Jump to content

BTCC NGTC Championship 2016 [Greek]


Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Καλά ρε τρελοσκυλο, έκανα 20 γύρους για να δω έστω εάν η πίστα είναι δεξιόστροφη η αριστερόστροφη, έχεις κάνει 2 εκατομμύρια γύρους έχεις τρέξει αγώνα σε αυτήν και ΤΟΛΜΑΣ και μιλάς???? Χαχαχαχαχαχαχαα

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, marmagas said:

Που ειναι το video σου?

Η πιστα ειναι πολυ δυσκολη,θελει practice πολυ!

Εχασες χθες!

 

 

Mε τα ελαστικά πως τα πάτε ρε μάγκες ?

Εγώ σε 5 γύρους θα γυρίζω με τις ζάντες...

Edited by mad_dog
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαι έξω με το καμάκι...θα έρθω αργότερα...

Αυτή τη φορά ετοίμασα και μερικά ποιήματα να απαγγέλω, ίσως έχω περισσότερη επιτυχία από τελευταία φορά...

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη αυτό που έκανες σηκώνει ποινή και μάλιστα πολύ αυστηρή.

Θα ξεκινήσεις τρεις θέσεις μπροστά από τον Φιλόθεο για να υποστείς τις συνέπειες της φοβερής του εκκίνησης. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, mad_dog said:

 

 

Mε τα ελαστικά πως τα πάτε ρε μάγκες ?

Εγώ σε 5 γύρους θα γυρίζω με τις ζάντες...

Δεν βλέπουμε καθόλου αγώνα παρά μόνο τα χρυσά χειρουργικά σου χέρια που με τόση μαεστρία επανειλλημένα μας έχουν στείλει στις μπάρες ,ααα βλέπουμε βέβαια και τον πανάκριβο παλιο ψωνίστικο εξοπλισμό σου που το μόνο μπορεί να κάνει είναι να σε βοηθήσει να βρεις γυναίκα από τον χώρο των hardcore sims,όπως καταλαβαίνεις οι επιλογές σου μειώνονται δραστικά.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ μου συναθλητή και συνοδηγέ

Σήμερα δηλώνω ότι στην εκκίνηση θα σε έχω locked ήδη από τώρα.

Θέλω να επιβεβαιώσω το παραπάνω που είπες ότι σε στέλνω στις μπαριέρες

Και όπως είναι γνωστό στην πολύ όμορφη και δυναμική μας κοινότητα...δεν γίνεται restart

Har har har

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

edit: στην γενική βαθμολογία είσαι πρώτος και ο rapid 2oς

Δεν πιστεύω να νομίζεις ότι θα πάρεις το πρωτάθλημα έτσι δεν είναι ?

Το πρωτάθλημα θα το πάρει ο rapid !!!

Τυχόν και κατά λάθος επαφές μας που θα σε βγάλουν εκτός δεν θα είναι εσκεμμένα από εμένα...

Καλό αγώνα σου εύχομαι για σήμερα

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Το μαγαζί άνοιξε και προσφέρει τις παρακάτω αποδόσεις για το σημερινό race session:

Qualify session από το οποίο θα λείπει τουλάχιστον ένας με αποτέλεσμα να κλειδωθεί από το server και να έχουμε restart στο 2:1.

Ξεκινάει πύραυλος ο σκύλος από την τελευταία θέση και παίρνει αμπάριζα όλο το grid στο 2.5:1.

Server restart μετά την καταστροφική εκκίνηση με αποτέλεσμα να χαθούν οι θέσεις του qualify και να ξεκινήσουμε σε τυχαίες θέσεις στο 2:1.

Μπινελίκια από τον Πάνο στον σκύλο ανεξαρτήτως από τον αν φταίει ή όχι στο 4:1.

Νίκη από το σκυλί με όλους τους υπόλοιπους να γυρίζουν ακόμα στο 10000:1.

