Jump to content

BTCC NGTC Championship 2016 [Greek]


Recommended Posts

1 minute ago, rapid_fast said:

Καμία εμπάθεια αγαπητέ...

Καταρχήν να μάθεις να οδηγάς..

Απο τον επόμενο αγώνα, αν δω οδηγό να επιταχύνει σε καθεστώς κίτρινης σημαίας, ή να πραγματοποιεί προσπέραση, αμέσως DSQ απο τον αγώνα....

 

 

Σόρρυ δεν αναφερόμουν στα δικά σου ποστ αλλά σε εκείνα που ανάρτησε ο μαντ πιο πριν.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

5 minutes ago, rapid_fast said:

Καμία εμπάθεια αγαπητέ...

Καταρχήν να μάθεις να οδηγάς..

Απο τον επόμενο αγώνα, αν δω οδηγό να επιταχύνει σε καθεστώς κίτρινης σημαίας, ή να πραγματοποιεί προσπέραση, αμέσως DSQ απο τον αγώνα....

Συμφωνώ.

Πρέπει να γίνει σύνταξη κανόνων και υπό καθεστώς σημαίας, συμπεριφοράς pit, στον αγωνιστικό χώρο κ.τ.λ.

Θα ετοιμάσω τους κανόνες και μετά θα ετοιμάσουμε και τις ποινές.

Edited by mad_dog
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εσύ τι δουλειά έχεις με τους κανονισμούς ρε Ερντογάν..

Αυτή είναι δική μου δουλειά...

Και όλα θα ισχύουν μετά την έγκριση απο τον έτερο αγωνοδίκη..

Θα πάω με τους κανονισμούς της FIA.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, rapid_fast said:

Εσύ τι δουλειά έχεις με τους κανονισμούς ρε Ερντογάν..

Αυτή είναι δική μου δουλειά...

Και όλα θα ισχύουν μετά την έγκριση απο τον έτερο αγωνοδίκη..

Θα πάω με τους κανονισμούς της FIA.

Συγνώμη, δεν θα ξαναεπαναληφθεί.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που έχουμε αγωνοδίκη τον Vita κατά κόσμον  rapidfast  γιατί εδώ που τα λέμε είναι ο μόνος που γνωρίζει και θα μας βοηθήσει να αποκτήσουμε σωστή αγωνιστική συμπεριφορά .

Στο συμβάν προσπάθησα να αποφύγω το τρακάρισμα βγαίνοντας στο γρασίδι και επιταχύνοντας σταδιακά δεν ξέρω αν δεν έπρεπε να το κάνω αυτό θα ήθελα μια τοποθέτηση πάνω στο συμβάν από τον Βήτα .

Δεν ξέρω δηλαδή αν έπρεπε να παραμείνω στην πίστα και να φρενάρω μέχρι ακινητοποίησης η να τρακάρω γιατί μου φάνηκε πως δεν θα γλύτωνα την επαφή αν έμενα μέσα .

Το θέτουμε λοιπόν ως θέμα για συζήτηση εποικοδομητική .

Φώτισέ μας κύριε συανγωνοδίκα!

Link to comment
Share on other sites

Να κρατήσουμε όμως όλοι έναν αγωνιστικό χαρακτήρα.

Πιστεύω αυτό θα μας κάνει ακόμη καλύτερους μέσα στον αγωνιστικό χώρο.

@panosdimip στον επόμενο αγώνα ξεκινάς με 250kg, γιατί μετά το χτεσινό δεν μπόρεσα να κοιμηθώ και μπορώ να πω ότι με τραυμάτισες ψυχολογικά με την βίαια και βάρβαρη συμπεριφορά σου.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζεις πως μπόρεσα ?

Ακόμα με τυραννάνε οι τύψεις ,μη νομίζεις πως δεν θα συμμορφωθώ με την ποινή που μου έβαλε ο Vitas ,θα το δεις πέμπτος θα ξεκινήσω την επόμενη φορά .

Σόρρυ αγαπημένε μας mad  ταπεινά σου ζητώ συγνώμη για την απαράδεκτη μπινελικοέκρηξή μου .

Θα με συγχωρήσεις?

