Jump to content

BTCC NGTC Championship 2016 [Greek]


Recommended Posts

49 minutes ago, spyder said:

Παρθενικός αγώνας στο rf2, ο 1ος μια χαρά στο 2ο δεν άντεξα τη πίεση του Γιώργου και έφαγα τετακε στη 1η στροφή με αποτέλεσμα να πέσει πάνω μου και ο Δημήτρης πάνω του. Συγνώμη Γιώργο που σου χάλασα τον 2ο αγώνα.
Στο 1ο ο mad τερμάτισε μπροστά μου και στο 2ο ξεκίνησε μπροστά μου, κάτι μπάχαλο έγινε με τη σειρά αλλά δεν πειράζει.

Το μισό γκρίντ έπεσε πάνω σου :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

15 minutes ago, panosdimip said:

Ενα έχω να πω 

  • Best Lap 1:00.068 (panosdimp)
  • Most Laps Led 20 Laps (panosdimp)

Από τον πρώτο μόνο δυστυχώς αγώνα γιατί μετά ήρθε η καταστροφή !

@rapid_fast αν δεν του ρίξεις τουλάχιστον 3 sec διαφορά στο επόμενο θα με στεναχωρήσεις πάρα πολύ...παρα πολύ σου λέω !

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, spyder said:

Παρθενικός αγώνας στο rf2, ο 1ος μια χαρά στο 2ο δεν άντεξα τη πίεση του Γιώργου και έφαγα τετακε στη 1η στροφή με αποτέλεσμα να πέσει πάνω μου και ο Δημήτρης πάνω του. Συγνώμη Γιώργο που σου χάλασα τον 2ο αγώνα.
Στο 1ο ο mad τερμάτισε μπροστά μου και στο 2ο ξεκίνησε μπροστά μου, κάτι μπάχαλο έγινε με τη σειρά αλλά δεν πειράζει.

Όχι ρε φίλε!

Τι είναι αυτά που λές τώρα!

Ίσα - ίσα που ήσουν πολύ καλός και δεν χάλασες κανενός τον αγώνα!!!!

Άσε που ο 2οσ αγώνας ήταν ΗΔΟΝΗ να βλέπω τον τρελόσκυλο παρκαρισμένο στα πιτς και εγώ να γυρνάω σε θέση βάθρου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

ΥΓ. Και εγώ πάπαλα τα Likes....

Ακόμα και σε αυτό το κομμάτι, ο τρελόσκυλος hard core είναι!!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, spyder said:

Παρθενικός αγώνας στο rf2, ο 1ος μια χαρά στο 2ο δεν άντεξα τη πίεση του Γιώργου και έφαγα τετακε στη 1η στροφή με αποτέλεσμα να πέσει πάνω μου και ο Δημήτρης πάνω του. Συγνώμη Γιώργο που σου χάλασα τον 2ο αγώνα.

Τον Γιώργο όπου τον βρίσκεις μπορείς να τον βγάζεις εκτός.

Είναι αργός και μας καθυστερεί !!!

Καλό μας κάνεις, κανονικά πρέπει να σε ευχαριστούμε !!!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Παρθενικός αγώνας στο rf2, ο 1ος μια χαρά στο 2ο δεν άντεξα τη πίεση του Γιώργου και έφαγα τετακε στη 1η στροφή με αποτέλεσμα να πέσει πάνω μου και ο Δημήτρης πάνω του. Συγνώμη Γιώργο που σου χάλασα τον 2ο αγώνα.

Στο 1ο ο mad τερμάτισε μπροστά μου και στο 2ο ξεκίνησε μπροστά μου, κάτι μπάχαλο έγινε με τη σειρά αλλά δεν πειράζει.

Δεν υπάρχει πρόβλημα αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις, εξάλλου χαλαρούς αγώνες τρέχουμε για χαβαλέ άσε το σκυλί να ονειρεύεται hardcore καταστάσεις για να τη βρίσκει.