Νίκη από το σκυλί με όλους τους υπόλοιπους να έχουν εγκαταλείψει στο 1000:1.

Δεύτερος αγώνας με reverse grid που δεν θυμάται κανείς τη θέση του και τυχαία σειρά εκκίνησης μετά από μισή ώρα για να γίνει server restart στο 5:1.

Καλή διασκέδαση και να θυμάστε να τζογάρετε υπεύθυνα

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mad_dog said:

edit: στην γενική βαθμολογία είσαι πρώτος και ο rapid 2oς

Δεν πιστεύω να νομίζεις ότι θα πάρεις το πρωτάθλημα έτσι δεν είναι ?

Το πρωτάθλημα θα το πάρει ο rapid !!!

Tώρα είδα οτι είμαι 3ος στο πρωτάθλημα...

Ξέχνα τον @rapid_fast, το πρωτάθλημα είναι δικό μου !!!

Edited by mad_dog
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Χιλια συγνωμη απο την παρεα....

Συνεχεια μου κολλαγε το γκαζι,κυριολεκτικα!

Καθαρισμα τα sensors η αλλαγη.

Fanatec CSP V1.

Αρε Νασο!!!!!!!(Πειραζω!)

Καλο αγωνα!

Aυτα που λεγαμε για preload κτλ.

So let me see if I'm getting it...

First off, make adjustments to the suspension first to adjust the car'sarrow-10x10.png handling...

Then,
Increasing the POWER values will make the cararrow-10x10.png "tighter" when accelerating out a corner...
Decreasing the POWER values will make the car "looser" when accelerating out a corner...

Increasing the COAST values will make the car "tighter" when braking into a corner...
Decreasing the COAST values will make the car "looser" when braking into a corner...

Increasing the PRELOAD values will enhance these two settings (POWER & COAST) and make the car's cornering handling "tighter" during acceleration & braking...
Decreasing the PRELOAD values will enhance these two settings (POWER & COAST) and make the car's cornering handling "looser" during acceleration & braking...

These variables affect cars with low horsepower/torque (i.e. the Z3) less than they would affect cars with high horsepower/torque (i.e. the Lambo)...

You'd want to considerarrow-10x10.png the layout of the track before changing these settings (i.e. - you might need more cornering ability at a course with lots of tight turns like Monaco versus what you might need when driving a course with sweeping bends such as Monza)...

If I'm getting it, let me know (and if so, then you did a pretty good jobarrow-10x10.png, then didn't you?)ohmy.gif :whoa: thumbup.gifthumbdown.gif

Actually, the preload makes the diff work quicker when increased or not so quick when decreased. The power/coast settings are going to do what they do, only in a shorter time or a longer time.

But an excellent summation...... think I'll print it for a buddy, and save a paste of it for later. Somebody is bound to ask again in a month or two.

 

 

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Δυνατές συγκινήσεις μέσα στην καταιγίδα. 

Το παιχνίδι για άλλη μια φορά μας αποζημίωσε, εκτόνωση και εναλλαγές διάθεσης στο κόκκινο, αυτά έχει η ζωή κοντά στον mad. 

Ευχαριστούμε mad για τη φιλοξενία και τους κόπους σου.

Μπράβο Nάσο ταχύτατος και αποτελεσματικός, rapidfast αυτή τη φορά πίστεψα πως θα μας πάρεις τους αγώνες αλλά σε πούλησε η κούραση. 

Μπράβο κ στα υπόλοιπα παιδιά αλλά κ στο mad για την καλή απόδοση, στο βρεγμένο φαίνονται οι οδηγάρες.

Άτυχος ο Jim Pappas έπεσε θύμα σαμποταζ από έναν ασσετιανό που του πούλησε προβληματικά πενταλς, αφαντος ο Ντελακρουά των gp John John ίσως να τον πείραξαν οι αναθυμιάσεις του διαλυτικού που χρησιμοποιεί για να διαλύει τα χρώματα. 

