Jump to content

EGT URD - GT Championship 2016 [Greek]


Recommended Posts

Πάρα πολύ καλός αγώνας χτες με ένταση και μάχες

Εγώ έκανα 2 cuts ο server με έδωσε ποινή pit stop and go (τον είχα φτιάξει έτσι τον server που σε cuts θα ρίχνει ποινή stop and go).

Τελικά και ενώ είχα την πρώτη θέση εξαιτίας των ποινών βρέθηκα 3ος. Εδώ στον server υπάρχει ποινή στα cuts stop and go. Tελικά την πάτησα ο ίδιος αν και έλπιζα να έπαιρνε ποινή ο @panosdimip

Συγχαρητήρια σε όλους, ήταν ένας πολύ καλός αγώνας με ένταση και μάχες. Από εκεί ψηλά στο podium δεν έβλεπα τον @rapid_fast...έρεχε μαζί μας ?

Har har har 

Οι αγωνοδίκες να ανοίξουν καινούργιο thread και να ανακοινώσουν ποινές. Οι εμπλεκόμενοι έχουν δικαίωμα μια εβδομάδα για ένσταση και διαμαρτυρίες. 

Αποδεικτικά στοιχεία το replay του αγώνα.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Οτι φλέβα υπήρχε πάνω στο γέρικο κορμί μου την έκοψα χτες.

Είχα κι εγώ μεγάλες προσδοκίες αλλά από την αρχή φάνηκε πως δεν θα τις υλοποιούσα , διαφορετική στρατηγική από τον teammate μου δεν με άκουσε και έκανε πιτ στοπ αλλιώς πιστεύω θα ήταν πρώτος η δεύτερος το πολύ. 

Ήξερα πως ο Σοσνα παρά τα όσα έλεγε θα ήταν πανετοιμος για τη νίκη και αποφάσισα πως έπρεπε να μείνω πίσω του και να αποφασίσω αργότερα μέσα στον αγώνα να αντεπιτεθώ καθώς είναι πολύ επιθετικός και δεν θα ήθελα με τίποτα να δέχομαι επιθέσεις από την αρχή. 

Από το qualify όμως η σύνδεσή μου ήταν χάλια δεν περίμενα ομως αυτό που ακολούθησε, στην εκκίνηση έπαθα σοκ, σκόνη κ θρύψαλα εμπρός μου αλλά χωρίς να βλέπω ούτε ένα αυτοκίνητο μόνο τους καπνούς από τα λάστιχα μου μετέφερε η σύνδεσή μου, θυμήθηκα τότε τα λόγια του Βήτα που μου έλεγε περιπαιχτικά use your talents, oταν του έκανα παράπονα για την αξιοπιστία του αυτοκινήτου και αυτό εκανα.

Προσπάθησα να ακολουθήσω νοερά τους Σοσνα κ mad αφήνοντας απόσταση ασφαλείας η οποία βέβαια μερικές φορές μειωνοταν επικίνδυνα λόγω του ότι χάνονταν από μπροστά μου για αρκετά δευτερόλεπτα. 

Μέχρι τον 9ο τα κατάφερα μετά ήρθε η καταστροφή, τα νεύρα μου ήταν ήδη τσατάλια μετά τη σβούρα ήθελα να αυτοκτονήσω καταπινοντας και τις τρεις οθόνες που είχα μπροστά μου μονομιάς, τα παράτησα λοιπόν κι εγώ και πήγα πιτς μήπως και μπορούσα να παρακολουθήσω τον αγώνα ούτε αυτό δεν γινόταν τα αυτοκίνητα πηδούσαν προς όλες τις κατευθύνσεις σαν τρελά. 

Έφυγα και πήγα για το κουζινομαχαιρο ευτυχώς ήταν άπλυτο μπλιαχ. 

Τέλος να πω πως καλό θα είναι να μην βρίζετε ούτε για πλάκα το αφεντικό γιατί αυτό το προνόμιο το έχω μόνο εγώ. 

Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά @marmagas @spyder @gchristod @John@John που έμειναν και προσπάθησαν να με βοηθήσουν να ξεπεράσω το σοκ. 