Θα σου φτιάχνω όλα τα σετάπια στο υπόσχομαι και θα σε αφήνω να με προσπερνας δεν θα χρειάζεται να με πετάς έξω πια.:x

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, panosdimip said:

Θα σου φτιάχνω όλα τα σετάπια στο υπόσχομαι και θα σε αφήνω να με προσπερνας δεν θα χρειάζεται να με πετάς έξω πια.:x

:D:D:D:D:D:D:D:D

To δεν χρειάζεται να με πετάς έξω πια...χαχααχαχαχα

Θέλω setup που ο rapid να δεις τους χρόνους μου και να αναγκαστεί να τα παρατήσει !!!

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mad_dog said:

@panosdimip στον επόμενο αγώνα ξεκινάς με 250kg, γιατί μετά το χτεσινό δεν μπόρεσα να κοιμηθώ και μπορώ να πω ότι με τραυμάτισες ψυχολογικά με την βίαια και βάρβαρη συμπεριφορά σου.

Σιγα μην σε κανουμε και κουπε-πε,,,, να σου φερνουμε τον Bob  τον σφουγγαρακι αλλη φορα για να κοιμηθεις...xDxD.Ολα κυλαν καλα και ομαλα μεχρχι να βγει και το επισημο πρωταθλημα

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, panosdimip said:

Εγώ νομίζεις πως μπόρεσα ?

Ακόμα με τυραννάνε οι τύψεις ,μη νομίζεις πως δεν θα συμμορφωθώ με την ποινή που μου έβαλε ο Vitas ,θα το δεις πέμπτος θα ξεκινήσω την επόμενη φορά .

Σόρρυ αγαπημένε μας mad  ταπεινά σου ζητώ συγνώμη για την απαράδεκτη μπινελικοέκρηξή μου .

Θα με συγχωρήσεις?

Θα σου φτιάχνω όλα τα σετάπια στο υπόσχομαι και θα σε αφήνω να με προσπερνας δεν θα χρειάζεται να με πετάς έξω πια.:x

Τι εννοείς θα ξεκινήσεις πέμπτος? 

Στέκεις?

Ακόμα και πρώτος να καταταχτείς (που δεν πρόκειται), πέντε θέσεις ποινή σε φέρνουν έκτο...

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, mad_dog said:

:D:D:D:D:D:D:D:D

To δεν χρειάζεται να με πετάς έξω πια...χαχααχαχαχα

Θέλω setup που ο rapid να δεις τους χρόνους μου και να αναγκαστεί να τα παρατήσει !!!

 

Χαίρομαι που παραδέχεσαι οτι δεν έχεις κανένα οδηγικό ταλέντο και οι χρόνοι σου βασίζονται αποκλειστικά στο σετάπ...

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, panosdimip said:

John εσένα λέω να σου αλλάξουμε το nick name  να σε φωνάζουμε  delacroix (Nτελακρουά ο καλλιτέχνης που ζωγράφισε τη σφαγή της Χίου)

b75e9-xios4.jpg

Κατι σε αρχαιο ελληνικο δεν εχεις?Γιατι και αυτον τον κρουασαν πως τον ειπες εμεις τον μαθαμε πως να ζωγραφιζει,,,,:) :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ωραία ήταν εχτές το ευχαριστήθηκα μέχρι την ατυχή στιγμή στο δεύτερο αγώνα, το teamspeak πάντως με βλέπω να το κλείνω κατά τη διάρκεια Qualy/Race δεν είναι και ότι καλύτερο να πεταγόμαστε συνέχεια, η μόνη στιγμή μου δικαιολογώ τη χρήση του είναι εάν έχει γίνει κάποιο συμβάν για να προειδοποιήσουμε τους επερχούμενους.

 

Πότε είναι ο επόμενος αγώνας, 30 Ιουλίου και μέχρι τον δεκαπεντάυγουστο θα λείπω για μπάνια στα νησιά.

Link to comment
Share on other sites

Επόμενος αγώνας Loch Drummond μπορεί και το επόμενο Σ/Κ ωραία πίστα την είχαμε τρέξει με Corvette c6.

Θα μας πει ο διοργανωτής.

Οκ μπορούμε να το συμφωνήσουμε αυτό για το ts, να το αναφέρεις κι εσύ γιατί εμείς σα χαβαλεντζήδες που είμαστε ξεχνιώμαστε.