Σαμποταζ και στο honda του gchristod στα πιτς του βάλανε φθαρμένα ελαστικά.

Μπράβο στον troffeo για την απόφαση να συμμετάσχει με ελάχιστη προπόνηση όπως κ στον geovas που άρχισε να μοιάζει του lazy dog στις εγκαταλείψεις, έπρεπε να κάτσεις για τον δεύτερο αγώνα George. 

Τέλος να ευχαριστήσουμε και τον spyder που τον έχουμε τρελάνει με το ατελείωτο βάθος του ρουφου αλλά δεν το βάζει κάτω συνεχίζει και κάνει κ πολύ καλούς χρόνους 

Σύντομα θα εκτοπισει το μεγάλο mad. 

Τον επόμενο αγώνα ας τον κάνουμε αυτή τη βδομάδα γιατί μετά ίσως λείπω, λέω να πάω maranello να τους φτιάξω κάνα σετάπ γιατί πάνε κατά διαολου τελευταία. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ επιμένω οτι σε κορόιδεψε αυτός που σου τα πούλησε Γιαννάκο. :)

 

@brainfart σου βάζω κ τον αγώνα που χα τρέξει.Ο 1ος Fredrik Shornstein k o Jimmy Broadbent είναι πλέον γνωστά άλιενς της κοινότητας.Ο Jimmakos τρέχει κ στο WEC έχοντας ανεβάσει κ κάποια βιντεάκια του.Όπως πάντα είχα κάνει ελάχιστους γύρους τότε θυμάμαι, μιας κ έπεσε εν μέσω εξεταστικής, για να μάθω το layout της πίστας περισσότερο.Από σέταπ ήμανε χοντροσκράπας τότες. -σήμερα είμαι ψιλοσκράπας-

 

 

Ωραίοι ήταν οι αγώνες σήμερα αν κ στον 2ο ξέχασες το μπάλλαστ που με ψιλοχάλασε γιατί θαχα παραπάνω challenge.Μόνο ο 1ος αγώνας ήταν πιο αγχωτικός αφού έπρεπε να είμαι αρκετά προσεκτικός.

 

Πρέπει να συμφωνήσουμε πάντως οτι no matter what τα restarts απαγορεύονται δια ροπάλου εκτός κ αν πέσει ο σέρβερ ή έχει λάγκ η πλειοψηφία.Γιατί αν ξέρουμε οτι παίζει κ να γίνει ριστάρτ μπορεί να είμαστε περισσότεροι επιθετικοί από οτι πρέπει.-μιλώ κ για την αφεντιά μου φυσικά-

 

Κ πρέπει να βρούμε μια αξιόπιστη φόρμουλα για το γκρίντ του 2ου αγώνα αφού παρότι είμαστε λίγοι νοματαίοι τα κάνουμε μαντάρα.

 

Κάνε ένα πόστ με τους ισχύοντες κανόνες κ μείνε σε αυτούς,μην τα αλλάζεις κάθε φορά πλίζ!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως παρ όλη τη δυσκολία στο βρεγμένο δεν είχαμε πολλά ευτράπελα ούτε κατάχρηση έγινε στα restarts. 

Επειδή είμαστε λίγοι πάντως και λιγότερο προπονημένοι οι περισσότεροι δεν μας βλάπτει και κάνα ρισταρτ,νομίζω καλά το πάμε όπως το πάμε αποφασιζοντας δια βοής και ανατάσεως των χειρών τη δεδομένη στιγμή. 

Μίλησα ουγκ, τώρα η σειρά του έτερου αγωνοδίκη. 

Πάντως αν γινόταν ρισταρτ στον δεύτερο δεν θα σε άφηνα να πλήξεις Naso m,σωστά όμως δεν έγινε και βρέθηκα να παλεύω με το τιμόνι σ όλο τον αγώνα. 

Μας τιμά πάντως η παρουσία ενός αλιεν στο ρουφου! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...