Κρίμα για το Δημήτρη που έφυγε νωρίς, έπρεπε να κάνει ότι έκανε ο Σοσνα να μπει στο παρα πέντε χωρίς προπόνηση, είδατε πως πήγαινε ? 

Η συνταγή της επιτυχίας σας λέω. 

Συμπέρασμα καλύτερα απροπόνηρος παρα προπονηρός. Χεχεχε.

Τα λέμε όταν καταφέρω να ξεπεράσω το σοκ.

Καλό καλοκαίρι μπου χου χου συγκινήθηκα! 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Eρώτηση στους γνωρίζοντες σήμερα που ξαναξεκίνησα  το ρούτερ του έκανα ριστάρτ από ένα μικρό κουμπάκι που έχει πάνω του και παίρνει default ρυθμίσεις ,αυτό άλλαξε την IPV6 ADDRESS kai  default gateway χθες ήταν 192.168.0.2 και σήμερα πήγε στο κανονικό 192.168.0.1 παίζει αυτό κανένα ρόλο?

Χθες όταν έκανα ριστάρτ απλώς το έβγαλα από την πρίζα και το ξαναέβαλα ίσως έπρεπε να κάνω αυτό που έκανα σήμερα .

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έκανα τα 2 cuts θα είχα την πρώτη μου νίκη...χαλαρά με μάχες που κέρδισα και με πολύ σταθερή οδήγηση. Τερμάτισα πρώτος και έφαγα 35 sec penalty από τον server...

Και για να ξέρουν και οι υπόλοιποι στις μάχες πέφτω πάντε τελευταίος σαν τους σπαρτιάτες, δεν υπάρχει περίπτωση σε κόντρα να γίνει προσπέραση.

Μόνο σε καθαρά περάσματα που τα κάνουν πολύ special οδηγοί εκεί χάνω την μάχη.

19 minutes ago, panosdimip said:

@mad_dogΒάλε όταν μπορέσεις ενα κόμπο να μπούμε το βράδυ να δοκιμάσουμε. 

Εκτός από γέρος είσαι και στραβούλιακας...

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ποινές ο αγώνας..

Μπράβο στο νικητή... έκανε φανταστικό αγώνα..

Μπράβο στον spyder πήγαινε απίστευτα γρήγορα στους τελευταίους δέκα γύρους, ήταν πραγματικά ασύλληπτος,

Μπράβο στον pappas, ήταν 12 γύρους απο πίσω και πίεζε σαν το δαίμονα, και έκανε μόνο ένα μικρό λαθάκι που του στέρησε 3 δευτερόλεπτα αλλά ανέκαμψε αμέσως..

Ο τιμεητ δεν έχει ιδέα τι του γίνεται..

Η ιδανική στρατηγική ήταν ένα πίτ στοπ..

Απο την ανοησία του space έχασα 39 ολόκληρα δευτερόλεπτα και βγήκα 80 δευτερόλεπτα πίσω απο τον πρώτο..

Στην διάρκεια των 10 γύρων κάλυψα άνετα τα 26 απο αυτά τα δευτερόλεπτα... είχα και 27 όταν μπήκα για πίτ...

Αν δεν έμπαινα για πίτ, θα ήταν όλοι 1+ λεπτό πίσω, με εξαίρεση τον pappas που μπορεί και να κέρδισε και τον spyder..

Κόψτε φλέβες, ήταν ο καλύτερος αγώνας όλων των εποχών, απίστευτοι χρόνοι, απίθανα συμβάντα, καταπληκτική πίστα, υπέροχα τα αυτοκίνητα...

Σε αναμονή της MONZA ....

Κλαίω απο συγκίνηση...

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Έχασα έναν πολύ ωραίο αγώνα από ότι καταλαβαίνω διαβαζοντας σας!

Στους επόμενους!!!

ΥΓ. Αργό και τρισαθλιο χελωνακι άσε τις δικαιολογίες για κατ κλπ., και πες μου που να σου στείλω την τιμονιέρα, αφού σύμφωνα με τις δεσμεύσεις σου θα δώσεις την δικιά σου μιας και ΕΧΑΣΕΣ χαχαχαχαχαχαχ χαρ χαρ χαρ χαχαχαχαχαχα

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, troffeo said:

Έχασα έναν πολύ ωραίο αγώνα από ότι καταλαβαίνω διαβαζοντας σας!

