνάδες και στην μικροπρέπεια. Αν θες να δεις πραγματικούς επαγγελματίες, δες το τελευταίο παμπλικ λετερ της cd project red.

Γι αυτο επιμένω πως η κούνος δεν είναι το καλύτερο στούντιο.

 

Link to comment
Share on other sites

Eμενα προσωπικα, δεν το κρυβω αλλωστε, απο ολα τα sim racing μου ΑΡΕΣΕΙ πιο πολυ το AC. (κερδιζει ελαφρως στα σημεια στην καρδια μου το r3e, κυριως λογω μεγαλυτερης γκαμας αυτοκινητων, επειδη εχει και road cars αλλα ισως και επειδη ηταν η αιτια να γνωρισω, εστω και απο μακρια, καποια αξιολογα παιδια)

Δε σημαινει οτι ντε και καλα ειναι το καλυτερο. Εμενα μου αρεσει πιο πολυ. Τι σφηνωμα εχουν φαει καποιοι και πρεπει το δικο τους να ειναι και το καλυτερο;

Και το rf2 μου αρεσει πολυ, αν και με εχει ταλαιπωρησει ισως πιο πολυ απο ολα. Αν δεν με ειχε ταλαιρωσει τοσο ισως να ηταν αυτο 2ο ή και 1ο.

ΥΓ 1. και εμενα κατα καιρους με εχουν ενοχλησει καποιες δηλωσεις του Μασαρουτο. Ενταξει ηρθε αποτομα η επιτυχια και καπου το εχασε, αλλα αυτη ειναι και η δουλεια του. Πωλητης ειναι....

ΥΓ 2. τα αλλα περι αγωνων μεταξυ των ασετιανων με τους αρφακτοραδες τα θεωρω τραγικα, ναουμ. Φιλοθεε μηπως να κατεβουμε και στο δρομο με αλυσιδες στα χερια; "Με θυμασαι ρε πουστη??" και τετοια... αχαχαχαχαχα...

ΥΓ 3. ειμαι αδικαιολογητος που δεν εχω ακομα στη συλλογη μου το AMS. Οταν το ειχα δοκιμασει ημουν ακομα με gamepad, οποτε ακυρο, δε μετραει. Θα αγοραστει συντομα.

 

Αν θες να δεις πραγματικούς επαγγελματίες, δες το τελευταίο παμπλικ λετερ της cd project red.

Γι αυτο επιμένω πως η κούνος δεν είναι το καλύτερο στούντιο.

Καλα και συ τωρα συγκρινεις ανισα μεγεθη...

Real mathafucka Gaming Studio με τα καφενεια studios των sim racing...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη όπως προείπα δεν έχω αντίλογο σε όσα λες γιατί κάποια τα διαπίστωσα ιδίοις όμμασι κ χειρί κ κάποια άλλα τα διάβασα.

Δεν με πειράζουν γιατί επιλέγω να εθελοτυφλώ.Κ το κάνω αυτό γιατί στο ζυγό της ευχαρίστησης τα θετικά υπερτερούν κ με αυτή τη λογική δίνω τα λεφτά μου για το άρμεγμα των dlcs.Για το μούλτι που λες εγώ από ένα συγκεκριμένο πάτς κ μετά που δεν θυμάμαι τώρα,δεν είχα προβλήματα.

O Μασαρούτο είναι.....ο Μασαρούτο.Κάνει τη δουλειά του από την θέση στην οποία βρίσκεται.

Γενικά υπάρχει δουλειά για το βέλτιστο σίμ κ μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε ένα σιμ λέγκο.

Το studio που αναφέρετε παίδες δεν το ξέρω.

 

Edited by sosna
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mad_dog said:

ΙΔΕΑ !!!

Oι 5 πρώτοι καλύτεροι από Forzassetto και οι 5 πρώτοι καλύτεροι από το rF2 μετά το τέλος του χρόνου τρέχουνε σε μια πίστα με τα ίδια αυτοκίνητα (GT3) στην ίδια πίστα μια στο Forzassetto και μια στο rF2...κάτι σαν Champions League...ή τρέχουμε όλοι 5 αγώνες και με την τελική βαθμολογία περνάνε οι 5 πρώτοι από το κάθε sim...

Από το rF2 ποιοί θαναι οι 5?

 

Δεν βγαίνουν τα νούμερα καρντιά μου.

 

Εκτός αν με βαφτίσεις ΑρΦακτορά που πολύ θα ήθελα για ναχει χαβαλέ η υπόθεση.

Link to comment
Share on other sites

Για το μούλτι δεν εννοώ το netcode, εννοώ που δεν μπορείς να μπεις σε σέρβερ αν δεν έχεις αγοράσει έστω κι ένα από τα αυτοκίνητα του κόμπο.

Το στούντιο που λέμε είναι αυτο που έχει βγάλει τα παιχνίδια the witcher.

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, sosna said:

Από το rF2 ποιοί θαναι οι 5?

Mόνιμα τρέχουμε στο rF2:

 @marmagas, @mad_dog, @panosdimip, @John@John, @rapid_fast, @spyder 

Και μερικές φορές όταν τολμά και αντέχει κατεβαίνει ο @sC_w0lveS και ο @gchristod 

O @geovas77 όταν δεν τρέχει iRacing έρχεται και αυτός.

Τα νούμερα στα αφήνω να τα βρεις μόνος σου για μην σου χαλάσω το suspense...

Για το Forzassetto πιστεύω είναι περισσότεροι...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τρέχω για την παρέα ,τρέχω ότι νά ναι ,ξέρω ξέρω είμαι άσχετος σε τεχνικά θέματα και τα οδηγικά μου ταλέντα δεν είναι κορυφαία όπως μου τονίζει συνέχεια ο Βήτας ,συνεχίζω όμως γιατί οι αισθήσεις μου και το θυμικό μου την βρίσκουν εδώ μέσα ακριβώς όπως την έβρισκαν  στο ασσέττο και πριν από αυτό στο ρέισρουμ .

Η αλλαγή έγινε για να τρέχω με την παρέα που γουστάρω γιατί είμαι και προβληματικός these days ,να μην παραξηγηθώ και στο ασσέττο υπήρχαν φοβερά άτομα και πέρασα υπέροχα και εκεί αλλά έτσι είναι τα πράγματα αλλάζουν δεν μένουν πάντα στο ίδιο σημείο .

Το θέμα είναι να φτιάξει η σύνδεσή μου γιατί αλλιώς μπάι μπάι με βλέπω να συνταξιοδοτούμαι πρόωρα ,χμ  ε εντάξει όχι και τόσο πρόωρα.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Εγώ τρέχω για την παρέα ,τρέχω ότι νά ναι ,ξέρω ξέρω είμαι άσχετος σε τεχνικά θέματα και τα οδηγικά μου ταλέντα δεν είναι κορυφαία

Τα ιδια ακριβως ισχυουν και για μενα....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eγώ να συμπληρώσω ότι γνωρίζουμε ότι είστε άσχετοι, δεν χρειάζεται να μας το λέτε συνέχεια...

Ο φίλτατος @panosdimip επειδή κατάλαβε ότι θα υποστεί διασυρμό στην Monza ψάχνει για δικαιολογίες όπως ότι δεν έχει καλή σύνδεση και παρόμοιες φαντασιώσεις...

Har har har 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...