Edited by panosdimip
Link to comment
Share on other sites

O αγώνας θα γίνει αυτή την Κυριακή. Μετά πάλι ανά δύο εβδοαμάδες.

Εκτός αν υπάρξουν απουσίες λόγω διακοπών, τότε θα αλλάξουμε το πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, geovas77 said:

Παιδιά ωραία ήταν εχτές το ευχαριστήθηκα μέχρι την ατυχή στιγμή στο δεύτερο αγώνα, το teamspeak πάντως με βλέπω να το κλείνω κατά τη διάρκεια Qualy/Race δεν είναι και ότι καλύτερο να πεταγόμαστε συνέχεια, η μόνη στιγμή μου δικαιολογώ τη χρήση του είναι εάν έχει γίνει κάποιο συμβάν για να προειδοποιήσουμε τους επερχούμενους.

Πότε είναι ο επόμενος αγώνας, 30 Ιουλίου και μέχρι τον δεκαπεντάυγουστο θα λείπω για μπάνια στα νησιά.

Στον επόμενο αγώνα ο καθένας θα είναι στο κανάλι του.

Το θεωρώ τουλάχιστον αγένεια ή μη σεβασμό στην προσπάθεια του οδηγού να πετύχει χρόνο ή να θέλει να συγκεντρωθεί στον αγώνα.

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Ευκολότερο είναι να συμφωνήσουμε να μη μιλάμε γιατί χρειάζεται όπως είδες χθες να συνεννοηθούμε κατά τη διάρκεια του αγώνα πχ στον δεύτερο αγώνα με το reverse order και το safety car.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Παρθενικός αγώνας στο rf2, ο 1ος μια χαρά στο 2ο δεν άντεξα τη πίεση του Γιώργου και έφαγα τετακε στη 1η στροφή με αποτέλεσμα να πέσει πάνω μου και ο Δημήτρης πάνω του. Συγνώμη Γιώργο που σου χάλασα τον 2ο αγώνα.
Στο 1ο ο mad τερμάτισε μπροστά μου και στο 2ο ξεκίνησε μπροστά μου, κάτι μπάχαλο έγινε με τη σειρά αλλά δεν πειράζει.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, spyder said:

Στο 1ο ο mad τερμάτισε μπροστά μου και στο 2ο ξεκίνησε μπροστά μου, κάτι μπάχαλο έγινε με τη σειρά αλλά δεν πειράζει.

Μια χαρά τα πήγες για πρώτη φορά.

Εγώ τερμάτισα 5ος...οπότε πάλι 5ος ξεκίνησα...εκτός αν συμφωνείς να ρίξουμε ποινή στους αγωνοδίκες γιατί μου φαίνεται πετάνε χαρταετό και δεν έχουν πάρει στα σοβαρό το έργο τους...ούτε πρόσθεση και αφαίρεση δεν ξέρουν να κάνουν...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, mad_dog said:

Μια χαρά τα πήγες για πρώτη φορά.

Εγώ τερμάτισα 5ος...οπότε πάλι 5ος ξεκίνησα...εκτός αν συμφωνείς να ρίξουμε ποινή στους αγωνοδίκες γιατί μου φαίνεται πετάνε χαρταετό και δεν έχουν πάρει στα σοβαρό το έργο τους...ούτε πρόσθεση και αφαίρεση δεν ξέρουν να κάνουν...

Xaxaxa οι αγωνοδίκες είναι ταυτόχρονα και αγωνιζόμενοι οργανωτά μου :xκαι δεν έχουν μπροστά τους τη λίστα τερματισμού ,το μόνο που είχες να κάνεις ήταν να θυμάσαιo.O ποιός ήταν μπροστά σου και ποιός πίσω σου το πολύ για να το πεις - πείτε ,αλλά ο ένας ήταν μουγγός ο άλλος κατακτητής oνειροοπαρμένος, τι να περιμένει κανείς?

Αντε μην αρχίσω τα μπινελίκια:P και μου δώσετε κάνα ταξί (η safety car)  να οδηγάω στο τέλος!:D

ΥΓ: Σόρρυ δεν έχω άλλα λάικ να δώσω για σήμερα, τα ξόδεψα όλα στον mad για να κατευνάσω το θυμό και τη λύπη του!

Edited by panosdimip
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...