Στους επόμενους!!!

ΥΓ. Αργό και τρισαθλιο χελωνακι άσε τις δικαιολογίες για κατ κλπ., και πες μου που να σου στείλω την τιμονιέρα, αφού σύμφωνα με τις δεσμεύσεις σου θα δώσεις την δικιά σου μιας και ΕΧΑΣΕΣ χαχαχαχαχαχαχ χαρ χαρ χαρ χαχαχαχαχαχα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τερμάτισα πρώτος, αλλά λόγω ποινής 34sec τερμάτισα 3ος...μέχρι το τέλος ήμουν απλά μπροστά σε πολύ χαλαρούς ρυθμούς.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mad_dog said:

Τερμάτισα πρώτος, αλλά λόγω ποινής 34sec τερμάτισα 3ος...μέχρι το τέλος ήμουν απλά μπροστά σε πολύ χαλαρούς ρυθμούς.

Παρά το γεγονός οτι σερνόσουν στον αγώνα, και ότι είχες σαράβαλο ιταλικό αυτοκίνητο, 

κατάφερες να είσαι κάπου εκεί μπροστά απο συγκυρίες..

Αυτή είναι η αλήθεια...

Να το κάνουμε πρωτάθλημα, ανα 2 εβδομάδες, για να μπορούν όλοι να τρέχουν και να μαθαίνουν πίστες αυτοκίνητα και σετάπια..

Το επίπεδο των μικρών οδηγών είναι απίστευτα καλό, και με αυτό τον τρόπο αυξάνεται η ανταγωνιστικότητα...

Είμαι πάρα πολύ ενθουσιασμένος με τον spyder και τον pappas.. όταν έχουν χρόνο για προπόνηση καταφέρνουν απίθανους χρόνους..

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, panosdimip said:

Eρώτηση στους γνωρίζοντες σήμερα που ξαναξεκίνησα  το ρούτερ του έκανα ριστάρτ από ένα μικρό κουμπάκι που έχει πάνω του και παίρνει default ρυθμίσεις ,αυτό άλλαξε την IPV6 ADDRESS kai  default gateway χθες ήταν 192.168.0.2 και σήμερα πήγε στο κανονικό 192.168.0.1 παίζει αυτό κανένα ρόλο?

Χθες όταν έκανα ριστάρτ απλώς το έβγαλα από την πρίζα και το ξαναέβαλα ίσως έπρεπε να κάνω αυτό που έκανα σήμερα .

Οχι δεν παίζει ρόλο αυτό, όταν ανοιγοκλείσεις το ρούτερ το 1ο πισι παίρνει αιπι 192.168.0.1, το 2ο 192.168.0.2, κ.τ.λ. Αυτό ονομάζετε μέσα στο ρουτερ DHP και αν βρείς το μενού του θα δείς τα πισι που είναι συνδεδεμένα στο ρούτερ σου.

Καταπληκτικός αγώνας χθές, κυνηγούσα στο μισό αγώνα το @rapid_fast στον άλλο μισό με κυνηγούσε αυτός, αν δεν είχαμε κάνει πιτστοπ θα είμασταν στο πόντιουμ. Δεν ξέρω δεν είδα άλλο οδηγό μπροστά μου και δεν ξέρω τι έγινε με τα υπόλοιπα παιδιά και τυχόν μάχες. Πάρα πολύ κρίμα που δεν είχαμε τον @panosdimip να μας κυνηγάει ή να τον κυνηγάμε γιατί ήταν εξίσου γρήγορος, καταραμένος οτε >:(

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, spyder said:

Οχι δεν παίζει ρόλο αυτό, όταν ανοιγοκλείσεις το ρούτερ το 1ο πισι παίρνει αιπι 192.168.0.1, το 2ο 192.168.0.2, κ.τ.λ. Αυτό ονομάζετε μέσα στο ρουτερ DHP και αν βρείς το μενού του θα δείς τα πισι που είναι συνδεδεμένα στο ρούτερ σου.