Hardcore αγώνες μόνο στο AC με οδηγούς που φοράνε παντελόνια, γι'αυτό και εγώ αποχώρησα γιατί φοράω φουστανέλα

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Πάνο, σου είπα ότι αν θέλεις μπορείς να πας στα settings και να αλλάξεις την ανάλυση σε 1920x1080. Ας έχεις 3 οθόνες δεν πειράζει.

Δηλαδή μια φορά να με άκουγε αυτός ο άνθρωπος...ΜΙΑ ΦΟΡΑ !!!

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Μάγκες δλδ την Κυριακή έχει αγώνα?

Και εγώ που "ιδρώνω" στα νησιά και στα λαγκάδια για το ψωμάκι της φουκαριάς της γυναίκας και του παιδιού μου, που λέει ο λόγος :P, δηλαδή τι?

Θα μπώ έτσι όπως είμαι χωρίς καν να ξέρω πίστα και σετάπ?

Εάν είναι να κερδίσω τον τρελόσκυλο, κομμάτια να γίνει!!!

Θα μπώ έτσι!

Και ποιά η διαφορά? Ο τρελόσκυλος θα έχει κάνει περίπου 3.000.000 γύρους με απόλα και σώς και εείς οι ταλαίπωροι με ένα απλό και σκέτο καλαμάκι κοτόπουλο :P:P:P

 

Τι λέω ο φουστ@ς ρε βραδιάτικο χαχαχαχα Σκέτο παραλήρημα κατάντησα

 

ΥΓ Δεν έχω πρόβλημα, απλά γυρνάω στα πάτρια εδάφη Σάββατο και όπως καταλαβαίνετε, θα μπώ χύμα στο κύμα την Κυριακή

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, panosdimip said:

Δεν δουλεύει σε μένα γονατίζει η κάρτα έκανε μια ώρα να φορτώσει γιατί το δείχνει και στις τρεις οθόνες το πιο σωστό νομίζω είναι να βγάλω τα βύσματα.

 

Πάνο εννοειται οτι θα βγάλεις το multiview...δεν πιστεύω να τρέχεις 1920x1080 σε multiview...

Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, troffeo said:

Αχαχαχαχαχαχα για πες μας ρε γρηγορε...ποιος ήταν ο καλύτερος χρόνος σου στην τελευταία πίστα για παράδειγμα? αχαχαχαχαχαχα κινητό εμπόδιο σε πίστες για οδηγούς χαχαχαχαχα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nα δω την Κυριακή τι δικαιολογίες θα ψάχνεις να βρεις...θα γίνεις τελειώς ρεζίλι στο λέω από τώρα να το ξέρεις.

Ψάξε από τώρα για διακαιλογίες γιατί μετά δεν θα σε πιστεύει κανείς τρισάθλιο αργό σαλιγκάρι !!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε χελωνακι θα ρισκάρω και θα μπω έτσι χωρίς να ξέρω ΟΥΤΕ την πιστα. ΕΣΥ να δω που θα βρεις τρύπα να κρυφτείς άμα έχουμε μια από τα ίδια της τελευταίας Κυριακής και την βγάλεις πάλι στα πιτς χαχαχαχαχαχαχα Η χαρά του φαν οποίου Χίος καταντήσει χελωνακι.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γύρο δεν θα τρέξω !!! Ούτε εγώ ξέρω την πίστα...πρώτη φορά θα την τρέξω...

Μόνο την Κυριακή θα μπω.

Μετά κρεμάς όμως τιμόνι, ζητάς ευλαβικά συγνώμη και θα είσαι μόνο στα pit να μας βλέπεις πως τρέχουμε...

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε τρισάθλια χελώνα και είμαι από κινητό και δεν μπορώ να ανεβάσω το ποστ σου, όταν έγραψες για τον αγώνα της Κυριακής δεν έγραψες για την πίστα ότι την είχατε τρέξει σε προηγούμενο cup? χαχαχαχαχαχαχα χελωνακι-γατάκι χαχαχαχαχαχαχα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...