Καταπληκτικός αγώνας χθές, κυνηγούσα στο μισό αγώνα το @rapid_fast στον άλλο μισό με κυνηγούσε αυτός, αν δεν είχαμε κάνει πιτστοπ θα είμασταν στο πόντιουμ. Δεν ξέρω δεν είδα άλλο οδηγό μπροστά μου και δεν ξέρω τι έγινε με τα υπόλοιπα παιδιά και τυχόν μάχες. Πάρα πολύ κρίμα που δεν είχαμε τον @panosdimip να μας κυνηγάει ή να τον κυνηγάμε γιατί ήταν εξίσου γρήγορος, καταραμένος οτε >:(

 

Εσύ ήσουνα πίσω μου ωρέ @spyder στην αρχή?? δεν ήταν ο pappas??? Αυτόνα μου έδειχνε εμένα στο κομπιούτερς!!!

Τον πέρασες στον πρώτο γύρο και μετά μου την έπεσες????

Link to comment
Share on other sites

Απ'τη πρώτη στροφή του αγώνα σε ακολουθούσα, όχι ο pappas δεν με πέρασε στην εκκίνηση ήταν πίσω μου νομίζω.

Δεν μπορούσα να σε πλησιάσω εύκολα, είχαμε κάπως σταθερή διαφορά που με τα λάθη μας αυξομοιωνόταν.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, spyder said:

Καταπληκτικός αγώνας χθές, κυνηγούσα στο μισό αγώνα το @rapid_fast στον άλλο μισό με κυνηγούσε αυτός, αν δεν είχαμε κάνει πιτστοπ θα είμασταν στο πόντιουμ. Δεν ξέρω δεν είδα άλλο οδηγό μπροστά μου και δεν ξέρω τι έγινε με τα υπόλοιπα παιδιά και τυχόν μάχες. Πάρα πολύ κρίμα που δεν είχαμε τον @panosdimip να μας κυνηγάει ή να τον κυνηγάμε γιατί ήταν εξίσου γρήγορος, καταραμένος οτε >:(

Αυτό το παιδί ( @spyder ) ήρθε από το πουθενά και τα σάρωσε όλα λέμε !!!

Αν έχει και αγώνες στην πλάτη του και εμπειρία από αγώνες δεν έχει νόημα να κατεβαίνουμε στους αγώνες...απλά ο πατέρας των alien...

Eπίσης σφαίρα και ο @marmagas...βρε teammate...την άλλη φορά μαζί στρατηγική και setup...μετά να δεις πόσο εύκολα παίρνουμε τις νίκες...

Ο @rapid_fast αρχίζει και πορώνεται...πολύ γρήγορος...

Ο @panosdimip έβαλε την κόρη του στο internet για να μας πει τάχα ότι είχε lag μπας και ξεφύγει από τον διασυρμό...

Ο @liakjim κρίμα που έφυγε αλλά αργός...δεν είχε setup...δεν μπορεί να οδηγήσει (μάλλον το τελευταίο...har har har)

O @sosna καλός και σταθερός.

Ο @John@John χάθηκε στα βαψίματα...

Ο @gchristod καλός αλλά αργός...har har har

 

O αγώνας Monza θα γίνει τέλη Αυγούστου (28.08.2016) όταν θα είμαστε πάλι όλοι μαζί μετά τις διακοπές. Ο server μένει με Monza.

Edited by mad_dog
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλος αγωνας με ενταση και σασπενς!

Το highlight του αγωνα,νομιζω,ο @rapid_fast!!!!???

Γιατι?

Θα σας εξηγησω!Η επιλογη του για pitstop και ο ισχυρισμος στον ετερο Πανο οτι ηταν η σωστη τακτικη=η πιο γρηγορη.

Λοιπον,εχασε απο λαθος κουμπιου(space bar) 39δτλ. στα pits.

O sosna τελειωσε τον αγωνα σε 3240δτλ και ο rapid σε 3302(+62δτλ) Ανarrow-10x10.png δεν εκανε το λαθος ο χρονος του θα ηταν 3302-39=3263δτλ,δλδ 23δτλ πισω απο τον sosna.

Αυτα τα 23δτλ επρεπε να τα βρει κατα την διαρκεια ολου του αγωνα για να καλυψει το pitstop και να βγει μπροστα......

Μπειτε τωρα λιγο στο μυαλο του rapid και δειτε πως το σχεδιασε!Φοβερος!!!

Σε practice και συντομους αγωνες 10-15 laps τα προηγουμενα βραδια,με τρομερο setup,S7 και 40-50λτρ περναγε με 2.02-2.03!!!!!!!

Tο φωναζε κιολας στον panodimp οτι το setup του ειναι για αγωνα!!!!Με τετοιους χρονους,σου λεει,ξεκιναω με τα δοκιμασμενα καυσιμα και ελαστικα,

κανω το pitstop και κανω και το 2ο stint και ειμαι μπροστα!!

Πολυ λογικο!Ελα ομως που σε συνθηκες αγωνα δεν εκανε κατω απο 2.04(2 φορες κατεβηκε μονο στο 2.04)και ηταν στο 2.05 και 2.06,οποτε η διαφορα 23δτλ που ηθελε(1δτλ στο γυρο) παει!

Τωρα γιατι τον εχω highlight του αγωνα ειναι γιατι δεν γουσταρε την σιγουρια του σχετικα γρηγορου ενος stint και τερματισμος αλλα προτιμησε τακτικη 2 stint(πιτστοπ) παντου ταπα!!!

Ετσι θυσιασε το track position στηριζομενος πολυ στο setup και στα ..χερια και ποδια του!

Πραγματι,αυτη ηταν η πιο γρηγορη τακτικη ΑΝarrow-10x10.png οδηγεις στο οριο 25 γυρους με οτι αυτο συναιπαγεται(στουκες,ασχετοι στην πιστα και αλλα πολλα)

Ενα μονο σημειο δεν υπολογισε καλα,μετα το πιτστοπ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ να προσπερασει,που στην Suzuka,ειδαμε και στους ανεπισημους που καναμε οτι ειναι πολυ δυσκολο χωρις

ατυχημα η την συναινεση του αλλου!

Παλι μπραβο στον rapid,ειχε αυτοπεποιθεση,επιθετικη τακτικη και αυτο κανει τους οδηγους αγωνων να ξεχωριζουν!

@sosna,αν αληθεια ετρεξε χωρις practice,τι να πω?ALIEN?Oσο για τον τονο και το υφος μου κατα την διαρκεια της συμπλοκης μας νομιζω εχει τελειωσει,ετσι?

@spyder,πολυ γρηγορος!Αποκαλυψη ενα πραμα!!!Μπραβο και εγω θα επιμεινω να γυρισεις σε C7,πατουσες καλυτερα και νομιζω πιο σιγουρα!

@maddog,αγαπημενε μου teammate,αν δεν εκανες τα cuts θα ησουν πρωτος!!!!!!Εχεις πολυ τσαμπουκα σε σημειο ....!!!!

Αν αρχισεις σιγα σιγα να σεταρεις μονος,δεν σε πιανει κανεις!Εισαι η ψυχη της παρεας ρε!!!!

@panosdimp,μεγας ατυχος(κουφαλες στον ΟΤΕ,ακουτε?)Τον εβγαλα και γω εξω,τι να πω?Αγωνας χωρις Faust μισος αγωνας!

@giannis,η συμμετοχη σου τιμα την παρεα,απαραιτητος και ....ετοιμασου για Monza!

@liak,μικρη ζημια στο πισω μερος μετα το χτυπημα,ολα στον αγωνα ειναι,γρηγορα πεταξες λευκη πετσετα,σε θελουμε τα βραδια,στο practice, για τις γνωσεις σου και την παρεα σου!

Αυτα τα ολιγα για τωρα,σε οσους παν διακοπες καλα να περασουν,σε οσους δεν,τα βραδακια στο γνωστο μερος!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nα συμφωνήσω στην ανάλυση του @marmagas

Πράγματι ο @rapid_fast σε στρατηγική είναι σε άλλο level...

Όλα τα παιδιά τα πήγαμε πολύ καλά...εγώ είχα βέβαια και S8...αλλά την επόμενη φορά θα κατέβω καλύτερα διαβασμένος...

Μπράβο σε όλους για τον αγώνα και την συμμετοχή !!!

Link to comment
Share on other sites

Tα απαιτούμενα 5 λίτρα τα είδε ο πρόεδρος.

Όλοι είχανε παραπάνω εκτός τον @panosdimip

Θα υπάρξουν εννοείται ποινές και θα ξεκινήσει με ballast στην Monza.

12 minutes ago, liakjim said:

Στα στατιστικά γιατί δεν δείχνει φθορά ελαστικών κ καύσιμα?

Δείχνει αλλά δεν τα έκανα export...

Ίσως το κάνω αν παραδεχείς ότι είμαι γρηγορότερος από εσένα...

B|

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, marmagas said:

Πολυ καλος αγωνας με ενταση και σασπενς!

Το highlight του αγωνα,νομιζω,ο @rapid_fast!!!!???

Γιατι?

Θα σας εξηγησω!Η επιλογη του για pitstop και ο ισχυρισμος στον ετερο Πανο οτι ηταν η σωστη τακτικη=η πιο γρηγορη.

Λοιπον,εχασε απο λαθος κουμπιου(space bar) 39δτλ. στα pits.

O sosna τελειωσε τον αγωνα σε 3240δτλ και ο rapid σε 3302(+62δτλ) Ανarrow-10x10.png δεν εκανε το λαθος ο χρονος του θα ηταν 3302-39=3263δτλ,δλδ 23δτλ πισω απο τον sosna.

Αυτα τα 23δτλ επρεπε να τα βρει κατα την διαρκεια ολου του αγωνα για να καλυψει το pitstop και να βγει μπροστα......

Μπειτε τωρα λιγο στο μυαλο του rapid και δειτε πως το σχεδιασε!Φοβερος!!!

Σε practice και συντομους αγωνες 10-15 laps τα προηγουμενα βραδια,με τρομερο setup,S7 και 40-50λτρ περναγε με 2.02-2.03!!!!!!!

Tο φωναζε κιολας στον panodimp οτι το setup του ειναι για αγωνα!!!!Με τετοιους χρονους,σου λεει,ξεκιναω με τα δοκιμασμενα καυσιμα και ελαστικα,

κανω το pitstop και κανω και το 2ο stint και ειμαι μπροστα!!

Πολυ λογικο!Ελα ομως που σε συνθηκες αγωνα δεν εκανε κατω απο 2.04(2 φορες κατεβηκε μονο στο 2.04)και ηταν στο 2.05 και 2.06,οποτε η διαφορα 23δτλ που ηθελε(1δτλ στο γυρο) παει!

Τωρα γιατι τον εχω highlight του αγωνα ειναι γιατι δεν γουσταρε την σιγουρια του σχετικα γρηγορου ενος stint και τερματισμος αλλα προτιμησε τακτικη 2 stint(πιτστοπ) παντου ταπα!!!

Ετσι θυσιασε το track position στηριζομενος πολυ στο setup και στα ..χερια και ποδια του!

Πραγματι,αυτη ηταν η πιο γρηγορη τακτικη ΑΝarrow-10x10.png οδηγεις στο οριο 25 γυρους με οτι αυτο συναιπαγεται(στουκες,ασχετοι στην πιστα και αλλα πολλα)

Ενα μονο σημειο δεν υπολογισε καλα,μετα το πιτστοπ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ να προσπερασει,που στην Suzuka,ειδαμε και στους ανεπισημους που καναμε οτι ειναι πολυ δυσκολο χωρις

ατυχημα η την συναινεση του αλλου!

Παλι μπραβο στον rapid,ειχε αυτοπεποιθεση,επιθετικη τακτικη και αυτο κανει τους οδηγους αγωνων να ξεχωριζουν!

@sosna,αν αληθεια ετρεξε χωρις practice,τι να πω?ALIEN?Oσο για τον τονο και το υφος μου κατα την διαρκεια της συμπλοκης μας νομιζω εχει τελειωσει,ετσι?

@spyder,πολυ γρηγορος!Αποκαλυψη ενα πραμα!!!Μπραβο και εγω θα επιμεινω να γυρισεις σε C7,πατουσες καλυτερα και νομιζω πιο σιγουρα!

@maddog,αγαπημενε μου teammate,αν δεν εκανες τα cuts θα ησουν πρωτος!!!!!!Εχεις πολυ τσαμπουκα σε σημειο ....!!!!

Αν αρχισεις σιγα σιγα να σεταρεις μονος,δεν σε πιανει κανεις!Εισαι η ψυχη της παρεας ρε!!!!

@panosdimp,μεγας ατυχος(κουφαλες στον ΟΤΕ,ακουτε?)Τον εβγαλα και γω εξω,τι να πω?Αγωνας χωρις Faust μισος αγωνας!

@giannis,η συμμετοχη σου τιμα την παρεα,απαραιτητος και ....ετοιμασου για Monza!

@liak,μικρη ζημια στο πισω μερος μετα το χτυπημα,ολα στον αγωνα ειναι,γρηγορα πεταξες λευκη πετσετα,σε θελουμε τα βραδια,στο practice, για τις γνωσεις σου και την παρεα σου!

Αυτα τα ολιγα για τωρα,σε οσους παν διακοπες καλα να περασουν,σε οσους δεν,τα βραδακια στο γνωστο μερος!

 

 

Να πώ?

Οσο και αν γυρνούσα, στους 14 είχα κτίσει διαφορά 27 δευτερόλεπτα απο τον τρίτο..

Ο δεύτερος πήγαινε για πίτ 100% γιατί πήγαινε άνετα καροτσάκι μαζί μου..

Δεν πίεσα να κάνω χρόνο, πήγαινα στο πρώτο κομμάτι υπέρ άνετα...

Μέσο όρο 2 δευτερόλεπτα στο γύρο κέρδιζα..

Θα έβγαινα απο τον 15 μέχρι τον 25 με ολόφρεσκα λάστιχα, και άνετο 2,04.00 όταν οι άλλοι θα είχαν τα ίδια λίτρα και χαλασμένα λάστιχα..

Μάλιστα θα έβγαινα με Σ6 αλλά επειδή ήταν πιο ασταθή είπα να μη ρισκάρω..

Οταν βγαίνω στην πίστα μετά απο 39 δευτερόλεπτα, και έχοντας πεί κάθε ύβρη που ξέρω, έχασα και τα φρένα στη σπούν και έκανα τετακέ..

Εχασα άλλα 15 δευτερόλεπτα εκεί...

Τα 23 δευτερόλεπτα τα κάλυψα... Είχα και 27 όταν μπήκα, σύνολο 50... 

Τερμάτισα 42 πίσω...

Αρα αν αφαιρέσω και τα 15 που έχασα στη σπούν θα είχα βγεί 8+15=23 μπροστά με άνεση και χωρίς ιδιαίτερη πίεση..

Το 2.04.100 που έκανα στα προκριματικά το έκανα υπεράνετα...

Γενικώς στον αγώνα πήγαινα άνετα...

Μόνο ο σπάηντερ με προβλημάτισε.. και απο αυτόν θα το έβρισκα..

Αν το πιτ στοπ γινόταν κανονικά, θα έβγαινα χωρίς να χρειαστεί να προσπεράσω κανέναν...

Και μάλιστα, όταν μπήκα και δεν μπήκε ο σπάηντερ, είχα σίγουρο θα είμαι μπροστά του, γιατί ο γύρος μου και κρύα λάστιχα είναι 2,5 δευτερόλεπτα πιο γρήγορος απο του 

οποιουδήποτε με κρυα λάστιχα και θα είχα πλεονέκτημα 1,5 που ήμουν μπροστά του +αλλα 1,5 τουλάχιστο...

Η όλη φάση έκανε τον αγώνα για εμένα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!!!!

Ο μάντ που βγήκε ψευδοπρώτος στο 2,08.00 πήγαινε.....

5 hours ago, mad_dog said:

Αυτό το παιδί ( @spyder ) ήρθε από το πουθενά και τα σάρωσε όλα λέμε !!!

Αν έχει και αγώνες στην πλάτη του και εμπειρία από αγώνες δεν έχει νόημα να κατεβαίνουμε στους αγώνες...απλά ο πατέρας των alien...

Eπίσης σφαίρα και ο @marmagas...βρε teammate...την άλλη φορά μαζί στρατηγική και setup...μετά να δεις πόσο εύκολα παίρνουμε τις νίκες...

Ο @rapid_fast αρχίζει και πορώνεται...πολύ γρήγορος...

Ο @panosdimip έβαλε την κόρη του στο internet για να μας πει τάχα ότι είχε lag μπας και ξεφύγει από τον διασυρμό...

Ο @liakjim κρίμα που έφυγε αλλά αργός...δεν είχε setup...δεν μπορεί να οδηγήσει (μάλλον το τελευταίο...har har har)

O @sosna καλός και σταθερός.

Ο @John@John χάθηκε στα βαψίματα...

Ο @gchristod καλός αλλά αργός...har har har

 

O αγώνας Monza θα γίνει τέλη Αυγούστου (28.08.2016) όταν θα είμαστε πάλι όλοι μαζί μετά τις διακοπές. Ο server μένει με Monza.

Δεν μπορώ 28... βαφτίζω το μωρό μου...

Να φας σκατά!! har har har har.....

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2:04 υπεράνετα σου λέει...ειλικρινά θεωρώ ότι το ΒΜW είναι σάπιο ή απλά είμαι άσχετος.

 

Να σου ζήσει Παναγιώτη (αν και είμαι κατά των προσηλυτίσεων....εεεεε....βαφτίσεις...)

Ευχαριστώ φίλε. ..

Ολα είναι ξεκάθαρα θεμα σεταπ

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2:04 υπεράνετα σου λέει...ειλικρινά θεωρώ ότι το ΒΜW είναι σάπιο ή απλά είμαι άσχετος.

 

Να σου ζήσει Παναγιώτη (αν και είμαι κατά των προσηλυτίσεων....εεεεε....βαφτίσεις...)

Δεν ήθελα να το πω αλλά είσαι αργός

Πολύ αργός...

Πάρα πολύ όμως...

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@rapid_fast ,γιατι νομιζω οτι με +30δλτ χοντρα που ησουν μπροστα,μετα τα τελεια πιτς περιπου 40δλτ,θα ησουν ΠΙΣΩ απο @mad_dog και @sosna και @marmagas?

Απλα μαθηματικα.2δλτ το γυρο(δεν ειναι σε ολους 2δλτ)Χ14 γυρους,εχεις κανει διαφορα απο madarrow-10x10.png,sosna kai marmagas περιπου 28δλτ εως 32δλτ.Ο χρονος μπες+αλλαγες+βγες ειναι πανω απο 32δλτ,οποτε βγαινεις πισω και χρειαζετε προσπεραση.Το λαθος(τετακε)που εκανες μην το υπολογιζεις γιατι μετα θα πρεπει να μην υπολογισεις και συμβαντα στους αλλους οδηγους.

Υποψιν, ο mad μεχρι τον  14o παει με 2.06 και οχι με 2.08(μονο στον 9ο κανει 2.07)δλδ δεν του ριχνεις 2 δλτ καθε γυρο.

Ο sosna παει με 2.06 περιπου εκτος απο 12ο και 14 που ανεβαινει στο 2.07 και 2.08.Ουτε σαυτον ριχνεις 2δλτ το γυρο καθε γυρο.

Τελος παντων,ησουν φοβερος και ο αγωνας καλος.

Μια ερωτηση,πως εκανες 1ο γυρο 2.05.830?

Το προσεξε κανεις?

Ο spyder μεχρι τον 14ο ειναι πιο γρηγορος εκτος απο τον 1ο????,8ο και τον 14ο.

Ο φανταστικος 1ος γυρος σου σου εδωσε αερα 3-6δλτ!!!!!!!

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, panosdimip said:

Σε 10 είμαι μέσα .

Που είσαι ?

3 hours ago, rapid_fast said:

Δεν μπορώ 28... βαφτίζω το μωρό μου...

Να φας σκατά!! har har har har.....

Θα κανονίσουμε άλλη μέρα.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...